forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-02, 08:36:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
668094 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 655 656 657 658 659 [660] 661 662 663 664 665 ... 3978 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11940365 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56868


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13180 : 2013-07-14, 20:01:09 »

Wschód i zachód o godzinkę, ale to już dawno było. Wink

Zostawili by tą zmianę czasu w spokoju, bo już dawno więcej problemów niż pożytku z tego. Tylko nie ma komu podjąć decyzji, bo to procedury, interpelacje, głosowania i inne takie, a u Włodka za wschodnią miedzą poszło "w trymiga" Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13181 : 2013-07-14, 20:15:01 »

Póki co całą zimę przetrwałem na letnim czasie. Very Happy
W pracy było o to troszkę targu, ale to "handlowe głowy" w mig pojęli "o co ho". Znaczy, że się im opłaca. Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13182 : 2013-07-14, 20:15:27 »

opłacę! Tak miało być. Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13183 : 2013-07-14, 20:24:17 »

opłacę! Tak miało być. Laughing
wie viel kostet? Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13184 : 2013-07-14, 20:36:12 »

Ja im do portfela nie zaglądnę, oni mnie tak. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13185 : 2013-07-15, 05:57:03 »

Wczoraj Bronek był w Łucku i złożył hołd ofiarom Rzezi Wołyńskiej a przy okazji zapaćkał mu garnitur zaporoski młodzieniec ( nie wiadomo czy powiązany z Partią Svoboda).

To, że Bronek pozostawił ten incydent bez komentarza było jak dotąd chyba jedyną (no, może o czymś nie wiem) dobrą rzeczą, którą zrobił jako prezydent RP. Zachodnia Ukraina jest ostoją dla nacjonalistycznych nastrojów i ta wizyta była pilnie śledzona przez ludzi Tiahnyboka choć wątpię by skomentowali ją. Raczej będą milczeć , żeby umniejszyć jej znaczenie.
Niestety Ukraińcy w sposób okrutny fałszują historię i na to już nie powinno być polskiej zgody. Confused

Wczoraj słuchałam tłumaczenia wypowiedzi Polki w ukraińskim radio. Nawet fraza dot. Ukrainy jako dawnej republiki radzieckiej nie została przetłumaczona. Ukraińcy wymazują z historii nie tylko Polskę,( twierdzą , że nigdy Polski nie było) ale także , że w ogóle kiedykolwiek wchodzili jako republika w skład ZSRR.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13186 : 2013-07-15, 06:08:05 »

opłacę! Tak miało być. Laughing
wie viel kostet? Very Happy

Wezmą ile im braknie. Very Happy  Stać mnie. Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13187 : 2013-07-15, 06:10:15 »

Wczoraj Bronek był w Łucku i złożył hołd ofiarom Rzezi Wołyńskiej a przy okazji zapaćkał mu garnitur zaporoski młodzieniec ( nie wiadomo czy powiązany z Partią Svoboda).
 
To, że Bronek pozostawił ten incydent bez komentarza było jak dotąd chyba jedyną (no, może o czymś nie wiem) dobrą rzeczą, którą zrobił jako prezydent RP. Zachodnia Ukraina jest ostoją dla nacjonalistycznych nastrojów i ta wizyta była pilnie śledzona przez ludzi Tiahnyboka choć wątpię by skomentowali ją. Raczej będą milczeć , żeby umniejszyć jej znaczenie.
Niestety Ukraińcy w sposób okrutny fałszują historię i na to już nie powinno być polskiej zgody. Confused

Wczoraj słuchałam tłumaczenia wypowiedzi Polki w ukraińskim radio. Nawet fraza dot. Ukrainy jako dawnej republiki radzieckiej nie została przetłumaczona. Ukraińcy wymazują z historii nie tylko Polskę,( twierdzą , że nigdy Polski nie było) ale także , że w ogóle kiedykolwiek wchodzili jako republika w skład ZSRR.

Aaa, ten bogaty w jaja kraj, to Ukraina. Cool
Upaprała nam misia. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56868


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13188 : 2013-07-15, 07:52:45 »

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/718599,gospodarka-hamuje-tansze-zakupy.html
Prawie 14% potaniały jajka, w przyszłych wyborach głosuje na Tuska, bo więcej do szczęścia mi nie trzeba  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56868


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13189 : 2013-07-15, 08:00:02 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13190 : 2013-07-15, 08:07:02 »

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/718599,gospodarka-hamuje-tansze-zakupy.html
Prawie 14% potaniały jajka, w przyszłych wyborach głosuje na Tuska, bo więcej do szczę¶cia mi nie trzeba  Very Happy

Ale dzięki Dudzie zaś inflacja ruszy jesienią!  Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56868


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13191 : 2013-07-15, 08:11:15 »

To trzeba jajek zawczasu nakupić Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13192 : 2013-07-15, 08:11:40 »


Od gadania nic się nie zmienia, a związki zawodowe na żadne "cięcia" społeczne nie pozwolą, wręcz przeciwnie, co we wrześniu się okaże.  Confused
Może być drogo na Nowy Rok.  Cool

PS
jak tow. Gierek dostał zadyszki, jak Tusk dziś, to też wstrzymano w pierwszej kolejności -  "niektóre inwestycje prowadzone na poziomie ministerstw", a nawet jeszcze głębiej  Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13193 : 2013-07-15, 08:16:42 »

Gdzieś czytałem, że zaś "śmieciarzy" gwałtownie przybyło w urzędach gminach. Jakąś straszną (dla mnie nieprawdopodobną) liczbę podali, więc na razie się wstrzymam z komentarzem. My w każdym razie za śmieci płacimy o 1/3 taniej, to skąd miasto weźmie pieniądze na wypłaty dla tych nowych urzędasów?  Shocked
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56868


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13194 : 2013-07-15, 10:59:15 »

jak tow. Gierek dostał zadyszki, jak Tusk dziś...

Od dawna było wiadomo, że do Euro jakoś będzie, a potem Słońce Peru będzie wygasać Wink
A o najbliższą przyszlość, to się trzeba Merkelkę zapytać o ile będzie jej się chciało odpowiadać  Confused  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13195 : 2013-07-15, 12:08:31 »

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13196 : 2013-07-15, 12:31:04 »

Myślę, że nie wolno nam osądzać tego co i jak się działo 50, 100, 200, czy więcej lat temu (palenie na stosie, ukrzyżowania). Teraz światopogląd jest taki a w przeszłości był inny... To za co można było dostać siekierą w plecy 50 lat temu dzisiaj wyjaśnia się na drodze polubownej lub sądowej...

Nawet 20 lat temu znane było załatwianie spraw na wiejskich zabawach lub weselach przy użyciu wideł, siekier lub sztachet.
Przypinanie swojej (teraźniejszej) łatki do zamierzchłych czasów jest nie na miejscu. Życie ludzkie w tamtych czasach miało inny wymiar (wartość)... dzisiaj nawet karpia nie można samemu zabić bo można trafić do więzienia!?

Lepiej abyśmy zajeli się teraźniejszością, bo dzisiaj cała masa ludzi umiera z głodu lub popełnia samobójstwa z różnych politycznych czy socjalnych posunięć rządów z dzisiejszym światopoglądem.

PS. Ale czy chłop (polak) żywemu odpuści???
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13197 : 2013-07-15, 12:43:01 »

 Shocked Dla mnie przedziwne podejście do historii narodowej.  Rolling Eyes To znaczy, że nie było Katynia, Auschwitz , męczeństwa? Jak to Polak żywemu nie odpuści? Czyli przejść nad ofiarami do porządku dziennego? Rolling Eyes A przecież żyją ludzie , których bliscy zostali pomordowani na ich oczach?
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13198 : 2013-07-15, 12:45:57 »

Nazywanie "załatwiania spraw na weselach" do wyrżnięcia w pień 120 tys. Polaków jest adekwatne? Shocked Ja chyba nie rozumiem tego postu? Shocked

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13199 : 2013-07-15, 12:58:20 »

Chciałem tylko zaznaczyć, że życie ludzkie miało inną wartość kiedyś niż dzisiaj a jeszcze dawniej w ogóle nie miało znaczenia życie ludzkie...

Fakty o których piszesz miały miejsce ale co z tego. Wtedy były inne czasy, inne realia, inna wartość życia ludzkiego, teraz trzeba dopilnować aby się to nie powtórzyło i nie przez jakieś historyczne ocenianie tylko poprzez kreowanie dzisiejszej rzeczywistości.

Płaczemy nad historycznymi faktami dziejącymi się wieki lat temu a nie widzimy tragedii, która dotyka nas dzisiaj. Dzisiaj także jest prowadzona zagłada ludzi poprzez działania rządów Teraźniejszych ale tego nikt nie widzi... bo po co? Lepiej czepić się tej biednej historii...

Rodziny tamtejszych ofiar pogodziły się już z przeszłością i one jakoś nie krzyczą, tylko politycy zrobili sobie kolejny cyrk...

Teraz tylko patrzeć jak ukraincy, rosjanie, czesi i inni zaczną wyciągać to co polacy zrobili wieki lat temu... a takie rozdrapywanie ran to prosta droga do samozagłady...

Takie jest moje zdanie w temacie...

PS. mojego pradziadka też o 5 rano zabrali i nie wrócił już nigdy... i co mi to da, jak teraz ktoś będzie jątrzył tą rane??? My wiem jak było.
Zapisane
Strony: 1 ... 655 656 657 658 659 [660] 661 662 663 664 665 ... 3978 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 20 zapytaniami.