forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-02, 22:32:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668129 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 693 694 695 696 697 [698] 699 700 701 702 703 ... 3979 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11943552 razy)
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13940 : 2013-09-17, 07:02:41 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Zeczywisciety wasi PATRIOCI  zalatwili Polske do poziomu Ugandy ,wyczyc Polske z tego syfu cos dopuscil to moze Polonia ci pomoze ,inaczej pierdol biede sam ,na ktora sam tyrales .Nam bieda nie grozi ,to twoj problem, zacznij od siebie ,pouczac to mozesz tych na WSCHODZIE
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13941 : 2013-09-17, 07:04:40 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Zeczywisciety wasi PATRIOCI  zalatwili Polske do poziomu Ugandy ,wyczyc Polske z tego syfu cos dopuscil to moze Polonia ci pomoze ,inaczej pierdol biede sam ,na ktora sam tyrales .Nam bieda nie grozi ,to twoj problem, zacznij od siebie ,pouczac to mozesz tych na WSCHODZIE
Oj Johnie przeklinanie nie najlepiej o togbie swiadczy. Znaczy niemoc polemiczna cie dopada? Pociesz cie - wcale cie nie dopada, jest caly czas bideny rednecku  Laughing
Patrioci to z pewnoscia nie szczury uciekajace z tonacego statku, trzeba miec troche godnosci Johnie co? A nie za dolary rzyc sprzedawac.  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13942 : 2013-09-17, 07:08:05 »

lewacki to pewnie jestes ty, uciekles wszak do ojczyzny lewactwa,. pewnie ci tam dobrze wsrod lewakow obiboku
Ya right niechcialo mi sie budowac IMPERIUM BREZNIEWA ,zamiast lewakowanie wolalem zostac biznesnesmen ,a teras juz milionerem .
Nie wiem gdzie jest wiecej lewakow , u was czy u nas ,nigdzie ich nie brakuje ,ty chyba jeden z nich
No teras jezdes mijonerem, niestety mam dla ciebie smutna wiadomosco Johnie - rozumu nie kupisz chocby i za miljardy  Laughing Laughing Laughing
Nabywa sie z chwila urodzeniea ,potem szlifuje ,a jak sie go nie ma to sie gowno wyszlifuje
No to zes wyszlifowal na brzytwe. Nie wiem czy znasz takie stare przyslowie, pewnie nie znasz, bos uciekinier, wiec ci przypomne - z g,,,a bata nie ukrecisz.

Bo widzisz Johnie, kocha sie nie za cos ale mimo wszystko, na tym polega patriotyzm. Nie na podwinieciu ogona i zmykaniu tam gdzie latwe lakocie sa. Ty tego nie rozumiesz, bo taki z ciebie -iota (wstaw sobie co uwazasz ale sie nie pomyl)
Z nam ,ty dobry przykld tego ,z gowna bata nie ukrecic ,tobie do tego gowna bardzo blisko ,duzo yap yap za rozumu malo
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13943 : 2013-09-17, 07:10:19 »

Marne riposty Johnie, spociles sie jak mysz i jak to mowia...gora urodzila mysz  Laughing Laughing
Nastepnym razem napisz sobie na kartce pare ciekawycyh ripost, tylko uwazaj na bledy ortograficzne   Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13944 : 2013-09-17, 07:12:49 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Mnie czarny prezydent wisi ,to nie moj ,ty sie martw o tych swoich gramoli co cie dupca w bialy dzien ,ich i beda dupcyc wiecej ,patriota mozna byc wszedzi ty dalej niszkajac w polsce nie masz pojecia co PATRIOTYZM  znaczy Powtarzasz po gramotnych lewakach te same duperele lewackie jak ci od palidupy
Komu placisz podatki Johnie? A fuj ty rednecki lewaku. Czy moze  Lewacki rednecku? Wybierz sobie, wiedz, ze u nas mozesz wybierac.
Dobrze urodzeni nie placa podatkow ,to wasz postwolstwa powinnosc, tyrac na partyjnych bonzow ,no bo jak inaczej ?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13945 : 2013-09-17, 07:14:52 »

Jezeli tam macie podatek od rozumu to wcale mnie nie dziwi, ze nie placisz  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13946 : 2013-09-17, 07:16:47 »

Lewacki papiez odwolal polskiego katolickiego biskupa  Shocked No jak to tak?
http://wyborcza.pl/1,75477,14549792,Papiez_Franciszek_odwolal_polskiego_biskupa___Podejrzenia.html
A w kuluarach mowia, ze wszyscy ktorzy wczesniej sie z nim znali i chwalili nagle dostali cudownej "amnezji" i nie wiedza kto to jest  Shocked Nawet chociaz zdjecia z nim maja  Laughing Laughing
nastepna lewacka wojna przeciw kosciolowi ,wymyslona przez waz i powielana az do znudzenia
No jasne, biednego starego pedofila sie czepili. W koncu jak sam cytowales pedofilia to jedna z wartosci nie? Oddalbys takemu dzieci na ministrantow, co swintuchu?  Laughing

CHORY CZLOWIEKU czy ty wiesz o czym gramolisz ,zeczywiscie staros to nie radosc ,kazdego bierze ,ale zeby optymalnych tak szybko ?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13947 : 2013-09-17, 07:19:31 »

A u nas wszystko po staremu, pedofila pod dywan i udawac, ze nic sie nie stalo. Oj stoi koscia w gardle ten nowy Franciszek katolikom. Juz slyszalem podczas roznyc "nasiadowek" ze to antypapiesz i komunista  Laughing
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sprawa-abpa-wesolowskiego-dzis-okazuje-sie-ze-nikt-go-nie-zna/g1jvs

i tradycyjnie jeden z komentarzy:
antykatotalib : Po zdobyciu władzy przez pislamistów, Polska stanie się kolonią watykańska...
Tematy na maturę z religii:
1. Święta Inkwizycja - czyli narzucanie wiary ogniem i mieczem..
2. Prywatne Życie Papieży - czyli zbrodnie, hulanki i swawola, seks, kazirodztwo...
3. Ojciec Tadeusz Rydzyk, a ukradzione pieniądze na ratowanie stoczni - rozprawka
4. Sławoj Flaszka Głódź - życie abstynenta i ascety, hodowla danieli i kleryków…
5. Abebe Michalik - miłosierdzie i miłość do bliźniego, a biedny policjant w więzieniu.
6. Komisja Majątkowa, jako największy ROZBIÓR POLSKI
7. POdnóżek Episkopatu - Rząd na usługach biskupów - rozprawka
8. Pedofilia w kościele, a bezkarność funkcjonariuszy Watykanu...
9. Bałwochwalstwo i głupota religijna w narodzie-rozprawa
10. Najwięksi katofanatycy i katodebile w rządzie...

Pojedynek między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy.

Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

http://wirtualnapolonia.com/2013/09/12/pojedynek-miedzy-wladimirem-zyrinowskim-a-naczelnym-rabinem-moskwy/



Ty to masz sposób na nudę dla milionerów. Cześć! Very Happy Dobrze, że poprawiłeś wizerunek. Co pijasz obecnie? Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13948 : 2013-09-17, 07:20:26 »

Lewacki papiez odwolal polskiego katolickiego biskupa  Shocked No jak to tak?
http://wyborcza.pl/1,75477,14549792,Papiez_Franciszek_odwolal_polskiego_biskupa___Podejrzenia.html
A w kuluarach mowia, ze wszyscy ktorzy wczesniej sie z nim znali i chwalili nagle dostali cudownej "amnezji" i nie wiedza kto to jest  Shocked Nawet chociaz zdjecia z nim maja  Laughing Laughing
nastepna lewacka wojna przeciw kosciolowi ,wymyslona przez waz i powielana az do znudzenia
No jasne, biednego starego pedofila sie czepili. W koncu jak sam cytowales pedofilia to jedna z wartosci nie? Oddalbys takemu dzieci na ministrantow, co swintuchu?  Laughing
No jak go papiez odwolal za pedofilie to znaczy, ze slusznie. Ale widze, ze nie wzial pod uwage optyJohna, obronce warosci  Laughing Laughing
CHORY CZLOWIEKU czy ty wiesz o czym gramolisz ,zeczywiscie staros to nie radosc ,kazdego bierze ,ale zeby optymalnych tak szybko ?
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13949 : 2013-09-17, 07:21:24 »

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego,
fajnie, że wpadłeś Joe, ale czy musisz się zachowywać, jak...  Rolling Eyes Wink
Jak CHAM?  Shocked
Nie umiesz normalnie dyskutować?
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13950 : 2013-09-17, 07:23:23 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Zeczywisciety wasi PATRIOCI  zalatwili Polske do poziomu Ugandy ,wyczyc Polske z tego syfu cos dopuscil to moze Polonia ci pomoze ,inaczej pierdol biede sam ,na ktora sam tyrales .Nam bieda nie grozi ,to twoj problem, zacznij od siebie ,pouczac to mozesz tych na WSCHODZIE
Oj Johnie przeklinanie nie najlepiej o togbie swiadczy. Znaczy niemoc polemiczna cie dopada? Pociesz cie - wcale cie nie dopada, jest caly czas bideny rednecku  Laughing
Patrioci to z pewnoscia nie szczury uciekajace z tonacego statku, trzeba miec troche godnosci Johnie co? A nie za dolary rzyc sprzedawac.  Laughing
Nie jestem zadnym Johnem ,jestem |po Prostu |Joe ,to roznica polemika z taskim durniem jak ty to zwykla strata czasu ,masz racja
Uciekaj ze swego statku ,platforma tonie ,jesli tego nie widzisz no to nie dlugo stopki beda mokre
Ty pewnie jakis wnuczek ubecki
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13951 : 2013-09-17, 07:25:24 »

A u nas wszystko po staremu, pedofila pod dywan i udawac, ze nic sie nie stalo. Oj stoi koscia w gardle ten nowy Franciszek katolikom. Juz slyszalem podczas roznyc "nasiadowek" ze to antypapiesz i komunista  Laughing
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sprawa-abpa-wesolowskiego-dzis-okazuje-sie-ze-nikt-go-nie-zna/g1jvs

i tradycyjnie jeden z komentarzy:
antykatotalib : Po zdobyciu władzy przez pislamistów, Polska stanie się kolonią watykańska...
Tematy na maturę z religii:
1. Święta Inkwizycja - czyli narzucanie wiary ogniem i mieczem..
2. Prywatne Życie Papieży - czyli zbrodnie, hulanki i swawola, seks, kazirodztwo...
3. Ojciec Tadeusz Rydzyk, a ukradzione pieniądze na ratowanie stoczni - rozprawka
4. Sławoj Flaszka Głódź - życie abstynenta i ascety, hodowla danieli i kleryków…
5. Abebe Michalik - miłosierdzie i miłość do bliźniego, a biedny policjant w więzieniu.
6. Komisja Majątkowa, jako największy ROZBIÓR POLSKI
7. POdnóżek Episkopatu - Rząd na usługach biskupów - rozprawka
8. Pedofilia w kościele, a bezkarność funkcjonariuszy Watykanu...
9. Bałwochwalstwo i głupota religijna w narodzie-rozprawa
10. Najwięksi katofanatycy i katodebile w rządzie...

Pojedynek między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy.

Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?

http://wirtualnapolonia.com/2013/09/12/pojedynek-miedzy-wladimirem-zyrinowskim-a-naczelnym-rabinem-moskwy/



Ty to masz sposób na nudę dla milionerów. Cześć! Very Happy Dobrze, że poprawiłeś wizerunek. Co pijasz obecnie? Smile
DOBRE WINO  ALE NIE DLA KAZDEGO
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13952 : 2013-09-17, 07:26:51 »

Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

A to ty nie wiesz, że za grzechy ojców się nie odpowiada, a zasłużonych ubeków wysyłali za granicę, w trakcie przemian wcześniej i później, aby im tu krzywdy nikt nie zrobił!
Spora emigracja wtedy była.  Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13953 : 2013-09-17, 07:27:30 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Zeczywisciety wasi PATRIOCI  zalatwili Polske do poziomu Ugandy ,wyczyc Polske z tego syfu cos dopuscil to moze Polonia ci pomoze ,inaczej pierdol biede sam ,na ktora sam tyrales .Nam bieda nie grozi ,to twoj problem, zacznij od siebie ,pouczac to mozesz tych na WSCHODZIE
Oj Johnie przeklinanie nie najlepiej o togbie swiadczy. Znaczy niemoc polemiczna cie dopada? Pociesz cie - wcale cie nie dopada, jest caly czas bideny rednecku  Laughing
Patrioci to z pewnoscia nie szczury uciekajace z tonacego statku, trzeba miec troche godnosci Johnie co? A nie za dolary rzyc sprzedawac.  Laughing
Nie jestem zadnym Johnem ,jestem |po Prostu |Joe ,to roznica polemika z taskim durniem jak ty to zwykla strata czasu ,masz racja
Uciekaj ze swego statku ,platforma tonie ,jesli tego nie widzisz no to nie dlugo stopki beda mokre
Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

Stopę wody pod kilem. Very Happy

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego,
fajnie, że wpadłeś Joe, ale czy musisz się zachowywać, jak...  Rolling Eyes Wink
Jak CHAM?  Shocked
Nie umiesz normalnie dyskutować?

Nie umie, stał się "buissesman'ę". Ale robię co mogę. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13954 : 2013-09-17, 07:28:44 »

 Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13955 : 2013-09-17, 07:28:53 »

Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

A to ty nie wiesz, że za grzechy ojców się nie odpowiada, a zasłużonych ubeków wysyłali za granicę, w trakcie przemian wcześniej i później, aby im tu krzywdy nikt nie zrobił!
Spora emigracja wtedy była.  Confused

A kaci do setki dożywają- jest o co się "szczurzyć". Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13956 : 2013-09-17, 07:31:22 »

A nawet te ubeki żyją w dostatku, bo im państwo ludowe businessy rozkręciło, tu i za granicą i dziś wielu z nich jest "milionerami" ...  Wink
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13957 : 2013-09-17, 07:32:06 »

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego,
fajnie, że wpadłeś Joe, ale czy musisz się zachowywać, jak...  Rolling Eyes Wink
Jak CHAM?  Shocked
Nie umiesz normalnie dyskutować?
Amen
Moge, ale czy  Twoje pociotki potrafia ,watpie .ja nie jestem cham ,jestem Katolik ,,jestem patriota i z durniami o lewackiej prominecji ,przyznam sie ,nie potrafie dyskutowac ,bo to jak by o 2 lata swielne do tylu i co zrobic ? wykos mnie i po sprawie ,bo one za durne zeby mnie przkonac do swojej durnej sprawy
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13958 : 2013-09-17, 07:34:56 »

Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

A to ty nie wiesz, że za grzechy ojców się nie odpowiada, a zasłużonych ubeków wysyłali za granicę, w trakcie przemian wcześniej i później, aby im tu krzywdy nikt nie zrobił!
Spora emigracja wtedy była.  Confused
No wlasnie kto wysylal ? sami swojich
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13959 : 2013-09-17, 07:35:40 »

wykos mnie i po sprawie ,bo one za durne zeby mnie przkonac do swojej durnej sprawy
Laughing

No coś ty, żebyś potem po necie latał i pieprzył od rzeczy, że tu cenzura i nawet słowa "kurwa" (z przeproszeniem profesji i czytających) nie można napisać?  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 693 694 695 696 697 [698] 699 700 701 702 703 ... 3979 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 20 zapytaniami.