forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-03, 00:23:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668129 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 694 695 696 697 698 [699] 700 701 702 703 704 ... 3979 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11943834 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13960 : 2013-09-17, 07:36:55 »

Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

A to ty nie wiesz, że za grzechy ojców się nie odpowiada, a zasłużonych ubeków wysyłali za granicę, w trakcie przemian wcześniej i później, aby im tu krzywdy nikt nie zrobił!
Spora emigracja wtedy była.  Confused
No wlasnie kto wysylal ? sami swojich

Dziękuję za szczere wyznanie, nie myślałem, że tak łatwo potwierdzisz!  Very Happy
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13961 : 2013-09-17, 07:37:50 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Zeczywisciety wasi PATRIOCI  zalatwili Polske do poziomu Ugandy ,wyczyc Polske z tego syfu cos dopuscil to moze Polonia ci pomoze ,inaczej pierdol biede sam ,na ktora sam tyrales .Nam bieda nie grozi ,to twoj problem, zacznij od siebie ,pouczac to mozesz tych na WSCHODZIE
Oj Johnie przeklinanie nie najlepiej o togbie swiadczy. Znaczy niemoc polemiczna cie dopada? Pociesz cie - wcale cie nie dopada, jest caly czas bideny rednecku  Laughing
Patrioci to z pewnoscia nie szczury uciekajace z tonacego statku, trzeba miec troche godnosci Johnie co? A nie za dolary rzyc sprzedawac.  Laughing
Nie jestem zadnym Johnem ,jestem |po Prostu |Joe ,to roznica polemika z taskim durniem jak ty to zwykla strata czasu ,masz racja
Uciekaj ze swego statku ,platforma tonie ,jesli tego nie widzisz no to nie dlugo stopki beda mokre
Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

Stopę wody pod kilem. Very Happy

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego,
fajnie, że wpadłeś Joe, ale czy musisz się zachowywać, jak...  Rolling Eyes Wink
Jak CHAM?  Shocked
Nie umiesz normalnie dyskutować?

Nie umie, stał się "buissesman'ę". Ale robię co mogę. Very Happy
To ty ledwo zipiesz przygnebiony tuskowy bidoku
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13962 : 2013-09-17, 07:40:54 »

Stara ubecka szkoła: narzekać na lewaków i katolika udawać dla kamuflażu...  Sad Cool
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13963 : 2013-09-17, 07:43:25 »

A nawet te ubeki żyją w dostatku, bo im państwo ludowe businessy rozkręciło, tu i za granicą i dziś wielu z nich jest "milionerami" ...  Wink
u nas ich nie ma .tu kazdy milioner musial sie dorabiac od zera .U was ten pierwszy milion raczej kradl wiec macie taki kapitalizm jaki sobie zasluzyli ,bandycki ,zlodziejski i stad ta bieda bo oni cwaniszy po prostu was okradli ,z waszego majatku ,a wy dalej .jakie to fajne ze u nas sie bogaca
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13964 : 2013-09-17, 07:45:13 »

Czytaj, Joe, dalej i wytężaj umysł...  Very Happy
Zaraz będzie niespodzianka!  Cool
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13965 : 2013-09-17, 07:52:15 »

Stara ubecka szkoła: narzekać na lewaków i katolika udawać dla kamuflażu...  Sad Cool
ja nie narzekam ,ja happy stary optymalny milioner ,farmer i  co tam jeszcze katolik ,patriota
I zwami lewackimi bidokami ,moze nie jest mi po drodze ,ale mialem ubaw .ide spac Good Night
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13966 : 2013-09-17, 07:53:07 »

Patrioci to sa tu i teraz  Johnie, ci co szczekaja zza wody to kundle nie patrioci, wiec idz slawic swojego czarnego prezydenta a nie tu szczekasz po proznicy
Zeczywisciety wasi PATRIOCI  zalatwili Polske do poziomu Ugandy ,wyczyc Polske z tego syfu cos dopuscil to moze Polonia ci pomoze ,inaczej pierdol biede sam ,na ktora sam tyrales .Nam bieda nie grozi ,to twoj problem, zacznij od siebie ,pouczac to mozesz tych na WSCHODZIE
Oj Johnie przeklinanie nie najlepiej o togbie swiadczy. Znaczy niemoc polemiczna cie dopada? Pociesz cie - wcale cie nie dopada, jest caly czas bideny rednecku  Laughing
Patrioci to z pewnoscia nie szczury uciekajace z tonacego statku, trzeba miec troche godnosci Johnie co? A nie za dolary rzyc sprzedawac.  Laughing
Nie jestem zadnym Johnem ,jestem |po Prostu |Joe ,to roznica polemika z taskim durniem jak ty to zwykla strata czasu ,masz racja
Uciekaj ze swego statku ,platforma tonie ,jesli tego nie widzisz no to nie dlugo stopki beda mokre
Ty pewnie jakis wnuczek ubecki

Stopę wody pod kilem. Very Happy

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego,
fajnie, że wpadłeś Joe, ale czy musisz się zachowywać, jak...  Rolling Eyes Wink
Jak CHAM?  Shocked
Nie umiesz normalnie dyskutować?

Nie umie, stał się "buissesman'ę". Ale robię co mogę. Very Happy
To ty ledwo zipiesz przygnebiony tuskowy bidoku

Ślepyś, ale nie głupiś. Rotujesz. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13967 : 2013-09-17, 07:54:15 »


ja nie narzekam ,ja happy stary optymalny milioner ,farmer i  co tam jeszcze katolik ,patriota
I zwami lewackimi bidokami ,moze nie jest mi po drodze ,ale mialem ubaw .ide spac Good Night

I oby tak dalej!  Very Happy
Szczęść Boże!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13968 : 2013-09-17, 07:56:07 »


ja nie narzekam ,ja happy stary optymalny milioner ,farmer i  co tam jeszcze katolik ,patriota
I zwami lewackimi bidokami ,moze nie jest mi po drodze ,ale mialem ubaw .ide spac Good Night

I oby tak dalej!  Very Happy
Szczęść Boże!

W tym bożym świecie.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13969 : 2013-09-17, 07:56:28 »

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego,
fajnie, że wpadłeś Joe, ale czy musisz się zachowywać, jak...  Rolling Eyes Wink
Jak CHAM?  Shocked
Nie umiesz normalnie dyskutować?
Amen
Moge, ale czy  Twoje pociotki potrafia ,watpie .ja nie jestem cham ,jestem Katolik ,,jestem patriota i z durniami o lewackiej prominecji ,przyznam sie ,nie potrafie dyskutowac ,bo to jak by o 2 lata swielne do tylu i co zrobic ? wykos mnie i po sprawie ,bo one za durne zeby mnie przkonac do swojej durnej sprawy
tak krawiec kraje jak mu materii staje. To takie stare, polskie przyslowie optyJohnie  Laughing. Ty na razie na razie bys nie uszyl nawet jarmulki  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13970 : 2013-09-17, 08:34:40 »

Widze, ze jesienna ramowka bardzo wesola
Cytuj
"Sklejałem modele samolotów". "Widziałem wybuch w szopie". "Latając samolotami, oglądam skrzydła". Eksperci Macierewicza przedstawili w prokuraturze swe kompetencje, nie przedstawili dowodów na wybuch tupolewa

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,14617664,Jak_eksperci_Macierewicza_skompromitowali_sie_w_prokuraturze.html#ixzz2f89ej68H


Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13971 : 2013-09-17, 09:13:30 »

Oj nie pasuje katotalibom ten Franciszek, wczoraj byla niezla komedia u Lisa http://natemat.pl/75075,najwiecej-problemow-z-interpretacja-gestow-nowego-papieza-maja-media-katolickie
Zapisane

Work Buy Consume Die
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13972 : 2013-09-17, 09:44:01 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13973 : 2013-09-17, 09:59:04 »

Przestraszyl sie Dudy  Shocked
Ale nie wszyscy sie ciesza  Shocked
Cytuj
Mieciu
15 Wrzesień 2013 o 23:06   
I że co teraz? Że w poniedziałek muszę iść do roboty, tak? Nigdy na niego nie zagłosuję, złodzieja jednego! Z wolnego czasu mnie okrad(ł). A mamusia mówiła: “Mieciu, wszystko co stracisz możesz odzyskać. Pieniądze odzyskasz. Samochód odzyskasz. Robotę nawet, jeśli tylko będziesz chciał. Wszystko. Jedyne co tylko to straconego czasu nie odzyskasz!”

 Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13974 : 2013-09-17, 10:01:23 »

 Laughing

no i sama przecież prawda tam zawarta
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13975 : 2013-09-17, 10:03:41 »

Rece opadaja...pare osob sie nabralo.  Shocked Pewnie ci tzw "Patrioci"  Shocked
Cytuj
NO CO ZA IDIOTA ! Jak może w ciągu jednego dnia (!!!!!!) zlikwidować tak ogromne bezrobocie w Polsce ! Przecież On powinien się leczyć Wink chyba nie wierzycie w to, że nagle cudem powstaną miliony zakładów pracy, pozatrudniają młode osoby po studiach.. nie wierzę, nie wierzę i jeszcze raz nie wierzę. Złodziej znowu kłamie, żeby zamydlić Nam oczy ! Juź raz Nas Polacy oszukał ! Nie dajmy się znowu zrobić w bambuko ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich prawdziwych Polaków ! Wink JUSTYNA.
Laughing
Cytuj
Czyli jeszcze trudniej będzie się zarejestrować jako bezrobotny, ja próbuje od 16 dni, ale z byłej pracy (umowa zlecenie) nie chcą mi dać świadectwa pracy ani zaświadczenia, że tam pracowałam.
Jak żyć w tym kraju??
Batko moska, po studiach ludzie sie nabieraja  Confused Zle to wrozy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13976 : 2013-09-17, 13:49:33 »

Ten Franciszek chyba chce na serio rozzloscic polskich ksiezy  Shocked Shocked
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-do-ksiezy-nie-proscie-wiernych-o-pieniadze-za-sakramenty/rhf7e
dobrze, ze optyJphn tego nie widzi
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13977 : 2013-09-17, 14:20:38 »

No, ale jakże to tak?
Przecież wiadomo, że "co łaska"...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13978 : 2013-09-17, 14:26:39 »

"co laska ale nie mniej". Tylko po co sie wtedy paletach po chalupach?  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #13979 : 2013-09-17, 14:29:48 »

Ale wolość jest, bo więcej można, jak najbardziej...  Wink  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 694 695 696 697 698 [699] 700 701 702 703 704 ... 3979 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 20 zapytaniami.