forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-03, 21:29:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
668198 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 748 749 750 751 752 [753] 754 755 756 757 758 ... 3980 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11948045 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15040 : 2014-01-03, 17:42:08 »

tam gdzie wyrzucam śmieci wtedy kiedy mam na to ochotę - i już.  Cool

A to ja dziękuję za taką wolność!  Shocked
Jak to, taki bałagan we własnym życiu wprowadzać.   Wink

A mnie do głowy wtłaczano- "... nie śmieć, będziesz wszędzie mile widziany". Very Happy
Ale odnosiło to się raczej do rzeczy materialnych. Wink Nikt mi nie wspominał o "gadatliwości", na przykład na forum. Laughing Wink

W sumie, to śmieci mają taki pejoratywny wydźwięk, bo właściwie wszelkie organiczne powinny byc zagospodarowane u siebie (w domku do kompostownika, a w bloku zmiksowane w zlewie i do kanalizacji), a reszta odpadków posegregowana i odbierana odpłatnie. Ja w dzieciństwie oddając butelki do punktu skupu zbierałem w ten sposób na rower.  Cool

Ależ to była "głęboka komuna". Shocked Wink Przecież za zawartość butelek można było nie tylko rower kupić. Wink Wink
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15041 : 2014-01-03, 18:03:33 »

tam gdzie wyrzucam śmieci wtedy kiedy mam na to ochotę - i już.  Cool

A to ja dziękuję za taką wolność!  Shocked
Jak to, taki bałagan we własnym życiu wprowadzać.   Wink

A mnie do głowy wtłaczano- "... nie śmieć, będziesz wszędzie mile widziany". Very Happy
Ale odnosiło to się raczej do rzeczy materialnych. Wink Nikt mi nie wspominał o "gadatliwości", na przykład na forum. Laughing Wink

W sumie, to śmieci mają taki pejoratywny wydźwięk, bo właściwie wszelkie organiczne powinny byc zagospodarowane u siebie (w domku do kompostownika, a w bloku zmiksowane w zlewie i do kanalizacji), a reszta odpadków posegregowana i odbierana odpłatnie. Ja w dzieciństwie oddając butelki do punktu skupu zbierałem w ten sposób na rower.  Cool

Ależ to była "głęboka komuna". Shocked Wink Przecież za zawartość butelek można było nie tylko rower kupić. Wink Wink




niedaleko siebie mieszkali: Zajączek, który ciężką pracą dorobił się niezłej sumki na koncie, oraz Niedźwiedź - miejscowy żul.
Idzie kiedyś Miś, oczywiście nawalony jak działo, patrzy a Zajączek wybudował sobie domek..
- Ty Zając a skąd wziąłeś na taką chatę? - pyta ochrypłym zapijaczonym głosem Niedźwiedź.
- Pracuje się to się ma - odpowiada krótko Zając...
Po paru tygodniach sytuacja poniekąd podobna, tylko tym razem Zajączek wysiada ze swojej Audi A6.
- Zając a za co taka fura? - pyta już nieźle drinknięty Miś
- Pracuje się to się ma - odpowiada.
Minęły 3 miesiące, zajączek wychodzi przed dom a tam jego sąsiad (oczywiście Miś pobudował wspaniałą willę). Zając wyszedł do skrzynki pocztowej a tu znienacka podjeżdża Niedźwiedź najnowszym czerwonym ferrari, oczywiście jak zwykle nawalony w 4 d.py.
- Ty kurwa Misiek a skąd ty na to wszystko wziąłeś, ta willa, ta fura... i to wszystko Twoje?? - pyta Zajączek z niedowierzaniem.
A na to misiek odpowiada swoim zapijaczonym głosem:
- No co ku.wa, butelki sprzedałem ..
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15042 : 2014-01-03, 18:24:26 »

Dzisiaj, to będzie - dotację dostałem. Wink  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15043 : 2014-01-03, 18:28:37 »

Z dotacją jak z zasiłkiem, nie każdemu "darmo" dają. Very Happy
Trzeba się wykazać. Wink I to jak! Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15044 : 2014-01-03, 18:32:31 »

Wystarczy być dobrym. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15045 : 2014-01-03, 18:47:15 »

Przede wszystkim mieć własny wkład. Wink Może być dobry. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15046 : 2014-01-03, 21:40:01 »

Niech ich pokręci z tym zakazem wędzenia!  Sad

Strachy na Lachy. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15047 : 2014-01-04, 10:38:39 »

Poczytajcie, bardzo ciekawe
Cytuj
A wiecie Państwo kto jest, też w moich statystykach, absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o liczbę ofiar? Jest to pani lat 30-40, trzeźwa, w dobrym, służbowym samochodzie, przejeżdżająca pieszego na pasach. To się zdarza CODZIENNIE, i to kilka - kilkanaście razy dziennie.

http://wyborcza.pl/1,100503,6828746,Morderca_jest_kim_innym_niz_to_opisuja_media.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15048 : 2014-01-04, 10:50:19 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15049 : 2014-01-04, 10:57:18 »

Pijak za kierownicą nie jest groźny, groźne jest wypaczanie medialne: pijaństwo, nadmierna prędkość, a najwięcej ludzi ginie w mieście, właśnie na pasach, co ten lekarz słusznie zauważył.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ojciec-pasazerki-wygladalo-ze-on-chcial-zabic-ja-i-siebie-moze-przy-okazji-ludzi,384581.html - wszystko jasne?  Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15050 : 2014-01-04, 11:47:26 »

Ale to jest wspaniały news! Dla mediów, bo mają bombową krótką nieskomplikowaną historię, która przyciąga uwagę widzów, a dla Donalda super nośny temat na którym można zbić całkiem pokaźny kapitał i sporo punktów procentowych do góry.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15051 : 2014-01-04, 11:53:01 »

Szefu!
Zapożyczenie "dojny" jest mało precyzyjne. Very Happy Zawoalowałem nieco i zasugerowałem niejednoznacznie, za co bardzo przepraszam.
Choć kształtuje mą myśl niecną Twoja interpretacja i postrzeganie zagadnienia. Wink
Prawo jest nie tylko w tej formie nieskuteczne, ale zawsze zyskowne.
I o to także chodzi.

A robienie ustawowe przestępcy z człowieka, który po czterech piwkach, jedzie sobie bezpiecznie do celu, jest słabością prawa.  Confused Cool

Jak wyżej. Very Happy



Jeszcze raz gorąco przepraszam. ale na maniery "władzy" nie poradzę. Wink Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15052 : 2014-01-04, 12:01:33 »

...a dla Donalda super nośny temat na którym można zbić całkiem pokaźny kapitał i sporo punktów procentowych do góry.  Very Happy

O proszę, już mamy http://radioszczecin.pl/index.php?idp=6&idx=106983
Teraz powoła się jeszcze specjalną komisję, uruchomi kolejny wydział i mamy spadek bezrobocia, a lud tylko przyklaśnie.  Confused  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15053 : 2014-01-04, 12:18:16 »

Akurat. Będą szukać zajęcia dla bezrobotnych- fantasta. Very Happy Nie za to im płacisz. Wink

Na wszelki wypadek bardzo przepraszam, ale poklask dobrze wpływa na krążenie, zwłaszcza zimą i do tego na trybunach. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15054 : 2014-01-04, 12:33:38 »

Będzie spadek bezrobocia, bo przybędzie urzędasów, ale to tylko w słupkach dobrze wygląda, a w rzeczywistości kosztuje państwo więcej niż socjal bezrobotnego.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15055 : 2014-01-04, 12:37:56 »

Ale stać nas, bo jesteśmy średnim mocarstwem, a PKB Polski w wysokości 0,5 biliona US$ plasuje kraj na 21 pozycji w Świecie!  Cool
Nie wliczając dotacji z Unii!  Wink
Za dziesięć lat mamy ponoć wejść do klubu 15!   Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15056 : 2014-01-04, 12:45:03 »

Będzie spadek bezrobocia, bo przybędzie urzędasów, ale to tylko w słupkach dobrze wygląda, a w rzeczywistości kosztuje państwo więcej niż socjal bezrobotnego.  Cool

Raczej zrobią roszadę. Znudzeni pracą w jednej Komisji zasiądą w kolejnej, po co im "banda nierobów", dla towarzystwa. Wink Laughing
Bezrobotny nie jest społecznie akceptowany, tak decyduje lud. Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15057 : 2014-01-04, 12:57:50 »

Ale stać nas, bo jesteśmy średnim mocarstwem, a PKB Polski w wysokości 0,5 biliona US$ plasuje kraj na 21 pozycji w Świecie!  Cool
Nie wliczając dotacji z Unii!  Wink
Za dziesięć lat mamy ponoć wejść do klubu 15!   Cool

Chyba z Bożą pomocą. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15058 : 2014-01-04, 13:00:40 »

Wzięli się za bogaczy. Wink
http://biznes.interia.pl/gieldy/news/gazeta-polska-codziennie-pogorszenie-sytuacji-kghm,1978937

Następną komisję zrobią- z bezrobotnych. Wink Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56884


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15059 : 2014-01-04, 14:55:51 »

Raczej zrobią roszadę. Znudzeni pracą w jednej Komisji zasiądą w kolejnej, po co im "banda nierobów", dla towarzystwa. Wink Laughing

Tak by było w prywatnej firmie, w której trzeba liczyć koszty.  Cool
W państwie jest odwrotnie. Biurokracja rozszerza się na koszt podatnika, nie zabierając ani pracy, ani pensji tym którzy już są w systemie. Mało tego ona (biurokracja) nawet zwiększa płace i władzę poprzez mnożenie podwładnych i związany z tym awans na wyższe stanowisko, którego przy braku podwładnych by nie było.  Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 748 749 750 751 752 [753] 754 755 756 757 758 ... 3980 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.