forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-04, 11:26:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668208 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 782 783 784 785 786 [787] 788 789 790 791 792 ... 3980 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11950123 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15720 : 2014-03-02, 09:17:16 »

Zaczęło się niewinnie tylko na chęci dostępu do tortu dla nowych, a jak się skończy i kto kogo sprowokował, to nie ma szans na taką informację na dzień dzisiejszy. Jedna i druga strona swoje za uszami ma.
O wiele bardziej martwi mnie podejście polskiej sceny politycznej, bo widać wyraźnie, że zarówno władza jak i opozycja nie ma pomysłu na politykę wschodnią. Obecna retoryka i wymachiwanie szabelką prędzej czy później doprowadzi do rosyjskiej odpowiedzi i kto na tym straci? No jak zwykle szara masa.  Confused  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15721 : 2014-03-02, 09:20:04 »

Nikomu nie jest na rękę embargo na gaz i ropę z Rosji.  Confused

To trzeba to wytłumaczyć tutejszym rządzącym, bo oni najwyraźniej mają inne zdanie.  Very Happy
"Nie wiem, nie wiem, nie rozumiem nic..." jak prawił poeta, ale to dość trudne przekonać na przykład taki papier toaletowy, że może służyć jeszcze do innych celów niż zajmowanie się resztkami. Very Happy

Zaczęło się niewinnie tylko na chęci dostępu do tortu dla nowych, a jak się skończy i kto kogo sprowokował, to nie ma szans na taką informację na dzień dzisiejszy. Jedna i druga strona swoje za uszami ma.
O wiele bardziej martwi mnie podejście polskiej sceny politycznej, bo widać wyraźnie, że zarówno władza jak i opozycja nie ma pomysłu na politykę wschodnią. Obecna retoryka i wymachiwanie szabelką prędzej czy później doprowadzi do rosyjskiej odpowiedzi i kto na tym straci? No jak zwykle szara masa.  Confused  Very Happy

A co, co może jeszcze stracić "szara masa". Według mnie nie ma nic do stracenia, zdrowia własnego nie szanują... .
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15722 : 2014-03-02, 09:27:17 »

No jak co? A gaz skąd i za ile bierzemy? Mam szukać w jakiej wysokości euro jest wymiana handlowa pomiędzy naszymi krajami?
A może przypomnę, że to największy rynek w Europie, o który wszystkie państwa zachodnie walczą co doskonale widać na przykładzie eksportu mięsa, gdy nagle okazało się, że juz nie mówimy jednym głosem.  Confused  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15723 : 2014-03-02, 15:00:33 »

Jeszcze Krym "ukraiński" - bardzo dziwna ta zwłoka kremlowska.  Rolling Eyes
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15724 : 2014-03-02, 15:35:17 »

Może polscy Panowie w przyszłości dwa razy się zastanowią zanim zaczną sie wtrącać w rewolucje w obcych państwach, bo teraz mleko sie rozlało i co? W sumie sam nie wierze w to co piszę.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15725 : 2014-03-02, 15:38:20 »

Chiny poparły Włodzimierza, więc może ta zwłoka po to, aby ustalić sobie, komu sprzedawać tanio, a komu drogo gaz i ropę?  Rolling Eyes Wink
Angela przezornie milczy, bo Nordstreama ma jeszcze pod ciśnieniem i chciałaby ten stan utrzymać jak najdłużej...  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15726 : 2014-03-02, 15:43:30 »

O przepraszam - a jednak domaga się podwyżki cen gazu!
http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-kanclerz-merkel-trzeba-udzielic-wszelkiego-wsparcia-ukrainsk,nId,1114750 - albo co gorsza, podpuszcza na poniedziałek Sikorka!  Shocked  Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15727 : 2014-03-02, 15:44:41 »

Ten kryzys to woda na młyn dla obecnych demokracji aby jeszcze bardziej rozszerzać rządy w państwach, to się znowu ucieszą i niech ich wszystkich diabli.  Confused  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56887


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15728 : 2014-03-02, 20:05:48 »

Spokojnie...

Muszę się wypisać, bo jutro już poniedziałek i nie będzie czasu. Wink
Najprawdopodobniej wojny nie będzie i tak jak pisałem wcześniej jestem rozczarowany postawą polskich oficjeli, którzy z niezrozumiałych dla mnie względów wyszli przed szereg.
Zabrzmi to brutalnie, ale jestesmy słabym militarnie i ekonomicznie krajem z kolonialną gospodarką zależną od surowców z prawej strony i dotacji z lewej strony - niestety tak jest.  Confused
I jak zwykle świat szybko się z Putinem dogada, a my pozostaniemy w kaczej d^%ie. Rosjanie byli, są i będą pamiętliwi i czekają nas reperkusje z tamtej strony niezależnie od tego kto tam będzie rządził. Polityka nie jest dla dzieciaków i trzeba mierzyć siły na zamiary, a swoje wybujałe ambicje schować głęboko w...
Obym się mylił i z ulgą usłyszę krytykę, że nie miałem racji.  Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15729 : 2014-03-02, 20:12:52 »

I znów wyjdzie, że Polandia to największy wróg ruskich w Jewropie, a nawet dalej!  Confused
Jak nic!  Sad
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15730 : 2014-03-02, 20:41:02 »

Spokojnie...

Muszę się wypisać, bo jutro już poniedziałek i nie będzie czasu. Wink
Najprawdopodobniej wojny nie będzie i tak jak pisałem wcześniej jestem rozczarowany postawą polskich oficjeli, którzy z niezrozumiałych dla mnie względów wyszli przed szereg.
Zabrzmi to brutalnie, ale jestesmy słabym militarnie i ekonomicznie krajem z kolonialną gospodarką zależną od surowców z prawej strony i dotacji z lewej strony - niestety tak jest.  Confused
I jak zwykle świat szybko się z Putinem dogada, a my pozostaniemy w kaczej d^%ie. Rosjanie byli, są i będą pamiętliwi i czekają nas reperkusje z tamtej strony niezależnie od tego kto tam będzie rządził. Polityka nie jest dla dzieciaków i trzeba mierzyć siły na zamiary, a swoje wybujałe ambicje schować głęboko w...
Obym się mylił i z ulgą usłyszę krytykę, że nie miałem racji.  Confused
Mysle tak samo. Ale u nas szablkowatosc to cecha narodowa. Szkoda, ze nie widza, ze piorko maja w d....
Zapisane

Work Buy Consume Die
jukor
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15731 : 2014-03-02, 21:16:07 »

Dobry wieczór.

Bleckend, to nie zabrzmiało brutalnie, ale bardzo realnie...niestety.
Zostaniemy w kaczej czy innej, to bez znaczenia. Jakie mamy władze - każdy widzi.
A wybujałych ambicji schować w ... nie mogą, bo jak napisał Zyon, piórko mają w d...

Ale, czy może być inaczej? Dr Kwaśniewski pisał o władzy. " Narody nie powinny oddawać władzy ludziom, których aktualny skład diety jest najbardziej dla tych narodów w skutkach szkodliwy"  Cyt. z "Diety Optymalnej"
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15732 : 2014-03-02, 21:49:21 »

Москва. 3 марта. INTERFAX.RU - Россия не ставит под вопрос суверенитет Украины, а хочет, чтобы она была процветающим государством, заявил замглавы МИД РФ Григорий Карасин.

"Мы никоим образом не ставим под вопрос суверенитет Украины", - сказал он в эфире программы "Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым" на телеканале "Россия-1".

"В конечном итоге, мы за то, чтобы Украина была процветающим, стабильным, современным государством", - отметил дипломат.

Комментируя слова ведущего, что ряд стран, в частности, Канада и Франция отозвали своих послов из России, Г.Карасин заявил, что "в этом нет ничего особенного".

"Отзывать послов - это обычная дипломатическая практика, если люди хотят показать, что они озабочены, или они хотят глубже проанализировать ситуацию", - пояснил он.

Смотрите оригинал материала на http://www.interfax.ru/world/362174

Komedia. Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15733 : 2014-03-03, 08:33:26 »

(ad acta)
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15734 : 2014-03-03, 08:47:26 »

Москва. 3 марта. INTERFAX.RU - Россия не ставит под вопрос суверенитет Украины, а хочет, чтобы она была процветающим государством, заявил замглавы МИД РФ Григорий Карасин.

"Мы никоим образом не ставим под вопрос суверенитет Украины", - сказал он в эфире программы "Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым" на телеканале "Россия-1".

"В конечном итоге, мы за то, чтобы Украина была процветающим, стабильным, современным государством", - отметил дипломат.

Комментируя слова ведущего, что ряд стран, в частности, Канада и Франция отозвали своих послов из России, Г.Карасин заявил, что "в этом нет ничего особенного".

"Отзывать послов - это обычная дипломатическая практика, если люди хотят показать, что они озабочены, или они хотят глубже проанализировать ситуацию", - пояснил он.

Смотрите оригинал материала на http://www.interfax.ru/world/362174

Komedia. Laughing Laughing
Czyli, ze co?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15735 : 2014-03-03, 13:32:47 »

Москва. 3 марта. INTERFAX.RU - Россия не ставит под вопрос суверенитет Украины, а хочет, чтобы она была процветающим государством, заявил замглавы МИД РФ Григорий Карасин.

"Мы никоим образом не ставим под вопрос суверенитет Украины", - сказал он в эфире программы "Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым" на телеканале "Россия-1".

"В конечном итоге, мы за то, чтобы Украина была процветающим, стабильным, современным государством", - отметил дипломат.

Комментируя слова ведущего, что ряд стран, в частности, Канада и Франция отозвали своих послов из России, Г.Карасин заявил, что "в этом нет ничего особенного".

"Отзывать послов - это обычная дипломатическая практика, если люди хотят показать, что они озабочены, или они хотят глубже проанализировать ситуацию", - пояснил он.

Смотрите оригинал материала на http://www.interfax.ru/world/362174

Komedia. Laughing Laughing
Czyli, ze co?
Zyon jest dziadzia Gugl. Nie chce mi się.
A w skrócie, jak zwykle :wielbimy pokój, kochamy was a drugimi dzrzwiami wpuszczamy specnaz, żeby z wami zrobił porządek.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15736 : 2014-03-03, 13:45:36 »

No do czego to doszlo, zebym na polskim forum musial sobie tlumaczyc teksty z ruskiego na polski zeby wiedziec o czym sie gada  Shocked Confused Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15737 : 2014-03-03, 13:56:09 »

No do czego to doszlo, zebym na polskim forum musial sobie tlumaczyc teksty z ruskiego na polski zeby wiedziec o czym sie gada  Shocked Confused Laughing
Dbam o Twój rozwój lingwistyczny. Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71935


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15738 : 2014-03-03, 13:56:53 »


...Zyon jest dziadzia Gugl. Nie chce mi się...


Lepiej dajcie sobie spokój z tym ślubem... Confused Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15739 : 2014-03-03, 13:58:39 »


...Zyon jest dziadzia Gugl. Nie chce mi się...


Lepiej dajcie sobie spokój z tym ślubem... Confused Laughing
Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 782 783 784 785 786 [787] 788 789 790 791 792 ... 3980 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.