forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-04, 17:20:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668215 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 794 795 796 797 798 [799] 800 801 802 803 804 ... 3980 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11951189 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15960 : 2014-03-26, 13:35:03 »

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15961 : 2014-03-26, 13:38:16 »

Ale za to bezrobocie przez internet likwidują.  Laughing
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ministerstwo-wydalo-49-mln-na-portal-dla-bezdomnych-3088896.html
Wyobraża ktoś sobie, żeby prywatna firma wybuliła 50 baniek na portal?  Shocked
Bo moja aż tak daleko nie sięga. Wink
Pomysł był dobry,gdyby było więcej bezdomnych  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15962 : 2014-03-26, 13:54:04 »

Najgorsze, że opozycja wcale nie ma zamiaru ograniczyć państwa w państwie, a tylko dorwać się do koryta i dokonać odwetu.  Confused
Do zmian i poważniejszych reform dojdzie dopiero wtedy, gdy państwo zbankrutuje tak jak przed '89r.  Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15963 : 2014-03-26, 14:10:56 »

Mnie nie zaszkodzi, mam mało 0 na koncie  Cool Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15964 : 2014-03-26, 14:12:36 »

Ale za to bezrobocie przez internet likwidują.  Laughing
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ministerstwo-wydalo-49-mln-na-portal-dla-bezdomnych-3088896.html
Wyobraża ktoś sobie, żeby prywatna firma wybuliła 50 baniek na portal?  Shocked
Bo moja aż tak daleko nie sięga. Wink
Pomysł był dobry,gdyby było więcej bezdomnych  Laughing

A ileż to roboty, jeden porządny podmuch historii i "... witaj na portalu mój ty bezdomny". Wink
O! Przypomniałem sobie. RafałS o podobieństwach wiosennych "anomalii" wspominał. Smile
Portale społecznie użytecznie studenckie już na wrzesień kaczki wypuszczają. Rolling Eyes
A i mnie coś w pupcię uwiera. Laughing

Mnie nie zaszkodzi, mam mało 0 na koncie  Cool Very Happy

I co- można? I co- da się? Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15965 : 2014-03-26, 14:26:18 »

Mnie nie zaszkodzi, mam mało 0 na koncie  Cool Very Happy

A właśnie, że szkodzi, ponieważ czy chcesz czy nie, musisz płacić podatki i zus. Musisz też znosić chama szefa (dobrze pamietam?), a wszystko to zawdzięczasz polityce rządu, bo chama w kulturalnego nie zmienisz, jedynie musi go wykluczyć system.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15966 : 2014-03-26, 14:38:24 »

Mnie nie zaszkodzi, mam mało 0 na koncie  Cool Very Happy

A właśnie, że szkodzi, ponieważ czy chcesz czy nie, musisz płacić podatki i zus. Musisz też znosić chama szefa (dobrze pamietam?), a wszystko to zawdzięczasz polityce rządu, bo chama w kulturalnego nie zmienisz, jedynie musi go wykluczyć system.  Cool
I wiele innych.
A mimo, że płacisz i płaczesz, nie czujesz się bezpiecznie, bo ch...wie, co w tym kraju się może zdarzyć.
Zresztą w innych też.
"Ciemność widzę..." Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15967 : 2014-03-26, 14:43:45 »

No od wczoraj trabia o tym sondazu co wyszlo, ze tylko 17% nie mysli o emigracji. I paradokslanie nie dlatego, ze ciezko finansowo, tylko z teskonty za normalnoscia, ze urzednik nie rozumie ze pelni sluzbe, ze szef to przewaznie burak i cham, ze ZUS to organizacja przetepcza, ktora szafuje pieniedzmi podatnika, ze polityk to cyniczna swinia co lekka reka chce dac 300mln ukrainskim firmom a polskim firmom albo matkom dzieci niepelnosprawnych nie chce nic.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15968 : 2014-03-26, 14:46:54 »

A dzieci w przedszkolu uczą "Kto ty jesteś..." Sad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15969 : 2014-03-26, 14:57:36 »

Mnie nie zaszkodzi, mam mało 0 na koncie  Cool Very Happy

A właśnie, że szkodzi, ponieważ czy chcesz czy nie, musisz płacić podatki i zus. Musisz też znosić chama szefa (dobrze pamietam?), a wszystko to zawdzięczasz polityce rządu, bo chama w kulturalnego nie zmienisz, jedynie musi go wykluczyć system.  Cool

A przecież jest sposób, który sobie chwalę. Wink  "ZUS" to kropla i hasło wyborcze, "podatki" tak samo, karta przetargowa. A próbował któryś "chama" przykładem zaskoczyć, a nie (czarna kropla) w systemie właśnie swe, jakże naiwne nadzieje podtapiać. Z ludźmi idzie się dogadać, z systemem NIE. Więcej w miesięczniku. Wink

No od wczoraj trabia o tym sondazu co wyszlo, ze tylko 17% nie mysli o emigracji. I paradokslanie nie dlatego, ze ciezko finansowo, tylko z teskonty za normalnoscia, ze urzednik nie rozumie ze pelni sluzbe, ze szef to przewaznie burak i cham, ze ZUS to organizacja przetepcza, ktora szafuje pieniedzmi podatnika, ze polityk to cyniczna swinia co lekka reka chce dac 300mln ukrainskim firmom a polskim firmom albo matkom dzieci niepelnosprawnych nie chce nic.

System jaki jest taki jest, ale żeby 73% tęskniło w nim tylko za normalnością- to odrobinkę fantastyczna historia. Smile

A dzieci w przedszkolu uczą "Kto ty jesteś..." Sad

Dzieci są poza dyskusją cwaniaku!
Naśladują, bo tak jest bezpieczniej, a potem, potem ... w miesięczniku poczytać sobie będzie o tym można. Very Happy
 
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15970 : 2014-03-26, 15:32:11 »

A próbował któryś "chama" przykładem zaskoczyć, a nie (czarna kropla) w systemie właśnie swe, jakże naiwne nadzieje podtapiać. Z ludźmi idzie się dogadać, z systemem NIE. Więcej w miesięczniku. Wink

No jak wierzysz, że chama jedzeniem zmienisz, to masz do tego prawo, bo moja wiara płytka w tej materii jest.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15971 : 2014-03-26, 16:04:07 »

A próbował któryś "chama" przykładem zaskoczyć, a nie (czarna kropla) w systemie właśnie swe, jakże naiwne nadzieje podtapiać. Z ludźmi idzie się dogadać, z systemem NIE. Więcej w miesięczniku. Wink

No jak wierzysz, że chama jedzeniem zmienisz, to masz do tego prawo, bo moja wiara płytka w tej materii jest.  Very Happy

To nie ma nic wspólnego ani z Twoją wiarą, ani z moim jej brakiem. Zabawiam się moimi pracodawcami kierując się bezwzględną uczciwością- po co mi wiara, czy niewiara, które tylko przeszkadzają. Ktoś mi zarzucał, że nie mam wrażliwości(czytaj psychopata) jednocześnie proponując stosowną kwotę jako zadośćuczynienie- po co?
... więcej w miesięczniku.
Mowy nie ma o jedzeniu, to serojady, którym wydaje się, że są niskoww. Proponuję pazernym takie rozwiązania, które zdominują pewien obszar pewnego rynku i aż ślinka im cieknie, choć jednocześnie portkami trzęsą- stawiając siebie w charakterze "ofiary" (termin jak najbardziej szaszkowy Wink). ...(skrócę) Ok, jestem wyjątkowe bydle, bo uczciwe! To nie ja wymyśliłem system jako taki, ja tylko się przystosowałem zachowując te wartości, które pozwalają mi rozdziawiać gębę bez ograniczeń z mojej strony. Wink O! Very Happy

A tak w kwestii wiary, ale bez odpowiedzi, znaczy pytanie jest retoryczne. Duże zmiany zaszły w Twoim życiu po zmianie żywienia? Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15972 : 2014-03-26, 16:57:12 »

Żadne, a już na pewno nie przybyło mądrości, bardziej skleroza, cynizm i inne takie zdziadziałe dolegliwości. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15973 : 2014-03-26, 17:06:24 »

 Laughing
Zaś będzie, że dzikus Radzio wymusza odpowiedzi- trollorysta. Wink Laughing Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15974 : 2014-03-26, 17:12:11 »

Przecież nie trzeba zawsze odpowiadać więc kein problem.  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15975 : 2014-03-26, 17:12:58 »

Żadne, a już na pewno nie przybyło mądrości, bardziej skleroza, cynizm i inne takie zdziadziałe dolegliwości. Wink
Ździebko kokietujesz Laughing
Ale to tylko dobrze świadczy o Twoim poprzednim stanie organizmu.
Największe skoki powinni poczuć chorzy, zabiedzeni i wyniszczeni i inni... Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15976 : 2014-03-26, 17:14:26 »

Jeżeli o chodzi o zdrowie, to jest poprawa i to jaka, ale Radziowi chyba bardziej o stan umysłu chodziło?  Rolling Eyes
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15977 : 2014-03-26, 17:19:11 »

Jeżeli o chodzi o zdrowie, to jest poprawa i to jaka, ale Radziowi chyba bardziej o stan umysłu chodziło?  Rolling Eyes

O moc wiary, carramba! Wink

Żadne, a już na pewno nie przybyło mądrości, bardziej skleroza, cynizm i inne takie zdziadziałe dolegliwości. Wink
Ździebko kokietujesz Laughing
Ale to tylko dobrze świadczy o Twoim poprzednim stanie organizmu.
Największe skoki powinni poczuć chorzy, zabiedzeni i wyniszczeni i inni... Very Happy


 Laughing Tak to poczujesz- w końcu. Laughing Laughing Laughing Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71938


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15978 : 2014-03-26, 17:20:51 »

Jeżeli o chodzi o zdrowie, to jest poprawa i to jaka, ale Radziowi chyba bardziej o stan umysłu chodziło?  Rolling Eyes

Na ogół jest tak jak pisał Doktor: każdy uważa, że mu sporo rzeczy brakuje, ale rozumu nie... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15979 : 2014-03-26, 17:22:42 »

Jeżeli o chodzi o zdrowie, to jest poprawa i to jaka, ale Radziowi chyba bardziej o stan umysłu chodziło?  Rolling Eyes

O moc wiary, carramba! Wink

Żadne, a już na pewno nie przybyło mądrości, bardziej skleroza, cynizm i inne takie zdziadziałe dolegliwości. Wink
Ździebko kokietujesz Laughing
Ale to tylko dobrze świadczy o Twoim poprzednim stanie organizmu.
Największe skoki powinni poczuć chorzy, zabiedzeni i wyniszczeni i inni... Very Happy


 Laughing Tak to poczujesz- w końcu. Laughing Laughing Laughing Wink
A niby jak?
Ani ja optymalny, ani liczę, ani biegam, nie bawię, nie uczę, nie śpiewam, garnków nie lepię...
Zapisane
Strony: 1 ... 794 795 796 797 798 [799] 800 801 802 803 804 ... 3980 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 20 zapytaniami.