forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-04, 17:20:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
668215 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 795 796 797 798 799 [800] 801 802 803 804 805 ... 3980 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11951193 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15980 : 2014-03-26, 17:36:55 »

Na ogół jest tak jak pisał Doktor: każdy uważa, że mu sporo rzeczy brakuje, ale rozumu nie... Laughing

Szczególnie w pracy, choć nie tylko, często moi rozmówcy zaczynając zdanie od "ale nie..." i potem zaczyna się pokaz "wiedzy" w całej okazałości bez żadnego zażenowania i nie zdając sobie sprawy, że bredzą - to chyba się z domu wynosi?  Rolling Eyes
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15981 : 2014-03-26, 17:43:37 »

Jeżeli o chodzi o zdrowie, to jest poprawa i to jaka, ale Radziowi chyba bardziej o stan umysłu chodziło?  Rolling Eyes

O moc wiary, carramba! Wink

Żadne, a już na pewno nie przybyło mądrości, bardziej skleroza, cynizm i inne takie zdziadziałe dolegliwości. Wink
Ździebko kokietujesz Laughing
Ale to tylko dobrze świadczy o Twoim poprzednim stanie organizmu.
Największe skoki powinni poczuć chorzy, zabiedzeni i wyniszczeni i inni... Very Happy


 Laughing Tak to poczujesz- w końcu. Laughing Laughing Laughing Wink
A niby jak?
Ani ja optymalny, ani liczę, ani biegam, nie bawię, nie uczę, nie śpiewam, garnków nie lepię...

E tam. Skądś jednak "wiedzę" o największych skokach podebrałeś. Very Happy
Gdybym się odniósł do dyskusji powyżej też za zupełne pudło bym tego nie uznał. Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15982 : 2014-03-27, 08:19:52 »

Wlasnie w trojce mowili, ze sikorski jedzie na ukraine pomagac walczyc z korupcja  Shocked Pewdnie dlatego, ze pod latarnia najciemniej,,,,,
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15983 : 2014-03-27, 08:31:08 »

No jak wierzysz, że chama jedzeniem zmienisz, to masz do tego prawo, bo moja wiara płytka w tej materii jest.  Very Happy

Tu nie trzeba się wiarą, a wiedzą kierować. Z chama będzie jeszcze większy cham, dlatego wszelka tłustość dla takich musi być zakazana.  Very Happy
Wystarczy napisać, że puści się z dymem, aby nie myśleli, że można jeść.  Wink

Mało to przykładów jak bydlęta ozdrowiały, to później do Doktora były pretensje, że tak późno ozdrowiały, a nawet o to, że "można było biznes na Diecie Optymalnej zrobić, a gupi Dr oddał to wszystko za darmo, a trza było chwycić za ryj i "pełnomocników" słać, forsę zbierać..." - tak rozumował pewien Wielki Optymalny, co to też zaczął lepiej wiedzieć od samego Doktora.  Laughing
A piszę to ku przestrodze, aby nie było, że nie ostrzegałem, bo niektórym zaś chce się powtórzyć błędy poprzedników!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15984 : 2014-03-27, 11:42:14 »

Ot, taka bydlęca historia. Wink Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15985 : 2014-03-28, 09:03:53 »

http://wiadomosci.wp.pl/kat,135274,title,Lukasz-Warzecha-bezczelny-numer-Jagny-Marczulajtis,wid,16501314,wiadomosc.html?ticaid=112729

- Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
- No, ubierasz się pan.
- W płaszcz - jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
- Fakt!
- Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
- I zdanżasz pan?
- Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do Stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15986 : 2014-03-28, 12:16:26 »

... Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. ...

i co- można? I co- da się? Very Happy Wyrwałem z chaosu. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15987 : 2014-03-28, 12:24:06 »

Cytuj z: Szefu wczorajszy
Cytuj z: Blackend przedwczorajszy
No jak wierzysz, że chama jedzeniem zmienisz, to masz do tego prawo, bo moja wiara płytka w tej materii jest.  Very Happy

Tu nie trzeba się wiarą, a wiedzą kierować. Z chama będzie jeszcze większy cham, dlatego wszelka tłustość dla takich musi być zakazana.  Very Happy
Wystarczy napisać, że puści się z dymem, aby nie myśleli, że można jeść.  Wink

Mało to przykładów jak bydlęta ozdrowiały, to później do Doktora były pretensje, że tak późno ozdrowiały, a nawet o to, że "można było biznes na Diecie Optymalnej zrobić, a gupi Dr oddał to wszystko za darmo, a trza było chwycić za ryj i "pełnomocników" słać, forsę zbierać..." - tak rozumował pewien Wielki Optymalny, co to też zaczął lepiej wiedzieć od samego Doktora.  Laughing
A piszę to ku przestrodze, aby nie było, że nie ostrzegałem, bo niektórym zaś chce się powtórzyć błędy poprzedników!

A! Przypomniałem sobie. Smile
Wypuściłeś mnie, Szefu mój, nieco do przodu- to sobie pozwoliłem, też nieco. Wink Laughing
I nie mam Ci tego za złe, choć wiem , że to nie do mnie było. Very Happy

Cytuj z: Radzio wczorajszy
Ot, taka bydlęca historia. Wink Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15988 : 2014-03-28, 17:56:16 »

Jest szansa, że taka właśnie będzie w przyszłości historia Polski, ale póki co komusze pieniądze rządzą. Wink

A! Przypomniałem sobie. Smile
A pokomusze dzieci na nich swoje wyobrażenie o rzeczywistości kreują.
Zagadką poliszynela jest gdzie te pieniądze dziś rządzą i czyje dzieci wspierają. Wink
A co by było gdybym tak zamarły nieco temat zechciał pociągnąć za.... moralną odpowiedzialność, nawiązując do kontynuowanej od przedwczoraj myśli. Very Happy
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15989 : 2014-03-29, 03:10:09 »

Może znajdzie się jakieś Towarzystwo ubezpieczeniowe od działania takiej siły wyższej  Smile

http://niepoprawni.pl/blog/7352/tymoszenko-nawoluje-do-powstania-majdanu-w-polsce

Tymoszenko nawołuje do powstania Majdanu w Polsce ?
Marzyłam o tym, żeby spojrzeć w wasze oczy, marzyłam, żeby być z każdym z was. Jesteście bohaterami, to najlepsze co teraz ma Ukraina. „....”Jesteście bohaterami, ale muszę powiedzieć, że walka wyzwoleńcza, która rozegrała się na Ukrainie, spowoduje ruchy w innych postsowieckich państwach. To wy to zaczęliście, te narody na was liczą. Wracam do pracy, będę z wami jedną drużyną. Będę pracować po to, abyście czuli się szczęśliwi na waszej ziemi
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15990 : 2014-03-29, 03:17:34 »

http://niepoprawni.pl/blog/7787/wyzej-sra-niz-dy-maja

Jesteśmy fatalnie rządzeni od momentu, jak tylko komuchy wspaniałomyślnie oddały władzę. Absolutnie nikt nie określił priorytetów państwa. Nikt nie zdefiniował polskiej racji stanu. A już dosłownie ani jeden polityk nie kiwnął palcem, aby rozwój kraju szedł w kierunku poprawy życia obywateli. To "obywateli" to oczywisty eufemizm, bo my ciągle jesteśmy tylko poddanymi klasy rządzącej, która decyduje, co dla narodu najlepsze. To zresztą też nadużycie z mojej strony, bo naszych "władców" gówno obchodzi jakikolwiek naród. Zawsze i wszędzie, tak, jak za głębokiej komuny, liczy się tylko własna grupa – kolesie i rozliczna rodzina.
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15991 : 2014-03-29, 03:28:27 »

http://www.egospodarka.pl/93954,Kraje-rozwiniete-spolecznie-ranking-2013,1,39,1.html - nie jest tak źle, jak Polonii radyjko babuni wmawia.  Wink

Radyjko Babuni ,to Univesrtyted w eterze .Kazda babunia ma wiecej IQ jak typowy sluchacz resortowych radyjek dla lemingow
A tak na marginesie ,kto te rankingi ustawia? ,Resortowe wnuki ?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15992 : 2014-03-29, 06:31:18 »

Dobrze, że pytasz. Z Twoich wszystkich wątpliwości mnie się najbardziej podoba to "oczko", którym Szefu podpuszcza. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15993 : 2014-03-29, 07:38:42 »

http://niepoprawni.pl/blog/7787/wyzej-sra-niz-dy-maja

Jesteśmy fatalnie rządzeni od momentu, jak tylko komuchy wspaniałomyślnie oddały władzę. Absolutnie nikt nie określił priorytetów państwa. Nikt nie zdefiniował polskiej racji stanu. A już dosłownie ani jeden polityk nie kiwnął palcem, aby rozwój kraju szedł w kierunku poprawy życia obywateli. To "obywateli" to oczywisty eufemizm, bo my ciągle jesteśmy tylko poddanymi klasy rządzącej, która decyduje, co dla narodu najlepsze. To zresztą też nadużycie z mojej strony, bo naszych "władców" gówno obchodzi jakikolwiek naród. Zawsze i wszędzie, tak, jak za głębokiej komuny, liczy się tylko własna grupa – kolesie i rozliczna rodzina.

No przecież tu rządzą  od 1989r. agenci CIA, to priorytetem było zamienienie tego kraju w republikę bananową w centrum Jewropy i udało się.  Cool
Nawet po 10 latach przyłączenia do Komuny Europejskiej dzięki PLN trzymają tuczarniani tu pełnię władzy.  Confused
W sumie emerytom i rencistom jest obojętne, czy o głodówkach decyduje Bruksela, czy Wallstreet...   Sad
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15994 : 2014-03-29, 07:50:27 »

http://www.egospodarka.pl/93954,Kraje-rozwiniete-spolecznie-ranking-2013,1,39,1.html - nie jest tak źle, jak Polonii radyjko babuni wmawia.  Wink

Radyjko Babuni ,to Univesrtyted w eterze .Kazda babunia ma wiecej IQ jak typowy sluchacz resortowych radyjek dla lemingow
A tak na marginesie ,kto te rankingi ustawia? ,Resortowe wnuki ?

A wiesz ty kochaneczku, że Radyjko Babuni nie trzyma oficjalnej linii Centrali?  Rolling Eyes
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15995 : 2014-03-30, 03:44:34 »

http://niepoprawni.pl/blog/7787/wyzej-sra-niz-dy-maja

Jesteśmy fatalnie rządzeni od momentu, jak tylko komuchy wspaniałomyślnie oddały władzę. Absolutnie nikt nie określił priorytetów państwa. Nikt nie zdefiniował polskiej racji stanu. A już dosłownie ani jeden polityk nie kiwnął palcem, aby rozwój kraju szedł w kierunku poprawy życia obywateli. To "obywateli" to oczywisty eufemizm, bo my ciągle jesteśmy tylko poddanymi klasy rządzącej, która decyduje, co dla narodu najlepsze. To zresztą też nadużycie z mojej strony, bo naszych "władców" gówno obchodzi jakikolwiek naród. Zawsze i wszędzie, tak, jak za głębokiej komuny, liczy się tylko własna grupa – kolesie i rozliczna rodzina.

No przecież tu rządzą  od 1989r. agenci CIA, to priorytetem było zamienienie tego kraju w republikę bananową w centrum Jewropy i udało się.  Cool
Nawet po 10 latach przyłączenia do Komuny Europejskiej dzięki PLN trzymają tuczarniani tu pełnię władzy.  Confused
W sumie emerytom i rencistom jest obojętne, czy o głodówkach decyduje Bruksela, czy Wallstreet...   Sad
\
SLuszna uwaga ,przy pomoscy WSI okow i KGB istow  Opercaja CIA sie udala ,i zeczywiscie jest republika bananowa ,tyle ze bez bananow
Zeczywiscie emeryci maja w szystko w du .Zeby nie RM to zapewne wszyscy by sie zapisali an przyspieszona autanazje ,ale sie boja Boga i cierpia dalej
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15996 : 2014-03-30, 03:51:49 »

http://www.egospodarka.pl/93954,Kraje-rozwiniete-spolecznie-ranking-2013,1,39,1.html - nie jest tak źle, jak Polonii radyjko babuni wmawia.  Wink

Radyjko Babuni ,to Univesrtyted w eterze .Kazda babunia ma wiecej IQ jak typowy sluchacz resortowych radyjek dla lemingow
A tak na marginesie ,kto te rankingi ustawia? ,Resortowe wnuki ?

A wiesz ty kochaneczku, że Radyjko Babuni nie trzyma oficjalnej linii Centrali?  Rolling Eyes

A niby czego ma cie trzymac jakiejs tam Centrali ,to lewakom trzeba trzymac sie centrali ,nie ma centrali nie ma lewakow ,Katoliki wolny narod od 2000 lat ,a wy wiecznie poddane jakiejs tam CENTRALI .Zeczywscie dusza sie kraje jak was tak upakazaja i zniewalaja jakies tam sekty 
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56890


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15997 : 2014-03-30, 12:41:42 »

http://www.rp.pl/artykul/11,1097888-Krym-przestawil-zegarki-na-czas-moskiewski.html
Szybko im to poszło, ani się świat obejrzał i Krym wrócił do macierzy.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15998 : 2014-03-31, 08:59:30 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #15999 : 2014-03-31, 11:07:51 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 795 796 797 798 799 [800] 801 802 803 804 805 ... 3980 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 20 zapytaniami.