forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-05, 07:19:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668225 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 829 830 831 832 833 [834] 835 836 837 838 839 ... 3980 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11953363 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16660 : 2014-05-16, 14:42:27 »


Z tego bagna, nie wyjdzie się w jeden rok, ale kolejne ekipy po 89' nie mają długofalowego pomysłu co z tym zrobić. Dlaczego? Ponieważ, to jest potężne lobby wyborcze, którego rząd jest zakładnikiem. Dopóki nie znajdzie się taka Thatcherka z jajami, zapomnijmy o jakichkolwiek sensownych reformach.  Cool

Znaczy jak. Shocked
Lodzik wylizany, to teraz trzeba poczekać, aż ktoś drugą gałkę z łaski nałoży. Toż to poniżej jakiegokolwiek "black'u" jest. Wink

Kto sie daje ten sie daje  Cool

A jak podejść do tego zdwojonego "się"?!? Dasz radę? Very Happy Dla mnie to samogwałt i tyle. Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16661 : 2014-05-16, 14:47:08 »


Z tego bagna, nie wyjdzie się w jeden rok, ale kolejne ekipy po 89' nie mają długofalowego pomysłu co z tym zrobić. Dlaczego? Ponieważ, to jest potężne lobby wyborcze, którego rząd jest zakładnikiem. Dopóki nie znajdzie się taka Thatcherka z jajami, zapomnijmy o jakichkolwiek sensownych reformach.  Cool

Znaczy jak. Shocked
Lodzik wylizany, to teraz trzeba poczekać, aż ktoś drugą gałkę z łaski nałoży. Toż to poniżej jakiegokolwiek "black'u" jest. Wink

Znaczy, gdzie są takie trybuny!?! Laughing  Thatcherka może tego nie dojrzeć swymi jajami. Wink Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16662 : 2014-05-16, 14:50:57 »

No jak? A 25 lat "prywatyzacji", "gospodarki rynkowej", a "niewidzialna ręka rynku", a kłonice, petardy i palone opony pod Sejmem...  Rolling Eyes Wink

Widocznie nie narodził się jeszcze odpowiedni przewodnik stada, który posłuchałby mądrego pasterza?. Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16663 : 2014-05-16, 14:55:35 »

Znaczy, gdzie są takie trybuny!?! Laughing  Thatcherka może tego nie dojrzeć swymi jajami. Wink Laughing

Są kobity, co mają większe jaja jak niejedna kiełbasa, która nie wie w którą strone ma się obrócić. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16664 : 2014-05-16, 15:01:33 »

No jak? A 25 lat "prywatyzacji", "gospodarki rynkowej", a "niewidzialna ręka rynku", a kłonice, petardy i palone opony pod Sejmem...  Rolling Eyes Wink

Widocznie nie narodził się jeszcze odpowiedni przewodnik stada, który posłuchałby mądrego pasterza?. Wink

Być może nie narodził się jeszcze zaradny pasterz, którego należałoby mądrze posłuchać. Wink

Znaczy, gdzie są takie trybuny!?! Laughing  Thatcherka może tego nie dojrzeć swymi jajami. Wink Laughing

Są kobity, co mają większe jaja jak niejedna kiełbasa, która nie wie w którą strone ma się obrócić. Wink

Kobieta z jajami występuje wbrew Naturze, czy to się komuś podoba, czy nie. Very Happy
To nie Kobietom brakuje jaj, One tylko robią to, co mogą wobec zaistniałej sytuacji. Taką mają niezmienną- póki co- naturę. Very Happy Laughing Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16665 : 2014-05-16, 15:13:27 »

Żadne tam z jajami, bo teraz kobiety z brodą są w modzie!  Wink Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16666 : 2014-05-16, 15:15:56 »

 Shocked
Chyba w telewizji. Laughing Wink
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16667 : 2014-05-16, 15:22:18 »

Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16668 : 2014-05-16, 15:22:55 »

Jak widzę niektórzy IQ grubo na minusie ...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16669 : 2014-05-16, 15:57:15 »

Być może tacy właśnie najchętniej się kształcą, aby ten minus jakoś zrównoważyć... .
Czy jednak tędy droga wiedzie... . Może do sławy. Tak! Z pewnością do sławy, bo gdzieżby indziej. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16670 : 2014-05-16, 16:22:53 »


Z tego bagna, nie wyjdzie się w jeden rok, ale kolejne ekipy po 89' nie mają długofalowego pomysłu co z tym zrobić. Dlaczego? Ponieważ, to jest potężne lobby wyborcze, którego rząd jest zakładnikiem. Dopóki nie znajdzie się taka Thatcherka z jajami, zapomnijmy o jakichkolwiek sensownych reformach.  Cool

Mamy przedstawicieli górnictwa, może w OSO? Czy lepiej nie dać się skłócić i dać spokój tej rzekomej komunie. Wink

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/zaskakujacy-pomysl-tuska-nie-wszyscy-beda-placic-zus,2017118,4199
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16671 : 2014-05-16, 16:49:50 »

Mieszkam na Śląsku i siłą rzeczy jestem emocjonalnie związany z tą grupą zawodową, a właściwie w wielu rodzinach tradycją i dumą z racji wykonywanego zawodu. Dlatego nie podobają mi się artykuły skłócające ludzi, zwykłych szeregowych pracowników. Wiadomo, że będą bronić swego i mieć swoje racje, tak jak inne grupy zawodowe, to jest naturalne. Rozwiązanie tego problemu stoi po stronie rządu i tylko i wyłącznie rządu, ponieważ tylko rząd stanowi prawo, dysponuje aparatem ucisku i jest jednostką decyzyjną. Jaki rząd takie państwo - jaka głowa taka reszta ciała.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16672 : 2014-05-16, 17:47:21 »

Nie mieszkam na Śląsku i powinno mnie to ... korzystam ze śląskiego węgla (XXI wiek, a ja w przedwojennym stroju). Very Happy
Czym, dla mnie podobnych, może skutkować takie przemyślane przez analityków przedsięwzięcie rząd jeszcze nie wie, bowiem zwyczajnie "gupi" jest. Ale wie, że jak puści odpowiednio wcześnie wiadomość, to zatoczy ona krąg wkoło "takich jak ja" z poprzyklejanymi do się emocjonalnymi wypowiedziami nie tylko od "takich jak ja".
A co ja wiem. Otóż jeden z wariantów, które i tak będą na bieżąco modyfikowane(już za rok "maturka"), a o których będziemy dowiadywać się np. z mediów(jak o pogodzie) jest taki:
Umarzamy górnikom zaległy ZUS, a w roku kolejnym z przykrością stwierdzamy, że tak niskich, komunistycznych cen nie jesteśmy w stanie utrzymać. W końcu gospodarka ma być rynkowa i trzeba zerżnąć dupę uzależnionym, bo- co udowodnione jest naukowo wmówione- "takie jest rynkowe życie". Aparat ucisku nie będzie potrzebny, ponieważ według zgodnej w kwestii ekologii opinii publicznej (Was) już uzyskałem status(prócz szeregu ciekawszych Cool Wink) zatruwacza powietrza- unijnego w szczególności.
...
Nie chce mi się dalej analizować i pisać, bo szykuje mi się wyprawa do Szwajcarii i zupełnie bez okazji nie zamierzam zaś "wziąć w dupę". O! Wink Very Happy Laughing
Jazda na wolim ogonie to jest to, co tygryski w zoo, póki co, lubią najbardziej. Nic śmiesznego

A! Przypomniałem sobie. Smile
Po raz kolejny poddaję w wątpliwość, że rząd to głowa.
Tu jest luka, aby wkomponować w nią pastuszków, albo kosmosi jakiś. I dopiero wtedy będziemy "żyć" długo i w dobrymodbycie, za co już przepraszam, choć mam z tym niewiele wspólnego. Very Happy Wink
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16673 : 2014-05-16, 22:10:34 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16674 : 2014-05-17, 06:49:22 »

O! Kobieta z jajami. Wink Laughing
http://www.styl.pl/magazyn/prawdziwe-historie/news-katarzyna-medycejska-krolowa-odpowiedzialna-za-rzez,nId,1422854

A komentarze, bardzo trafne. Cool
Jest potrzeba, jest Bóg. Very Happy Nie wiem tylko, czy ma to coś wspólnego z "rzezią". Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16675 : 2014-05-17, 10:09:56 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71939


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16676 : 2014-05-17, 10:27:25 »

Mój Profesor by się też chętnie pod tym listem podpisał... Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71939


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16677 : 2014-05-17, 10:30:00 »

...może raczej bez tego chrześcijaństwa, które nie jest rodzimą wiarą Słowian... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16678 : 2014-05-17, 10:46:57 »

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wielka-Brytania-to-kraj-ekonomicznych-nierownosci-3125304.html
Pięć rodzin ma tyle co 12mln ludzi - nieźle.  Laughing
To że mają, to nie jest problem, mogą mieć nawet tyle, że nawet żaden komputer nie będzie w stanie tylu zer wyświetlić. Problem w tym, że cały czas pilnują aby reszta broń boże za dużo nie miała. I nie jest to żadna teoria spiskowa, ufoki czy inne zjawiska nadprzyrodzone, a zwykła chytra-ułomna natura ludzka, która jest niezmienna od tysięcy lat.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16679 : 2014-05-17, 11:00:05 »

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gaz;z;rosji;za;kilka;dni;putin;dogada;sie;z;chinami,79,0,1538383.html
Niezły kontrakcik się szykuje, a będzie jeszcze większy, bo Chiny są na początku drogi rozwoju. I co na to Donald z Sikorem ze swoją wizją blokowania dostaw do Europy?  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 829 830 831 832 833 [834] 835 836 837 838 839 ... 3980 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.