forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-05, 11:22:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
668228 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 841 842 843 844 845 [846] 847 848 849 850 851 ... 3980 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11953917 razy)
chill
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16900 : 2014-05-24, 14:39:30 »

Cytuj z: renia
http://www.filmweb.pl/film/Think+Like+a+Man+Too-2014-688190

Masz jeszcze dzień na zastanowienie się ale powiem Ci że nie ma nad czym Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16901 : 2014-05-24, 14:42:58 »

No wlasnie, nie mysl jak dziecko. Dzieci mysla, ze jak zamkna oczy to ich nikt nie widzi Very Happy Ale to nie dziala, bo w rzeczywistosc nie jest do wierzenia tylko ona wlasnie jest. Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16902 : 2014-05-24, 15:00:50 »

Cytuj z: renia
Idziecie głosować?

Oczywiście ! Smile
Mowa! To nasz obywatelski obowiazek!  Smile

No chyba, ze komus jest dobrze jak podnosza vat, inne pdoatki  i wydluzaja okres niewolnictwa do 67 roku zycia to wtedy nie powinien isc.

Myślisz, że pójście na wybory coś zmieni? Rolling Eyes
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16903 : 2014-05-24, 15:03:29 »

Cytuj z: renia
Idziecie głosować?

Oczywiście ! Smile
Mowa! To nasz obywatelski obowiazek!  Smile

No chyba, ze komus jest dobrze jak podnosza vat, inne pdoatki  i wydluzaja okres niewolnictwa do 67 roku zycia to wtedy nie powinien isc.

Myślisz, że pójście na wybory coś zmieni? Rolling Eyes
Laughing
Złudzenie kontroli w bitwie o ochłapy.
Chcesz mieć dobrze zrobione, zrób to sam Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16904 : 2014-05-24, 15:05:18 »

Cytuj z: renia
Idziecie głosować?

Oczywiście ! Smile
Mowa! To nasz obywatelski obowiazek!  Smile

No chyba, ze komus jest dobrze jak podnosza vat, inne pdoatki  i wydluzaja okres niewolnictwa do 67 roku zycia to wtedy nie powinien isc.

Myślisz, że pójście na wybory coś zmieni? Rolling Eyes
Alez skad! Wybory sa tylko po to, zeby sie ludziom nie nudzilo w upalna niedziele! Ja ide, bo miedzy jezdzeniem na rowerze a grillem mam chwile nudy, wiec lepsze to niz nuda! Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16905 : 2014-05-24, 15:05:55 »

Cytuj z: renia
Idziecie głosować?

Oczywiście ! Smile
Mowa! To nasz obywatelski obowiazek!  Smile

No chyba, ze komus jest dobrze jak podnosza vat, inne pdoatki  i wydluzaja okres niewolnictwa do 67 roku zycia to wtedy nie powinien isc.

Myślisz, że pójście na wybory coś zmieni? Rolling Eyes
Laughing
Złudzenie kontroli w bitwie o ochłapy.
Chcesz mieć dobrze zrobione, zrób to sam Cool
No probowalem nie placic podatkow i zusu.....niestety nie zrozumieli, ze chcialem to zrobic sam  Confused Co za pech  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16906 : 2014-05-24, 15:09:23 »

Cytuj z: renia
Idziecie głosować?

Oczywiście ! Smile
Mowa! To nasz obywatelski obowiazek!  Smile

No chyba, ze komus jest dobrze jak podnosza vat, inne pdoatki  i wydluzaja okres niewolnictwa do 67 roku zycia to wtedy nie powinien isc.

Myślisz, że pójście na wybory coś zmieni? Rolling Eyes
Laughing
Złudzenie kontroli w bitwie o ochłapy.
Chcesz mieć dobrze zrobione, zrób to sam Cool
No probowalem nie placic podatkow i zusu.....niestety nie zrozumieli, ze chcialem to zrobic sam  Confused Co za pech  Confused
Dlatego w przerwie miedzy rowerem a grillem idziesz głosować.
Ja sobie radzę bez takich głupot. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16907 : 2014-05-24, 15:16:01 »

Jak ktos lubi czuc buta na grzbiecie i ma mentalnosc niewolnika to jego wolna wola Very Happy Tylko po co dorabiac do tego bzdurna ideologie? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16908 : 2014-05-24, 15:20:48 »

Cytuj z: Gavroche
Laughing
Złudzenie kontroli w bitwie o ochłapy.
Chcesz mieć dobrze zrobione, zrób to sam Cool

Można mieć do tego lepsze warunki..

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16909 : 2014-05-24, 15:24:33 »

Jak ktos lubi czuc buta na grzbiecie i ma mentalnosc niewolnika to jego wolna wola Very Happy Tylko po co dorabiac do tego bzdurna ideologie? Very Happy
Zyonku, nasze szanowne Państwo jest tylko miejscem, w którym mieszkam z pewnymi tego konsekwencjami, które łykam, bo chcę.
Gdybym nie chciał, mieszkałbym gdzie indziej.
Skoro nie mogę płacić mniejszych podatków, mogę więcej zarabiać, skoro nie mam wpływu na wiek emerytalny, sam sobie robię emeryturę Laughing
I tak to leci.

A but i niewolnictwo, to właśnie takie "wybory" bez wyboru, że o bzdurnej ideologii nie wspomnę...
Chleba i igrzysk, chce się krzyknąć Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16910 : 2014-05-24, 15:25:34 »

Cytuj z: Gavroche
Laughing
Złudzenie kontroli w bitwie o ochłapy.
Chcesz mieć dobrze zrobione, zrób to sam Cool

Można mieć do tego lepsze warunki..


Można sobie lepiej radzić w zadanych warunkach.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17958


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16911 : 2014-05-24, 15:25:44 »

Ja to se był raz w życiu zagłosować na "wyroba". Oddałżem głosa w zasadzie neutralnego w swej istocie. Tak oto nie dałżem się nigdy zwieść kiemuś korytopędnemu na takie metody.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16912 : 2014-05-25, 09:13:58 »

Jak ktos lubi czuc buta na grzbiecie i ma mentalnosc niewolnika to jego wolna wola Very Happy Tylko po co dorabiac do tego bzdurna ideologie? Very Happy
Zyonku, nasze szanowne Państwo jest tylko miejscem, w którym mieszkam z pewnymi tego konsekwencjami, które łykam, bo chcę.
Gdybym nie chciał, mieszkałbym gdzie indziej.
Skoro nie mogę płacić mniejszych podatków, mogę więcej zarabiać, skoro nie mam wpływu na wiek emerytalny, sam sobie robię emeryturę Laughing
I tak to leci.

A but i niewolnictwo, to właśnie takie "wybory" bez wyboru, że o bzdurnej ideologii nie wspomnę...
Chleba i igrzysk, chce się krzyknąć Very Happy
Byl raz sobie osiol, ktory pracowal i placil podatek od tego co zarobil. Ale jego pan, ktorego sobie osly wybraly, postanowil go bardziej opodatkowac i oslu zostalo mniej z tego co wypracowal. Wiec wzial sie na chytry plan, ze bedzie tyral jeszcze bardziej, i wtedy zarobi wiecej. I zaczal zarabiac wiecej i byl zadowolony, ze wykiwal pana. Jego pan byl jeszcze bardziej zadowolony, bo osiol placil wieksze podatki i wiecej pan na tym osle zarabial. Wtedy pan zaczal sie zastanawiac, ze jezeli wrzucil glupiemu oslu na garba 2x wiecej pracy i ten osiol jeszcze sie z tego cieszy podwajajac swoja prace, to moze by temu glupiemu oslu dorzucic jeszcze wieksze podatki? Oczywiscie kazda szanse zmiany pana osiol konsekwentnie ignorowal, bo byl zwyklym oslem i dobrze mu bylo tak jak jest, czyli byc glupim oslem Very Happy

Wszelkie podobienstwo do osob zywych jest niezamierzone i zupelnie przypadkowe  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16913 : 2014-05-25, 09:18:52 »

Jak ktos lubi czuc buta na grzbiecie i ma mentalnosc niewolnika to jego wolna wola Very Happy Tylko po co dorabiac do tego bzdurna ideologie? Very Happy
Zyonku, nasze szanowne Państwo jest tylko miejscem, w którym mieszkam z pewnymi tego konsekwencjami, które łykam, bo chcę.
Gdybym nie chciał, mieszkałbym gdzie indziej.
Skoro nie mogę płacić mniejszych podatków, mogę więcej zarabiać, skoro nie mam wpływu na wiek emerytalny, sam sobie robię emeryturę Laughing
I tak to leci.

A but i niewolnictwo, to właśnie takie "wybory" bez wyboru, że o bzdurnej ideologii nie wspomnę...
Chleba i igrzysk, chce się krzyknąć Very Happy
Byl raz sobie osiol, ktory pracowal i placil podatek od tego co zarobil. Ale jego pan, ktorego sobie osly wybraly, postanowil go bardziej opodatkowac i oslu zostalo mniej z tego co wypracowal. Wiec wzial sie na chytry plan, ze bedzie tyral jeszcze bardziej, i wtedy zarobi wiecej. I zaczal zarabiac wiecej i byl zadowolony, ze wykiwal pana. Jego pan byl jeszcze bardziej zadowolony, bo osiol placil wieksze podatki i wiecej pan na tym osle zarabial. Wtedy pan zaczal sie zastanawiac, ze jezeli wrzucil glupiemu oslu na garba 2x wiecej pracy i ten osiol jeszcze sie z tego cieszy podwajajac swoja prace, to moze by temu glupiemu oslu dorzucic jeszcze wieksze podatki? Oczywiscie kazda szanse zmiany pana osiol konsekwentnie ignorowal, bo byl zwyklym oslem i dobrze mu bylo tak jak jest, czyli byc glupim oslem Very Happy

Wszelkie podobienstwo do osob zywych jest niezamierzone i zupelnie przypadkowe  Laughing Laughing Laughing

Laughing
Słabiutko, bo ja raczej niewiele pracuję, a i wymagań nie mam wygórowanych, że o narzekaniu na swój los nie wspomnę Laughing
Cóż, każdy orze jak może i swoje zdanie ma.
Moje jest takie, że wybieranie najmniej głupiego ze stada pazernych idiotów, jest kiepskim pomysłem na poprawę własnego bytu Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16914 : 2014-05-25, 09:19:57 »

z cyklu "Garsc porannych filozacji na niedziele"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16915 : 2014-05-25, 09:24:42 »

Ale skoro lubisz takie czesto wrzucajac rozne japonskie i z dalekiego wschodu to powiem ci jedna fajna. ktora szczegolnie lubie, i byc moze nawet sam ja kiedys cytowales:
Powiedzial to podobno Boski Bruce : "Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok"

Wykuj, powtarzaj, wdrukuj w podswiadomosc Wink  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16916 : 2014-05-25, 10:21:06 »

Ale skoro lubisz takie czesto wrzucajac rozne japonskie i z dalekiego wschodu to powiem ci jedna fajna. ktora szczegolnie lubie, i byc moze nawet sam ja kiedys cytowales:
Powiedzial to podobno Boski Bruce : "Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok"

Wykuj, powtarzaj, wdrukuj w podswiadomosc Wink  Laughing
Doskonale, tylko, że nie tędy droga, to po co w ogóle na nią wstępować? Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16917 : 2014-05-25, 10:43:37 »

Głosując na uczciwego człowieka, któremu ufamy z dalszych miejsc na liście, tak naprawdę głosujemy na jedynkę.
Nie wiem ilu wyborców zdaje sobie z tego sprawę, że głosują na partie polityczne, a nie na osoby, które miałyby je w EU reprezentować.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16918 : 2014-05-25, 10:52:18 »

Ale ostatnie miejsce na liście kosztuje tyle samo, co jedynka!  Wink
Przedostatnie jest najtańsze.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #16919 : 2014-05-25, 11:06:51 »

Czym niżej tym taniej, ale fakt pozostaje faktem, że ostatecznie to lider partii politycznej decyduje kto na pewno wejdzie, a reszta jak będzie miała farta.  Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 841 842 843 844 845 [846] 847 848 849 850 851 ... 3980 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.