forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-07, 04:24:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
668255 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 937 938 939 940 941 [942] 943 944 945 946 947 ... 3981 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11964178 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56898


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18820 : 2015-01-13, 13:10:24 »

To co to za prywaciarz, który musi pracować?  Confused Wink
Przecież wiadomo, że wystarczy się zarejestrować, wziąć kredyt, a potem kasa się sama robi.  Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18821 : 2015-01-13, 13:24:07 »

Że też prywaciarze nie potrafią się skrzyknąć w partię polityczną...  Shocked
Zaraz kapitalizm udałoby się wprowadzić, a tak tylko komunia, komunia, komunia...  Confused Cool
I to ludu pracującego miast i wsi.  Shocked

To zostało obgadanie, jak tylko się skrzykną toto zaraz przez kanapę jaką przejść musi, a tam ... wiadomo, kaciuchy, czy inne papucie się czają. Poza tym w polityce dość było, jest i będzie przedsiębiorców i to jakich! Very Happy Wink Mr. Green
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18822 : 2015-01-13, 13:32:13 »

Według tego  teoretycznie szału nie ma : https://www.facebook.com/zarobkigornikow
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18823 : 2015-01-13, 13:35:19 »

A bo głową się zarabia pieniądze i to w każdym systemie, a pracą fizyczną się zarabia na życie niestety, też w każdym systemie.  Cool
I z tym trzeba się pogodzić, bo mówiła matka albo ojciec: Ucz się Jasiu...  Very Happy
A jak nie mówili, to trudno.  Confused
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18824 : 2015-01-13, 13:37:06 »

Brudna czysta prawda.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18825 : 2015-01-13, 13:37:32 »

Bardzo złe wieści!  Shocked
Włodzimierz z Włodzimierza nie przyjedzie do Polski na rocznicę wyzwolenia!  Sad
On się jednak naprawdę obraził ...  Confused
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18826 : 2015-01-13, 13:39:17 »

Zakręcamy gaz ?  Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18827 : 2015-01-13, 13:42:17 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18828 : 2015-01-13, 13:49:33 »

I Ty Radziu będziesz optyposłem?  Shocked  Rolling Eyes Wink
Wiedziałem, że wystarczy pokazać, że można, ale że tylu chętnych zaraz będzie!  Cool
Tego nie przewidziałem!  Laughing
Powodzenia!  Very Happy

A ilu jest chętnych i kto; znam?

Małgosiu. Very Happy
Akurat chętnych to jest ..., to jest ... może raz. Laughing Laughing Laughing Wink
Pozostałych znasz na tyle, na ile Ci pozwolili ... . Wink Mr. Green
Ponieważ Szefu mój ogłosił właśnie dzień adoracji, to spytam się przez ogródek- gdzie Tobie będzie bliżej, albo Jemumu, znaczy temumu Posłu, z lub DO Kujaw, czy na Śląsk pedałować, pamiętając przy tym, że ... "zarobiona jestem"? Very Happy Wink*
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18829 : 2015-01-13, 13:50:54 »

Bardzo złe wieści!  Shocked
Włodzimierz z Włodzimierza nie przyjedzie do Polski na rocznicę wyzwolenia!  Sad
On się jednak naprawdę obraził ...  Confused

 Laughing
A to już Jego strata. Wink Mr. Green
Bo u nas, to niezłe jajca są, a nawet będą. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18830 : 2015-01-13, 14:06:01 »


Zapewne tak jest a zresztą tu chodzi bardziej o to ile a przede wszystkim  jak wcześnie dostaje się emeryturkę.

Z innej beczki : http://www.bbc.com/news/world-europe-30776186   Cool




Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18831 : 2015-01-13, 14:21:55 »

I Ty Radziu będziesz optyposłem?  Shocked  Rolling Eyes Wink
Wiedziałem, że wystarczy pokazać, że można, ale że tylu chętnych zaraz będzie!  Cool
Tego nie przewidziałem!  Laughing
Powodzenia!  Very Happy

A ilu jest chętnych i kto; znam?


Małgosiu. Very Happy
Akurat chętnych to jest ..., to jest ... może raz. Laughing Laughing Laughing Wink
Pozostałych znasz na tyle, na ile Ci pozwolili ... . Wink Mr. Green
Ponieważ Szefu mój ogłosił właśnie dzień adoracji, to spytam się przez ogródek- gdzie Tobie będzie bliżej, albo Jemumu, znaczy temumu Posłu, z lub DO Kujaw, czy na Śląsk pedałować, pamiętając przy tym, że ... "zarobiona jestem"? Very Happy Wink*

Radziu, powyższe pytanie zadałam ze zwykłej babskiej ciekawości. A tak naprawdę to posły, osły czy jak tam zwał mnie nie interesują. Ja się odnoszę do ŹRÓDŁA : partie to organizacje przestępcze......  A tak naprawdę, to interesuje mnie co dalej będzie, bo dotychczasowe struktury to juz ogarki, a alternatywy nie widzę. Była nadzieja w OSBO, ale OSO się ochwaciło i to na wszystkie nogi......
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18832 : 2015-01-13, 14:40:10 »

Very Happy
Jesteś w strukturach OSO, a piszesz jakbyś nie była. Wink Z męskiej ciekawości pytam: wszystko jest w porządku? Smile Co to jest "była nadzieja", to pogląd- znam? Very Happy
Jest sposób, mam sposób, ale aby go dostrzec wypada myśleć bez partyjnie, znaczy już samodzielnie. Very Happy
Nie interesuje mnie polityka i z niej wyklute partie, to faktycznie jest dobre dla tych ludzi, których powszechnie porównujemymy do zwierząt, w tym przypadku kopytnych i ... ssących, niepotrzebnie. Poseł nie potrzebuje partii, aby kogoś godnie reprezentował, potrzebuje ludzi, a ci przecież są, skołtunieni, bo skołtunieni, ale są?
Tych też znasz. Wobec tego jeszcze raz Ciebie pytam, nieco obszerniej, gdzie najwygodniej będzie ulokować Twojego, Optymalnego Posła: w Poznaniu, na Śląsku, na Kujawach?(pomijając, póki co fakt, że taki Cię "nie interesuje") Smile
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18833 : 2015-01-13, 14:57:21 »

Very Happy
Jesteś w strukturach OSO, a piszesz jakbyś nie była. Wink Z męskiej ciekawości pytam: wszystko jest w porządku? Smile Co to jest "była nadzieja", to pogląd- znam? Very Happy
Jest sposób, mam sposób, ale aby go dostrzec wypada myśleć bez partyjnie, znaczy już samodzielnie. Very Happy
Nie interesuje mnie polityka i z niej wyklute partie, to faktycznie jest dobre dla tych ludzi, których powszechnie porównujemymy do zwierząt, w tym przypadku kopytnych i ... ssących, niepotrzebnie. Poseł nie potrzebuje partii, aby kogoś godnie reprezentował, potrzebuje ludzi, a ci przecież są, skołtunieni, bo skołtunieni, ale są?
Tych też znasz. Wobec tego jeszcze raz Ciebie pytam, nieco obszerniej, gdzie najwygodniej będzie ulokować Twojego, Optymalnego Posła: w Poznaniu, na Śląsku, na Kujawach?(pomijając, póki co fakt, że taki Cię "nie interesuje") Smile

Radziu, ja byłam w strukturach, ale zrobiła sie kanapa i sie niezmieściłam, a raczej nie chciałam sie zmieścić. Dlaczego? bo się zapomina o Źrodełku .......  Na resztę nie odpowiem Tobie, bo szkoda czasu, szkoda słów. Była nadzieja, a jest beznadzieja.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18834 : 2015-01-13, 15:14:59 »

 Very Happy
Twój zimowy wybór, mnie nic DO tego. Laughing
"Przewodnicząca jakiejś komisji" to nie Ty?! Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18835 : 2015-01-13, 15:33:23 »

Czeski prezydent ma wiecej jaj niz nasz gajowy.. http://wmeritum.pl/prezydent-czech-ostro-o-banderze-w-liscie-ukraincow/
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56898


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18836 : 2015-01-13, 17:34:36 »

A bo głową się zarabia pieniądze i to w każdym systemie, a pracą fizyczną się zarabia na życie niestety, też w każdym systemie.  Cool
I z tym trzeba się pogodzić, bo mówiła matka albo ojciec: Ucz się Jasiu...  Very Happy
A jak nie mówili, to trudno.  Confused

Ale jest wyjście, można być fizycznym niepracującym i to się jeszcze lepiej opłaca.  Mr. Green
http://www.wprost.pl/ar/399861/Ile-zarabia-Piotr-Duda/
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18837 : 2015-01-13, 18:28:52 »

Tak to można walczyć dla dobra i na rzecz...  Wink Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18838 : 2015-01-13, 18:58:53 »

Very Happy
Twój zimowy wybór, mnie nic DO tego. Laughing
"Przewodnicząca jakiejś komisji" to nie Ty?! Smile

Właśnie!
Czy istnieją jeszcze w strukturach OSO takie komisje jak: zdrowia, rolnictwa?
Bardzo ciekawa inicjatywa, odważna. Very Happy
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #18839 : 2015-01-14, 02:46:22 »

Ze Stenogramu imprezy 29maja 2005 Zurych


Prezydent Lech Wałęsa
Na diecie jestem bardziej praktycznie, jak teoretycznie. W polityce coś tam mi się udało, chciałbym żeby w tej diecie też coś mi się udało. Ale tu jest problem, bo ja nie jestem ekspertem, ja mam mało teorii. Jedno wiem, że byłem w bardzo niedobrej sytuacji trzy lata temu w styczniu i już byłem zrezygnowany i już zacząłem się pakować. Udowodniono mi, że tam musi być tak dobrze, bo nikt  stamtąd nie wrócił. Ale kochająca żona sprzeciwiła się tej koncepcji i znalazła reklamę Pana Doktora Kwaśniewskiego, a w moim domu ja nie szef, żona szef i zgodziłem się pojechać i spróbować, ale w ogóle w to nie wierzyłem. Tylu profesorów amerykańskich, japońskich i innych próbowało ze mną i co profesor to więcej tabletek. Nie trzeba było właściwie niczego jeść, wystarczyły tabletki. I muszę Państwo powiedzieć naprawdę jak było. Po trzecim dniu, kiedy sprawdziłem wyniki okazało się, że wszystko mieści się w parametrach szkolnych, potem następne dni było podobnie. Zacząłem podejrzewać te grupę, to grono, że jakąś hochsztaplerkę uprawiają. Ale wróciłem do domu, żona przymierzyła się, robiła podobnie i było dobrze. Przed ta kuracją, przed tym wyjazdem co miesiąc musiałem znaleźć się w szpitalu, dostawałem kroplówki, wyrównania i znowu przez miesiąc się kręciłem. Po tej wizycie w Ośrodku w Jastrzębiej Górze, prawie dwa i pół roku minęło, nie byłem ani razu. Moi opiekunowie jak się dowiedzieli, to zaczęli mnie wyklinać i teraz boję się tam pojawiać, bo oni jeszcze mnie zatrują za Doktora Kwaśniewskiego. (śmiech, brawa). I właściwie coraz bardziej patrzę na Was, abyście się rozwijali, rozmnażali. I dlatego popatrzyłam na to, jak możemy się rozwijać w tym wydaniu. Kiedy ja toczyłem bój polityczny, nikt nie dawał mi żadnych szans, a ja wierzyłem i wspólnie zrobiliśmy wielka robotę. Należymy do pokolenia szczególnego, w sztafecie pokoleń mamy czwartą zmianę, nie tylko setlecia zmieniamy w tysiąclecia, ale epoki zmieniamy. Dlatego też może w dziedzinie politycznej więcej się nie da zrobić i właściwie trzeba było wziąć się za medycynę. Mnie jest trudno zaczynać, byłem wysoko, teraz mogę od dołu, razem z Wami, naraziłem się też dużo ludziom, nie tylko biznesowi, tych od medykamentów. Jeśli chcecie się rozwijać i zwyciężać, a należałoby, właściwie musielibyście pomyśleć o udziale politycznym tej organizacji. Musielibyście w jakiś sposób, albo partię Optymalnych założyć, albo partię uratowanych. Patrząc na Was, byłaby to największa partia, najwięcej posłów i senatorów, a w tym i też najwięcej ministrów. Wtedy te osiągniecia, te ustawy, te przepisy porządkujące, wtedy rzeczywiście osiągnęliście by bardzo dużo, i to tak w układach państwowych jak i też  unijnych. Pomyślcie o tym. Na drodze wszelkiego reformowania możecie mnie zawsze spotkać, ja już jestem po tej stronie, ja już to wsparłem, ja w to wierzę. Oczywiście, jak już mówiłem, nie jestem ekspertem, ja tylko mogę siebie postawić, resztę muszą fachowcy, zawodowcy i wtedy rzeczywiście jest szansa, że będziemy mieć inne społeczeństwa, inne kraje , inne rządzenie. Chyba takie wyzwania przed tym można stawiać, nic co wielkie nie jest łatwe. Życzę sukcesów i dziękuję za wysłuchanie.





Prowadzący - Artur Kalicki
„Krakus” najstarszy studencki zespół w Polsce, bardzo serdecznie dziękujemy, to było naprawdę wyjątkowo piękne. Drodzy Państwo, jak już mówiłem Jan Paweł II jest między nami i bardzo podoba mi się to co powiedział Papież Benedykt XVI: Jan Paweł II jest, patrzy od Pana na nas, myślę, że tak jest w tej chwili, a my tylko pamiętajmy: „Odnawiajmy oblicze Ziemi”, każdy z nas z osobna, każdy z osobna i wszyscy razem odnawiajmy oblicze Ziemi. Drodzy Państwo, tego nie trzeba tłumaczyć, tu porozumiewamy się już właściwie sercami, a więc tylko dwa słowa jeżeli chce Pani przetłumaczyć. Proszę Państwa właściwie Memoriał to jest taka chwila, kiedy wszystkie myśli poświęcamy tej osobie, której jest poświęcony. Myślę o tym poświęceniu Jana Pawła II, o tym cierpieniu, którego doznawał, chciałbym żebyśmy o tym zawsze pamiętali. Niech ta świeca tutaj płonie, do końca. Jesteśmy tu wszyscy dzięki entuzjazmowi, niezniszczalnemu optymizmowi Pani Zofii Kuzioła Prezesa Stowarzyszenia Bractw Optymalnych w Zurychu. I kiedy myślę, ile dobrego Pani robi przychodzi mi na myśl szwajcarski bohater narodowy, który nazywał się Wilhelm Telm i walczył o wolność, natomiast Pani Zofia walczy o mądrość. Zofia, to właśnie znaczy mądrość. Pani Zofia Kuzioła zapraszamy na scenę, będzie Jej towarzyszył „Krakus” jeszcze raz!

Pani Zofia Kuzioła
„Odnowić oblicze Ziemi” , oto mesaż kochanego Ojca Świętego Jana Pawła II dla ludzkości. Mamy przed sobą wielkie zadanie. Drodzy Państwo, Żywienie Optymalne sprawia, że człowiek się staje nie tylko szczuplejszy i zdrowszy, ale mądrzejszy, grzeczniejszy, szlachetniejszy, wartościowszy, szczęśliwszy, a nawet o dziwo i ładniejszy. To wielkie bogactwo i życie bez leków. Takimi wzorami ludzi doskonałych są właśnie Pan Doktor i Jego Małżonka, żywiący się od kilkudziesięciu lat. To są osoby nie tylko wielkiego umysłu, ale przede wszystkim wielkiego serca. Już wkrótce ludzie się zorientują, że nie złoto, nie pieniądze lecz wiedza i zdrowa żywność zadecydują o pomyślności i dobrobycie narodów. Polacy mają największe szanse, mamy Lekarza Wszechczasów, wiedzę i zdrową żywność. Czeka więc Polskę przepiękna przyszłość. Quo vadis Homo , oto słowa Księdza Profesora Sedlaka, wybitnego polskiego uczonego, twórcy bioelektroniki. Człowiek ten wiedział: „narody czeka wielki renesans lub zagłada”. Tymczasem beztroska, rozbawiona ludzkość jak Titanic podąża na dno. Nieliczni wybiorą optymalne łodzie ratunkowe. Na ekranach telewizyjnych dominują przemoc, agresja, intrygi, nienawiść, krew, morderstwa, wulgarność, koszmarne dźwięki, wyścigi samochodów i co gorsze reklamy trucizn i prawie same smutne wiadomości, tak mało piękna i dobra. Przemili, niestety bezradni uczeni i rządzący, pomimo usilnych starań, nie są w stanie zaradzić tej przykrej sytuacji, ponieważ nie dysponują wiedzą, wiedzą, która powstała niespodziewanie, jak tęcza na niebie, właśnie w Polsce. Dlatego wkładam całe swe serce, aby ta wielka mądrość została zaprezentowana Światu jak najprędzej, ponieważ terroryzm kwitnie, przestępstwa rosną, narkomania się szerzy, a chorych przybywa. Odczuwa się ogólnoświatowy kryzys. Apelujemy, aby tę sytuacje natychmiast odmienić. Drodzy Państwo proszę otworzyć sobie oczy; przykro jest patrzeć, że w kraju tak bogatym jak Szwajcaria, ludzie żywią się tak ubogo. Modne są głównie kanapki, sałatki, pizza, spagettii lub szybkie dania w stylu amerykańskim, liczba spożywanych napojów kolorowych jest zastraszająca. Nie tą drogą, drodzy Państwo. Żywienie Optymalne to jest jedyny klucz do zdrowia, mądrości i szczęścia. Zbliżają się XX Światowe Dni Młodzieży w Kolonii, modlitwa tej młodzieży brzmi: „Panie uczyń młodych budowniczymi nowej cywilizacji miłości i świadkami nadziei dla całego świata, spraw by poprzez nich radość dotarła do tych, którzy cierpią z powodu głodu, chorób i przemocy”. Solidaryzując się z tą młodzieżą i naszym najwspanialszym świętej pamięci Papieżem Janem Pawłem II, a także obecnym Ojcem Świętym, szlachetnym Benedyktem XVI, pragnę podkreślić, że dla nas Optymalnych z całego świata oznacza to konkretną działalność, w oparciu o wiedzę ścisłą Pana Doktora Jana Kwaśniewskiego. Kto krzywdzi niech krzywdę wyrządzać przestanie, kto leczyć się ośmiela niech wylecza, kto głos publicznie zabiera niech mówi prawdę. Kochani Państwo proszę uważnie się zastanowić, kto jest wielki i godny najwyższego uznania? Czy ten kto wygrał Olimpiadę, ładnie zaśpiewał, zagrał czy zatańczył, czy też może ktoś, kto zbudował wieżowiec lub stopę postawił na księżycu, czy też raczej człowiek, który postanowił udźwignąć ciężar odnowy biologicznej całej ludzkości, toczącej wojny od tysięcy lat. Potomni to ocenią. W historii był tylko jeden mądry Król Salomon, tylko jeden wielki mistrz Sokrates, tylko jeden wybitny Leonardo Da Vinci, jeden odkrywca Kopernik i tylko jeden genialny Eistein.  Jest tylko jeden prawdziwie Wielki Człowiek i Lekarz, największa niewątpliwie Osobistość Świata, dziś właśnie tutaj razem z nami, Twórca nowej medycyny, medycyny radości, pokoju, dobra i szczęścia dla wszystkich obecnych i przyszłych pokoleń. Z pośród kilkudziesięciu przepowiedni o pomyślnej przyszłości Polski, wybrałam dziś dla Państwa przepowiednię Centurii: „w ziemi, gdzie gniazdo ptaka białego, uwite z cierni i niewygody, większe już nigdy nie uniesie, biały wódz, o anielskim obliczu, młody, uniesie berło by zbudzić śpiących rycerzy”. Jesteśmy już obudzeni drogi Panie Doktorze, gotowi do walki ze złem. Dziękując Panu i Pańskiej najwspanialszej Małżonce za wizytę w tym pięknym kraju składamy Państwu życzenia wszelkiej pomyślności, my Optymalni ze Szwajcarii, Niemiec, Austrii, Francji, Norwegii, Chicago a szczególnie z Polski, pragniemy oświadczyć, że ze wszystkich ludzi na świecie, to Państwa najbardziej podziwiamy, poważamy i kochamy. Dziękuję Państwu.
Zapisane
Strony: 1 ... 937 938 939 940 941 [942] 943 944 945 946 947 ... 3981 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.