forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-08, 00:19:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
668289 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 987 988 989 990 991 [992] 993 994 995 996 997 ... 3981 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11968457 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19820 : 2015-05-14, 13:36:49 »

Moge nie bulic na przyszla emeryture 50-70 latkow? Moze jakies referendum w tej.sprawie? Very Happy
Ot tak sobie pomyslem Laughing
Cytuj
Czy owi przyszli 50-70 latkowie też mieliby wziąć udział w tym referendum?
Wynik mógłby Cię nie usatysfakcjonować.
Pokolenie/osoby , na ktore lozy mlode pokolenie nie mialy by prawa glosu. To chyba logiczne,prawda? Very Happy
Demokracja niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!
Gdy bedziesz dokladal sie do mojej emerytury, mozedz sobie glosowac. A tak ,nic Ci do moich $. To chyba logiczne? Very Happy
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19821 : 2015-05-14, 13:40:28 »

Moge nie bulic na przyszla emeryture 50-70 latkow? Moze jakies referendum w tej.sprawie? Very Happy
Ot tak sobie pomyslem Laughing

Jasne jestem za, bo to komuszenie społeczne jest za drogie... Wink
I tylu niezadowolonych do tego!  Shocked
Moge nie bulic na przyszla emeryture 50-70 latkow? Moze jakies referendum w tej.sprawie? Very Happy
Ot tak sobie pomyslem Laughing

Jasne jestem za, bo to komuszenie społeczne jest za drogie... Wink
I tylu niezadowolonych do tego!  Shocked
Rozbudowany po bizantyńsku polski system emerytalny jest po prostu "do dupy".
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_emerytalny_w_Polsce
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19822 : 2015-05-14, 13:40:33 »


Pokolenie/osoby , na ktore lozy mlode pokolenie nie mialy by prawa glosu. To chyba logiczne,prawda? Very Happy
Cytuj
Demokracja niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!


Kryterium wieku chyba nie jest najwłaściwszym rozwiązaniem Smile   Wczoraj gdzieś czytałem o biernym prawie wyborczym ( jakiś polityk coś knuje ) - ażeby kandydatów na naszych przedstawicieli , naszych sług, dopuszczać do kandydowania np do Sejmu po zaliczeniu testów IQ . Może to i niezły pomysł ? Smile   Sejm by był mniejszy ? Wink   A wydajniejszy .  
Czy wszyscy powinni głosować  ?  NIE , NIE , NIE,  -  jestem przeciwko demokracji .  Udział w życiu publicznym powinien być świadomy !
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19823 : 2015-05-14, 13:46:00 »

Moge nie bulic na przyszla emeryture 50-70 latkow? Moze jakies referendum w tej.sprawie? Very Happy
Ot tak sobie pomyslem Laughing
Cytuj
Czy owi przyszli 50-70 latkowie też mieliby wziąć udział w tym referendum?
Wynik mógłby Cię nie usatysfakcjonować.
Pokolenie/osoby , na ktore lozy mlode pokolenie nie mialy by prawa glosu. To chyba logiczne,prawda? Very Happy
Demokracja niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!
Gdy bedziesz dokladal sie do mojej emerytury, mozedz sobie glosowac. A tak ,nic Ci do moich $. To chyba logiczne? Very Happy
Logiczne.
I nie ma żadnego znaczenia, kto z nas więcej wrzuca do "wspólnego kotła".
Zadowoleni są tylko Ci, którzy z owego 'kotła" wyciągają więcej niż wrzucili.
Chciałem tylko powiedzieć, że proponowane prze Ciebie rozwiązanie jest tak samo "do dupy" jak

http://pl.wikipedia.org/wiki/System_emerytalny_w_Polsce

Tak samo, czyli ani trochę gorsze nie jest.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19824 : 2015-05-14, 13:47:09 »


Pokolenie/osoby , na ktore lozy mlode pokolenie nie mialy by prawa glosu. To chyba logiczne,prawda? Very Happy
Cytuj
Demokracja niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!


Kryterium wieku chyba nie jest najwłaściwszym rozwiązaniem Smile   Wczoraj gdzieś czytałem o biernym prawie wyborczym ( jakiś polityk coś knuje ) - ażeby kandydatów na naszych przedstawicieli , naszych sług, dopuszczać do kandydowania np do Sejmu po zaliczeniu testów IQ . Może to i niezły pomysł ? Smile   Sejm by był mniejszy ? Wink   A wydajniejszy .  
Czy wszyscy powinni głosować  ?  NIE , NIE , NIE,  -  jestem przeciwko demokracji .  Udział w życiu publicznym powinien być świadomy !
Dobre!
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19825 : 2015-05-14, 13:52:35 »

Nie Nie nie Mirku, stety ja wrzucam do Twojej i mojej skarbonki. A Ty do jakiej skarbonki wrzucasz? Na pewno nie do mojej,wiec wara od moich pieniedzy!!! Very Happy
Nie podoba sie? A co to mnie obchodzi! Miejsce kradziejow jest w wiezieniu Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19826 : 2015-05-14, 14:55:45 »

Do uczciwości to daleka droga ,chyba ze duchowo zdrów
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19827 : 2015-05-14, 16:03:11 »

Proszę nie wierzyć we wszystko co widzicie i słyszycie Smile

odmiana PAPRYKARZA   - JAK ŻYĆ   ( pani Bogusia the best - Presio wkręcony Smile


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/prezydent-komorowski-rozmawial-z-niepelnosprawna-boguslawa-dawidowicz,542128.html

1- min filmiku  , z tyłu Prezydenta pani sufler Smile      ( przytul ją Smile  , zaproś do Pałacu ,

------------------------


chłopak przypadkowy z plakatu Smile

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sztabowcy-demaskuja-zadajacych-prezydentowi-niewygodne-pytania,542281.html




Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19828 : 2015-05-14, 16:08:01 »

 Shocked
O co kamon?
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56906


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19829 : 2015-05-14, 17:39:38 »

Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19830 : 2015-05-15, 00:40:30 »

Nie Nie nie Mirku, stety ja wrzucam do Twojej i mojej skarbonki. A Ty do jakiej skarbonki wrzucasz? Na pewno nie do mojej,wiec wara od moich pieniedzy!!! Very Happy
Nie podoba sie? A co to mnie obchodzi! Miejsce kradziejow jest w wiezieniu Laughing
Pewnie jestem starszy od Ciebie, więc Ty będziesz dłużej "wrzucał do mojej".
Ja wrzucałem(i wrzucam do skarbonki Twoich rodziców (moich też), a może i dziadków (moi już nie żyli, gdy zacząłem pracować).
Nie podoba mi się, że takie proste coś zmuszony jestem wyjaśniać. Źle się czuję w nieswoich butach.
Bynajmniej nie uważam że, tzw. "umowa pokoleniowa jest słuszna, czy też uczciwa.
Jednak Twoje oburzenie (chociaż słuszne) jest wypowiedziane totalnie nieasertywnie, zaś wyjście jakie proponujesz...pisałem już.
pozdro
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19831 : 2015-05-15, 00:55:10 »

...A Ty do jakiej skarbonki wrzucasz? Na pewno nie do mojej,wiec wara od moich pieniedzy!!!...
Skąd ta pewność, że nie do Twojej?
Nie myślisz chyba, że skoro jesteś młodszy to na pewno będziesz dłużej pracował i dłużej płacił składki ode mnie?
Daru widzenia przyszłości nie masz.
A ja zagram:
w sobotę ulegniesz wypadkowi, będziesz miał zmiażdżone lewe przedramię i przerwany rdzeń kręgowy;
za słaby psychicznie będziesz by poddać się eutanazji;
resztę życia spędzisz w wózku inwalidzkim z pampersem w gaciach.
Wózek, pampers i psychotropy (bez których nie będziesz się mógł obejść) zakupią Ci Twoi bliscy za pieniądze z Mojej Skarbonki.
Tak działa składka rentowa.
Nie podoba się? A co mnie to obchodzi?
Wara od moich pieniędzy.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19832 : 2015-05-15, 06:23:45 »

W sobote ide do pracy. A Ty na kajaczek ?
Zyje szybko i szybko umre. Very Happy Tylko niech kradzieje nie kradna mi $. Chce sie bawic za zycia za swoje $!!! Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71956


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19833 : 2015-05-15, 08:08:35 »

Zapisane

Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19834 : 2015-05-15, 10:05:20 »

Mamy wolność... od rozumu.
Takie jest kształcenie młodzieży, kształcenie elit, "wolne" media, "wolny" parlament.
Np:
Wiele osób w Ameryce czy Europie wchodzi w buddyzm. Wydaje się taki nowoczesny, duchowy, etyczny, ba doskonalszy od chrześcijaństwa. W wielu miastach jest moda na buddyzm, jogę...
W kolejnym odcinku dokumentalnych programów W. Cejrowskiego: "Boso przez świat" autor poświęca swą uwagę rzeczywistości buddyzmu.
Tego odcinka Telewizja Polska nie kupiła i nie chciała wyemitować. Co więcej, na różnych portalach gdzie był ten odcinek, szybko został usunięty.
Obowiązującą "religią" jest poprawność polityczna.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19835 : 2015-05-15, 10:06:34 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19836 : 2015-05-15, 10:21:40 »

W sobote ide do pracy. A Ty na kajaczek ?
Zyje szybko i szybko umre. Very Happy Tylko niech kradzieje nie kradna mi $. Chce sie bawic za zycia za swoje $!!! Laughing
Nawet zgrabna manipulacyjka, taka mała, "nieszkodliwa". Vide 31 i 32 metoda erystyczna (według Schopenhauera).
Polecam jednak Kotarbińskiego.
Z Wikipedii: W Logice dla prawników Kotarbiński napisał, iż erystyka to "sztuka prowadzenia sporów tak, aby wygrać spór w obliczu osób rozstrzygających, np. sędziego lub grona stanowiącego", a dalej wskazuje, że "... trzeba wiedzieć, jak można pomóc sobie lojalnie w obronie słusznej sprawy i na co się może zdobyć nielojalny sprytny przeciwnik"
Ja także Ciebie pozdrawiam.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19837 : 2015-05-15, 10:32:41 »

Bardzo sensownie.
W radiu TokFm słuchałem parę dni temu jak krokodyle łzy nad losami "biednych, bo mają JOWy" krajów lali prominentni "dziennikarze" (czytaj; reżimowi propagandyści).
Kraje, nad którymi płakali to: USA, Kanada, Wlk.Brytania, Nowa Zelandia.
Może faktycznie nie warto dołączać do tego grona. Wszak źle się u nich wewnętrznie dzieje.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19838 : 2015-05-15, 10:37:34 »

Przecież to nieistotne, czy posłem się zostaje z kliki partyjnej, czy z kliki lokalnej.  Cool
Prawda? Rolling Eyes
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #19839 : 2015-05-15, 10:40:38 »

Bardzo sensownie.
W radiu TokFm słuchałem parę dni temu jak krokodyle łzy nad losami "biednych, bo mają JOWy" krajów lali prominentni "dziennikarze" (czytaj; reżimowi propagandyści).
Kraje, nad którymi płakali to: USA, Kanada, Wlk.Brytania, Nowa Zelandia.
Może faktycznie nie warto dołączać do tego grona. Wszak źle się u nich wewnętrznie dzieje.
Najbardziej boja sie JOWow komuchy z PSL i SLD, wiec stad ten lament. Jak zostana spuszczeni w kiblu polityki, to co robic?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 987 988 989 990 991 [992] 993 994 995 996 997 ... 3981 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.188 sekund z 20 zapytaniami.