forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-09, 22:23:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668373 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1093 1094 1095 1096 1097 [1098] 1099 1100 1101 1102 1103 ... 3982 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11978061 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56925


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21940 : 2015-10-22, 10:15:47 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25604

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21941 : 2015-10-22, 10:16:54 »

Wczoraj Mastalerek przysral tym Szczerbie. O jak sie wil ten Szczerba zeby uniknac odpowiedzi  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21942 : 2015-10-22, 10:20:48 »

To nic nowego, po to właścicielom pokomunistycznych mieszkań w blokowiskach przydzielali po kawałku działki na którym blok stoi, bo bez tego nie da się wszystkich właścicieli nieruchomości "wykastrować".  Cool
I jeszcze bezczelnie wmawiali, że "mieszkanie stoi na gruncie, którego nie jest się właścicielem i trzeba to notarialnie załatwić"...  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56925


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21943 : 2015-10-22, 10:26:29 »

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/901006,polskie-firmy-maja-tak-duze-zapasy-gotowki-ze-politycy-juz-mysla-jak-je-wydac.html

I to jest słuszne rozumowanie, jak leży gotówa bezczynnie na koncie, to znaczy że niepotrzebna i trzeba zagospodarować.  Laughing
Najwyższy czas na II Komunię, bo widzę że społeczeństwo jest już gotowe.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21944 : 2015-10-22, 10:31:18 »

Super pomysł!  Very Happy
Bo przecież można zainwestować w płace górników, bo nie ma na trzynastki, czternastki, piętnastki i deputaty!  Confused
A tak być nie może... Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56925


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21945 : 2015-10-22, 10:35:21 »

To jak teraz trzeba się będzie zwracać do Prezesa? Towarzyszu I Prezesie?  Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21946 : 2015-10-22, 10:51:10 »

Ciekawe jak reanimują kolebkę, bo to bez stoczniowców jakoś dziwnie te strajki będą wyglądać...  Confused Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21947 : 2015-10-22, 11:21:52 »

banda!  Wink   węgiel po 220 dolarów był parę lat temu, teraz jest poniżej 50. 
Jak Chiny się zaś bujną, to cena surowców znów wzrośnie.  Cool

no tak.  Ale ja jaką mam korzyść, że Polska stoi węglem, że najwięcej na świecie surowca, największe wydobycie , dobro narodowe, sól naszej ziemi, czarne złoto, bezpieczeństwo narodowe  ?

Ci, którzy go nie mają płaca po 50 dolarów na tonę, a ja jako współwłaściciel skarbu naszej ziemi płacę po 220. Wolę nie być właścicielem! Chcę być biedny, nie chcę tych klejnotów. Banda i oszuści, proszę mnie wywłaszczyć z tego skarbu  Wink   Exclamation Exclamation
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56925


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21948 : 2015-10-22, 11:40:34 »

Ludzi nie przekonasz, że cła zaporowe lub inne formy "chroniące określoną branżę" zubażają całe społeczeństwo, łącznie z tymi chronionymi.  Cool
Dlatego rządy większości nigdy się nie sprawdzą.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21949 : 2015-10-22, 11:43:25 »

Co za szkodliwe wspólnocie poglądy!  Shocked Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56925


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21950 : 2015-10-22, 11:51:28 »

O nie!  Shocked
Ja to tylko gdzieś przeczytałem. Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25604

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21951 : 2015-10-22, 12:48:22 »

http://www.wprost.pl/blogi/bartosz_marczuk/?B=3820


Oto moja osobista lista zarzutów w stosunku do rządzącej Platformy Obywatelskiej. Nie jest ona owocem emocji, ale chłodną analizą ich "dorobku”. Nie zagłosuję na nich za:
premier Ewę Kopacz, która intelektualnie, organizacyjnie i strategicznie nie dźwiga funkcji szefa rządu,
- podwyżkę składki rentowej do ZUS mimo obietnic nie podnoszenia podatków,
- Smoleńsk, który obnażył słabość, wręcz zapaść, zarządzanego przez PO państwa oraz nie wyciągnięcie z tego wniosków,
- mirabelki posła Niesiołowskiego, biedę dzieci i buczenie ludzi PO gdy się o tym mówi,
- brak wraku,
- rezygnację z podmiotowości w polityce zagranicznej, bezrefleksyjną politykę miłości z Niemcami,
- wstyd jaki odczuwam gdy patrzę, że na czele gabinetu Polski stoi ktoś taki jak pani Kopacz,
- promowanie politycznych, bezideowych, napomadowanych kreatur typu Sławomir Nowak, który u wiceministra finansów chciał "skręcić” kontrolę podatkową,
- zażeranie się ośmiorniczkami na koszt podatnika,
- nasłanie na redakcję "Wprost” ABW,
- oddanie śledztwa w sprawie katastrofy Rosjanom i wpieranie nam, że wszystko jest tu ok.,
- pozwalanie na okradanie Polaków, chcących zrobić prawo jazdy,
- podwyżkę VAT,
- nierozliczone, niezliczone afery – zinstytucjonalizowaną bezkarność władzy,
- uleganie dyktaturze banków,
- zamrożenie kwoty wolnej, kosztów uzyskania przychodu i progu podatkowego,
- uleganie wielkiemu, zagranicznemu kapitałowi,
- grabież OFE i wmawianie nam, że to była "reforma”,
- nienaruszenie Karty Nauczyciela, by choć trochę ulżyć rodzicom, podnieść jakość edukacji,
- wpychanie małych, 6-letnich dzieci na siłę do nieprzygotowanych szkół,
- dzieci państwa Bajkowskich, Olejarzy, Smykowskich i innych zabranych rodzicom bez uzasadnienia,
- konserwację KRUS,
- podwojenie długu publicznego
- faktyczną likwidację 55 proc. progu ostrożnościowego w finansach publicznych,
- sprzeciw przeciw rozstrzyganiu wątpliwości na korzyść podatnika,
- pozostawienie mundurowym emerytur po 15 latach służby,
- wulgarne odrzucanie w pierwszym czytaniu inicjatyw obywateli,
- ściganie i wrogość wobec firm,
- brak reformy ochrony zdrowia
- odbieranie nam wolności, brak wartości i strategii.

Co dobrego mogę wymienić? Wygaszenie przywilejów emerytalnych, podniesienie wieku emerytalnego, Kartę Dużej Rodziny, urlopy macierzyńskie, wyższe ulgi w PIT na dzieci, finansowanie przedszkoli i deregulację. To tyle.

"Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór. Ostał Ci się jeno sznur”. Mam nadzieję, że ten zaśpiew z "Wesela” będzie huczał im w głowach. Mieli wszystko, mogli wszystko – wybrali byletrwanie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21952 : 2015-10-22, 13:06:32 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21953 : 2015-10-22, 13:10:05 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nowacka-pr%c4%99dzej-czy-p%c3%b3%c5%baniej-b%c4%99dziemy-wsp%c3%b3%c5%82pracowa%c4%87-z-parti%c4%85-razem/ar-BBmjDBb?ocid=spartanntp - U!
"Lewica" nie chce prywatyzacji, a "prawica" chce wspólnoty - co to siem porobiło...  Shocked  Laughing Laughing Laughing
Można koalicję zawierać.  Cool
Trzy, cztery elektrownie, co to "chodzą po tyle głowy" wystarczą na bezpieczeństwo energetyczne i spełnienie norm CO2, no ale wspólnota ucierpi, bo będzie tani prąd...  Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25604

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21954 : 2015-10-22, 13:16:53 »

Znaczy sie chce sie z nim zejsc powtornie i reaktywowac zwiazek. Ciagnie lewaka do lewaka, bo lewak nie znadzie innego amatora gluptaka Very Happy
Wspolnie to zrobia nam Meksyk Very Happy Very Happy
Cytuj
Spójrzmy - choćby na przykładzie kwestii dotyczących energetyki. Najpierw czytamy, że mamy używać węgla przez kolejne 30-50 lat (czyli ZAWSZE, bo tych 30-50 lat politycy używają jako zamiennika zdania „jesteście baranami, rzucę wam byle co na odczepne”). Potem, że prognozy przewidują wzrost cen węgla do 2020 r. (NIEPRAWDA, kontrakty długoterminowe na węgiel do 2019 r. są na obecnym poziomie ok. 50 dol za tonę) i że w związku z tym „należy dbać o funkcjonowanie kopalni i warunki pracy osób tam zatrudnionych”.

A potem - w całkowitej z sprzeczności z wcześniejszą deklaracją – stoi, że „Zbudujemy w Polsce dynamiczny i innowacyjny przemysł ekologicznych źródeł energii” (…). „Te inwestycje powinno poczynić państwo”. Natomiast „ramy prawne, w jakich będą operować OZE będą wspierały rozwiązania energii obywatelskiej”.

Czyli, że jak? Utrzymujemy kopalnie przez 30-50 lat, potężną energetykę węglową, a państwo mało że do tego interesu dokłada, to jeszcze rozwija energetykę odnawialną? Ale po diabła? Co mamy zrobić z tak dużą ilością energii? I jakim cudem ta „energia obywatelska” ma wyjść na swoje konkurując z państwem?

Czyli – napiszmy coś, żeby zadowoleni byli górnicy, potem dodajmy kawałek dla ekologów i nie przejmujmy się sprzecznościami, bo nasi wyborcy to głupki.
http://opinie.newsweek.pl/adrian-zandberg-wygral-debate-ale-to-malo-by-glosowac-na-partie-razem,artykuly,372698,1.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21955 : 2015-10-22, 13:21:37 »

UWAGA!
Bardzo proszę wszystkich Użytkowników o przestrzeganie ciszy wyborczej, aby się nikt nie wyrwał z oświadczeniami typu: "właśnie oddałem głos na (...)" w niedzielne popołudnie... Wink
Agitki partyjnej i sondaży też proszę unikać w tym czasie.
Nie żebym miał coś na przeciw, ale dla Waszego "bezpieczeństwa", bo jeszcze jaka zaprzyjaźniona menda doniesie...  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21956 : 2015-10-22, 14:02:52 »

Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21957 : 2015-10-22, 14:28:40 »


I jeszcze taki drobiazg. Świeżo oddanych do użytku miłośników Adriana Zandberga informuję, że był wcześniej liderem lewackiego ugrupowania Młodzi Socjaliści, które to ugrupowanie najdziksze wypisywało androny, przy których dzisiejsze obietnice Razem, że przekopie Mierzeję Wiślaną, by transatlantyki mogły zawijać do Elbląga to mały pryszcz.
Ale o tym, Drogi Czytelniku, już się nie dowiesz, bo portal www.mlodzisocjalisci.pl zamknął swe podwoje. Posprzątane.

Na szczescie w sieci nic nie ginie  Laughing



A co na to Kukiz?
- Początkowo nie miałem pojęcia kim jest Adrian Zandberg. Wydawało mi się, że to człowiek ideowy. Jednak kiedy zobaczyłem go w koszulce z Marksem zmieniłem zdanie. Pamiętam trochę komunizmu, mój dziadek został zamordowany przez bolszewików we Lwowie. Dla mnie noszenie koszulki z Marksem jest jednoznaczne z noszeniem koszulki z Hitlerem. Zaciągnąłem o nim więcej informacji, z punktu widzenia demokracji jest zagrożeniem - powiedział Paweł Kukiz podczas czwartkowej konferencji prasowej w Warszawie.
http://niezalezna.pl/72150-zandberg-zagrozenie-dla-demokracji


Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21958 : 2015-10-22, 14:36:23 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nowacka-pr%c4%99dzej-czy-p%c3%b3%c5%baniej-b%c4%99dziemy-wsp%c3%b3%c5%82pracowa%c4%87-z-parti%c4%85-razem/ar-BBmjDBb?ocid=spartanntp - U!
"Lewica" nie chce prywatyzacji, a "prawica" chce wspólnoty - co to siem porobiło...  Shocked  Laughing Laughing Laughing
Można koalicję zawierać.  Cool
Trzy, cztery elektrownie, co to "chodzą po tyle głowy" wystarczą na bezpieczeństwo energetyczne i spełnienie norm CO2, no ale wspólnota ucierpi, bo będzie tani prąd...  Confused

Znowu razem?
Wipler ujawnia: Nowacka i Zandberg byli parą.
http://www.fakt.pl/politycy/wipler-ujawnia-nowacka-i-zandberg-byli-para,artykuly,585417.html




Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #21959 : 2015-10-22, 14:43:20 »

Co za pazerność fuj  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 1093 1094 1095 1096 1097 [1098] 1099 1100 1101 1102 1103 ... 3982 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 20 zapytaniami.