forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-10, 22:32:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
668411 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1151 1152 1153 1154 1155 [1156] 1157 1158 1159 1160 1161 ... 3982 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11982947 razy)
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23100 : 2015-12-06, 12:31:49 »

Oni tak nadają, że bez antenki się da... Wink
Oni nawet wiedzą kiedy odkurzacz nowy kupisz i za ile . Laughing

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23101 : 2015-12-06, 12:35:52 »

Oni tak nadają, że bez antenki się da... Wink

 Laughing zagłusza wszystkie inne stacje nadawcze... Cool
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56929


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23102 : 2015-12-06, 13:02:47 »

Bo prawdę głoszą, a prawda zawsze zwycięża. Wink
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23103 : 2015-12-06, 13:15:24 »

To jest prawda opatentowana . Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56929


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23104 : 2015-12-06, 13:45:44 »

Bo to od wieków sprawdzony patent utrzymywania stałych dochodów. Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23105 : 2015-12-06, 13:57:53 »

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23106 : 2015-12-06, 14:00:08 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23107 : 2015-12-06, 14:02:13 »

A tak, piekne lisowskie manipulanctwo  Laughing Z artykulu wynika, ze zakazali in vitro a oni tylko cofneli refunacje,co bardzo mi sie podoba. Nie widze powodu abym z wlasnych podatkow mial placic za czyjes fanaberie, za ktore ktos moze sobie zaplacic sam. Slowem koniec pieknego socjalistycznego rozdawnictwa Very Happy No ale wiadomo....jak Peo daje emeryture tramwajarce 6tysi to super a jak PiS cokolwiek to zle  Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23108 : 2015-12-06, 14:04:37 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23109 : 2015-12-06, 14:04:58 »

Nie masz bladego pojecia o dziennikarstwie w takim razie  Laughing , bredzenie to jest tej pani. Jak chce to niech finansuje ludziom in vitro, stac ja
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23110 : 2015-12-06, 14:05:37 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23111 : 2015-12-06, 14:07:26 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23112 : 2015-12-06, 14:07:44 »


A tak, piekne lisowskie manipulanctwo  Laughing Z artykulu wynika, ze zakazali in vitro a oni tylko cofneli refunacje,co bardzo mi sie podoba. Nie widze powodu abym z wlasnych podatkow mial placic za czyjes fanaberie, za ktore ktos moze sobie zaplacic sam. Slowem koniec pieknego socjalistycznego rozdawnictwa Very Happy No ale wiadomo....jak Peo daje emeryture tramwajarce 6tysi to super a jak PiS cokolwiek to zle  Laughing Laughing Laughing Laughing
Shocked
Ten komentarz mówi o Tobie wszystko. Very Happy
Oczywiście, że ci co mają kasę, mogą sobie zafundować wiele, łącznie z wyjazdem za granicę, i leczeniem się tam. Życzę żebyś  nie musiał kiedyś stać przed takim wyborem, a jakiś gówniarz, żeby ci nie powiedział - zapłać sobie sam...
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23113 : 2015-12-06, 14:11:30 »

Jesteś normalnym, regularnym pisowskim zawistnikiem. Sad
Jak chcesz pogadać o wysokich emeryturach, to popatrz na emerytury pisowskich prokuratorów, usadzonych na koniec kadencji przez Ziobrę w prokuraturze krajowej. Goście po 40 lat i kilkanaście tysi emerytury. Albo pisowskiego polityka superagenta Tomka...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23114 : 2015-12-06, 14:14:37 »


A tak, piekne lisowskie manipulanctwo  Laughing Z artykulu wynika, ze zakazali in vitro a oni tylko cofneli refunacje,co bardzo mi sie podoba. Nie widze powodu abym z wlasnych podatkow mial placic za czyjes fanaberie, za ktore ktos moze sobie zaplacic sam. Slowem koniec pieknego socjalistycznego rozdawnictwa Very Happy No ale wiadomo....jak Peo daje emeryture tramwajarce 6tysi to super a jak PiS cokolwiek to zle  Laughing Laughing Laughing Laughing
Shocked
Ten komentarz mówi o Tobie wszystko. Very Happy
Oczywiście, że ci co mają kasę, mogą sobie zafundować wiele, łącznie z wyjazdem za granicę, i leczeniem się tam. Życzę żebyś  nie musiał kiedyś stać przed takim wyborem, a jakiś gówniarz, żeby ci nie powiedział - zapłać sobie sam...
Maniek czy panstwo ci placi za jedzenie, zmiane opon, naprawe uzebienia albo browara? Nie? To skandal, no jak tak mozna! Natychmiast zrobic pikiete przed sejmem, no bo jak to tak samemu placic za wlasne zachcianki!
Prosze cie, to co piszesz to jakas mentalnosc totalnego komucha socjalucha, przez cale tysiaclecia natura eliminowala z puli wadliwe geny a teraz sie okazuje ze w czasach milosci i marihuany ja mam placic za to, zeby ktos sobie mogl w laboratorium dziecko zrobic.  Shocked
Pewnie tesknisz za Leninem, Marksem i Enegsem i starymi dobrymi czasami "czy sie stoi czy sie lezy"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23115 : 2015-12-06, 14:17:52 »

Jesteś normalnym, regularnym pisowskim zawistnikiem. Sad
Jak chcesz pogadać o wysokich emeryturach, to popatrz na emerytury pisowskich prokuratorów, usadzonych na koniec kadencji przez Ziobrę w prokuraturze krajowej. Goście po 40 lat i kilkanaście tysi emerytury. Albo pisowskiego polityka superagenta Tomka...
Maniek, mam wrazenie, ze jak Stefan odleciales na jakas galaktyke. Sedziowie i inni maja emerytury na podstawie zarobkow  Shocked Nie wiesz tego?
Nie jestem zadnym zawistnikiem, tylko prosze cie logicznie wytlumacz jakim cudem trawmajarka, ktora uciekla na wczesna emeryture ma taka sama emeryture jak sedziowe czy generalnowi, prawie taka sama jak Jaruzelski? Zarabiajac wiekszosc zycia "tysionc pincset" nie da sie brac 6200. No ale to cie nie dziwi, to jest "pisowska zawisc"
No ale pani Heni Peo dalo za "zaslugi" wiec dla ciebie to nie jest nic zdroznego, a przeciez te 6 tysi moglo dac na in vitro przeciez...

Z tego co piszesz zdaje mi sie, ze masz jakas fobie antypisowska i zaburza ci ona nieco oglad rzeczywistosci.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23116 : 2015-12-06, 14:26:19 »


A tak, piekne lisowskie manipulanctwo  Laughing Z artykulu wynika, ze zakazali in vitro a oni tylko cofneli refunacje,co bardzo mi sie podoba. Nie widze powodu abym z wlasnych podatkow mial placic za czyjes fanaberie, za ktore ktos moze sobie zaplacic sam. Slowem koniec pieknego socjalistycznego rozdawnictwa Very Happy No ale wiadomo....jak Peo daje emeryture tramwajarce 6tysi to super a jak PiS cokolwiek to zle  Laughing Laughing Laughing Laughing
Shocked
Ten komentarz mówi o Tobie wszystko. Very Happy
Oczywiście, że ci co mają kasę, mogą sobie zafundować wiele, łącznie z wyjazdem za granicę, i leczeniem się tam. Życzę żebyś  nie musiał kiedyś stać przed takim wyborem, a jakiś gówniarz, żeby ci nie powiedział - zapłać sobie sam...
Maniek czy panstwo ci placi za jedzenie, zmiane opon, naprawe uzebienia albo browara? Nie? To skandal, no jak tak mozna! Natychmiast zrobic pikiete przed sejmem, no bo jak to tak samemu placic za wlasne zachcianki!
Prosze cie, to co piszesz to jakas mentalnosc totalnego komucha socjalucha, przez cale tysiaclecia natura eliminowala z puli wadliwe geny a teraz sie okazuje ze w czasach milosci i marihuany ja mam placic za to, zeby ktos sobie mogl w laboratorium dziecko zrobic.  Shocked
Pewnie tesknisz za Leninem, Marksem i Enegsem i starymi dobrymi czasami "czy sie stoi czy sie lezy"  Laughing

O czym Ty piszesz? W całej Europie invitro jest traktowane jako element służby zdrowia. Jak chcesz eliminować wadliwe geny, to postuluj o brak opieki lekarskiej od urodzenia aż do śmierci - wtedy faktycznie pula wadliwych genów zostanie wyeliminowana. Sory, ale mam wrażenie, że rozmawiam z dzieckiem, w okresie dojrzewania. Poważnie...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23117 : 2015-12-06, 14:42:13 »


A tak, piekne lisowskie manipulanctwo  Laughing Z artykulu wynika, ze zakazali in vitro a oni tylko cofneli refunacje,co bardzo mi sie podoba. Nie widze powodu abym z wlasnych podatkow mial placic za czyjes fanaberie, za ktore ktos moze sobie zaplacic sam. Slowem koniec pieknego socjalistycznego rozdawnictwa Very Happy No ale wiadomo....jak Peo daje emeryture tramwajarce 6tysi to super a jak PiS cokolwiek to zle  Laughing Laughing Laughing Laughing
Shocked
Ten komentarz mówi o Tobie wszystko. Very Happy
Oczywiście, że ci co mają kasę, mogą sobie zafundować wiele, łącznie z wyjazdem za granicę, i leczeniem się tam. Życzę żebyś  nie musiał kiedyś stać przed takim wyborem, a jakiś gówniarz, żeby ci nie powiedział - zapłać sobie sam...
Maniek czy panstwo ci placi za jedzenie, zmiane opon, naprawe uzebienia albo browara? Nie? To skandal, no jak tak mozna! Natychmiast zrobic pikiete przed sejmem, no bo jak to tak samemu placic za wlasne zachcianki!
Prosze cie, to co piszesz to jakas mentalnosc totalnego komucha socjalucha, przez cale tysiaclecia natura eliminowala z puli wadliwe geny a teraz sie okazuje ze w czasach milosci i marihuany ja mam placic za to, zeby ktos sobie mogl w laboratorium dziecko zrobic.  Shocked
Pewnie tesknisz za Leninem, Marksem i Enegsem i starymi dobrymi czasami "czy sie stoi czy sie lezy"  Laughing

O czym Ty piszesz? W całej Europie invitro jest traktowane jako element służby zdrowia. Jak chcesz eliminować wadliwe geny, to postuluj o brak opieki lekarskiej od urodzenia aż do śmierci - wtedy faktycznie pula wadliwych genów zostanie wyeliminowana. Sory, ale mam wrażenie, że rozmawiam z dzieckiem, w okresie dojrzewania. Poważnie...
W calej Europie - znakomity argument  Laughing Bierzmy uchodzcow jak "cala Europa". Uznawajmy slimaka za rybe a marchewke za owoc jak cala Europa. Zarabiajmy tez jak cala Europa w ojro, najlepiej 2 tysie/miesiec to nas wtedy bedzie stac Very Happy Takie sa rozmowy ojca z dzieckiem, dziwne, ze jako dorosly czlowiek prawisz takie truizmy w stylu "m,ilony much jedza gowno". Cala Europa w skupiona w szkielku to Szwecja, gdzie rodzicom zabiera sie dzieci za klapsa, nawet wymuszenia konsol sa na "klapsy" bo rodzice sie boja szantazu....
In vitro to sprawa mocno indywidualna, tak samo jak np stozek rogowki, astygmatyzm czy inne defekty ciala - jakos nikt nie chce tego refundowac nikomu i nikt sie nie domaga refunacji. Jezeli in vitro jest takie tanie to kazdego stac. Nie chce mi sie juz gadac o tym, ze to kwestia rodzicow jest przekazac dobre geny dzieciom, czyli zatroszczyc sie najpierw o wyprasowanie wlasnego garnituru genow przed przekazaniem polowy latorosli.....
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23118 : 2015-12-06, 14:51:09 »

Ja nie mogę!  Shocked
Żeby tak podzielić tematami zastępczymi społeczeństwo na 30% PiS-istów i resztę bolszewików w tak krótkim czasie!  Laughing
Co za zidiociały Naród.  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23119 : 2015-12-06, 15:01:18 »

Zastepczymi? To zdanie przypisuje sie Gandhiemu czy Dalaj Lamie, w sumie to malo istotne ale samo zdanie brzmi: "Jezeli ktos mowi, ze sie nie interesuje polityka, to jest tak samo wiarygodny jak ktos, kto tonie i mowie, ze nie interesuje sie otaczajaca go woda"  Laughing
A tematy zastepcze na dzis: TK, zabojswo Ewy Tylman, Lewandowski.
Tyle w temacie  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 1151 1152 1153 1154 1155 [1156] 1157 1158 1159 1160 1161 ... 3982 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.