forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-11, 07:24:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
668411 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1173 1174 1175 1176 1177 [1178] 1179 1180 1181 1182 1183 ... 3982 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11984568 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23540 : 2015-12-15, 21:09:15 »

Wyjasnijcie mi panowie obaj (admini maniek), bo czegos tu nie rozumiem - dlaczego uwazacie, ze banki i hipermarkety nie powinny byc opodatkowane?
Utrudnia mi to zrozumienie sytuacji, w ktorej sie musze odnalezc. Shocked

więc przekaz jest dla Ciebie Smile
Dołóż sobie standardowy gęg kaczora od x lat, dla naiwniaków o walce z układem i korupcją, a będziesz w ekstazie:
https://www.youtube.com/watch?v=rH6B7-83WCk
Maniek, ja chce konkretnej odpowiedzi a nie jakichs tam linkow i bzdetow nie na temat. Powiedz mi dlaczego uwazasz, ze zagraniczne banki i hipermarkety nie powinny w Polsce placic podatkow, tak jak placa w innych krajach? Dlaczego jest dobrze, ze wyprowadzaja kase za granice i tam placa podatki zamiast tutaj?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23541 : 2015-12-15, 21:09:48 »

Kto rozwala? Kto rozwalał Polskę przez ubiegłe 8 lat? Kto nie pozwala nowemu rządowi pracować?
WOW!
Biedny kaczorek, wygrał wszystko co mógł wygrać, ma prezydenta, premiera, prokuraturę, sądy i dalej WALCZY z niemocą!
Nie może bidulek, dać tym biedakom ich raju obiecanego, bo go opozycja tłamsi.  Very Happy

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23542 : 2015-12-15, 21:10:28 »

Więc niech się wreszcie wezmą do budowania, a nie rozwałki państwa.  Cool

Kto rozwala? Kto rozwalał Polskę przez ubiegłe 8 lat? Kto nie pozwala nowemu rządowi pracować?

Renia? Rolling Eyes Wink
Reniu, Ty im wreszcie zezwól do jasnej Anielki!  Shocked  Laughing

 Very Happy ja pozwalam, a potem rozliczę...  Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23543 : 2015-12-15, 21:10:41 »


A co to za różnica dla twardego elektroatu? Oni. Dawno temu komuna, potem sld, teraz po, przecież nigdy prezes... Szczególnie, że współtworzy rzeczywistość od 26lat...

Prezes jest zawsze niewinny, bo przecież nie był internowany! Wink  Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23544 : 2015-12-15, 21:12:27 »


Maniek, ja chce konkretnej odpowiedzi a nie jakichs tam linkow i bzdetow nie na temat. Powiedz mi dlaczego uwazasz, ze zagraniczne banki i hipermarkety nie powinny w Polsce placic podatkow, tak jak placa w innych krajach? Dlaczego jest dobrze, ze wyprowadzaja kase za granice i tam placa podatki zamiast tutaj?
Zyonku, próbuję Ci powiedzieć, że to jest jakaś marginalna bzdura, obiecanka dla idiotów, nic nie zmieniająca w ogólnym rozrachunku. Nawet jeżeli, jest słuszna, jest to problem marginalny. Niestety musiałem Ci to powiedzieć wprost, bo nie kumasz czaczy. Poza tym i tak zapłacą za to beneficjenci 500+, czyli biedota.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23545 : 2015-12-15, 21:13:00 »

Niestety to jest debil, chory umysłowo . Podobnie jest z Prezesem, tylko opakowanie ładniejsze, i większy talent oratorski.
Och, ale jeszcze 8 lat temu byles jego fanem, jak to latwo przejsc od milosci do nienawisci  Laughing
Ciezko mi wlasnie chocby z tego powodu wierzyc, bo jak ktos zmienil zdanie raz to bedzie zmienial caly czas, nie wiadomo, czy za pare lat znowu nie bedzie twoim idolem Very Happy
Wiadomo - od nienawisci do milosci tylko jeden krok Very Happy

Ja conajmniej od 12 lat glosuje na cokolwiek zwiazanego z Korwinem i dlatego w pewien sposob moge patrzec na to wszystko z gory Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23546 : 2015-12-15, 21:13:50 »

WOW!
Biedny kaczorek, wygrał wszystko co mógł wygrać, ma prezydenta, premiera, prokuraturę, sądy i dalej WALCZY z niemocą!
Nie może bidulek, dać tym biedakom ich raju obiecanego, bo go opozycja tłamsi.  Very Happy

A dlaczego nie zaczęli od 500+, wieku emerytalnego, budowania białoczerwonej drużyny, tylko od rozpierduchy państwa?
Bo rządzić nie potrafią, tylko "walczyć" z wyimaginowanym wrogiem muszą? Rolling Eyes
Ciekawa koncepcja.  Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23547 : 2015-12-15, 21:15:10 »

Niestety to jest debil, chory umysłowo . Podobnie jest z Prezesem, tylko opakowanie ładniejsze, i większy talent oratorski.
Och, ale jeszcze 8 lat temu byles jego fanem, jak to latwo przejsc od milosci do nienawisci  Laughing
Ciezko mi wlasnie chocby z tego powodu wierzyc, bo jak ktos zmienil zdanie raz to bedzie zmienial caly czas, nie wiadomo, czy za pare lat znowu nie bedzie twoim idolem Very Happy
Wiadomo - od nienawisci do milosci tylko jeden krok Very Happy

Ja conajmniej od 12 lat glosuje na cokolwiek zwiazanego z Korwinem i dlatego w pewien sposob moge patrzec na to wszystko z gory Very Happy
przestań pindolić,
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23548 : 2015-12-15, 21:16:13 »


Maniek, ja chce konkretnej odpowiedzi a nie jakichs tam linkow i bzdetow nie na temat. Powiedz mi dlaczego uwazasz, ze zagraniczne banki i hipermarkety nie powinny w Polsce placic podatkow, tak jak placa w innych krajach? Dlaczego jest dobrze, ze wyprowadzaja kase za granice i tam placa podatki zamiast tutaj?
Zyonku, próbuję Ci powiedzieć, że to jest jakaś marginalna bzdura, obiecanka dla idiotów, nic nie zmieniająca w ogólnym rozrachunku. Nawet jeżeli, jest słuszna, jest to problem marginalny. Niestety musiałem Ci to powiedzieć wprost, bo nie kumasz czaczy. Poza tym i tak zapłacą za to beneficjenci 500+, czyli biedota.
Wg ciebie to, ze polscy przedsiebiorcy, polskie sklepy placa podatki a zagraniczne nie to jest bzdura?  Shocked No brawo Very Happy Co zatem nie jest bzdura? Ze sie posel Pawlowicz spierdzala w sejmie czy posel Petru zalozyl koszulke z nadrukiem? Nie bardzo wiem co powiedziales wprost, bo jak to sie mowi duzo sie nagadales ale nic nie powiedziales, zupelnie jak sekretarz KC na posiedzeniu Partii  Laughing Czepiles sie tego pincset zloty i powtarzasz Wink

Podaj mi choc 1 sensowny powod dla jakiego banki i zagraniczne markety nie powinny placic podatku u nas a powinny u kogos innego. Taki logiczny Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23549 : 2015-12-15, 21:16:55 »

Nic się nie przejmujcie, Maybachy stanieją, a chleb zdrożeje.  Cool
Bo ktoś 500+ musi sobie sfinansować...  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23550 : 2015-12-15, 21:17:45 »

Niestety to jest debil, chory umysłowo . Podobnie jest z Prezesem, tylko opakowanie ładniejsze, i większy talent oratorski.
Och, ale jeszcze 8 lat temu byles jego fanem, jak to latwo przejsc od milosci do nienawisci  Laughing
Ciezko mi wlasnie chocby z tego powodu wierzyc, bo jak ktos zmienil zdanie raz to bedzie zmienial caly czas, nie wiadomo, czy za pare lat znowu nie bedzie twoim idolem Very Happy
Wiadomo - od nienawisci do milosci tylko jeden krok Very Happy

Ja conajmniej od 12 lat glosuje na cokolwiek zwiazanego z Korwinem i dlatego w pewien sposob moge patrzec na to wszystko z gory Very Happy
przestań pindolić,
Prawda w oczy kole Wink Ale tak jest, tak samo niewiarygodny jest dla mnie np anakin, ktory w przeciagu roku zdazyl zmienic pare razy poglady, najpierw wychwalal Korwina, potem Po a na koniec Petru Very Happy Jak takiemu wierzyc w to co mowi jak on sam nie wie czy wie co mowi ? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23551 : 2015-12-15, 21:18:30 »


Wg ciebie to, ze polscy przedsiebiorcy, polskie sklepy placa podatki a zagraniczne nie to jest bzdura?  Shocked No brawo Very Happy Co zatem nie jest bzdura? Ze sie posel Pawlowicz spierdzala w sejmie czy posel Petru zalozyl koszulke z nadrukiem?
Sory czy ty też jesteś debilem?
Kto Ci nagadał, że zagraniczne sklepy nie płacą podatku?
Zyon, litości...
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23552 : 2015-12-15, 21:19:46 »


Prawda w oczy kole Wink Ale tak jest, tak samo niewiarygodny jest dla mnie np anakin, ktory w przeciagu roku zdazyl zmienic pare razy poglady, najpierw wychwalal Korwina, potem Po a na koniec Petru Very Happy Jak takiemu wierzyc w to co mowi jak on sam nie wie czy wie co mowi ? Very Happy
"mylić się jest rzeczą ludzką ale rzeczą głupca jest trwać w błędzie"
na dziś mam dość dyskusji z Tobą, zwoje mi się przegrzewają od ilości głupoty i zacietrzewienia...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23553 : 2015-12-15, 21:20:09 »

WOW!
Biedny kaczorek, wygrał wszystko co mógł wygrać, ma prezydenta, premiera, prokuraturę, sądy i dalej WALCZY z niemocą!
Nie może bidulek, dać tym biedakom ich raju obiecanego, bo go opozycja tłamsi.  Very Happy

A dlaczego nie zaczęli od 500+, wieku emerytalnego, budowania białoczerwonej drużyny, tylko od rozpierduchy państwa?
Bo rządzić nie potrafią, tylko "walczyć" z wyimaginowanym wrogiem muszą? Rolling Eyes
Ciekawa koncepcja.  Cool
Moim zdaniem, po prostu weszli w role, ktora im napisala Peo, swiadomie w czerwcu manipulujac i lamiac konstytucje. Peo dzisiaj mowi "przepraszamy" ot tak za zlamanie konstytucji jakby strzepywalo pylek z buta, a Pisiory pociagnely temat dalej i to pewnie nie wg ich scenariusza. To jakby miec pretensje do tygrysa, ze mieso zjadl zamiast worka kartofli Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
jukor
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23554 : 2015-12-15, 21:20:22 »

Niestety to jest debil, chory umysłowo . Podobnie jest z Prezesem, tylko opakowanie ładniejsze, i większy talent oratorski.
Och, ale jeszcze 8 lat temu byles jego fanem, jak to latwo przejsc od milosci do nienawisci  Laughing
Ciezko mi wlasnie chocby z tego powodu wierzyc, bo jak ktos zmienil zdanie raz to bedzie zmienial caly czas, nie wiadomo, czy za pare lat znowu nie bedzie twoim idolem Very Happy
Wiadomo - od nienawisci do milosci tylko jeden krok Very Happy

Ja conajmniej od 12 lat glosuje na cokolwiek zwiazanego z Korwinem i dlatego w pewien sposob moge patrzec na to wszystko z gory Very Happy


http://o2.pl/short/kto-z-tej-bitwy-wyjdzie-zwyciesko-5940021013365889s
 Very Happy Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23555 : 2015-12-15, 21:21:06 »

Korporacje wmawiają ludziom poprzez media, że za opodatkowanie marketów zapłaci klient, albo dostawca dostanie mniej za towar. Ale dlaczego po prostu nie mogą zmniejszyć się ich zyski? Kto się przejmował bankrutującymi osobami prowadzącymi mniejszą prywatną działalność (chociaż oni płacili podatki w Polsce i zarobione pieniądze tutaj wydawali)?
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23556 : 2015-12-15, 21:21:54 »


Prawda w oczy kole Wink Ale tak jest, tak samo niewiarygodny jest dla mnie np anakin, ktory w przeciagu roku zdazyl zmienic pare razy poglady, najpierw wychwalal Korwina, potem Po a na koniec Petru Very Happy Jak takiemu wierzyc w to co mowi jak on sam nie wie czy wie co mowi ? Very Happy
"mylić się jest rzeczą ludzką ale rzeczą głupca jest trwać w błędzie"
na dziś mam dość dyskusji z Tobą, zwoje mi się przegrzewają od ilości głupoty i zacietrzewienia...
Hehe no oczywiscie, ze mozna sie mylic, ale akurat ex-pisior zarzucajacy mi bycie pisiorem, kiedy ja w zyciu na pis nie glosowalem to conajmniej smieszne jest, przyznasz ? Very Happy
A z tym zacietrzewieniem etc....to chyba nie o mnie? Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23557 : 2015-12-15, 21:23:10 »

Niestety to jest debil, chory umysłowo . Podobnie jest z Prezesem, tylko opakowanie ładniejsze, i większy talent oratorski.
Och, ale jeszcze 8 lat temu byles jego fanem, jak to latwo przejsc od milosci do nienawisci  Laughing
Ciezko mi wlasnie chocby z tego powodu wierzyc, bo jak ktos zmienil zdanie raz to bedzie zmienial caly czas, nie wiadomo, czy za pare lat znowu nie bedzie twoim idolem Very Happy
Wiadomo - od nienawisci do milosci tylko jeden krok Very Happy

Ja conajmniej od 12 lat glosuje na cokolwiek zwiazanego z Korwinem i dlatego w pewien sposob moge patrzec na to wszystko z gory Very Happy


http://o2.pl/short/kto-z-tej-bitwy-wyjdzie-zwyciesko-5940021013365889s
 Very Happy Wink
Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23558 : 2015-12-15, 21:24:29 »


Wg ciebie to, ze polscy przedsiebiorcy, polskie sklepy placa podatki a zagraniczne nie to jest bzdura?  Shocked No brawo Very Happy Co zatem nie jest bzdura? Ze sie posel Pawlowicz spierdzala w sejmie czy posel Petru zalozyl koszulke z nadrukiem?
Sory czy ty też jesteś debilem?
Kto Ci nagadał, że zagraniczne sklepy nie płacą podatku?
Zyon, litości...
Maniek, poczytaj w jaki sposob manipuluja przychodami, obrotami i zyskami i od czego placa podatek...komu placi centrala i gdzie transferuje piniondze. Bo zdaje sie, ze .... Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23559 : 2015-12-15, 21:26:37 »

Kto się przejmował bankrutującymi osobami prowadzącymi mniejszą prywatną działalność (chociaż oni płacili podatki w Polsce i zarobione pieniądze tutaj wydawali)?

Korporacje Reniu właśnie się bardzo przejmowały, bo te słabe polskie lebiegi psuły rynek korporacjom Reniu.  Cool
A teraz jest pozamiatane, a zapłacą najbiedniejsi, bo to nic osobistego... Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 1173 1174 1175 1176 1177 [1178] 1179 1180 1181 1182 1183 ... 3982 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 20 zapytaniami.