forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-11, 13:13:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
668422 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1188 1189 1190 1191 1192 [1193] 1194 1195 1196 1197 1198 ... 3982 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11985375 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23840 : 2015-12-23, 09:05:13 »

To ja czekam od Ciebie na ocenę, no np. "sprawy" Amber Gold.

Ale ja pisałem wiele razy, że POPIS, to jedna wielka komunistyczna rodzina, która czasami o pierdoły się poprztyka, ale jakby co do czego to sztama jest.  Very Happy
Blackend , oceń sprawy a nie migaj się.
Amber Gold i OLT .
Żaden POPiS.
Proszę o konkrety. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23841 : 2015-12-23, 09:06:20 »

To ja czekam od Ciebie na ocenę, no np. "sprawy" Amber Gold.


Ja chętnie podsumuję: strzyżenie idiotów do gołej skóry.  Cool  Laughing
Ruszyła sprzedaż mieszkań (wzrost r/r o 40%), to wreszcie problem frankowiczów zniknie samoistnie...  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23842 : 2015-12-23, 09:07:17 »

Jeszcze oceń wydanie przez p. ministre Muchie , 6 mln PLN na koncert Madonny.
Oceń. Swoimi słowami. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23843 : 2015-12-23, 09:08:29 »

To ja czekam od Ciebie na ocenę, no np. "sprawy" Amber Gold.


Ja chętnie podsumuję: strzyżenie idiotów do gołej skóry.  Cool  Laughing
Ruszyła sprzedaż mieszkań (wzrost r/r o 40%), to wreszcie problem frankowiczów zniknie samoistnie...  Laughing
Jasne , własny naród to idioci. Ale się dali zrobić. Bo ten naród to biomasa.Do strzyżenia. Prawdę rzekłeś. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23844 : 2015-12-23, 09:08:40 »

 Laughing
Nie martw się Dasna, w najgorszym razie i Ciebie poszczą w skarpetkach...  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23845 : 2015-12-23, 09:09:40 »

Laughing
Nie martw się Dasna, w najgorszym razie i Ciebie poszczą w skarpetkach...  Laughing
Who?
Oni, tamci czy inni? Laughing
Ale ja lubię fajne buty. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23846 : 2015-12-23, 09:10:06 »

Jasne , własny naród to idioci. Ale się dali zrobić. Bo ten naród to biomasa.Do strzyżenia. Prawdę rzekłeś. Very Happy

Skoro tak twierdzisz, to nie będę się spierał, że to najmądrzejszy Naród pod Słońcem w zbiorowości swej...  Cool Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23847 : 2015-12-23, 09:11:43 »

Jeszcze oceń wydanie przez p. ministre Muchie , 6 mln PLN na koncert Madonny.
Oceń. Swoimi słowami. Very Happy

A co, mam się na publicznym forum wyrażać? Wink  Laughing
Działania Słońca Peru od początku nie przypadły mi do gustu, a Amber Gold to mały pryszcz przy OFE i zadłużeniu Polski.  Cool
O końcówce rządów Kanclerza Milera nikt juz nie pamięta? Afera za aferą i jawne złodziejstwo.  Confused  Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23848 : 2015-12-23, 09:12:05 »

Jasne , własny naród to idioci. Ale się dali zrobić. Bo ten naród to biomasa.Do strzyżenia. Prawdę rzekłeś. Very Happy

Skoro tak twierdzisz, to nie będę się spierał, że to najmądrzejszy Naród pod Słońcem w zbiorowości swej...  Cool Wink
O Jesis Maryjo jeszcze consensus bedzi. Jak łatwo ludźmi manipulować. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23849 : 2015-12-23, 09:14:49 »

Jeszcze oceń wydanie przez p. ministre Muchie , 6 mln PLN na koncert Madonny.
Oceń. Swoimi słowami. Very Happy

A co, mam się na publicznym forum wyrażać? Wink  Laughing
Działania Słońca Peru od początku nie przypadły mi do gustu, a Amber Gold to mały pryszcz przy OFE i zadłużeniu Polski.  Cool
O końcówce rządów Kanclerza Milera nikt juz nie pamięta? Afera za aferą i jawne złodziejstwo.  Confused  Cool
Możesz się wyrażać. Np. Qarestwo. Laughing
Co Ty tu z Leszkiem. Tera bylo PO i oceń jak ministra wydała 6 mln PLN . Dlaczego nie poszła siedzieć. A OLT????? Tera było Amber Gold ? Gdzie ono je?Oprócz tego "prezesa" co je w celi. Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23850 : 2015-12-23, 09:16:04 »

Jasne , własny naród to idioci. Ale się dali zrobić. Bo ten naród to biomasa.Do strzyżenia. Prawdę rzekłeś. Very Happy

Ale na co liczysz, że obniżą podatki, zmniejszą udział rządu w gospodarce i przywrócą więcej wolności obywatelskiej?  Shocked Wink
Bo na razie, to chłopaki się tylko stołkami wymieniają w myśl obowiązującej tu zasady TKM.  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23851 : 2015-12-23, 09:17:11 »

No, OFE obdarli z kasy. Moje tez zabrali. I co ja z tego będę mieć?
Ale to Kaczyński zabrał? Cool Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23852 : 2015-12-23, 09:18:02 »

Jasne , własny naród to idioci. Ale się dali zrobić. Bo ten naród to biomasa.Do strzyżenia. Prawdę rzekłeś. Very Happy

Ale na co liczysz, że obniżą podatki, zmniejszą udział rządu w gospodarce i przywrócą więcej wolności obywatelskiej?  Shocked Wink
Bo na razie, to chłopaki się tylko stołkami wymieniają w myśl obowiązującej tu zasady TKM.  Laughing
Ja na nic nie liczę. Chce , żebyś ocenił Amber Gold, OLT i Muchie.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23853 : 2015-12-23, 09:22:47 »

Daj spokój mam się cofać kilka tysięcy postów nazad? Wink
Na bieżąco zawsze komentuje jak jest i o ambergoldach, ładnej ministrze i tanim lataniu.  Very Happy
Podsumowanie rządów w budowaniu komuny Donalda też gdzieś tu jest.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23854 : 2015-12-23, 09:23:06 »

No, OFE obdarli z kasy. Moje tez zabrali. I co ja z tego będę mieć?
Ale to Kaczyński zabrał? Cool Laughing

Nie Twoje, tylko giełdowe, ale tłumaczyć już więcej nie mam czasu, bo jadę do szpitala, odwiedzić kolejną ofiarę ... Wink  Laughing Laughing Laughing
Połowa zadłużenia tej republiki bananowej cudownie "wygenerowana" przez OFE!  Cool
To był super bussines, na który platfusy się zamachnęły, więc kara musiała być dotkliwa...  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23855 : 2015-12-23, 09:25:05 »

Daj spokój mam się cofać kilka tysięcy postów nazad? Wink
Na bieżąco zawsze komentuje jak jest i o ambergoldach, ładnej ministrze i tanim lataniu.  Very Happy
Podsumowanie rządów w budowaniu komuny Donalda też gdzieś tu jest.  Cool
Po co masz się cofać.
Napisz teraz jak jest. Co z Amber Gold, OLT i Muchą. Dzisiaj 23/12/2015 r godz. 9.28
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23856 : 2015-12-23, 09:27:09 »

No, OFE obdarli z kasy. Moje tez zabrali. I co ja z tego będę mieć?
Ale to Kaczyński zabrał? Cool Laughing

Nie Twoje, tylko giełdowe, ale tłumaczyć już więcej nie mam czasu, bo jadę do szpitala, odwiedzić kolejną ofiarę ... Wink  Laughing Laughing Laughing
Połowa zadłużenia tej republiki bananowej cudownie "wygenerowana" przez OFE!  Cool
To był super bussines, na który platfusy się zamachnęły, więc kara musiała być dotkliwa...  Laughing
A kto je "wpłacił" na giełdę? Moje np 1500 PLN. Komu ja wpłacałam? Co giełda sama je wytworzyła? Obracała nimi w tym i moimi. Prezes za mnie nie wpłacił.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23857 : 2015-12-23, 09:29:08 »

No, OFE obdarli z kasy. Moje tez zabrali. I co ja z tego będę mieć?
Ale to Kaczyński zabrał? Cool Laughing

Nie Twoje, tylko giełdowe, ale tłumaczyć już więcej nie mam czasu, bo jadę do szpitala, odwiedzić kolejną ofiarę ... Wink  Laughing Laughing Laughing
Połowa zadłużenia tej republiki bananowej cudownie "wygenerowana" przez OFE!  Cool
To był super bussines, na który platfusy się zamachnęły, więc kara musiała być dotkliwa...  Laughing
A kto je "wpłacił" na giełdę? Moje np 1500 PLN. Komu ja wpłacałam? Co giełda sama je wytworzyła? Obracała nimi w tym i moimi. Prezes za mnie nie wpłacił.
Mogła wytworzyć zysk, ale kapitał był mój. Wypracowany. Nie kradziony.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23858 : 2015-12-23, 09:30:19 »

Po co masz się cofać.
Napisz teraz jak jest. Co z Amber Gold, OLT i Muchą. Dzisiaj 23/12/2015 r godz. 9.28

 Laughing
Nic nie jest i nic będzie, tak jak z Telegrafem, Skokami i bóg wie jeszcze jakimi innymi biznesami, żeby o synekurach PSLowców już w ogóle nie wspomnieć - bo mandat od społeczeństwa był.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71997


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23859 : 2015-12-23, 09:30:36 »

Jasne , własny naród to idioci. Ale się dali zrobić. Bo ten naród to biomasa.Do strzyżenia. Prawdę rzekłeś. Very Happy

Skoro tak twierdzisz, to nie będę się spierał, że to najmądrzejszy Naród pod Słońcem w zbiorowości swej...  Cool Wink

Z tą "mądrością narodu" jest różnie, nie uważam jednak, że jesteśmy głupszym narodem niż inne. Ale dla strzyżenia (czyli okradania) społeczeństwa nie ma usprawiedliwienia...
Zapisane

Strony: 1 ... 1188 1189 1190 1191 1192 [1193] 1194 1195 1196 1197 1198 ... 3982 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.