forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-12, 04:24:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
668456 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1226 1227 1228 1229 1230 [1231] 1232 1233 1234 1235 1236 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11988979 razy)
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24600 : 2016-01-10, 13:37:40 »

Ustawa medialna w Niemczech jest cwanie w ustawie zapisana .
A więc jest tak .Jeśli jestem zameldowany i mieszkam w hotelu np to płacisz za media jako podatnik w tym kraju ,czy masz tv czy nie .
Jeśli mieszkam u Ciebie i ty płacisz ja też ,jak nie to skarbówka niemiecka jest skuteczna na koniec roku rozliczeniowego . :lol:To nowy system skuteczny jak cholera  Laughing

W Polsce ma być tak podobnie wszyscy maja płacić podobno znacznie mniej ale wszyscy.

 
A bo to jest tak, że my musimy robić tak jak Farmer chce ,i w Polsce tak będzie , a nie tak jak wyborcy typu Maniek chcą . Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24601 : 2016-01-10, 13:39:56 »

Ustawa medialna w Niemczech jest cwanie w ustawie zapisana .
A więc jest tak .Jeśli jestem zameldowany i mieszkam w hotelu np to płacisz za media jako podatnik w tym kraju ,czy masz tv czy nie .
Jeśli mieszkam u Ciebie i ty płacisz ja też ,jak nie to skarbówka niemiecka jest skuteczna na koniec roku rozliczeniowego . :lol:To nowy system skuteczny jak cholera  Laughing

W Polsce ma być tak podobnie wszyscy maja płacić podobno znacznie mniej ale wszyscy.

 
A bo to jest tak, że my musimy robić tak jak Farmer chce ,i w Polsce tak będzie , a nie tak jak wyborcy typu Maniek chcą . Laughing

Teraz tez abonament obowiązkowy tylko z winy Tuska niektórzy uwierzyli ze nie i przestali płacić a tu nagle rachuneczek 1500.  Laughing Laughing
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24602 : 2016-01-10, 13:41:21 »

Byłoby wincyj ale Lis sam zarobił 100 mln zł dla TV:lol:
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24603 : 2016-01-10, 13:43:05 »

A tak na marginesie,
któremu z pisiaków piana z pyska leci na Owsiaka?
Bo dziś gra WOŚP... Very Happy

Nie przeszkadza?  Very Happy
Bo przecież Caritas traci...
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24604 : 2016-01-10, 13:50:00 »

Ustawa medialna w Niemczech jest cwanie w ustawie zapisana .
A więc jest tak .Jeśli jestem zameldowany i mieszkam w hotelu np to płacisz za media jako podatnik w tym kraju ,czy masz tv czy nie .
Jeśli mieszkam u Ciebie i ty płacisz ja też ,jak nie to skarbówka niemiecka jest skuteczna na koniec roku rozliczeniowego . :lol:To nowy system skuteczny jak cholera  Laughing

W Polsce ma być tak podobnie wszyscy maja płacić podobno znacznie mniej ale wszyscy.
Chcieliśmy porządku Niemieckiego to go powoli mamy ,bo przecież zawsze byliśmy  zwolenikami

 
A bo to jest tak, że my musimy robić tak jak Farmer chce ,i w Polsce tak będzie , a nie tak jak wyborcy typu Maniek chcą . Laughing

Teraz tez abonament obowiązkowy tylko z winy Tuska niektórzy uwierzyli ze nie i przestali płacić a tu nagle rachuneczek 1500.  Laughing Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24605 : 2016-01-10, 14:17:48 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72008


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24606 : 2016-01-10, 14:24:21 »

Konkret... Rolling Eyes
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24607 : 2016-01-10, 14:28:19 »

w ogóle mnie to nie interesuje.  Czy Sritas czy Srowsiak . Co za różnica z której kieszeni tym ludziom zmanipulowanym wyciągają ? Dobrowolnie czy niedobrowolnie.  Sprzęt to sprzęt, trzeba go kupić, jest łańcuszek do zamówień .   Ładne te Philipsy i chyba drogie ?  Wink   
Nikt się nie interesuje tym co zrobić aby ten sprzęt nie był potrzebny.
Dlaczego te dzieci się rodzą takie, lub dlaczego chorują ?   Dlaczego nikt nie poinformuje ich, że są inne metody, czy sposób życia który zminimalizuje używalność tego drogiego sprzętu?   Łatwiej powiedzieć - że gdy nie uzbiera się milion, czy dwa na operację to może być cienko, a po następnej trza trzy bańki  zebrać, żeby była nadzieja na poprawę.  Pamiętam gdy  Doktory owsiakowe wmówili chłopcu choremu na chorobę Leśniowskiego-Crohna, że umrze jak nie uzbierają pieniążków i gadał całe dwa dni w tfn-ie , że umiera bo nie ma lekarstwa.  Nie muszę mówić  chyba co jada ?  mama płacze, tatu płacze   .  Cała Polska płacze .


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rzadka-choroba-10-letniego-lukasza-z-czym-zmaga-sie-wolontariusz-wosp,387743.html

Jedno z marzeń chłopca już się spełniło - spotkał się z Jerzym Owsiakiem, który - jak mówi - jest jego idolem.


To jest Łukasz, ma dziesięć lat, umiera. Umrze, bo jest nieuleczalnie chory. Drugi raz zbierał dla nas pieniądze. Łukasz, będziemy u ciebie jutro, jesteś w porządku gość, jesteś naprawdę człowiek, którego chcę przytulić do serca, jesteś człowiek, dla którego mam ogromny szacunek – tak Owsiak zapowiadał w poniedziałek swoją wizytę w Szczecinie.

http://www.lukaszberezak.pl/



widzę, że stał się  ikoną  :

http://www.mmszczecin.pl/artykul/wosp-w-szczecinie-lukasz-berezak-zaprasza-na-24-final-wideo,3619441,art,t,id,tm.html



http://www.stachurska.eu/?p=8282



Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24608 : 2016-01-10, 14:40:01 »

A to dziwne zjawisko ,bo jak ktoś choruje i bardzo cierpi ,to wszyscy tacy opiekuńczy ,ale jak zdrowieje dzięki wiedzy Dr Kwaśniewskiego to zaczyna się nagonka  Evil or Very Mad
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24609 : 2016-01-10, 14:52:01 »

w ogóle mnie to nie interesuje.  Czy Sritas czy Srowsiak . Co za różnica z której kieszeni tym ludziom zmanipulowanym wyciągają ? Dobrowolnie czy niedobrowolnie.  Sprzęt to sprzęt, trzeba go kupić, jest łańcuszek do zamówień .   Ładne te Philipsy i chyba drogie ?  Wink   
Nikt się nie interesuje tym co zrobić aby ten sprzęt nie był potrzebny.
Dlaczego te dzieci się rodzą takie, lub dlaczego chorują ?   Dlaczego nikt nie poinformuje ich, że są inne metody, czy sposób życia który zminimalizuje używalność tego drogiego sprzętu?   Łatwiej powiedzieć - że gdy nie uzbiera się milion, czy dwa na operację to może być cienko, a po następnej trza trzy bańki  zebrać, żeby była nadzieja na poprawę.  Pamiętam gdy  Doktory owsiakowe wmówili chłopcu choremu na chorobę Leśniowskiego-Crohna, że umrze jak nie uzbierają pieniążków i gadał całe dwa dni w tfn-ie , że umiera bo nie ma lekarstwa.  Nie muszę mówić  chyba co jada ?  mama płacze, tatu płacze   .  Cała Polska płacze .


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/rzadka-choroba-10-letniego-lukasza-z-czym-zmaga-sie-wolontariusz-wosp,387743.html

Jedno z marzeń chłopca już się spełniło - spotkał się z Jerzym Owsiakiem, który - jak mówi - jest jego idolem.


To jest Łukasz, ma dziesięć lat, umiera. Umrze, bo jest nieuleczalnie chory. Drugi raz zbierał dla nas pieniądze. Łukasz, będziemy u ciebie jutro, jesteś w porządku gość, jesteś naprawdę człowiek, którego chcę przytulić do serca, jesteś człowiek, dla którego mam ogromny szacunek – tak Owsiak zapowiadał w poniedziałek swoją wizytę w Szczecinie.

http://www.lukaszberezak.pl/



widzę, że stał się  ikoną  :

http://www.mmszczecin.pl/artykul/wosp-w-szczecinie-lukasz-berezak-zaprasza-na-24-final-wideo,3619441,art,t,id,tm.html



http://www.stachurska.eu/?p=8282




Ale się rozpisałes...
Nie zmienia to liczby osób, którym Owsiak i ten philips uratował zdrowie i życie. Szczególnie parenascie lat temu, kiedy polskie szpitale wyglądały jak teraz ukraińskie...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24610 : 2016-01-10, 15:13:38 »

A to dziwne zjawisko ,bo jak ktoś choruje i bardzo cierpi ,to wszyscy tacy opiekuńczy ,ale jak zdrowieje dzięki wiedzy Dr Kwaśniewskiego to zaczyna się nagonka  Evil or Very Mad

Jak się nażre chleba ze smalcem, to też wiadomo czyja wina.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24611 : 2016-01-10, 15:19:16 »

A bo chleb ze smalcem to trzeba szczyptą soli, wtedy jest zdrowiej... Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24612 : 2016-01-10, 16:27:06 »



 Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24613 : 2016-01-10, 18:10:55 »

A bo chleb ze smalcem to trzeba szczyptą soli, wtedy jest zdrowiej... Wink
Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24614 : 2016-01-10, 18:27:24 »

Nie zmienia to liczby osób, którym Owsiak i ten philips uratował zdrowie i życie.
no jasne.  Mają zakupić (oglądałem wiadomości jakieś)  m in pompy insulinowe dla dzieci  i dla ciężarnych.  Może lepiej nie mówmy tego Optymalnym Wink .
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24615 : 2016-01-10, 18:41:56 »

Ależ dlaczego, przecież wiadomo, że cukrzyca jest nieuleczalna i nic się na to nie poradzi, nawet jak ozdrowieńców z dokumentacją zobaczą!  Cool
"Byli źle zdiagnozowani" i tyle...  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72008


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24616 : 2016-01-10, 18:44:34 »

Tylko dziwnie te geny się nagle pozmieniały, że tak teraz dzieci chorują na cukrzycę... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24617 : 2016-01-10, 18:50:22 »

A to akurat, to nie na moją głowę, bo to obce dzieci...  Cool Wink
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24618 : 2016-01-10, 18:54:25 »

Tylko dziwnie te geny się nagle pozmieniały, że tak teraz dzieci chorują na cukrzycę... Confused
A bo to nowy trend ,jak Matka rodzi dziecko z cukrzycą ,  jak też ona sobie w życiu radzić musi ,a ile współczucia z zewnątrz
Ale diler Owsiak jest na miejscu  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24619 : 2016-01-10, 18:56:21 »

Mają ludziska problemy z własnej głupoty i jeszcze pretensje do Pana Boga i nie tylko...  Confused  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 1226 1227 1228 1229 1230 [1231] 1232 1233 1234 1235 1236 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.