forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-12, 05:21:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
668456 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1229 1230 1231 1232 1233 [1234] 1235 1236 1237 1238 1239 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11989159 razy)
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24660 : 2016-01-10, 22:37:20 »

Kijowski rozkodowal KOD?

(...) - Uwierzyłam w coś, co jest jedynie trampoliną dla kilkunastu osób. Przepraszam za to. Wszystkich „moich ludzi” zrobiłam w bambuko. Taka była moja rola, ale wykonywaniem rozkazów nie da się niczego wyjaśnić - napisała koordynatorka KOD na województwo warmińsko-mazurskie. Ujawniła też, że na tajnej grupie KOD jeden z członków zarządu organizacji miał napisać ludziom: „wy tu k... nie jesteście od filozofowania, tylko od roboty. Jak się nie podoba to won”.

Jak to wygląda od środka? Dramatycznie. Szefowa grupy POLONIA Ania Krok dostała zawalu - w jej grupie rozpisano wybory na nowego koordynatora. Kiedy okazało się, ze Ania wygrała je w przedbiegach, wybory unieważniono i prowadzono tam nowego koordynatora. Grupa się rozpadła. Dramatem Ani nikt się nie przejął, zrobiono z niej wariatkę i rozłamowca, podkładając pod to fałszywe papiery dotyczące jakiegoś listu do PE w sprawie wstąpienia Polski z Unii.

Wiedziałam o tym, ale nic z tym nie zrobiłam - KOD był najważniejszy. Kolejna koordynatorka od kilkunastu dni siedzi na psychotropach. Nie wytrzymała. Dziś posypała się grupa poznańska, wcześniej Łódź. Na monity, że dzieje się coś złego, zarząd nie reaguje

-Chciałabym poprosić o jeszcze jedną, drobna sprawę - Mateusz, czy możesz rozliczyć finanse KOD i pokazać faktury? Chciałabym wiedzieć, na co poszły między innymi moje pieniądze. Uzbierała się spora suma - byłoby miło, gdybyś zechciał zrobić zestawienie na co i dlaczego te pieniądze zostały wydane.
http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5031-szokujace-wyznanie-koordynatorki-kod-mateusz-czy-mozesz-rozliczyc-finanse-kod-i-pokazac-faktury

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24661 : 2016-01-10, 22:37:50 »

WOŚP MA JUŻ PRAWIE 35 MLN ZŁ!!
super, tak trzymać Smile

ps. zbiórka w tym roku jest na "zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów", a nie pomp insulinowych...   Confused Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17974


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24662 : 2016-01-10, 22:45:30 »

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24663 : 2016-01-10, 22:52:11 »

Kijowski rozkodowal KOD?

(...) - Uwierzyłam w coś, co jest jedynie trampoliną dla kilkunastu osób. Przepraszam za to. Wszystkich „moich ludzi” zrobiłam w bambuko. Taka była moja rola, ale wykonywaniem rozkazów nie da się niczego wyjaśnić - napisała koordynatorka KOD na województwo warmińsko-mazurskie. Ujawniła też, że na tajnej grupie KOD jeden z członków zarządu organizacji miał napisać ludziom: „wy tu k... nie jesteście od filozofowania, tylko od roboty. Jak się nie podoba to won”.

Jak to wygląda od środka? Dramatycznie. Szefowa grupy POLONIA Ania Krok dostała zawalu - w jej grupie rozpisano wybory na nowego koordynatora. Kiedy okazało się, ze Ania wygrała je w przedbiegach, wybory unieważniono i prowadzono tam nowego koordynatora. Grupa się rozpadła. Dramatem Ani nikt się nie przejął, zrobiono z niej wariatkę i rozłamowca, podkładając pod to fałszywe papiery dotyczące jakiegoś listu do PE w sprawie wstąpienia Polski z Unii.

Wiedziałam o tym, ale nic z tym nie zrobiłam - KOD był najważniejszy. Kolejna koordynatorka od kilkunastu dni siedzi na psychotropach. Nie wytrzymała. Dziś posypała się grupa poznańska, wcześniej Łódź. Na monity, że dzieje się coś złego, zarząd nie reaguje

-Chciałabym poprosić o jeszcze jedną, drobna sprawę - Mateusz, czy możesz rozliczyć finanse KOD i pokazać faktury? Chciałabym wiedzieć, na co poszły między innymi moje pieniądze. Uzbierała się spora suma - byłoby miło, gdybyś zechciał zrobić zestawienie na co i dlaczego te pieniądze zostały wydane.
http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5031-szokujace-wyznanie-koordynatorki-kod-mateusz-czy-mozesz-rozliczyc-finanse-kod-i-pokazac-faktury



Nie nudź. Nikt nie chodzi na demonstracje, bo tam jakiś Kijowski jest. Co to kogo obchodzi? Kto to w ogóle jest?
Demonstracje są przeciw łamaniu prawa przez kartofla i jego kartoflaną bandę, a nie za jakimś długowłosym bydlakiem, nie płacącym alimentów.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24664 : 2016-01-10, 23:06:30 »


Demonstracje są przeciw łamaniu prawa przez kartofla i jego kartoflaną bandę, a nie za jakimś długowłosym bydlakiem, nie płacącym alimentów.

Naiwnych nie sieją sami sie rodza  Laughing

Komunikat Ministerstwa Prawdy:
https://www.youtube.com/watch?v=Pz4eD1cmTuE  Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24665 : 2016-01-10, 23:12:36 »


Demonstracje są przeciw łamaniu prawa przez kartofla i jego kartoflaną bandę, a nie za jakimś długowłosym bydlakiem, nie płacącym alimentów.

Naiwnych nie sieją sami sie rodza  Laughing

Komunikat Ministerstwa Prawdy:
https://www.youtube.com/watch?v=Pz4eD1cmTuE  Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy
szkoda czasu na zajmowanie się kijowskimi i jakimiś dziecinnymi przeróbkami. Ale widocznie nie masz innych, pożytecznych zajęć. Bezrobotny, czy rencista?  Very Happy
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24666 : 2016-01-10, 23:18:59 »


Demonstracje są przeciw łamaniu prawa przez kartofla i jego kartoflaną bandę, a nie za jakimś długowłosym bydlakiem, nie płacącym alimentów.

Naiwnych nie sieją sami sie rodza  Laughing

Komunikat Ministerstwa Prawdy:
https://www.youtube.com/watch?v=Pz4eD1cmTuE  Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy
szkoda czasu na zajmowanie się kijowskimi i jakimiś dziecinnymi przeróbkami. Ale widocznie nie masz innych, pożytecznych zajęć. Bezrobotny, czy rencista?  Very Happy
Szczesliwy platnik podatku Belki   Laughing
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24667 : 2016-01-11, 00:27:34 »

(...) przy okazji pobytu w szpitalu (...) i pozanormatywne miał (...)
czyli w tym wypadku głodówki
 Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24668 : 2016-01-11, 08:05:03 »

Nie, dzięki 5*wio i zaleceniom IŻiŻ...  Cool Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72008


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24669 : 2016-01-11, 08:28:24 »

Już otwierają mi się wszystkie pliki. Po prostu nie wskazałam mojego programu OpenOffice jako domyślnego. Myślałam, że to automatycznie się dzieje (syn mi to zrobił, że już się otwierają na samo klikniecie). Ale za to teraz pojawia mi się z boku - z lewej strony pasek z reklamą. Related Searches i przekierowuje mnie na ich strony z reklamami. kurcze, jak to usunąć?
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24670 : 2016-01-11, 08:40:55 »

a nie pomp insulinowych...   Confused Very Happy

przeca gadali wczoraj w telewizorze.   Że w tym roku też kupują bo mało .

http://www.wosp.org.pl/medycyna/nasze_programy/pompy_insulinowecukrzyca

Z uwagi na bardzo liczną grupę dzieci z cukrzycą, Fundacja swoją pomocą mogła objąć tylko ich część. Wybrała te najmłodsze, w wieku do 10 lat. Według nas i naszych ekspertów leczenie dzieci już od tak wczesnych lat jest najlepszą metodą i daje najlepsze rokowania na przyszłość.

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24671 : 2016-01-11, 08:45:26 »

Już otwierają mi się wszystkie pliki. Po prostu nie wskazałam mojego programu OpenOffice jako domyślnego. Myślałam, że to automatycznie się dzieje (syn mi to zrobił, że już się otwierają na samo klikniecie). Ale za to teraz pojawia mi się z boku - z lewej strony pasek z reklamą. Related Searches i przekierowuje mnie na ich strony z reklamami. kurcze, jak to usunąć?

 Laughing Laughing Laughing
Boskie...  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24672 : 2016-01-11, 08:48:43 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/szokuj%c4%85ce-s%c5%82owa-kukiza-do-niemc%c3%b3w-b%c4%99dzie-skandal/ar-CClWRR?ocid=spartanntp - kraj psychopatycznych polityków, nie mających żadnych predyspozycji do bycia posłem.  Confused
Co za cham z tego Kukiza!  Cool
No chyba, że to planowe działanie, ale raczej nie.  Sad
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24673 : 2016-01-11, 09:51:39 »

Dobrze powiedzial temu lewakowi bez matury, o co chodzi? Very Happy

A, zapomnialem, w ramach solidarnosci z KODem obowiazuje poprawnosc polityczna, juz poperawiam: co za lobuz, jak mogl nakrzyczec na tego niewyksztalconego pana bez matury z Niemiec, przeciez mogl go narazic na stres i powiklania postresowe  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24674 : 2016-01-11, 10:09:00 »

Dobrze powiedzial temu lewakowi

Dla kogo dobrze?
Bo dla kraju, to fatalna wypowiedź.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24675 : 2016-01-11, 10:16:05 »

A czy wpowiedz Schulza tez fatalna? Jakos tego nikt nie komentuje w ten sposob.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24676 : 2016-01-11, 10:18:09 »

Wypowiedź tego Pana z Niemiec jest zrównoważona i nieobraźliwa.  Cool
Zgodna ze stanem faktycznym.  Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24677 : 2016-01-11, 10:21:47 »

A, no tak, zapomnialem Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24678 : 2016-01-11, 10:37:39 »

javohl !
Wink
Do kompletu jeszcze brakuje tylko, żebym zaczął przepraszać banderowców.   Rolling Eyes Neutral    Confused   Cool   
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24679 : 2016-01-11, 10:43:45 »

A no racja Very Happy Trzeba przeprosic na wszelki wypadek, oni nie musza, bo ich chamskie wypowiedzi sa zrownowazone i nieobrazliwe z samej istoty rzeczy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 1229 1230 1231 1232 1233 [1234] 1235 1236 1237 1238 1239 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.