forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-12, 07:22:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
668461 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1233 1234 1235 1236 1237 [1238] 1239 1240 1241 1242 1243 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11989513 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24740 : 2016-01-11, 21:36:59 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes

Pewnie obce służby.  Cool Wink  Laughing
Albo kosmici? Rolling Eyes
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24741 : 2016-01-11, 21:37:05 »

jak źle to winny PIS.  Laughing

A skąd, wina jest zawsze tylko Tuska!  Cool Wink  Laughing Laughing Laughing

8 lat spokojnej władzy poparcie głównych mediów wyimaginowany wróg jakie mamy efekty rządów ?


Wygrana PiS-u!  Laughing Laughing Laughing


Mówi samo za siebie.  Rolling Eyes
Samo za siebie, to mówi, jak pis przegrał po dwóch latach, i potem ludzie mieli ich tak dość, że osiem lat rządziła średnia platforma...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24742 : 2016-01-11, 21:38:22 »

 Laughing
Zadziwiający ten naród jest.  Cool
Jakby skleroza, czy coś w ten deseń.  Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24743 : 2016-01-11, 21:40:15 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes Było kolesiostwo i rozsprzedawanie mienia polskiego. Powinien dług publiczny się zmniejszyć... Rolling Eyes Jeszcze Unia dawała... Cool
to jest rozkradanie i niszczenie polskiego mienia, polityczne dziady i amatorzy bez doświadczenia za sterami naszych molochów:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wojciech-jasinski-nowy-prezes-pkn-orlen,603658.html
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24744 : 2016-01-11, 21:41:05 »


8 lat spokojnej władzy poparcie głównych mediów wyimaginowany wróg jakie mamy efekty rządów ?

kolosalne, wzrost gospodarczy skorelowany z ogólną sytuacją, infrastruktura drogowa, bezrobocie wystarczy otworzyć oczy i patrzeć. Ale jak się ma argumenty typu "bezrobotny na autostradzie" Shocked Very Happy, to o czym możemy dalej  rozmawiać? Confused
Oczywiście zawsze teoretycznie mogłoby być lepiej.

Ale co z tym bezrobociem masz jakieś dane ze dzięki PO drastycznie spadło, ile spadło?

Czy przeciętny obywatel odczul ten wzrost gospodarczy?

Zatrudnienie w rynkowej gospodarce vs w administracji?

O ile wzrósł dług na jednego obywatela przez 8 lat?  itd itp.


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72011


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24745 : 2016-01-11, 21:41:47 »


Samo za siebie, to mówi, jak pis przegrał po dwóch latach,

Nie do końca tak to wyglądało... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72011


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24746 : 2016-01-11, 21:42:29 »

PiS ma się cofać 10 lat do tylu, jak PO nawet roku nie chce...
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24747 : 2016-01-11, 21:43:49 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes Było kolesiostwo i rozsprzedawanie mienia polskiego. Powinien dług publiczny się zmniejszyć... Rolling Eyes Jeszcze Unia dawała... Cool
to jest rozkradanie i niszczenie polskiego mienia, polityczne dziady i amatorzy bez doświadczenia za sterami naszych molochów:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wojciech-jasinski-nowy-prezes-pkn-orlen,603658.html

i to jeszcze członek PZPR! Very Happy Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24748 : 2016-01-11, 21:44:23 »


Samo za siebie, to mówi, jak pis przegrał po dwóch latach,

Nie do końca tak to wyglądało... Rolling Eyes
Nigdy nie ma nic "do końca", każdy kij ma dwa końce, zawsze. To chyba normalne?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72011


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24749 : 2016-01-11, 21:45:43 »



Ale co z tym bezrobociem masz jakieś dane ze dzięki PO drastycznie spadło, ile spadło?



Gdyby nie 'dobre' rządy Tuska, to by Polacy nie uciekali na Zachód i bezrobocie by było większe... Rolling Eyes
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24750 : 2016-01-11, 21:47:46 »



Ale co z tym bezrobociem masz jakieś dane ze dzięki PO drastycznie spadło, ile spadło?

Czy przeciętny obywatel odczul ten wzrost gospodarczy?

Zatrudnienie w rynkowej gospodarce vs w administracji?

O ile wzrósł dług na jednego obywatela przez 8 lat?  itd itp.



Ja odczułem, wszyscy moi pracujący znajomi też odczuli. Na ogół powodzi im się lepiej niż 8 lat temu, miasta są ładniejsze, autostrady lepsze, tylko te klechy mi przeszkadzają Wink
Oczywiste, że tusku nie zrobił nam wbrew obietnicom drugiej irlandii i można się na to żalić.
Ale wybierać pis. "Na złość mamie odmrożę sobie uszy"  Very Happy Confused
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24751 : 2016-01-11, 21:50:06 »



Ale co z tym bezrobociem masz jakieś dane ze dzięki PO drastycznie spadło, ile spadło?



Gdyby nie 'dobre' rządy Tuska, to by Polacy nie uciekali na Zachód i bezrobocie by było większe... Rolling Eyes
Za pisu powracają.... Very Happy
"Na złość mamie odmrożę sobie uszy'" Smile
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24752 : 2016-01-11, 21:50:21 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes Było kolesiostwo i rozsprzedawanie mienia polskiego. Powinien dług publiczny się zmniejszyć... Rolling Eyes Jeszcze Unia dawała... Cool
A może nie mieli innego wyjścia ,albo posada ,albo do widzenia  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72011


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24753 : 2016-01-11, 21:51:08 »

U nas jest prawie Irlandia (lat 1845-1849) Cool Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72011


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24754 : 2016-01-11, 21:53:00 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes Było kolesiostwo i rozsprzedawanie mienia polskiego. Powinien dług publiczny się zmniejszyć... Rolling Eyes Jeszcze Unia dawała... Cool
A może nie mieli innego wyjścia ,albo posada ,albo do widzenia  Cool

Dlaczego ich bronisz? Sam widzisz, że za pracą musisz do Niemiec wyjeżdżać.  Confused Nie wolałbyś tutaj pracować i godziwie zarabiać?
Zapisane

Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24755 : 2016-01-11, 22:00:56 »



Ale co z tym bezrobociem masz jakieś dane ze dzięki PO drastycznie spadło, ile spadło?

Czy przeciętny obywatel odczul ten wzrost gospodarczy?

Zatrudnienie w rynkowej gospodarce vs w administracji?

O ile wzrósł dług na jednego obywatela przez 8 lat?  itd itp.



Ja odczułem, wszyscy moi pracujący znajomi też odczuli. Na ogół powodzi im się lepiej niż 8 lat temu, miasta są ładniejsze, autostrady lepsze, tylko te klechy mi przeszkadzają Wink
Oczywiste, że tusku nie zrobił nam wbrew obietnicom drugiej irlandii i można się na to żalić.
Ale wybierać pis. "Na złość mamie odmrożę sobie uszy"  Very Happy Confused

Pewnie jest tak ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ja to widzę inaczej raczej zastój i duzo  mydlenia oczu wiele wybudowano wiele rzeczy niepotrzebnych wiele na kredyt.

Oczywiście żadnej ruiny nie było ale złoty czas to nie był zreszta ocenimy co zrobi obecnie panująca nam władza i porównamy, przewrotu raczej nie będzie chyba ze sie PIS sam ze saoba skłóci.

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24756 : 2016-01-11, 22:11:24 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes Było kolesiostwo i rozsprzedawanie mienia polskiego. Powinien dług publiczny się zmniejszyć... Rolling Eyes Jeszcze Unia dawała... Cool
A może nie mieli innego wyjścia ,albo posada ,albo do widzenia  Cool

Dlaczego ich bronisz? Sam widzisz, że za pracą musisz do Niemiec wyjeżdżać.  Confused Nie wolałbyś tutaj pracować i godziwie zarabiać?
Ty akurat chyba nie musisz za pracą do Niemiec wyjeżdżać. Pani mająca Panią od sprzątania, obrońcą pracownika najemnego. Very Happy Wink
A jak komuś źle, to niestety, rękawy zakasamy i do pracy, nie ma zmiłuj. Wtedy jest dobrze.... I nie ma narzekania.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24757 : 2016-01-11, 22:13:46 »



Ale co z tym bezrobociem masz jakieś dane ze dzięki PO drastycznie spadło, ile spadło?

Czy przeciętny obywatel odczul ten wzrost gospodarczy?

Zatrudnienie w rynkowej gospodarce vs w administracji?

O ile wzrósł dług na jednego obywatela przez 8 lat?  itd itp.



Ja odczułem, wszyscy moi pracujący znajomi też odczuli. Na ogół powodzi im się lepiej niż 8 lat temu, miasta są ładniejsze, autostrady lepsze, tylko te klechy mi przeszkadzają Wink
Oczywiste, że tusku nie zrobił nam wbrew obietnicom drugiej irlandii i można się na to żalić.
Ale wybierać pis. "Na złość mamie odmrożę sobie uszy"  Very Happy Confused

Pewnie jest tak ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ja to widzę inaczej raczej zastój i duzo  mydlenia oczu wiele wybudowano wiele rzeczy niepotrzebnych wiele na kredyt.

Oczywiście żadnej ruiny nie było ale złoty czas to nie był zreszta ocenimy co zrobi obecnie panująca nam władza i porównamy, przewrotu raczej nie będzie chyba ze sie PIS sam ze saoba skłóci.
Fajny, sensowny komentarz, ale niestety wbrew faktom 2006-2008 i aktualnym wydarzeniom. Ale zobaczymy... Wink
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24758 : 2016-01-11, 22:14:00 »

A kto ten kabaret robi? Rolling Eyes Było kolesiostwo i rozsprzedawanie mienia polskiego. Powinien dług publiczny się zmniejszyć... Rolling Eyes Jeszcze Unia dawała... Cool
A może nie mieli innego wyjścia ,albo posada ,albo do widzenia  Cool

Dlaczego ich bronisz? Sam widzisz, że za pracą musisz do Niemiec wyjeżdżać.  Confused Nie wolałbyś tutaj pracować i godziwie zarabiać?
[/quote
Kogo ? ja pisze że grupa ludzi dała sie sprzedać, może ? Ale sam może bym sie dał sprzedać, jak bym miał zostać prezesem fundacji np.
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #24759 : 2016-01-11, 22:44:19 »

Reniu jestem zaopatrzeniowcem np, i mam towar 50%taniej faktura i wszystko jest jak się  należy ,pytasz dlaczego tak tanio? ,Ja mam takie wejście odpowiadam.
Pytanie, bierzesz ? czy czekasz na tego bez wejścia 50%drożej .Tylko uczciwie proszę  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 1233 1234 1235 1236 1237 [1238] 1239 1240 1241 1242 1243 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.