forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-12, 13:17:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
668464 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1248 1249 1250 1251 1252 [1253] 1254 1255 1256 1257 1258 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11990573 razy)
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25040 : 2016-01-20, 18:08:25 »

O rany !! Shocked
Ty nic nie rozumiesz !  Shocked
Faktycznie, nie rozumiem. Fajnie przynajmniej, że Wy rozumiecie. Very Happy

Pisowcy zdążyli obrazić nawet tak bliskich Ci Ukraińców:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ambasador-Ukrainy-odpowiada-na-slowa-premier-Beacie-Szydlo-w-PE-Ukraincy-w-Polsce-to-nie-sa-uchodzcy,wid,18115223,wiadomosc.html?ticaid=11655b
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25041 : 2016-01-20, 18:52:00 »

Cytuj z: grenis
A wczesniej obciazyl wlasna narzeczona, swojego brata i bliskich przyjaciol ...
Bohater  Laughing

Cytuj z: Maniek
Very Happy
byłeś i widziałeś, czy na bazarze słyszałeś  Shocked

nietrudno znaleźć, nawet Czuma twierdzi, że Niesiołowski nikogo nie 'wsypał':
http://express.bydgoski.pl/122180,Czuma-Niesiolowski-na-nikogo-nie-donosil.html

Reka reke myje  Cool
Protokoly z przesluchan dowodza, ze Czuma tez sypal, wiec taki sam z niego konfident.
Okazalo sie, ze najwieksze jaja w sledztwie wykazala niedoszla zona Niesiola Elzbieta Nagrodzka – Krolikowska Laughing

(....) Kiedy po wielu dniach przesłuchań /30.VI/ kolejny raz zaprzeczyłam, że istnieje "Ruch", śledczy pokazał mi protokół z 20.VI. podpisany ręką Niesiołowskiego, w którym podaje szczegóły mojej działalności. Dostałam wtedy parę innych protokołów zeznań kolegów, z których wynikało, że Wojciech Mantaj zaczął zeznawać już 22.VI, Marek Niesiołowski 25.VI, a Benedykt Czuma - 28.VI.
Dodam, że na podobną okoliczność "Ruch" zalecał bezwarunkowe milczenie i ja miałam odwagę się do tego zalecenia zastosować. Załamanie Stefana i paru innych kolegów przeżyłam boleśnie.(....)

(....) Stefan Niesiołowski zbudował swoją pozycję polityka oraz image nieugiętego herosa na kłamstwie. Załamał się już pierwszego dnia śledztwa i sypał nas, swojego brata Marka, przyjaciół Andrzeja i Benedykta Czumów i mnie, swoją narzeczoną od pierwszego przesłuchania! Podczas gdy ja, kobieta i szeregowy członek organizacji przez wiele dni śledztwa twierdziłam, że ,,nic nie wiem o Ruchu" "Stefan Niesiołowski nie wprowadzał mnie do żadnej organizacji", "znałam Czumów wyłącznie towarzysko" [patrz protokół z przesłuchania 30.VI.1970 roku], on - mężczyzna i jeden z przywódców, sypał nas od pierwszego przesłuchania [20VI], nie szczędząc detali.(...)

Elzbieta Nagrodzka – Krolikowska w 2003 roku uzyskała od Instytutu Pamięci Narodowej status osoby pokrzywdzonej, a w konsekwencji dostęp do materiałów archiwalnych MSW.
Wynika z nich, że Niesiołowski sypał aresztowanych, ujawniając informacje o organizacji, choć jedynym przyjętym przez opozycjonistów sposobem postępowania po aresztowaniu miała być odmowa składania zeznań i zaprzeczanie działalności w "Ruchu".

Pikanterii dodaje fakt, ze w latach 90tych Niesiol za niesluszne pomowienia musial przeprosic swoja niedoszla i wplacic 2,5mln na na Dom Samotnej Matki  Laughing

http://www.rodaknet.com/rr_lustracja_niesiolowski1.htm
http://swiesciu.salon24.pl/30241,stefan-niesiolowski-skladal-sb-obciazajace-zeznania-na-swoi
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25042 : 2016-01-20, 19:00:36 »

Historii Stefana nie zna tylko ten co sie wczoraj urodzil a polityka sie interesuje od dzisiaj Very Happy
Stare dzieje, z tymi pomnikami tez niezle historie to byly, Stefek zachowal sie swiniowato nawet w stosunku do owczesnej dziewczyny, musze poszukac gdzie to mam zbookmarkowane.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25043 : 2016-01-20, 19:02:41 »

super się ogląda tera wiadomości na różnych kanałach  Wink

jakby dotyczyły innego kraju  Wink  . Panorama TVP 2  kurska , i platfusiana TVN , czy Win 10  Wink   

Rozdwojenia jaźni można dostać  Wink  .    Wystarczy przełożyć wajchę  propagandową w inne położenie, i nasza rzeczywistość jest zupełnie inna niż 3 dni temu  Wink  . I ludzie się szybko zmieniają  w  poglądach Shocked  Wink .
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25044 : 2016-01-20, 19:06:15 »

tv.N to w ogole jakis odlot teraz, chyba GW ja poprosila o klamanie Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25045 : 2016-01-20, 19:17:58 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
vvv
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25046 : 2016-01-20, 19:18:50 »

super się ogląda tera wiadomości na różnych kanałach  Wink

http://www.china.org.cn/world/Off_the_Wire/2016-01/20/content_37615910.htm
Cytuj
Polish PM defends reforms in EP meeting
Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25047 : 2016-01-20, 19:31:53 »

Prezes:

Cytuj
Establishment dzisiaj stawia zdecydowanie na pana Petru, który występuje w telewizji publicznej przez 6 godzin, a w tym samym okresie pokazywano prezydenta Polski przez 14 minut. To jest pokaz tego, o co w gruncie rzeczy chodzi, bo Platforma jest tak bardzo tym, co robiła, obciążona, że osoby, które w establishmencie myślą i analizują sytuację oraz podejmują działania, uważają, że to nie jest już właściwy obrońca ich interesów. Ale zobaczymy, jak dalej to będzie wyglądało, bo formacja pana Petru jest formacją na „cienkim lodzie", która bardzo łatwo może utonąć

http://www.kresy.pl/publicystyka,wywiady?zobacz/o-co-toczy-sie-spor-w-polsce-wywiad-z-jaroslawem-kaczynskim

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25048 : 2016-01-20, 19:38:17 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25049 : 2016-01-20, 19:39:41 »


to zależy jakie medium cytuje, przesłanie może inaczej byś zrozumiane Wink

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/jadwiga-staniszkis-samodzielna-polityka-rozwojowa-wywola-druga-fale-krytyki-zachodu

Cytuj
Profesor uważa Jarosława Kaczyńskiego za - "jednego z najbardziej inteligentnych, o ile nie najinteligentniejszego polityka w Polsce." Stwierdza też że bardzo go lubi. Według niej Kaczyński jest człowiekiem, który chce pokazać, że może dokonać wszystkiego -  "Ma żelazną wolę i chce pokazać wszystkim, że potrafi wszystkiego dokonać. Chce widzieć wszystkich na kolanach".  Uważa też prezesa Kaczyńskiego za znawcę ludzi - "Kaczyński doskonale wyczuwa słabości innych ludzi (…) i w jaki sposób można ich wykorzystać"

Cytuj
Uważa też, że obecna premier okazała się lepsza niż wcześniej sądziła
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25606

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25050 : 2016-01-20, 19:44:41 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25051 : 2016-01-20, 19:53:49 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25052 : 2016-01-20, 19:56:20 »


Czesi sa przezorniejsi  Laughing

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25053 : 2016-01-20, 20:39:21 »

Cytuj z: grenis
A wczesniej obciazyl wlasna narzeczona, swojego brata i bliskich przyjaciol ...
Bohater  Laughing

Cytuj z: Maniek
Very Happy
byłeś i widziałeś, czy na bazarze słyszałeś  Shocked

nietrudno znaleźć, nawet Czuma twierdzi, że Niesiołowski nikogo nie 'wsypał':
http://express.bydgoski.pl/122180,Czuma-Niesiolowski-na-nikogo-nie-donosil.html

Reka reke myje  Cool
Protokoly z przesluchan dowodza, ze Czuma tez sypal, wiec taki sam z niego konfident.
Okazalo sie, ze najwieksze jaja w sledztwie wykazala niedoszla zona Niesiola Elzbieta Nagrodzka – Krolikowska Laughing

(....) Kiedy po wielu dniach przesłuchań /30.VI/ kolejny raz zaprzeczyłam, że istnieje "Ruch", śledczy pokazał mi protokół z 20.VI. podpisany ręką Niesiołowskiego, w którym podaje szczegóły mojej działalności. Dostałam wtedy parę innych protokołów zeznań kolegów, z których wynikało, że Wojciech Mantaj zaczął zeznawać już 22.VI, Marek Niesiołowski 25.VI, a Benedykt Czuma - 28.VI.
Dodam, że na podobną okoliczność "Ruch" zalecał bezwarunkowe milczenie i ja miałam odwagę się do tego zalecenia zastosować. Załamanie Stefana i paru innych kolegów przeżyłam boleśnie.(....)

(....) Stefan Niesiołowski zbudował swoją pozycję polityka oraz image nieugiętego herosa na kłamstwie. Załamał się już pierwszego dnia śledztwa i sypał nas, swojego brata Marka, przyjaciół Andrzeja i Benedykta Czumów i mnie, swoją narzeczoną od pierwszego przesłuchania! Podczas gdy ja, kobieta i szeregowy członek organizacji przez wiele dni śledztwa twierdziłam, że ,,nic nie wiem o Ruchu" "Stefan Niesiołowski nie wprowadzał mnie do żadnej organizacji", "znałam Czumów wyłącznie towarzysko" [patrz protokół z przesłuchania 30.VI.1970 roku], on - mężczyzna i jeden z przywódców, sypał nas od pierwszego przesłuchania [20VI], nie szczędząc detali.(...)

Elzbieta Nagrodzka – Krolikowska w 2003 roku uzyskała od Instytutu Pamięci Narodowej status osoby pokrzywdzonej, a w konsekwencji dostęp do materiałów archiwalnych MSW.
Wynika z nich, że Niesiołowski sypał aresztowanych, ujawniając informacje o organizacji, choć jedynym przyjętym przez opozycjonistów sposobem postępowania po aresztowaniu miała być odmowa składania zeznań i zaprzeczanie działalności w "Ruchu".

Pikanterii dodaje fakt, ze w latach 90tych Niesiol za niesluszne pomowienia musial przeprosic swoja niedoszla i wplacic 2,5mln na na Dom Samotnej Matki  Laughing

http://www.rodaknet.com/rr_lustracja_niesiolowski1.htm
http://swiesciu.salon24.pl/30241,stefan-niesiolowski-skladal-sb-obciazajace-zeznania-na-swoi

Wszystko fajnie, konfident czuma, konfident niesiołowski, tylko czemu siedzieli po ileś tam lat? Nie jestem znawcą tego tematu, jak zyon, ale na logikę i chłopski rozum te dwa fakty stoją w sprzeczności.

A już na pewno, najmniejsze prawo do oceny ma kłamczyński, który dołek zna tylko z opowieści bardziej zasłużonych kolegów.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25054 : 2016-01-20, 20:41:25 »

O rany !! Shocked
Ty nic nie rozumiesz !  Shocked
Faktycznie, nie rozumiem. Fajnie przynajmniej, że Wy rozumiecie. Very Happy

Pisowcy zdążyli obrazić nawet tak bliskich Ci Ukraińców:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ambasador-Ukrainy-odpowiada-na-slowa-premier-Beacie-Szydlo-w-PE-Ukraincy-w-Polsce-to-nie-sa-uchodzcy,wid,18115223,wiadomosc.html?ticaid=11655b
A skąd wiesz, że Ukraińcy są mi bliscy? Mr. Green
No, może paru. Laughing Laughing

Ojej, prawdę powiedziała. Co tu się nadymać. Laughing Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25055 : 2016-01-20, 20:47:01 »

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4085


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25056 : 2016-01-20, 20:48:24 »

O rany !! Shocked
Ty nic nie rozumiesz !  Shocked
Faktycznie, nie rozumiem. Fajnie przynajmniej, że Wy rozumiecie. Very Happy

Pisowcy zdążyli obrazić nawet tak bliskich Ci Ukraińców:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ambasador-Ukrainy-odpowiada-na-slowa-premier-Beacie-Szydlo-w-PE-Ukraincy-w-Polsce-to-nie-sa-uchodzcy,wid,18115223,wiadomosc.html?ticaid=11655b
A skąd wiesz, że Ukraińcy są mi bliscy? Mr. Green
No, może paru. Laughing Laughing

Ojej, prawdę powiedziała. Co tu się nadymać. Laughing Laughing
ano  Very Happy
swoją drogą fajną gębę ma ten ambasador, taką ukraińską...  Shocked Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25057 : 2016-01-20, 20:52:43 »

tylko czemu siedzieli po ileś tam lat? Nie jestem znawcą tego tematu, jak zyon, ale na logikę i chłopski rozum te dwa fakty stoją w sprzeczności.

Żadne tam sprzeczności. Przecież tak się robi "swoich ludzi", aby podejrzeń nie było, że konfidenci... Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25058 : 2016-01-20, 20:53:19 »


W właśnie!  Very Happy
"Swój człowiek"! Tylko do innych zadań był przygotowywany i stąd te wyssane z palca oskarżenia, bo przecież on donosząc, to chronił tego na kogo donosił! Wink  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25059 : 2016-01-20, 20:59:59 »

O rany !! Shocked
Ty nic nie rozumiesz !  Shocked
Faktycznie, nie rozumiem. Fajnie przynajmniej, że Wy rozumiecie. Very Happy

Pisowcy zdążyli obrazić nawet tak bliskich Ci Ukraińców:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ambasador-Ukrainy-odpowiada-na-slowa-premier-Beacie-Szydlo-w-PE-Ukraincy-w-Polsce-to-nie-sa-uchodzcy,wid,18115223,wiadomosc.html?ticaid=11655b
A skąd wiesz, że Ukraińcy są mi bliscy? Mr. Green
No, może paru. Laughing Laughing

Ojej, prawdę powiedziała. Co tu się nadymać. Laughing Laughing
ano  Very Happy
swoją drogą fajną gębę ma ten ambasador, taką ukraińską...  Shocked Laughing
Ooo, ten jeszcze nie najgorszy. Niestety.
 Ukrainki są piękne, ale mężczyznom coś brakuje. Oj, brakuje. Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 1248 1249 1250 1251 1252 [1253] 1254 1255 1256 1257 1258 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.