forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-12, 23:24:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
668475 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1274 1275 1276 1277 1278 [1279] 1280 1281 1282 1283 1284 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11992769 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25560 : 2016-02-04, 20:29:47 »

To jeszcze efekt sprzedaży obligacji się utrzymuje.  Cool
Zaraz będą waluty szybować... Wink
[/quoteA czy już wiadomo w którą str poszybują?]

Ja wiem, ale nie powiem... Cool Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25561 : 2016-02-04, 20:31:56 »

smoleńskiego wariactwa ciąg dalszy:  Confused

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-katastrofe-smolenska-Kim-sa-eksperci-powolani-przez-szefa-MON,wid,18143479,wiadomosc.html

Na siłę zaklinają rzeczywistość ale, i tak, i tak ś.p. Kaczyński będzie pośmiechowiskiem przyszłych pokoleń i powodem do wstydu. Pięknie się w historii zapisał. Wraz ze swoją świtą rozpieprzył samolot z tyloma ludźmi...
Widziałem w tv i słyszałem jak Janina Paradowska mówiła, że "Ale co tu badać? Wszystko i tak jest jasne: jak jest mgła, to się nie lata"

Mogła jeszcze dodać: "sorry, taki mamy klimat"... Cool Laughing
Zapisane

Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25562 : 2016-02-04, 20:32:20 »

zresztą bredzisz, bo jak jesteś pilotem, to retorycznie zapytam "kto ci dał prawo jazdy"?
Powinieneś doskonale wiedzieć, że jest mgła a mgła, i lotnisko a lotnisko.
Ale to już koniec, bo znudziło mi się dywagować z idiotami, na tematy z cyklu "oczywiste oczywistości".
Macierewicz wyjaśni, że to Putin z Tuskiem ściągnęli magnesem samolot, a potem wysadzili. Very Happy
I wsadzili nawigatora, który wysokość odczytywał ze złego wysokościomierza.  Very Happy

Nara Mirku, gratuluję dziadka, chociaż to nie Twoja zasługa, bo jak by nie było, rodziny się nie wybiera. A czepianie się jej jest zwykłym dziadostwem.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25563 : 2016-02-04, 20:33:21 »

Cytuj
Nie wiem kim są: "...wy w tym pisie...". Mnie tam nie ma. Rozum mam.
 Very Happy   Very Happy  no proszę, następny ukryty Pisiak się pojawił  Wink   Maniek wszędzie ich widzi. Są dookoła.  Spoko. Przyzwyczaj się Mirek  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25564 : 2016-02-04, 20:33:59 »

smoleńskiego wariactwa ciąg dalszy:  Confused

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-katastrofe-smolenska-Kim-sa-eksperci-powolani-przez-szefa-MON,wid,18143479,wiadomosc.html

Na siłę zaklinają rzeczywistość ale, i tak, i tak ś.p. Kaczyński będzie pośmiechowiskiem przyszłych pokoleń i powodem do wstydu. Pięknie się w historii zapisał. Wraz ze swoją świtą rozpieprzył samolot z tyloma ludźmi...
Widziałem w tv i słyszałem jak Janina Paradowska mówiła, że "Ale co tu badać? Wszystko i tak jest jasne: jak jest mgła, to się nie lata"
No widzisz, krótko, zwięźle i na temat. Idiota lądujący we mgle, sam jest kowalem swojego losu.
Mnie się zdarzyło. Za sterami małego samolotu. Ruskim radarem zostałem sprowadzony nad skraj pasa, a światła pasa zobaczyłem dopiero będąc na wys ok 5m nad betonem. Kowalem mojego losu ("Idiota lądujący we mgle") był wojskowy kontroler - gdy mówił: "jesteś na ścieżce i na kursie" wiedziałem, że tak jest.

I przeżyłeś? Cool Laughing
Zapisane

Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25565 : 2016-02-04, 20:36:20 »

smoleńskiego wariactwa ciąg dalszy:  Confused

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-katastrofe-smolenska-Kim-sa-eksperci-powolani-przez-szefa-MON,wid,18143479,wiadomosc.html

Na siłę zaklinają rzeczywistość ale, i tak, i tak ś.p. Kaczyński będzie pośmiechowiskiem przyszłych pokoleń i powodem do wstydu. Pięknie się w historii zapisał. Wraz ze swoją świtą rozpieprzył samolot z tyloma ludźmi...
Widziałem w tv i słyszałem jak Janina Paradowska mówiła, że "Ale co tu badać? Wszystko i tak jest jasne: jak jest mgła, to się nie lata"
No widzisz, krótko, zwięźle i na temat. Idiota lądujący we mgle, sam jest kowalem swojego losu.
Mnie się zdarzyło. Za sterami małego samolotu. Ruskim radarem zostałem sprowadzony nad skraj pasa, a światła pasa zobaczyłem dopiero będąc na wys ok 5m nad betonem. Kowalem mojego losu ("Idiota lądujący we mgle") był wojskowy kontroler - gdy mówił: "jesteś na ścieżce i na kursie" wiedziałem, że tak jest.
A to wyłącznie Twój problem, i Twoja bezmyślność. Rozumiem, że zignorowałeś przy tym inne przepisy i warunki minimalne do lądowania. Gratuluję. Całe szczęście, że nie miałeś na pokładzie jeszcze ponad 100 pasażerów. Bo jakbym był takim pasażerem, to bym Cię w sądzie w skarpetkach puścił...
Wystartowałem godzinę wcześniej. Była piękna pogoda. Prognoza meteo (obowiązkowo pobrana przed startem) nie przewidywała zmiany. Trzecia dekada listopada, godziny przedpołudniowe, szkwał znad Bałtyku spowodował wyjątkową gęstą śnieżycę. Końcówek własnych skrzydeł nie widziałem. Była opcja "nie lądować" (przepisy lotnicze to przewidują): należało wznieść się na 1000 m i wyskoczyć ze spadochronem, skierowując samolot w stronę "terenów nie zamieszkałych". Co wybrałem - wiesz. A czym sobie zasłużyłem na epitety?
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25566 : 2016-02-04, 20:36:50 »

ja leciałem w ZSRR z pijanymi pilotami, i jeszcze do tego jeden silnik zgasł. Siła spokoju. Nikt oprócz mnie się tym nie przejmował. Wbrew pozorom ten bajzel tam dobrze działa. Więc też trochę zdziwiony byłem tę katastrofą polskiego samolotu.  Shocked   Cool
Ja leciałem kubańskimi liniami 14 godz i żyje .Na Kubie przed lądowaniem byli już tylko na kacyku .Ale te kobitki co mochitto serwowały to mistrzostwo . Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25567 : 2016-02-04, 20:36:59 »

ja leciałem w ZSRR z pijanymi pilotami, i jeszcze do tego jeden silnik zgasł. Siła spokoju. Nikt oprócz mnie się tym nie przejmował. Wbrew pozorom ten bajzel tam dobrze działa. Więc też trochę zdziwiony byłem tę katastrofą polskiego samolotu.  Shocked   Cool

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25568 : 2016-02-04, 20:39:09 »

ja leciałem w ZSRR z pijanymi pilotami, i jeszcze do tego jeden silnik zgasł. Siła spokoju. Nikt oprócz mnie się tym nie przejmował. Wbrew pozorom ten bajzel tam dobrze działa. Więc też trochę zdziwiony byłem tę katastrofą polskiego samolotu.  Shocked   Cool
Podzielam zdziwienie.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25569 : 2016-02-04, 20:40:29 »

smoleńskiego wariactwa ciąg dalszy:  Confused

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-katastrofe-smolenska-Kim-sa-eksperci-powolani-przez-szefa-MON,wid,18143479,wiadomosc.html

Na siłę zaklinają rzeczywistość ale, i tak, i tak ś.p. Kaczyński będzie pośmiechowiskiem przyszłych pokoleń i powodem do wstydu. Pięknie się w historii zapisał. Wraz ze swoją świtą rozpieprzył samolot z tyloma ludźmi...
Widziałem w tv i słyszałem jak Janina Paradowska mówiła, że "Ale co tu badać? Wszystko i tak jest jasne: jak jest mgła, to się nie lata"
he, he, he - dobre

Mogła jeszcze dodać: "sorry, taki mamy klimat"... Cool Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25570 : 2016-02-04, 20:42:40 »

smoleńskiego wariactwa ciąg dalszy:  Confused

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-katastrofe-smolenska-Kim-sa-eksperci-powolani-przez-szefa-MON,wid,18143479,wiadomosc.html

Na siłę zaklinają rzeczywistość ale, i tak, i tak ś.p. Kaczyński będzie pośmiechowiskiem przyszłych pokoleń i powodem do wstydu. Pięknie się w historii zapisał. Wraz ze swoją świtą rozpieprzył samolot z tyloma ludźmi...
Widziałem w tv i słyszałem jak Janina Paradowska mówiła, że "Ale co tu badać? Wszystko i tak jest jasne: jak jest mgła, to się nie lata"
No widzisz, krótko, zwięźle i na temat. Idiota lądujący we mgle, sam jest kowalem swojego losu.
Mnie się zdarzyło. Za sterami małego samolotu. Ruskim radarem zostałem sprowadzony nad skraj pasa, a światła pasa zobaczyłem dopiero będąc na wys ok 5m nad betonem. Kowalem mojego losu ("Idiota lądujący we mgle") był wojskowy kontroler - gdy mówił: "jesteś na ścieżce i na kursie" wiedziałem, że tak jest.
A to wyłącznie Twój problem, i Twoja bezmyślność. Rozumiem, że zignorowałeś przy tym inne przepisy i warunki minimalne do lądowania. Gratuluję. Całe szczęście, że nie miałeś na pokładzie jeszcze ponad 100 pasażerów. Bo jakbym był takim pasażerem, to bym Cię w sądzie w skarpetkach puścił...
Wystartowałem godzinę wcześniej. Była piękna pogoda. Prognoza meteo (obowiązkowo pobrana przed startem) nie przewidywała zmiany. Trzecia dekada listopada, godziny przedpołudniowe, szkwał znad Bałtyku spowodował wyjątkową gęstą śnieżycę. Końcówek własnych skrzydeł nie widziałem. Była opcja "nie lądować" (przepisy lotnicze to przewidują): należało wznieść się na 1000 m i wyskoczyć ze spadochronem, skierowując samolot w stronę "terenów nie zamieszkałych". Co wybrałem - wiesz. A czym sobie zasłużyłem na epitety?

Niektórzy muszą, bo się uduszą... Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25571 : 2016-02-04, 20:44:41 »

Ej nie znudzilo wam sie to wieczne narzekanie na ten pis? Nic wam to nie daje a tylko zolc marnujecie na darmo zamiast do posilkow Very Happy Pewnie wieczna sraka. Pogadajny o motoryzacji, zuzlu, pilce noznej  Laughing Laughing Albo o dobrychdzieciach, moze jakies nowe teorie dietetyczne forsuja? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25572 : 2016-02-04, 20:48:43 »

zresztą bredzisz, bo jak jesteś pilotem, to retorycznie zapytam "kto ci dał prawo jazdy"?
Powinieneś doskonale wiedzieć, że jest mgła a mgła, i lotnisko a lotnisko.
Ale to już koniec, bo znudziło mi się dywagować z idiotami, na tematy z cyklu "oczywiste oczywistości".
Macierewicz wyjaśni, że to Putin z Tuskiem ściągnęli magnesem samolot, a potem wysadzili. Very Happy
I wsadzili nawigatora, który wysokość odczytywał ze złego wysokościomierza.  Very Happy

Nara Mirku, gratuluję dziadka, chociaż to nie Twoja zasługa, bo jak by nie było, rodziny się nie wybiera. A czepianie się jej jest zwykłym dziadostwem.
Z tym magnesem to lipa. Kadłub i skrzydła są z duraluminium, a glin (Al) jest paramagnetykiem.
"...rodziny się nie wybiera. A czepianie się jej jest zwykłym dziadostwem." - pełna zgoda.
Czym zasłużyłem sobie na: "...znudziło mi się dywagować z idiotami..." ?
Jak nie chcesz, to nie odpowiadaj.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25573 : 2016-02-04, 20:50:05 »

smoleńskiego wariactwa ciąg dalszy:  Confused

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowa-komisja-zbada-katastrofe-smolenska-Kim-sa-eksperci-powolani-przez-szefa-MON,wid,18143479,wiadomosc.html

Na siłę zaklinają rzeczywistość ale, i tak, i tak ś.p. Kaczyński będzie pośmiechowiskiem przyszłych pokoleń i powodem do wstydu. Pięknie się w historii zapisał. Wraz ze swoją świtą rozpieprzył samolot z tyloma ludźmi...
Widziałem w tv i słyszałem jak Janina Paradowska mówiła, że "Ale co tu badać? Wszystko i tak jest jasne: jak jest mgła, to się nie lata"
No widzisz, krótko, zwięźle i na temat. Idiota lądujący we mgle, sam jest kowalem swojego losu.
Mnie się zdarzyło. Za sterami małego samolotu. Ruskim radarem zostałem sprowadzony nad skraj pasa, a światła pasa zobaczyłem dopiero będąc na wys ok 5m nad betonem. Kowalem mojego losu ("Idiota lądujący we mgle") był wojskowy kontroler - gdy mówił: "jesteś na ścieżce i na kursie" wiedziałem, że tak jest.

I przeżyłeś? Cool Laughing
I mam się dobrze.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25574 : 2016-02-04, 20:50:47 »

Ej nie znudzilo wam sie to wieczne narzekanie na ten pis? Nic wam to nie daje a tylko zolc marnujecie na darmo zamiast do posilkow Very Happy Pewnie wieczna sraka. Pogadajny o motoryzacji, zuzlu, pilce noznej  Laughing Laughing Albo o dobrychdzieciach, moze jakies nowe teorie dietetyczne forsuja? Very Happy

Nie, bo PiS to super gorący kartofel, bo jakże tak w środku Europy wprowadzać narodowy socjalizm w XXI w.!  Shocked
Toż to gorsze od komunizmu i powinno być ustawowo zakazane.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25575 : 2016-02-04, 20:51:30 »

Cytuj
Nie wiem kim są: "...wy w tym pisie...". Mnie tam nie ma. Rozum mam.
 Very Happy   Very Happy  no proszę, następny ukryty Pisiak się pojawił  Wink   Maniek wszędzie ich widzi. Są dookoła.  Spoko. Przyzwyczaj się Mirek  Wink
Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25576 : 2016-02-04, 20:52:31 »

Ej nie znudzilo wam sie to wieczne narzekanie na ten pis? Nic wam to nie daje a tylko zolc marnujecie na darmo zamiast do posilkow Very Happy Pewnie wieczna sraka. Pogadajny o motoryzacji, zuzlu, pilce noznej  Laughing Laughing Albo o dobrychdzieciach, moze jakies nowe teorie dietetyczne forsuja? Very Happy

Nie, bo PiS to super gorący kartofel, bo jakże tak w środku Europy wprowadzać narodowy socjalizm w XXI w.!  Shocked
Toż to gorsze od komunizmu i powinno być ustawowo zakazane.  Cool
A to narzekajcie, mi sie nie chce, dzisiaj tankowalem za 3,81 za litr, tylko debil zateskni za 5,50 Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25577 : 2016-02-04, 20:56:14 »

A to narzekajcie, mi sie nie chce, dzisiaj tankowalem za 3,81 za litr, tylko debil zateskni za 5,50 Wink

A to akurat nie ma nic wspólnego z "dobrą zmianą", a wyłącznie z cena baryłki ropy w kontraktach długoterminowych.  Cool
A do tego czy się płaci 350zł za bak, czy 400zł nie ma większego znaczenia.  Very Happy
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25578 : 2016-02-04, 20:56:47 »

Cytuj
Nie wiem kim są: "...wy w tym pisie...". Mnie tam nie ma. Rozum mam.
 Very Happy   Very Happy  no proszę, następny ukryty Pisiak się pojawił  Wink   Maniek wszędzie ich widzi. Są dookoła.  Spoko. Przyzwyczaj się Mirek  Wink
Jedna droga (na całkiem sporym odcinku) może prowadzić do wielu celów.
Wiele dróg może prowadzić do jednego celu.
Widziałem na filmie jak esesmani na stołówce jedli zupę - łyżkami! - trzymali je w prawych dłoniach!
Też jem zupę trzymając łyżkę w prawej dłoni.
Jem jak esesman?
Jestem jak esesman?
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25579 : 2016-02-04, 21:01:34 »

A to narzekajcie, mi sie nie chce, dzisiaj tankowalem za 3,81 za litr, tylko debil zateskni za 5,50 Wink

A to akurat nie ma nic wspólnego z "dobrą zmianą", a wyłącznie z cena baryłki ropy w kontraktach długoterminowych.  Cool
A do tego czy się płaci 350zł za bak, czy 400zł nie ma większego znaczenia.  Very Happy
No to co? Skąd by to nie przyszło, to wolę płacić 350,- za bak niż 400,-.
Zapisane
Strony: 1 ... 1274 1275 1276 1277 1278 [1279] 1280 1281 1282 1283 1284 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.