forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-13, 01:21:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668475 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1278 1279 1280 1281 1282 [1283] 1284 1285 1286 1287 1288 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11993016 razy)
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25640 : 2016-02-06, 12:59:05 »

Socjaldemokratą jest każdy nierób, który żyje za cudzą pracę i milioner, który boi się wolnej konkurencji.  Laughing
Życzę powodzenia w budowaniu bogatego państwa bez silnej klasy średniej.  Laughing
Jedyne co mnie martwi, to Starszak, który non stop śpiewa o Australii.  Confused
Zatrzymywać nie będę, bo liczy się tylko jej szczęście, ale... Sad
przykre to, ale Polska jest ciężka, a będzie jeszcze cięższa...
Nie ma widoków na zdrowych, myślących ludzi w najbliższym czasie.
Cały czas pod górkę. Po co ma się z tym męczyć?
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25641 : 2016-02-06, 13:08:23 »

Socjaldemokratą jest każdy nierób, który żyje za cudzą pracę i milioner, który boi się wolnej konkurencji.  Laughing
Życzę powodzenia w budowaniu bogatego państwa bez silnej klasy średniej.  Laughing
Jedyne co mnie martwi, to Starszak, który non stop śpiewa o Australii.  Confused
Zatrzymywać nie będę, bo liczy się tylko jej szczęście, ale... Sad
Ja też tak uważam  ,bez klasy średniej którą się ciągle nęka sztuczkami podatkowymi ,jest patologią , a to choroba postępowa z marnym końcem  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25642 : 2016-02-06, 13:14:52 »

Gra się tak, na ile przeciwnik pozwala. Mawiał - chyba Górski czy Gmoch.  

Liberalizmu nie będzie na pewno. Nigdzie.  To już jest całkiem inny świat.  Wbrew temu co myślicie ( że jesteście postępowi ) świat już poszedł dawno o wiele dalej.  Wink   Mi się też to nie podoba, ale akceptuję.  No bo co ?

Jak chcecie - to róbcie rewolucję, bo w wolnych wyborach lud wybiera tak, a nie inaczej.

Dokąd nas liberalizm zaprowadził?  Ano do tego, że jeden człowiek w Ameryce ok 100 lat temu  określił jak ma wyglądać  '' leczenie ''  ( znaczy się dojenie ) i to trwa do dziś.  Że 3 ludzi ustala ile milionów ludzi i gdzie trzeba ostrzyc z miliardów czy bilionów.       Liberalizm regulowany  - zwany przewrotnie socjaldemokracją, to co nas czeka. Czy to głoszony z ambony, czy 1 maja z trybuny, to już drugorzędne.

Znamiennym jest dla  ''elektoratu'' Korwina, że nie może jeszcze głosować  Wink  .   Utopie wieku młodzieńczego  Wink
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25643 : 2016-02-06, 13:19:29 »

Sam se rób ,piszemy o naszym stanie świadomości ,a nie, że ja czy Bleck mamy problemy z jakąś patologią Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25644 : 2016-02-06, 13:22:48 »

Gra się tak, na ile przeciwnik pozwala. Mawiał - chyba Górski czy Gmoch.  

Liberalizmu nie będzie na pewno. Nigdzie.  To już jest całkiem inny świat.  Wbrew temu co myślicie ( że jesteście postępowi ) świat już poszedł dawno o wiele dalej.  Wink   Mi się też to nie podoba, ale akceptuję.  No bo co ?

A akceptuj sobie co chcesz, masz prawo. Tak samo ktoś inny ma prawo nie akceptować. Pożyjemy zobaczymy, co ze swoich mrzonek stary kawaler zrobi.
Bo na razie robi rozpierduchę. Nawet sztandarowej obietnicy 500+ nie zrobił zgodnie z obietnicą (jakim prawem jedne dzieci dostają, a inne nie - SKANDAL). Dalej będzie jeszcze bardziej syfiasto.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25645 : 2016-02-06, 13:30:36 »

ale dajesz sobie narzucić narrację jednej ze stron.  Ja - ''sprzedaję '' drugiej strony - dla równowagi  Wink  . Choć wcale tego nie popieram. Ale między popieraniem, a zdrowym rozsądkiem jest jeszcze przestrzeń .      Nie daj się.   Wink 
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25646 : 2016-02-06, 13:38:51 »

Gra się tak, na ile przeciwnik pozwala. Mawiał - chyba Górski czy Gmoch.  

Liberalizmu nie będzie na pewno. Nigdzie.  To już jest całkiem inny świat.  Wbrew temu co myślicie ( że jesteście postępowi ) świat już poszedł dawno o wiele dalej.  Wink   Mi się też to nie podoba, ale akceptuję.  No bo co ?

A akceptuj sobie co chcesz, masz prawo. Tak samo ktoś inny ma prawo nie akceptować. Pożyjemy zobaczymy, co ze swoich mrzonek stary kawaler zrobi.
Bo na razie robi rozpierduchę. Nawet sztandarowej obietnicy 500+ nie zrobił zgodnie z obietnicą (jakim prawem jedne dzieci dostają, a inne nie - SKANDAL). Dalej będzie jeszcze bardziej syfiasto.
Właśnie Maniek ,doceniam twoje wielkie serce ,ale budować trzeba rozwagę ,by serce spokojnie bilo , bo  ten Kaczyński Cię zje ,nie daj sie  Laughing :
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25647 : 2016-02-06, 13:40:32 »

Właśnie Maniek ,doceniam twoje wielkie serce ,ale budować trzeba rozwagę ,by serce spokojnie bilo , bo  ten Kaczyński Cię zje ,nie daj sie  Laughing :

 Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25648 : 2016-02-06, 14:24:27 »

Człowiek rozumny odnajdzie się w każdej najbardziej patologicznej sytuacji.  Cool
Najbardziej aktywne jednostki w komunie dawały radę i w "drapieżnym" XIX wiecznym kapitalizmie w Ameryce też sobie radzili.
Pytanie tylko co komu bardziej odpowiada. Bogactwo w PRLu czy w ówczesnych Stanach?  Rolling Eyes
Mam wychować dzieci na złodziei, bo w koło same złodzieje, czy jednak wpoić ludzkie zasady moralne? Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25649 : 2016-02-06, 14:29:56 »

Mam wychować dzieci na złodziei, bo w koło same złodzieje, czy jednak wpoić ludzkie zasady moralne? Wink
też nie jest takie proste. Próbowałem wpoić zasadę, że cel uświęca środki i nie wyszło. Klęska wychowawcza!     Gupie to to ,  Rolling Eyes albo z zasadami. Czyli równoznaczne  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25650 : 2016-02-06, 14:32:41 »

Czyli dobrze wyszło.  Very Happy Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25651 : 2016-02-06, 14:37:07 »

no nie wiem  Wink   . Prościej chorągiewką pomachać na zjeździe delegatów partii lub wstrzyknąć coś w żyłę komuś,  bo pojedzie się na sympozjum do Kenii co półtora miesiąca.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25652 : 2016-02-06, 14:59:12 »

Właśnie Maniek ,doceniam twoje wielkie serce ,ale budować trzeba rozwagę ,by serce spokojnie bilo , bo  ten Kaczyński Cię zje ,nie daj sie  Laughing :

 Very Happy
Jakby wszyscy byli tacy rozważni i zgodni jak drogę, to nie wiem, czy nie w komunie byśmy do tej pory żyli Smile
Nie muszę być taki jak się komuś podoba, a na takiego parszywca jak stary kawaler i jego klika, nie ma innych słów. A samozniszczenie to właśnie jego i jego rodziny domena Smile
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25653 : 2016-02-06, 15:00:06 »

Jak Diogen miało być:)
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25654 : 2016-02-06, 15:02:49 »

Właśnie Maniek ,doceniam twoje wielkie serce ,ale budować trzeba rozwagę ,by serce spokojnie bilo , bo  ten Kaczyński Cię zje ,nie daj sie  Laughing :

 Very Happy
Jakby wszyscy byli tacy rozważni i zgodni jak drogę, to nie wiem, czy nie w komunie byśmy do tej pory żyli Smile
Nie muszę być taki jak się komuś podoba, a na takiego parszywca jak stary kawaler i jego klika, nie ma innych słów. A samozniszczenie to właśnie jego i jego rodziny domena Smile
Tylko i wyłącznie Twoja wola szanuje  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25655 : 2016-02-06, 15:08:42 »

Petru: Nowoczesna przedstawi propozycję alternatywną wobec programu 500+
 Shocked
Cytuj
Nowoczesna w poniedziałek przedstawi własne rozwiązania, mające być alternatywą dla rządowego programu "Rodzina 500 plus" - zapowiedział w sobotę w Krakowie lider ugrupowania Ryszard Petru

Bankowa wersja  500 +    Smile 

Cytuj
"Uważam, że zamiast tego 500+ powinno mieć miejsce wsparcie finansowe dla młodych ludzi zakładających rodziny, którym rodzą się dzieci. Wsparcie powinno dotyczyć zarówno mieszkań na wynajem jak i zakupu. To jest kluczowe" - mówił Petru.

http://stooq.pl/n/?f=1022101
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25656 : 2016-02-06, 15:14:05 »

Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25657 : 2016-02-06, 15:24:01 »

to jeden z wiekszych bufonow w branzy  Very Happy

Stonoga się wkurzył na Pisiaków  Wink

https://www.youtube.com/watch?v=_4xTLIiQN5Y 

Stonoga vs. Basshunter
W tym antyludzkim państwie [DotA REMIX]
https://www.youtube.com/watch?v=8NZv7aBEep8  Laughing

i

ZBIGNIEW STONOGA vs. PIERSI
BAŁKANICA [REMIX]
https://www.youtube.com/watch?v=LZnGmY3Ob1Y  Laughing

i material zrodlowy czyli
Zbysiu po wyborach  Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=cP0HVB4pQ9M
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25658 : 2016-02-06, 16:11:15 »


Dość zrozumiale dla wyborców chyba? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25659 : 2016-02-06, 16:25:31 »

To samo mówi co Blackend tylko nieco inaczej ubrane w słówka  Wink


Nawiasem, mówiąc myślał, że handel pietruszką czy samochodami to to samo co handel marzeniami. No podobny, ale trzeba było sobie kupić parę książek z marketingu politycznego  i przeczytać .  By się tak nie dziwował.  Ja się wcale nie dziwuję, że on się dziwuje  Wink   .   


Sztuka manipulacji politycznej:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/102064/sztuka-manipulacji-politycznej

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/271719/podstawy-socjotechniki-dla-politologow-politykow-i-nie-tylko

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/82214/o-zlosliwej-dyskredytacji-manipulowanie-wizerunkiem-przeciwnika

i wiele innych autorów. Tanio i skutecznie.  Na BMW ma, a na książki żałuje    Cool

Nie czytać!  Bo nigdy na wybory nie pójdziecie  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 1278 1279 1280 1281 1282 [1283] 1284 1285 1286 1287 1288 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 20 zapytaniami.