forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-13, 01:25:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668475 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1280 1281 1282 1283 1284 [1285] 1286 1287 1288 1289 1290 ... 3983 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11993052 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25680 : 2016-02-06, 21:20:23 »

No chyba też, bo jak matka będzie samotnie wychowywała dzieci, to dostanie 500zł.  Rolling Eyes
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25681 : 2016-02-06, 21:21:08 »

...ano tak. Nie musi podawać, kto jest ojcem... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25682 : 2016-02-06, 21:54:04 »

Ale jak poda, też dostanie, bo od każdej następnej sztuki się należy.  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25683 : 2016-02-06, 22:19:42 »

Aby dostać kasę na pierwsze dziecko trzeba mieć dochód poniżej 800zł na łebka.
I teraz pytanie, czy w przypadku gdy drugie dziecko powyżej 18 roku życia mieszkające z rodzicami jest wliczane do dzielenia dochodu na cztery osoby, czy ono się nie liczy i dzieli się dochód rodziny na trzy osoby?  Rolling Eyes
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72017


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25684 : 2016-02-07, 07:49:15 »

Pisze w artykule, że dziecko w wieku powyżej 18 lat  (chyba do 25) jest wliczane w ilość członków rodziny i na nie też się dzieli dochód...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25685 : 2016-02-07, 08:08:14 »

Ciekawe, kto to 500+ zlikwiduje i kiedy?  Shocked
No już taki komunizm wprowadzać, to nawet tow. Bierutowi się nie śniło, a tow. Gierek chyba się w grobie przewraca, że dał się Jaruzelowi obalić!  Shocked  Confused
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25686 : 2016-02-07, 08:12:39 »

To samo się likwiduje ,taki sztuczny dym  szybko się rozchodzi . Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25687 : 2016-02-07, 08:47:37 »

Nikt tego nie zlikwiduje. To samobójstwo.

Jedynie mógłby Swetru i jego .Nowoczesny bank,  obniżyć podatki dla banków.  Ale nie zakładam, aby kiedykolwiek, objęli władzę.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25688 : 2016-02-07, 09:10:22 »

A ciekawe czy program 500+ dzieci księży też dotyczy... Rolling Eyes Cool
Nagle się wszyscy zaczną przyznawać do nieślubnych (z nieoficjalnych związków) dzieci... Shocked Laughing
Szukałem.
Nigdzie o ojcu nic nie ma. Dzieworództwo nawet nie jest wykluczone.
Dziecko ma po prostu być (istnieć).
Wyróżnika "ślubne" / "nieślubne" też nie ma.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25689 : 2016-02-07, 09:18:57 »

Nikt tego nie zlikwiduje. To samobójstwo.

Jedynie mógłby Swetru i jego .Nowoczesny bank,  obniżyć podatki dla banków.  Ale nie zakładam, aby kiedykolwiek, objęli władzę.
Polityczne samobójstwo - jak amen w pacierzu.
Kto będzie chciał przegrać wybory, ten będzie postulował zniesienie tego.
Chociaż... taki np. Korwin często mówi tak, jakby na głosach mu nie zależało.
Coś mało cyniczny jest. A swołoczy, to nawet po pysku dać jest w stanie.

Dwa dni temu Schetyna zaczął ofertę rządu przebijać - wystąpił z postulatem 500,- na każde dziecko i bez kryterium dochodowego.
Faktycznie, klasycy komunizmu w grobach się przewracają.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25690 : 2016-02-07, 09:19:34 »

Pisze w artykule, że dziecko w wieku powyżej 18 lat  (chyba do 25) jest wliczane w ilość członków rodziny i na nie też się dzieli dochód...

No no, interesujące... Rolling Eyes
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25691 : 2016-02-07, 09:28:42 »

Nie może być inaczej. Można "pisiorów" nie lubić, ale total idiotami nie są i tak podstawowej rzeczy nie przegapili.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25692 : 2016-02-07, 09:32:12 »

Kurski naprawia TVP:  Very Happy

http://www.fakt.pl/politycy/ogromny-spadek-ogladalnosci-wiadomosci-program-tvp-traci-widzow-,artykuly,608074.html

Też nie oglądam, niedługo będzie non stop msza, pomieszane z wiadomościami parafialnymi i 'sukcesami' kłamczyńskiego. Obrzydliwe  Very Happy
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25693 : 2016-02-07, 09:46:37 »

Kurski naprawia TVP:  Very Happy

http://www.fakt.pl/politycy/ogromny-spadek-ogladalnosci-wiadomosci-program-tvp-traci-widzow-,artykuly,608074.html

Też nie oglądam, niedługo będzie non stop msza, pomieszane z wiadomościami parafialnymi i 'sukcesami' kłamczyńskiego. Obrzydliwe  Very Happy
... i ja zapłakałem nad spadkiem oglądalności. Jak teraz żyć, panie kłamczyński, jak żyć?

Gdy ktoś przynosi mi informację, to zadaję (sobie, a jak mogę to jemu) pytanie: - jaki ma cel i kto za to płaci ?
Zakładam, że nerwica natręctw niema miejsca.
Ktoś zlecił (i zapłacił) badanie, ktoś opublikował (i zapłacił) "informację".
Zakładam, że rozróżniamy informację od pseudoinformacji i od dezinformacji.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25694 : 2016-02-07, 09:49:49 »

a ja z kolei zacząłem oglądać z ciekawości i faktycznie jakby inne wiadomości. 180 st Wink    . TVN fakty ie trawię. Polszmat jeszcze mogę pooglądać.

Widzicie. Co to za wiadomości, gdy na każdym kanale co innego mówią. Chłopak się przewróci i złamie nogę, jedna stacja mówi, że to dziura w jezdni zawiniła, a prezydent miasta jest wybrany z poparciem Beaty Kempy.  A druga stacja skomentuje że owszem, ale wcześniej burmistrzem był kolega Grabarczyka i sobie wybudował dom przy okazji budowy obwodnicy. A chłopak leży w gipsie i dziura jak była w jezdni, tak jest  Wink

To są różne narracje.  
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25695 : 2016-02-07, 09:57:53 »

a ja z kolei zacząłem oglądać z ciekawości i faktycznie jakby inne wiadomości. 180 st Wink    . TVN fakty ie trawię. Polszmat jeszcze mogę pooglądać.

Widzicie. Co to za wiadomości, gdy na każdym kanale co innego mówią. Chłopak się przewróci i złamie nogę, jedna stacja mówi, że to dziura w jezdni zawiniła, a prezydent miasta jest wybrany z poparciem Beaty Kempy.  A druga stacja skomentuje że owszem, ale wcześniej burmistrzem był kolega Grabarczyka i sobie wybudował dom przy okazji budowy obwodnicy. A chłopak leży w gipsie i dziura jak była w jezdni, tak jest  Wink

To są różne narracje.  
Mam podobne spostrzeżenia.
Zauważyłem też jak wszystkie stacje (w tym Polsat i TVN) zmieniają narrację. Częściowo odpuszczają atakowanie, dopuszczają nieco bardziej zrównoważone osoby do wypowiadania się na antenie. No po prostu uwiarygodniają się. Bez tego w nowej rzeczywistości politycznej zmarginalizują się - wiedzą to.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4087


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25696 : 2016-02-07, 10:02:08 »

Kurski naprawia TVP:  Very Happy

http://www.fakt.pl/politycy/ogromny-spadek-ogladalnosci-wiadomosci-program-tvp-traci-widzow-,artykuly,608074.html

Też nie oglądam, niedługo będzie non stop msza, pomieszane z wiadomościami parafialnymi i 'sukcesami' kłamczyńskiego. Obrzydliwe  Very Happy
... i ja zapłakałem nad spadkiem oglądalności. Jak teraz żyć, panie kłamczyński, jak żyć?

Gdy ktoś przynosi mi informację, to zadaję (sobie, a jak mogę to jemu) pytanie: - jaki ma cel i kto za to płaci ?
Zakładam, że nerwica natręctw niema miejsca.
Ktoś zlecił (i zapłacił) badanie, ktoś opublikował (i zapłacił) "informację".
Zakładam, że rozróżniamy informację od pseudoinformacji i od dezinformacji.


tak, pewnie, Twoja przenikliwość umysłu jest porażająca, wszędzie spisek antypisowski, dookoła niemcy i żydzi, a TVP faktycznie ogląda co najmniej 90% ludzi Smile
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25697 : 2016-02-07, 10:13:52 »

Tak się jeszcze zastanawiam jak banki potraktują 500+, czy uwzględnią to jako dochód i poprawę wiarygodności kredytowej?  Rolling Eyes
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25698 : 2016-02-07, 10:21:29 »

Kurski naprawia TVP:  Very Happy

http://www.fakt.pl/politycy/ogromny-spadek-ogladalnosci-wiadomosci-program-tvp-traci-widzow-,artykuly,608074.html

Też nie oglądam, niedługo będzie non stop msza, pomieszane z wiadomościami parafialnymi i 'sukcesami' kłamczyńskiego. Obrzydliwe  Very Happy
... i ja zapłakałem nad spadkiem oglądalności. Jak teraz żyć, panie kłamczyński, jak żyć?

Gdy ktoś przynosi mi informację, to zadaję (sobie, a jak mogę to jemu) pytanie: - jaki ma cel i kto za to płaci ?
Zakładam, że nerwica natręctw niema miejsca.
Ktoś zlecił (i zapłacił) badanie, ktoś opublikował (i zapłacił) "informację".
Zakładam, że rozróżniamy informację od pseudoinformacji i od dezinformacji.


tak, pewnie, Twoja przenikliwość umysłu jest porażająca, wszędzie spisek antypisowski, dookoła niemcy i żydzi, a TVP faktycznie ogląda co najmniej 90% ludzi Smile

z Wikipedii
Niektóre Zasady Erystyki według Schopenhauera:
31. Metoda ironicznej niekompetencji- Granie głupa: Jeśli przeciw racjom wysuniętym przez przeciwnika nic nie potrafimy znaleźć, z subtelną ironią należy ogłosić swoją niekompetencję: "To, co pan mówi, daleko wykracza poza granice mojej ubogiej pojętności, nie wykluczam przeto, iż ma pan rację, zrozumieć tego jednak nie potrafię."
25. Przyklejanie etykietki – Kiedy twierdzenie przeciwnika podobne jest do jakiejś herezji, błędnej nauki, ktoś może przyczepić mu etykietkę nazywając ją spirytualizmem, idealizmem itp.
i na deser ostatnia
32. Argument ostatni – ad personam: Widząc, że przeciwnik jest mocniejszy, atakować go osobiście, obrażać lub w jakikolwiek sposób porzucać prawdziwy przedmiot sporu. Rzucać inwektywami – używanie słów obraźliwych wobec przeciwnika, np. "Ty i całe twoje stronnictwo jesteście przykładami chorej ambicji, przy maleńkich móżdżkach".
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #25699 : 2016-02-07, 10:29:19 »

Tak się jeszcze zastanawiam jak banki potraktują 500+, czy uwzględnią to jako dochód i poprawę wiarygodności kredytowej?  Rolling Eyes

Naturalnie, bo jak już dają, to nikt nie odbierze, tylko jak jedno 500+ wychodzi, to trzeba robić następne.  Cool  Sad
Zapisane
Strony: 1 ... 1280 1281 1282 1283 1284 [1285] 1286 1287 1288 1289 1290 ... 3983 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 20 zapytaniami.