forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-13, 14:16:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
668493 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1312 1313 1314 1315 1316 [1317] 1318 1319 1320 1321 1322 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11995323 razy)
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26320 : 2016-02-21, 21:06:39 »

pismacy chcieli dowalić Cameronowi, to Kartoflową wznieśli na piedestały  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26321 : 2016-02-21, 21:14:12 »

To, że ktoś mówi, że było obiecane, to lepiej niech tak nie mówi  Wink  . Bo to znaczy, że nic nie kuma  Wink .  Po to się obiecuje, żeby wygrać, a nie - być altruistą.   Normalna gra wyborcza, czy polityczna. Ja się dziwię, że ktoś w ogóle się jeszcze dziwi.  Shocked  Przeca edukacja na wysokim poziomie w Polsce podobno jest  Wink   Rolling Eyes

To Planu Morawieckiego też nie będzie?  Shocked
I umocnienia złotówki, pensji niemieckich, darmowych leków po 75+... i niczego nie będzie? Wink Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26322 : 2016-02-21, 21:24:12 »

w pierwszym roku rządzenia się niektóre obietnice spełnia częściowo, a w ostatnim już nowe obiecuje.   Co w tym roku zrobią to tyle będzie.


nie będzie  niczego      https://www.youtube.com/watch?v=EJzuc8SsDFA

Wink

https://www.youtube.com/watch?v=6SfNJifX2qg&index=2&list=RDEJzuc8SsDFA

trochę gorsze opakowanie
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26323 : 2016-02-21, 21:24:54 »

Jasne, "frajerowicze" też mieli obiecane, a do tego starcy powyżej 75-tki i przyszli emeryci, co to po dwudziestu latach pracy chcieliby emeryturki "mundurowej"... Wink
Ci ostatni dadzą radę, bo już na wiosnę się szykuje Duda na Dudę ponoć... Wink  Cool

Spoko nie bedzie tak zle   Cool

(....) Kampania trwa. A my mamy pierwsze skutki 500+ : "Dziś z pracy zwolnił się kumpel. Stwierdził że już mu się nie opłaca pracować, ma 3 dzieci w tym jedno niepełnosprawne i jeszcze jedno w drodze. Powiedział, że jeszcze będzie się starał o dodatkowe pieniądze na to niepełnosprawne dziecko i o zasiłek. Stwierdził, że jak mu się znudzi siedzenie w domu, to popracuje trochę na czarno. Jak to usłyszałem to aż się dziwnie poczułem..." (...)
https://www.facebook.com/janusz.korwin.mikke

 Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26324 : 2016-02-21, 21:30:27 »

Od poniedziałku - umowy terminowe tylko do 33 miesięcy

http://stooq.pl/n/?f=1024489
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26325 : 2016-02-21, 21:31:57 »



możesz Maniek naiwności zaradzić. Powinieneś tylko skorzystać z moich rad, rad dyplomowanego oszustaWink

Więc przy urnie następnym razem pomyśl, że taka szuja zastawiła na Ciebie pułapkę. !  Wink ,  a nie  -  że będziesz bogaty niedługo i piękny  Wink

Dzięki za rady, ale ja też jestem dyplomowanym oszustem... Prawie bez skrupułów. Także rozumiem o co kaman, w mojej ocenie, nawet lepiej niż Ty Smile Właśnie dlatego tak, a nie inaczej piszę.

Ci, którzy chowają się za sloganem "prawo i sprawiedliwość", są w istocie największymi bydlakami, nie mającymi nic wspólnego z prawem, ani sprawiedliwością. W myśl zasady "najciemniej pod latarnią".
To coś jak nasi "pasterze" okradający najsłabszych i najbiedniejszych (wdowy i dzieci), pod pozorem "życia wiecznego" i "dobroci". Największe zło. Ja bym tak nie dał rady.

ps. piękny już jestem, a bogaty będę niedługo Wink
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26326 : 2016-02-21, 21:51:16 »



możesz Maniek naiwności zaradzić. Powinieneś tylko skorzystać z moich rad, rad dyplomowanego oszustaWink

Więc przy urnie następnym razem pomyśl, że taka szuja zastawiła na Ciebie pułapkę. !  Wink ,  a nie  -  że będziesz bogaty niedługo i piękny  Wink

Dzięki za rady, ale ja też jestem dyplomowanym oszustem... Prawie bez skrupułów. Także rozumiem o co kaman, w mojej ocenie, nawet lepiej niż Ty Smile Właśnie dlatego tak, a nie inaczej piszę.

Ci, którzy chowają się za sloganem "prawo i sprawiedliwość", są w istocie największymi bydlakami, nie mającymi nic wspólnego z prawem, ani sprawiedliwością. W myśl zasady "najciemniej pod latarnią".
To coś jak nasi "pasterze" okradający najsłabszych i najbiedniejszych (wdowy i dzieci), pod pozorem "życia wiecznego" i "dobroci". Największe zło. Ja bym tak nie dał rady.

ps. piękny już jestem, a bogaty będę niedługo Wink

Ho, ho, spełnione wszystkie warunki dobrego samopoczucia.
A najlepszy jest ten:
"... kaman, w mojej ocenie, nawet lepiej niż Ty Smile"
Już sobie zapisałem i na lodowce powieszę.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26327 : 2016-02-22, 09:24:59 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pi%c4%99%c4%87-kluczowych-obietnic-kt%c3%b3rych-nie-zrealizuje-pis/ar-BBpNuPr?ocid=spartanntp - 100 dni spokoju za PiS-em...
Sukcesów brak, same klęski: rozmontowanie "państwa prawa" - cokolwiek to znaczy, po stronie dochodowej 0zł, a w powiększaniu dziury budżetowej sporo miliardów dorzucone w postaci 500+.  Sad
Każdy tak rządzić potrafi(ł)... Wink
Deflacja i mocna złotówka, to nadal wina Tuska...  Wink Cool
No i ta przegrana w Radomsku!  Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26328 : 2016-02-22, 09:30:00 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26329 : 2016-02-22, 09:34:01 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/prezes-nik-jecha%c5%82-136-km-na-godzin%c4%99-straci%c5%82-prawo-jazdy-ale-chroni-go-immunitet/ar-BBpNHqD?ocid=spartanntp - taniej będzie jak mu się odda prawo jazdy aby jeździł samodzielnie, bo tak to dostanie rządową limuzynę z kierowcą, co znacznie drożej będzie kosztować obywateli!  Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26330 : 2016-02-22, 09:38:56 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/c%c3%b3rka-wa%c5%82%c4%99sy-o-teczkach-%e2%80%9ebolka%e2%80%9d-powinien-je-zbada%c4%87-grafolog-%e2%80%9ezapomina-si%c4%99-o-domniemaniu-niewinno%c5%9bci%e2%80%9d/ar-BBpNCL3?ocid=spartanntp - wyciągnięcie "teczek Bolka", to temat zastępczy, bo jakoś ten "no brexit" kosztowny dla polskich emigrantów trzeba przykryć...  Cool
Sukces Tuska - pewnie mu przedłużą kadencję, bo ładnie godzi interesy płatników netto i beneficjentów UE... Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26331 : 2016-02-22, 10:10:42 »

wyciągnięcie "teczek Bolka",

lud by chciał wiedzieć czy prezydentem był Wałęsa czy Kiszczak. Na razie to tvn i towarzystwo wariatkę zrobiło z Walentynowicz, Centkiewicza i Gontarskiego, a okazuje się ........   

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/macierewicz-wa%C5%82%C4%99sa-sugerowa%C5%82-%C5%BCe-je%C5%9Bli-zostawimy-teczk%C4%99-bolka-to-rz%C4%85d-olszewskiego-przetrwa/ar-BBpM3LV?ocid=spartanntp
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26332 : 2016-02-22, 10:52:36 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pi%c4%99%c4%87-kluczowych-obietnic-kt%c3%b3rych-nie-zrealizuje-pis/ar-BBpNuPr?ocid=spartanntp - 100 dni spokoju za PiS-em...
Sukcesów brak, same klęski: rozmontowanie "państwa prawa" - cokolwiek to znaczy, po stronie dochodowej 0zł, a w powiększaniu dziury budżetowej sporo miliardów dorzucone w postaci 500+.  Sad

ale to jest świat widziany oczyma telewizji TVN i radia sputnik  Wink

Inwestorzy zagraniczni wcale nie odbierają postrzegania świata jako  czarny lub biały.  W odcieniach szarościach, a może nawet w jasnych barwach  Wink  .  Nie mają za bardzo alternatyw, ulubieńcy- kraje surowcowe (Brazylia, Australia itp) to szmelc wskaźnikowy.


http://stooq.pl/n/?f=1024548
Cytuj
"W przedstawionej prezentacji planu wicepremiera Mateusza Morawieckiego mieliśmy jeden istotny slajd, podkreślający wartość idei stabilności finansów publicznych. Czyli inwestorzy zagraniczni otrzymali pierwszy taki mocniejszy sygnał, że rząd przywiązuje uwagę do stabilności finansów publicznych" - powiedziała Urbańska-Giner.

nawiasem mówiąc dla rozsądnych, im mniej obietnic zrealizują tem lepiej  Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26333 : 2016-02-22, 12:57:15 »



i dowody wygranych 
http://i.imgur.com/HSDxALo.jpg

 Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26334 : 2016-02-22, 14:44:33 »

A ja tam panom Wałęsie i Kiszczakowi jestem wdzięczny, że kolejnego rozlewu krwi tu nie było.  Cool
Choćby za to można im podziękować. Wink
Z małżeństwa Wałęsów bardzo korzystne wrażenie wywarła na mnie Pani Danuta Wałęsowa i to bez żadnych wątpliwości, choć rozmawialiśmy krótko i tylko ze dwa razy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26335 : 2016-02-22, 14:59:22 »

Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26336 : 2016-02-22, 16:12:48 »

A ja tam panom Wałęsie i Kiszczakowi jestem wdzięczny, że kolejnego rozlewu krwi tu nie było.  Cool
Choćby za to można im podziękować. Wink
Z małżeństwa Wałęsów bardzo korzystne wrażenie wywarła na mnie Pani Danuta Wałęsowa i to bez żadnych wątpliwości, choć rozmawialiśmy krótko i tylko ze dwa razy.
Pewnie trzeba było coś maznąć ,bo by się pozabijali . Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26337 : 2016-02-22, 17:30:19 »

 Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26338 : 2016-02-22, 17:50:30 »


Obniżka podatków remedium na bezrobocie?  Shocked
A gdzie walka z bezrobociem, podwyżka pensji minimalnej, wyrównywanie poprzez podatek progresywny sprawiedliwości społecznej, gdzie przede wszystkim miesięczna premia za prokreację?  Confused  Laughing
Albo te statystyki są zmanipulowane, albo polepszyło im się przed wielką recesją i kryzysem.  Laughing
Ale jest wyjście - natychmiast wysłać tam Morawieckiego ze swoim Wielkim Planem Pięcioletnim, to za 15 lat im się polepszy.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26339 : 2016-02-22, 17:55:33 »

A bo tu trzeba właśnie podwyższać podatki, aby mieć więcej na rozdawnictwo i wypłaty dla płatnych, tajnych agentów ośmiu służb specjalnych... Wink
Świeżą rekrutację, zgodnie z nowelą ustawy właśnie rozpoczęli!  Confused
Zapisane
Strony: 1 ... 1312 1313 1314 1315 1316 [1317] 1318 1319 1320 1321 1322 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.