forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-13, 21:17:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
668493 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1330 1331 1332 1333 1334 [1335] 1336 1337 1338 1339 1340 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11996243 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26680 : 2016-03-04, 15:13:22 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zak%c5%82%c3%b3cone-spotkanie-kandydatki-pis-anny-marii-anders-krzyki-w-muzeum-ha%c5%84ba/ar-BBqkQ99?ocid=spartanntp - co za brak kultury, no ale widocznie ludziska zdesperowane "dobrą zmianą" ... Wink
Oczywiście zaraz mi Renia odpisze, że: "jak ryli po Komorowskim na wiecach przedwyborczych, to... " i że "osiem lat nic nie robili"  Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26681 : 2016-03-04, 15:29:23 »

A mam dosyć tej polityki... Cool

A gdyby tak napisała, to by racji nie miała?
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26682 : 2016-03-04, 15:30:28 »

 Laughing
Miałaby miała... Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26683 : 2016-03-04, 15:39:44 »

A mam dosyć tej polityki... Cool

Ja też, ale ponieważ kartofle stopniowo i po cichu ograniczają wolności obywatelskie, trzeba się sprzeciwić, bo wielu nawet nie zauważy, że smycz i kaganiec już prawie nałożony!  Shocked
Oczywiście niektórym nawet na tym Forum, to pasuje, ale nic nie szkodzi. Kartoflizm to nie komunizm, więc da się łatwiej i bez "Bolka" wyplenić. Wink  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26684 : 2016-03-04, 15:40:58 »

Na tym forum wrogi, defetystyczny element?  Shocked Siekierowac panie amin, siekierka takich  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26685 : 2016-03-04, 16:00:43 »

http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Andrzej-Stankiewicz-Janina-Goss-szamanka-prezesa-Kaczynskiego,wid,18196407,wiadomosc.html?ticaid=116979
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Czego to już dziennikarze się nie chwytają, żeby tylko "uobrzydliwić" Kaczyńskiego. Szamanka, zielarka, zakonnica w bamboszach, bliskość Kaczyńskiego i Goss.
Tak, tak.
Ziobro szalejący z mieczem, Antoni w płaszczu SS-mana, kot Kaczyńskiego, zlatująca głowa Waszczykowskiego.Teraz szamanka, zielarka.  Laughing :lol:Co jeszcze? .... Kto da więcej???  Laughing Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26686 : 2016-03-04, 16:03:27 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26687 : 2016-03-04, 16:31:04 »

Na tym forum wrogi, defetystyczny element?  Shocked Siekierowac panie amin, siekierka takich  Laughing Laughing Laughing
no niestety ja się przyznaję, nie należę do Platformy, ani do .Nowoczesny B.  Mimo, żem optymalny. Trudno.  Laughing  Wink   . Do innych też nie.  Ale sympatyzuję z dobrą zmianą, szczególnie jeśli chodzi o wsadzanie do pierdla i wspieranie dzieci oraz szkolenie rekrutów przeciw agresji Rosji, która pewnie kiedyś nastąpi.  Za etatyzmem  państwowym nie przepadam, wolałbym wsparcie jakieś dla polskich firm (ułatwienia w prowadzeniu biznesu). Jestem za obniżeniem wieku emerytalnego i mniejsza emeryturą, ale wedle indywidualnego zapotrzebowania. Ktoś chce, to do setki niech se pracuje.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26688 : 2016-03-04, 16:42:50 »


no niestety ja się przyznaję, nie należę do Platformy, ani do .Nowoczesny B.  Mimo, żem optymalny. Trudno.  Laughing  Wink   . Do innych też nie.  Ale sympatyzuję z dobrą zmianą, szczególnie jeśli chodzi o wsadzanie do pierdla i wspieranie dzieci oraz szkolenie rekrutów przeciw agresji Rosji, która pewnie kiedyś nastąpi.  Za etatyzmem  państwowym nie przepadam, wolałbym wsparcie jakieś dla polskich firm (ułatwienia w prowadzeniu biznesu). Jestem za obniżeniem wieku emerytalnego i mniejsza emeryturą, ale wedle indywidualnego zapotrzebowania. Ktoś chce, to do setki niech se pracuje.

No popa mam tak samo, tylko trochę inaczej, bo nie lubię jak mi państwo paragrafami moją wolność ogranicza, ale jak się czyta coś takiego:
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dobra-zmiana-czy-nepotyzm-burza-wok%c3%b3%c5%82-zmian-w-pa%c5%84stwowych-sp%c3%b3%c5%82kach/ar-BBqjWNB?ocid=spartanntp - to trudno odnieść wrażenie, że to wszystko polityczne tałatajstwo po jednych pieniądzach jest, byle tylko być u żłobu albo chociaż w opozycji parlamentarnej, bo państwowa kasiorka leci...  Cool
A zrobić "dobrze" to oni sobie sami potrafią, a nie naiwniakom, co idą na nich głosować.  Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26689 : 2016-03-04, 16:51:44 »

Na tym forum wrogi, defetystyczny element?  Shocked Siekierowac panie amin, siekierka takich  Laughing Laughing Laughing
no niestety ja się przyznaję, nie należę do Platformy, ani do .Nowoczesny B.  Mimo, żem optymalny. Trudno.  Laughing  Wink   . Do innych też nie.  Ale sympatyzuję z dobrą zmianą, szczególnie jeśli chodzi o wsadzanie do pierdla i wspieranie dzieci oraz szkolenie rekrutów przeciw agresji Rosji, która pewnie kiedyś nastąpi.  Za etatyzmem  państwowym nie przepadam, wolałbym wsparcie jakieś dla polskich firm (ułatwienia w prowadzeniu biznesu). Jestem za obniżeniem wieku emerytalnego i mniejsza emeryturą, ale wedle indywidualnego zapotrzebowania. Ktoś chce, to do setki niech se pracuje.
Znasz takiego idiotę co do setki chce pracować ?  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26690 : 2016-03-04, 16:57:55 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26691 : 2016-03-04, 17:02:25 »

Na tym forum wrogi, defetystyczny element?  Shocked Siekierowac panie amin, siekierka takich  Laughing Laughing Laughing

Ja nie z tych, co za wyrażanie własnego zdania...  Cool
Jak już to za "nieobyczajność" i wyraźne odstawanie od normy... Wink  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26692 : 2016-03-04, 17:02:32 »

"Kiedy skazywał 28-letnią Kassie Liebsch na 37 miesięcy więzienia, za nielegalne sprzedawanie biletów po zawyżonych cenach..."
Tam to jest dopiero zamordyzm.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26693 : 2016-03-04, 17:04:57 »

 Shocked
Tu z ostatnich "zamordyzmów" "sztywne" ceny na papierosy wprowadzili, ale jakby się poszperało, to się więcej znajdzie...  Cool
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26694 : 2016-03-04, 17:07:32 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26695 : 2016-03-04, 17:11:16 »

Ale to sprzed pięciu lat, więc nie wiadomo, czy dalej pracuje!   Confused Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26696 : 2016-03-04, 17:12:27 »


no niestety ja się przyznaję, nie należę do Platformy, ani do .Nowoczesny B.  Mimo, żem optymalny. Trudno.  Laughing  Wink   . Do innych też nie.  Ale sympatyzuję z dobrą zmianą, szczególnie jeśli chodzi o wsadzanie do pierdla i wspieranie dzieci oraz szkolenie rekrutów przeciw agresji Rosji, która pewnie kiedyś nastąpi.  Za etatyzmem  państwowym nie przepadam, wolałbym wsparcie jakieś dla polskich firm (ułatwienia w prowadzeniu biznesu). Jestem za obniżeniem wieku emerytalnego i mniejsza emeryturą, ale wedle indywidualnego zapotrzebowania. Ktoś chce, to do setki niech se pracuje.

No popa mam tak samo, tylko trochę inaczej, bo nie lubię jak mi państwo paragrafami moją wolność ogranicza, ale jak się czyta coś takiego:
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/dobra-zmiana-czy-nepotyzm-burza-wok%c3%b3%c5%82-zmian-w-pa%c5%84stwowych-sp%c3%b3%c5%82kach/ar-BBqjWNB?ocid=spartanntp - to trudno odnieść wrażenie, że to wszystko polityczne tałatajstwo po jednych pieniądzach jest, byle tylko być u żłobu albo chociaż w opozycji parlamentarnej, bo państwowa kasiorka leci...  Cool
A zrobić "dobrze" to oni sobie sami potrafią, a nie naiwniakom, co idą na nich głosować.  Laughing
Ale panie amin, to jak miec pretensje do lwa, ze zabija inne zwierzeta zamiast jesc kartofle. Widzial ktos zeby zwycieska partia obsadzala stanowiska ludzmi opozycji? Zreszta zazwyczaj ludzie opozycji juz tam sa, bo za przewaznie poprzedni zwyciezcy Very Happy Taka kolej rzeczy, a ze pisiory ogniem i mieczem wypalaja to akurat dobrze, bo to co peezel wyprawial w ARIMR to wola o pomste do nieba i slusznie ich wykosili, tyle milionow nagrod dla 100 osob? Nie ma co sie dziwic, bo taka jest istota tejze dupokracji Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26697 : 2016-03-04, 17:12:52 »

Shocked
Tu z ostatnich "zamordyzmów" "sztywne" ceny na papierosy wprowadzili, ale jakby się poszperało, to się więcej znajdzie...  Cool

Ale naród nad Wisłą dłużej od hamerykańców do wolności przyzwyczajony, jak Kartofel przegnie, to będzie tylko moment jak wróci z powrotem na księżyc. Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26698 : 2016-03-04, 17:14:56 »

Nie ma co sie dziwic, bo taka jest istota tejze dupokracji Wink

To po co na wybory chodzić?  Shocked Wink
No chyba, że z miłości do obcych aby wygodnie sobie życie urządzili. Wink  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #26699 : 2016-03-04, 17:15:54 »

Nie ma co sie dziwic, bo taka jest istota tejze dupokracji Wink

To po co na wybory chodzić?  Shocked Wink
No chyba, że z miłości do obcych aby wygodnie sobie życie urządzili. Wink  Laughing
Zeby sie nikt nie zasiedzial, a czasami cos sie da w obiecankach wydebic ciekawego  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 1330 1331 1332 1333 1334 [1335] 1336 1337 1338 1339 1340 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami.