forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-14, 04:40:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
668493 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1347 1348 1349 1350 1351 [1352] 1353 1354 1355 1356 1357 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11997151 razy)
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27020 : 2016-03-10, 12:44:57 »

 Shocked
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/darmowe-leki-od-wrze%c5%9bnia-jakie-medykamenty-trafi%c4%85-na-list%c4%99/ar-AAgBjW4?ocid=spartanntp - ciekawe kto będzie fundatorem? Wink
Wyznawcy PiS-u pewnie, że "dobry rząd"!  Shocked  Laughing
Ale jestem za, bo jakby co, to aż 2/5 mojej Rodziny będzie "beneficjentami"!  Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27021 : 2016-03-10, 12:47:48 »

Ale jestem za, bo jakby co, to aż 2/5 mojej Rodziny będzie beneficjentami!  Very Happy

lepiej nie. Zaraz na dobrych dzieciach napiszą, że Doktor łyka tabletki   Cool  Shocked   Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27022 : 2016-03-10, 12:49:13 »

A mnie to rybka, co piszą na temat Doktora...  Laughing
Przez to życia w sądach nie muszę spędzać.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27023 : 2016-03-10, 12:53:35 »

Ze zlodziejem tez wolisz sie napic przyslowiowego kielicha zamiast go rozliczyc?

Prawo nie może działać wstecz, następny będziesz Ty potem ja itd, do wyboru, do koloru, wystarczy że Naczelnik tak wskaże.  Cool
Jeżeli którykolwiek z nich dokonał przestępstwa należy tego zgodnie z prawem dowieść inaczej mamy bezhołowie.  Cool
Większość z tych ludzi, to skończone dranie, ale albo bawimy się w państwo prawa, albo z niego rezygnujemy na rzecz tyrani.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27024 : 2016-03-10, 12:54:31 »

http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/zabraknie-pieni%c4%99dzy-na-500-z%c5%82-na-dziecko/ar-AAgBCoW?ocid=spartanntp - oj! Sztandarowy projekt w takim stanie? Rolling Eyes
Ale wiadomo, to "sabotaż" samorządów PO-PSL jest! Trzeba koniecznie zrobić przedterminowe wybory samorządowe... Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27025 : 2016-03-10, 12:56:03 »

albo bawimy się w państwo prawa, albo z niego rezygnujemy na rzecz tyrani.  Cool

Oczywiście wybieramy w ciemno to drugie! Wink  Laughing
Tego wymaga od nas "dobra zmiana", aby się powiodła.  Cool
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27026 : 2016-03-10, 12:56:54 »

mamy bezhołowie.  Cool
Większość z tych ludzi, to skończone dranie, ale albo bawimy się w państwo prawa, albo z niego rezygnujemy na rzecz tyrani.  Cool
uległeś jak większość obserwatorów życia politycznego jednej z narracji. Nic groźnego  Wink  . Z czymś się trzeba utożsamiać  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27027 : 2016-03-10, 12:57:58 »

 Laughing
Ja też tak mam!  Shocked
Wiem, wiem, "drugi sort"...  Crying or Very sad Mr. Green
Ale zapowiadam poprawę i proszę o wybaczenie grzechów przeszłych, teraźniejszych i przyszłych naturalnie...  Laughing Laughing Laughing
"Tak mi dopomóż Bóg"!  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27028 : 2016-03-10, 12:59:58 »

Laughing
Ja też tak mam!  Shocked
Wiem, wiem, "drugi sort"...  Crying or Very sad Mr. Green
Ale zapowiadam poprawę i proszę o wybaczenie grzechów przeszłych, teraźniejszych i przyszłych naturalnie...  Laughing Laughing Laughing
"Tak mi dopomóż Bóg"!  Very Happy

Pierwsi idą zawsze na odstrzał. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27029 : 2016-03-10, 13:02:09 »

Wiadomo, ale dla "dobrej zmiany" jestem w stanie się nawrócić! Wink
Bo też chcę być porządnym Polakiem z pierwszego sortu, a nie jakimś wichrzycielem, wrogiem ludu pracującego miast i wsi, a także "dobrej zmiany"...  Confused  Laughing Laughing Laughing
"Jarek Polskę zbaw"!  Cool
Teraz lepiej? Rolling Eyes Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27030 : 2016-03-10, 13:06:25 »

Roztropny przywódca zawsze łączy, a nie dzieli.

nadstaw drugi policzek
do niczego dobrego nie w prowadzi. Pogrąża się obłudzie i naiwności.  Tak nadstawiali, aż 1,2,3 rozbiór dokonali.   Nikt się nie liczy ze słabymi, a z mocnymi każdy.

Rządy polegające na zabieraniu jednym (tych którzy przyjetej koncepcji nie odpowiadają) a dawaniu innym, a głównie sobie, to zwykłe TKM, a nie budowanie wspólnego domu.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27031 : 2016-03-10, 13:07:11 »

 Laughing
To jest dla niektórych niepojęte!  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27032 : 2016-03-10, 13:08:44 »

Tera będzie po "dobrej zmianie":
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kwa%c5%9bniewski-o-rz%c4%85dach-pis-to-rozmowa-pana-z-chamem-i-dalej-jak-chamy-podnosz%c4%85-%c5%82eb-to/ar-AAgBEAy?ocid=spartanntp - no jak ten komunista może tak Wielkiego Naszego Prezesa obrażać!  Shocked
Ciekawe ile ma emerytury i ile mu można z tego zabrać, bo wiadomo, że zdrajca, komuch i sprzedawczyk!  Cool Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27033 : 2016-03-10, 13:13:58 »

Wiadomo, ale dla "dobrej zmiany" jestem w stanie się nawrócić! Wink
Bo też chcę być porządnym Polakiem z pierwszego sortu, a nie jakimś wichrzycielem, wrogiem ludu pracującego miast i wsi, a także "dobrej zmiany"...  Confused  Laughing Laughing Laughing
"Jarek Polskę zbaw"!  Cool
Teraz lepiej? Rolling Eyes Wink

Dużo lepiej, nawet jak będziesz żył z socjalu na koszt innych podatników, ale poprzesz Dobrą Zmianę w budowaniu kaczej komuny, będziesz Prawdziwym Polakiem. Wink  Very Happy
I oczywiście trza chłopaka posłać na wojnę z wrogami kaczej demokracji, bo tego wymaga sprawiedliwość społeczna.  Confused
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27034 : 2016-03-10, 13:15:44 »

można zakończyć tę dyskusję o niczym.  I podsumujmy.

prawidłowa czynność umysłu w dużej mierze zależna jest od pokarmów które się pożera.

bez tego
Cytuj
, budowanie wspólnego domu
 jak wskazałeś, nie jest możliwe.

Można się obrażać, że ludzie głosują na Pis. Równie dobrze, można też się obrażać, że jedzą świństwa, których ich organizm nie oczekuje. To nie ich wina, że są za ''obroną demokracji ''  - KOD , czy ''dobrą zmianą'' . Zostali wcześniej oszukani, co mają wrzucać do garnka .  Wink

Są podatniejsi na manipulację, przez to. Taka jest moja diagnoza. Innego wytłumaczenia nie mam  Wink   Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27035 : 2016-03-10, 13:20:40 »

Brakuje wybitnej jednostki, która by poskładała ten kraj do kupy, bo większość w swej masie zawsze jest ślepa i niezdolna do podjęcia racjonalnej decyzji.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27036 : 2016-03-10, 13:24:10 »

prawidłowa czynność umysłu w dużej mierze zależna jest od pokarmów które się pożera.
Hmmm, no niby w teorii tak, ale niektore fakty temu przecza, np Jarek  Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27037 : 2016-03-10, 13:25:39 »

Ze zlodziejem tez wolisz sie napic przyslowiowego kielicha zamiast go rozliczyc?

Prawo nie może działać wstecz, następny będziesz Ty potem ja itd, do wyboru, do koloru, wystarczy że Naczelnik tak wskaże.  Cool
Jeżeli którykolwiek z nich dokonał przestępstwa należy tego zgodnie z prawem dowieść inaczej mamy bezhołowie.  Cool
Większość z tych ludzi, to skończone dranie, ale albo bawimy się w państwo prawa, albo z niego rezygnujemy na rzecz tyrani.  Cool
No wlasnie o tym mowie.
Niemal kazdy kto czynnie sluzyl w SB dzialal wbrew niepodleglosci i na szkode Polski i winien byc z tego rozliczony, a nie sowicie nagrodzony.
Jakby Walesa nie odwolal rzadu Olszewskiego, to byla by szansa na przeprowadzenie gruntownej lustracji i dekomunizacji i dzisiaj nie byloby tego problemu. No, ale Walesa po to tam wtedy byl aby temu zapobiec...

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27038 : 2016-03-10, 13:39:02 »

Brakuje wybitnej jednostki, która by poskładała ten kraj do kupy, bo większość w swej masie zawsze jest ślepa i niezdolna do podjęcia racjonalnej decyzji.  Cool

Teraz nie da się już poskładać, bo kartofel zrobił swoje i może już odejść. Wink  Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56930


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27039 : 2016-03-10, 13:41:08 »

Niemal kazdy kto czynnie sluzyl w SB dzialal wbrew niepodleglosci i na szkode Polski i winien byc z tego rozliczony, a nie sowicie nagrodzony.

A ja skończyłem szkołę w tamtym systemie, a moi rodzice pracowali i jeździliśmy na wczasy pracownicze zamiast obalać komunizm i w dodatku moja Mama pobiera teraz emeryturę.  Shocked  Confused
A pan Zelnik donosił lub nie (nie wiadomo) na kolegów, to należy mu się emerytura?  Cool

Po Kaczorze I za cztery lata przyjdzie Kaczor II i ogłosi: Kaczyzm był zbrodniczy, od teraz każdy kto pracował dla niego w CBA nie dostanie emerytury.  Cool

Prawo nie może działać wstecz, a jeżeli było dokonane przestępstwo należy tego dowieść i sprawiedliwie osądzić.
Zapisane
Strony: 1 ... 1347 1348 1349 1350 1351 [1352] 1353 1354 1355 1356 1357 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.