forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-14, 05:17:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
668493 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1349 1350 1351 1352 1353 [1354] 1355 1356 1357 1358 1359 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11997287 razy)
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27060 : 2016-03-10, 17:59:31 »

Nie.  Laughing
Czyli uwazasz, ze Korwin byl gorsza alternatywa dla faworyta PIS?  Laughing

Korwin jest zbyt dosadny na rządzenie stadem, ale jako doradca prawego skrzydła byłby super!  Very Happy
No i trzeba bylo na niego zaglosowac. Takich glosow wiecej i dzisiaj przestrzen polityczna moglaby zupelnie inaczej wygladac.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27061 : 2016-03-10, 18:07:14 »

Dobra zmian rośnie w siłę. Jeszcze parę demonstracji KOD i zmienią sobie samodzielnie konstytucję  Wink  .

Bosko! Czyż mogą być lepsze wiadomości!  Shocked
Tylko żeby ten KOD wreszcie wykończyli do reszty, żeby żadnych wrogów Prezes już nie miał, bo wiadomo jak to zdrowie rujnuje, a zapanuje wreszcie szczęśliwość w kraju nad Wisłą!  Very Happy Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27062 : 2016-03-10, 18:15:21 »

Pisowski belkot zainspirowany POpisem mlodego Stuhra  Laughing

"Opowiem wam o moim wczorajszym spacerze. Założyłem Jedwabne (!) skarpety i już po chwilówce byłem gotowy do wyjścia.
Jakiś pies, chyba suka, zaczęła na mnie szczukać. Zdębiałem jak posłanka Nowoczesnej na pytanie o kwotę wolną od podatku. No szczuka i szczuka, jak opętana! Nie wiedziałem jaka to rasa, ale z gęby trochę podobna do Bronka, więc albo pit-bul, albo bul-dog. Ze strachu puściłem cichego karolaka i zacząłem uciekać, dopóki bolka mnie nie złapała.

Uratował mnie przechodzący obok marsz KOD-u. Pośród donośnego kwiku i agresywnego chrumkania usłyszałem głos Kijowskiego, który najgłośniej domagał się poszanowania demok(orpo)racji. ,,Cóż, komuna niby upadła, alimentalności Kijowskiego nie zmienisz" - pomyślałem. Kawałek obok znany aktor (nie będę podawał nazwiska) namawiał uczestników marszu do wzięcia kredytu na bardzo korzystne (kond)raty. Kilka metrów dalej, znana aktywistka, Joanna Grabarczyk usiadła na chodniku i moczyła w kałuży swoje tłuste HejtStopy. Grabowski, jak zwykle - sprzedawał idiotom garnki za kilka tysięcy. Dostrzegłem też Giertycha, ale na mój widok tylko zarżał z pogardą i pogalopował dostojnie na czoło marszu, tratując po drodze kilka świń.

Dobra, bo uciekłem od tematu jak stuhr z tonącego okrętu. Minąłem brudny pojemichnik na śmieci. Jakiś pijaczyna, w spodniach dziurawych jak ponton imigrantów, rozpiął rozPOrek, wyjął peLisa i bezceromialnie odlał się na środku ulicy. Jego obleśna gęba wydała mi się znajoma. W pierwszej chwili myślałem, że to mój były kolega ze szkoły. ,,Przepraszam, czy pan Siołowski?" - zapytałem tego cuchnącego tanim winem żula. ,,Nie, nie Siołowski." - odpowiedział.
Tak się zamyśliłem, że nie zauważyłem jak w coś wdepnąłem. Gówno? Taaa, chciałbym - ,,Gazeta Wyborcza". Ale ze mnie CiaWajda!
Ale jak to się mówi, Petrupach do celu. Cóż - nie zawsze przemówienie wyjdzie tak lekko i swobodnie jak profesor Bartoszewski z obozu."
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27063 : 2016-03-10, 18:49:00 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/%e2%80%9epis-pokaza%c5%82-rolnikom-gest-kozakiewicza%e2%80%9d-czy-ch%c5%82opi-si%c4%99-zbuntuj%c4%85/ar-AAgBW7C?ocid=spartanntp - a tu znów będą wkładać patolki w szprychy "dobrej zmianie"  Shocked
No co za ludzie, nie mogą pozwolić Prezesowi się w pełni wykazać!  Sad  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27064 : 2016-03-10, 18:51:32 »

Pisowski belkot zainspirowany POpisem mlodego Stuhra  Laughing

"Opowiem wam o moim wczorajszym spacerze. Założyłem Jedwabne (!) skarpety i już po chwilówce byłem gotowy do wyjścia.
Jakiś pies, chyba suka, zaczęła na mnie szczukać. Zdębiałem jak posłanka Nowoczesnej na pytanie o kwotę wolną od podatku. No szczuka i szczuka, jak opętana! Nie wiedziałem jaka to rasa, ale z gęby trochę podobna do Bronka, więc albo pit-bul, albo bul-dog. Ze strachu puściłem cichego karolaka i zacząłem uciekać, dopóki bolka mnie nie złapała.

Uratował mnie przechodzący obok marsz KOD-u. Pośród donośnego kwiku i agresywnego chrumkania usłyszałem głos Kijowskiego, który najgłośniej domagał się poszanowania demok(orpo)racji. ,,Cóż, komuna niby upadła, alimentalności Kijowskiego nie zmienisz" - pomyślałem. Kawałek obok znany aktor (nie będę podawał nazwiska) namawiał uczestników marszu do wzięcia kredytu na bardzo korzystne (kond)raty. Kilka metrów dalej, znana aktywistka, Joanna Grabarczyk usiadła na chodniku i moczyła w kałuży swoje tłuste HejtStopy. Grabowski, jak zwykle - sprzedawał idiotom garnki za kilka tysięcy. Dostrzegłem też Giertycha, ale na mój widok tylko zarżał z pogardą i pogalopował dostojnie na czoło marszu, tratując po drodze kilka świń.

Dobra, bo uciekłem od tematu jak stuhr z tonącego okrętu. Minąłem brudny pojemichnik na śmieci. Jakiś pijaczyna, w spodniach dziurawych jak ponton imigrantów, rozpiął rozPOrek, wyjął peLisa i bezceromialnie odlał się na środku ulicy. Jego obleśna gęba wydała mi się znajoma. W pierwszej chwili myślałem, że to mój były kolega ze szkoły. ,,Przepraszam, czy pan Siołowski?" - zapytałem tego cuchnącego tanim winem żula. ,,Nie, nie Siołowski." - odpowiedział.
Tak się zamyśliłem, że nie zauważyłem jak w coś wdepnąłem. Gówno? Taaa, chciałbym - ,,Gazeta Wyborcza". Ale ze mnie CiaWajda!
Ale jak to się mówi, Petrupach do celu. Cóż - nie zawsze przemówienie wyjdzie tak lekko i swobodnie jak profesor Bartoszewski z obozu."

Śliczne i jak zmyślnie przeprowadzony patriotyczny wątek!  Very Happy Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27065 : 2016-03-10, 19:08:46 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27066 : 2016-03-10, 19:10:43 »


Popieram.  Very Happy
To co się teraz toczy, to nie próba przekazania obywatelom wolności, a zwykła ordynarna walka o TKM i odegranie się na przeciwnikach politycznych - nie mój cyrk.  Cool

Cyrk może być, tylko bez zwierząt...nawet baranów ani osłów tam nie może być... Confused Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27067 : 2016-03-10, 19:14:00 »

Dobra zmian rośnie w siłę. Jeszcze parę demonstracji KOD i zmienią sobie samodzielnie konstytucję  Wink  .

Bosko! Czyż mogą być lepsze wiadomości!  Shocked
Tylko żeby ten KOD wreszcie wykończyli do reszty, żeby żadnych wrogów Prezes już nie miał, bo wiadomo jak to zdrowie rujnuje, a zapanuje wreszcie szczęśliwość w kraju nad Wisłą!  Very Happy Wink

KOD na pewno nie dba o dobro "kowalsky'go"... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27068 : 2016-03-10, 19:16:12 »

No pewnie, tylko "dobra zmiana" dba o tego "kowalsky'go", za to im statystyki rosną!  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27069 : 2016-03-10, 19:17:23 »

Wszystko będzie rosło, wiosna idzie... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27070 : 2016-03-10, 19:19:37 »

Super, co za optymizm wraca nad Wisłę!  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27071 : 2016-03-10, 19:21:24 »

Wszystko będzie rosło, wiosna idzie... Cool

Aby tylko odspawanym, kodowcom, prywaciarzom i esbekom spadało, bo to toksyczny element społeczny gnębiący przeciętnego "kowalsky'go"  Cool Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27072 : 2016-03-10, 19:22:27 »


Super, co za optymizm wraca nad Wisłę!  Very Happy

 Very Happy Bo to jest k-raj wybrany... Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27073 : 2016-03-10, 19:24:31 »

Wszystko będzie rosło, wiosna idzie... Cool

Aby tylko odspawanym, kodowcom, prywaciarzom i esbekom spadało, bo to toksyczny element społeczny gnębiący przeciętnego "kowalsky'go"  Cool Wink

...nie będę się spierać... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27074 : 2016-03-10, 19:28:07 »

 Laughing
Widzę, że "dobra zmiana" też łagodzi u Ciebie obyczaje!  Very Happy
Bo to jest właśnie "dobra zmiana".  Cool Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27075 : 2016-03-10, 19:31:50 »

Zawsze byłam grzeczna i łagodna...  Cool
Zapisane

grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27076 : 2016-03-10, 19:55:01 »

Dobra zmian rośnie w siłę. Jeszcze parę demonstracji KOD i zmienią sobie samodzielnie konstytucję  Wink  .

Bosko! Czyż mogą być lepsze wiadomości!  Shocked
Tylko żeby ten KOD wreszcie wykończyli do reszty, żeby żadnych wrogów Prezes już nie miał, bo wiadomo jak to zdrowie rujnuje, a zapanuje wreszcie szczęśliwość w kraju nad Wisłą!  Very Happy Wink

KOD na pewno nie dba o dobro "kowalsky'go"... Cool

Jak to nie, zerknij ponizej jacy to rozgarnieci i odpowiedzialni obroncy demokracji   Laughing

https://twitter.com/hashtag/TwarzeKOD?src=hash
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 72022


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27077 : 2016-03-10, 20:00:17 »

 Confused Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27078 : 2016-03-10, 20:46:55 »

Wiadomo, przecież to drugi sprt! Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27079 : 2016-03-10, 21:12:02 »

Zapisane
Strony: 1 ... 1349 1350 1351 1352 1353 [1354] 1355 1356 1357 1358 1359 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.