forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-14, 07:23:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
668493 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1355 1356 1357 1358 1359 [1360] 1361 1362 1363 1364 1365 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11997623 razy)
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27180 : 2016-03-12, 19:18:32 »

Jakoś przed wyborami o tym nie pamiętano. Nawet Antoniego schowali!  Laughing
A sam Naczelnik jaki był cichutki.  Laughing

Czy jeszcze jest taki ktoś co myśli, że wybory można wygrać inaczej niż stosując profesjonalnie manipulację.  Shocked  Cool  Wink

hallo!  To 21 wiek.   Wybory bez profesjonalnego zaplecza to można sobie wygrać Koziej Wólce w Koloni przy Grabach Wybudowania za Łąką z turzycy. Samorządowe.  Wink

Niektórzy mają dar/szczęście, że za plecami nie musi chodzić sufler podpowiadając  ''przytul ją '', i mają łatwiej.
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27181 : 2016-03-12, 19:32:05 »

(ze juz nie wspomne o fanatycznie nienawistnych postawach a'la Maniek, ale uwazam to juz za jakies zaburzenie)
to co uważasz, interesuje pewnie tylko Renię i filozofa.
Jeśli chodzi o ścisłość nienawidzę również hitlera, czauczesku, stalina, i innych podobnych kaczorowi zwyrodnialców, dzielących ludzi i uważających, że są lepsi i gorsi. Jak można dawać szanse i głosować na psychopatę?  Shocked
Nienawisc do ludzi nieznajomych? Szczecze mowiac dziwi mnie takie zachowanie kogos wyksztalconego, swiopasowi z niemieckiej obory bym sie nie dziwil, bo to byt nizszy ale ty? Rozumiem, ze politycznie mozna sie nie zgadzac, ale nazywac zwyrodnialcem kogos z innej politycznej bajki to myslalem, ze to tylko domena Szalonego Stefka od mirabelek. Stawianie Kaczora na rowni z Hitlerem....no coz, pewnych rzeczy nie da sie skomentowac, niektorym ta poityka chyba miesza troche w.....zyciu  Very Happy
Głupi jesteś

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27182 : 2016-03-12, 19:50:12 »

Jakoś przed wyborami o tym nie pamiętano. Nawet Antoniego schowali!  Laughing
A sam Naczelnik jaki był cichutki.  Laughing

Czy jeszcze jest taki ktoś co myśli, że wybory można wygrać inaczej niż stosując profesjonalnie manipulację.  Shocked  Cool  Wink

hallo!  To 21 wiek.   Wybory bez profesjonalnego zaplecza to można sobie wygrać Koziej Wólce w Koloni przy Grabach Wybudowania za Łąką z turzycy. Samorządowe.  Wink

Niektórzy mają dar/szczęście, że za plecami nie musi chodzić sufler podpowiadając  ''przytul ją '', i mają łatwiej.
Bo prawda wyglada dzisiaj tak, ze wszyscy oni czytaja te same podreczniki do PR-u, socjotechniki, metod panipulacji, perswazji etc i wygrywa ten co najlepiej je zastosuje w praktyce. I te partie szachow wygral Jaroslaw. A cala dziedzine politycznego marketingu mocno pchnal do przodu sam Donek Very Happy Kaczor obserwowal i wyciagal wnioski, dlatego jest dzisiaj taka rzeczywistosc polityczna a nie inna a moze myslec, ze jest inaczej wylacznie obserwator z poziomu chlewika, ktory nic nie rozumie Laughing
Teraz wytykac, ze schowali Antka i Jarka to jak sie dziwic, ze lew je mieso, no bez przesady Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27183 : 2016-03-12, 20:11:58 »

Jakiś ty głupi kmiocie Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27184 : 2016-03-12, 20:18:04 »

 Confused
To nie jest zbyt ładnie i grzecznie napisane!  Shocked  Sad
Można się z kimś nie zgadzać, ale oceniać w ten sposób tu nie wypada!  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27185 : 2016-03-12, 20:39:07 »

No to niech szef ustali jakis poziom dopuszczalnej polemiki, bo ja w sumie bez problemu moge wejsc w taki typ interakcji jaki prezentuje ten swiniopas ale generalnie bedzie to ze szkoda dla ogolnego poziomu dyskusji, bo ludzie tepi sie tym charakteryzuja, ze wchodza do kazdego tematu, o ktorym nie maja pojecia, komentujac go wlasnie w taki specyficzny sposob - z poziomu chlewika. Oczywiscie na razie go ignoruje, bo mowili w tv, ze bedzie jeszcze snieg, wiec lopate do sniegu trzymam w poblizu  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27186 : 2016-03-12, 20:41:18 »

I te partie szachow wygral Jaroslaw.

Nie sądzę, aby nie miał planu. O to chyba nie można go posądzić. Skrupulatnie od paru lat go realizuje. Nie wiem czy przypadkiem planem nie jest przedstawienia manifestującej małej grupki broniących przywilejów jako skrajnej grupki antypaństwowców, przeszkadzających w rządzeniu. Jednak rząd jaki by nie był,  to rząd. A reszta to anarchia (w powszechnym uproszczonym mniemaniu).  Tę partię szachów która, aktualnie się odbywa wygrywa znowu on. Poparcie rośnie dla strony rządzącej. Nie oszukujmy się większość ma d..  Trybunał, gdyby chodziło o dostęp do sieci, brak zasięgu  - to co innego  Wink . Nie godząc się na jakikolwiek kompromis opozycja daje paliwa. Popatrzcie, wyciągam rękę a oni plują, powie.  Strategia działa. Opozycja jadąc do Brukseli na skargi zyskują tylko przeciwników jako antypaństwowcy.  Cool  Chyba zostali zapędzeni w kozi róg.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27187 : 2016-03-12, 20:46:18 »

No to niech szef ustali

W tym problem, że nie lubię ustalać, bo liczę na to, że każdy z siebie wie, co wypada, a co nie w publicznym miejscu, mogę ewentualnie trochę napomnieć, jak się kto zagalopuje, ale nie warto zaostrzać, jak można łagodzić, nawet przez przemilczenie...  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27188 : 2016-03-12, 20:48:53 »

Mozna nie lubic Kaczora za wiele rzeczy ale tego mu sie nie da odmowic, ze ogral cale to zadowolone z siebie towarzystwo po mistrzowsku. Do niedawna powtarzali jak katarynki w kazdym programie, ze przegral z rzedu 7 wyborow, no teraz juz oni przegrali z rzedu conajmniej 2 i nie wiadomo jak bedzie dalej. Pewne jest to, ze do wakacji zaden parlamentarzysta Peo, PetruO i Peezelu nie pojedzie na dluzszy urlop, bo wiedza, ze jak tylko ich bedzie za malo to chocby o 4 nad ranem PiS i Kukizy szybko zrobia to do czego potrzeba im tej liczby glosow Very Happy I to jest nawet fajne, przez te sytuacje nie bedzie za wiele nieobecnosci w sejmie, czyli sila rzeczy beda musieli uczciwie brac pieniadze za prace Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27189 : 2016-03-12, 20:56:03 »

Confused
To nie jest zbyt ładnie i grzecznie napisane!  Shocked  Sad
Można się z kimś nie zgadzać, ale oceniać w ten sposób tu nie wypada!  Cool
Tak to nie wypada  Embarassed A le jak mnie oceniałl osobiście to takiego linka nie postawiłeś gdzie norma przyzwoitości jest.
Dzięki że mogę się swojego błędu dopatrzeć , ale nich kolega zachowa też umiar ,bo sobie nikt na tym forum nie życzy być oceniany jednoznacznie .Ten człowiek był chyba kapralem w PRL
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27190 : 2016-03-12, 20:57:56 »

Mozna nie lubic Kaczora za wiele rzeczy

Fakt, kampanią wyborczą pobili wszystkich na łeb! Szczególnie w części prezydenckiej!  Shocked
Ale ostatnie pół roku - to nie jest godne postępowanie dla prawdziwego polityka i męża stanu.
Tak postępuje nieszczęśnik, co radość czerpie z upokarzania i wykańczania domniemanego "wroga", choć go nie ma!  Confused
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27191 : 2016-03-12, 21:02:15 »

„Jeżeli nie znajdziemy rozwiązania tego konfliktu, to wszystko będzie nas prowadzić na ulice. A jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie, ale to ostatni etap. Może to prowadzić do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy” – mówi, o sporze wokół TK, szef PO, Grzegorz Schetyna.
https://www.youtube.com/watch?v=BMvJtF-LDiY


Tymi slowami Schetyna zjednal sobie wielu zwolennikow  Shocked
Emocje sa zlym doradca  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27192 : 2016-03-12, 21:02:38 »

Tak to nie wypada  Embarassed A le jak mnie oceniałl osobiście to takiego linka nie postawiłeś gdzie norma przyzwoitości jest.
Dzięki że mogę się swojego błędu dopatrzeć , ale nich kolega zachowa też umiar ,bo sobie nikt na tym forum nie życzy być oceniany jednoznacznie .Ten człowiek był chyba kapralem w PRL

Tak, może jestem trochę nieobiektywny, ale liczyłem na to, że tu nerwy aż tak nikomu nie puszczą.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27193 : 2016-03-12, 21:06:04 »

Emocje sa zlym doradca  Laughing

Fakt, ale oni nie są w stanie się normalnie dogadać...  Confused
I to jest w tej chwili najgorszy dla tego kraju problem.  Cool
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27194 : 2016-03-12, 21:15:08 »

Mnie puściły ,ale potrafisz trzymać  to w cugach.
Mam jeszcze za dużo emocji w sobie  co mnie uszkadza ,ale jest trudno żyć , jak wszyscy tacy zdrowi Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27195 : 2016-03-12, 21:22:05 »

Rozumiem.
Trzeba sobie jakoś jednak z emocjami radzić, choć to czasem trudne, ale próbować zawsze warto.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27196 : 2016-03-12, 21:28:27 »

Mozna nie lubic Kaczora za wiele rzeczy

Fakt, kampanią wyborczą pobili wszystkich na łeb! Szczególnie w części prezydenckiej!  Shocked
Ale ostatnie pół roku - to nie jest godne postępowanie dla prawdziwego polityka i męża stanu.
Tak postępuje nieszczęśnik, co radość czerpie z upokarzania i wykańczania domniemanego "wroga", choć go nie ma!  Confused

A widziales kiedys partie, ktora wygrywa wybory i nie robi dozynek tylko zostawia starych przeciwnikow na stanowiskach albo daje opozycji? Bo ja nie, pracowalem w instytucjach panstwowych i unijnych, nie pracuje, bo znudzilo mi sie odrzucanie natrentych ofert zapisania sie do partii, w zaleznosci od tego, ktora akurat wygrala i jezdzenia na integrracyjne imprezy, gdzie oczy bolaly od patrzenia na wazeliniarstwo. Takie sa prawa polityki i nie ma co narzekac, bo akurat temu "wrogowi" sie wyjatkowo nalezalo, mniemam, ze jakby np bylo to SLD to tak by nie bylo.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27197 : 2016-03-12, 21:31:18 »

No to niech szef ustali

W tym problem, że nie lubię ustalać, bo liczę na to, że każdy z siebie wie, co wypada, a co nie w publicznym miejscu, mogę ewentualnie trochę napomnieć, jak się kto zagalopuje, ale nie warto zaostrzać, jak można łagodzić, nawet przez przemilczenie...  Cool
No to w porzadku, jak to mowia mowa srebrem a milczenie zlotem, tylko, ze za duzo zlota to i Midas nie zje  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27198 : 2016-03-12, 21:33:09 »

Tak jest ,tylko ukrywanie swoich emocji  jest patologiczne ,bo to zaprzeczenie samego siebie .Wiem po sobie jak co . Wink
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27199 : 2016-03-12, 21:40:25 »

No to niech szef ustali

W tym problem, że nie lubię ustalać, bo liczę na to, że każdy z siebie wie, co wypada, a co nie w publicznym miejscu, mogę ewentualnie trochę napomnieć, jak się kto zagalopuje, ale nie warto zaostrzać, jak można łagodzić, nawet przez przemilczenie...  Cool
No to w porzadku, jak to mowia mowa srebrem a milczenie zlotem, tylko, ze za duzo zlota to i Midas nie zje  Very Happy
TO ZAMLICZ
Zapisane
Strony: 1 ... 1355 1356 1357 1358 1359 [1360] 1361 1362 1363 1364 1365 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.