forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-14, 09:26:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
668498 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1359 1360 1361 1362 1363 [1364] 1365 1366 1367 1368 1369 ... 3984 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11997920 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27260 : 2016-03-14, 08:04:34 »

Mi sie wydaje, ze fanatycy to ci ktorzy zarzucaja z takim fanatyzmem fanatyzm tym drugim Very Happy Bo ja nie widze fanatyzmu jakos u siebie dookola, wczoraj gralem mecz gdzie w druzynie bys pisior i pelowiec a u nas jeden z peezelu i jakos nikt nikogo nie oplul a po meczu wszyscy razem pili piwo   Shocked Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27261 : 2016-03-14, 08:05:43 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/s%c5%82owa-hitlera-w-przem%c3%b3wieniu-dudy-marek-tejchman-nie-zgadzam-si%c4%99/ar-AAgKCtZ?ocid=spartanntp - Duda nie potrafi niestety stanąć na wysokości zadania, a taką ma szansę na "Ojca Narodu", no ale wiadomo ojciec może być tylko jeden w tym przypadku. I lepiej niech się Duda słucha Prezesa, bo inaczej będzie kociokwik kompletny!  Shocked
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27262 : 2016-03-14, 08:07:15 »

Mi sie wydaje, ze fanatycy to ci ktorzy zarzucaja z takim fanatyzmem fanatyzm tym drugim Very Happy

Jakby co to ja już się przyznałem do własnej głupoty i wcale tego nie żałuję, a wręcz jakby mi nawet ulżyło!  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27263 : 2016-03-14, 08:11:21 »

Fanatyk to wyjątkowo mierny bezrozumny byt kierujący się instynktem stadnym w imię jednej nieomylnej idei, którą trzeba całemu Światu, a nawet Wszechświatu narzucić siłą!
Fanatyk, co wybrał las w samotności, zaiste ciekawą postacią musi być, bo na instynkt stada liczyć nie może... Wink  Laughing

Oczywiście "opty"-beton to skrajna forma omyłki Doktora, ale cóż począć... Wink
Tematu nie rozwijam.  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25607

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27264 : 2016-03-14, 08:40:06 »

Ja znam mnostwo osob, ktore zaglosowaly nie tyle na pis co przeciwko peo, zeby pisiory zrobily porzadek z ta szajka. W ogole sie jako tako z pisem nie indentyfikuja ale do myslenia daje jak peo bylo postrzegane przez ludzi. Bo jakos szczerze to nie pamietam takiego zajadlego krytycyzmu na forum przed wrzesniem 2014  Cool Widac wszyscy przywykli do afer ofe, amber gold, zegarkowej, gazowej, autostradowej etc.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27265 : 2016-03-14, 08:44:26 »

Jeśli już pojawiło się takie porównanie Dudy, to przypomnę, że pierwszym sortem była pewna militarna formacja, a drugim sortem - "wróg" za sprawą, którego wszelkie zło się dzieje w kraju.
Klasyczna strategia i metoda działania. I jest ona skuteczna jak widać. Very Happy
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27266 : 2016-03-14, 09:17:00 »

Tusk idzie na odstrzal?  Laughing

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-niemieckiej-prasie-glosno-o-konflikcie-miedzy-Tuskiem-i-Merkel,wid,18211048,wiadomosc.html?ticaid=116a57

(...) "FAS" zwraca uwagę, że w niedzielę wieczorem - w przeddzień szczytu UE - w Brukseli odbyło się spotkanie z udziałem Merkel, premiera Holandii Marka Rutte i premiera Turcji Ahmeta Davutoglu. Podczas sześciogodzinnej dyskusji powstały zarysy porozumienia z Ankarą przewidujące m. in. przyjęcie przez Turcję wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przedostali się do Grecji. Tusk nie tylko nie został zaproszony na to spotkanie, ale nawet nie poinformowano go o nim - pisze "FAS". (..)
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27267 : 2016-03-14, 09:37:19 »

 Confused
Szkoda, bo jak wywalą Tuska, to i z Polską nie będą się patyczkować.  Sad
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27268 : 2016-03-14, 09:42:11 »

Mi sie wydaje, ze fanatycy to ci ktorzy zarzucaja z takim fanatyzmem fanatyzm tym drugim Very Happy Bo ja nie widze fanatyzmu jakos u siebie dookola, wczoraj gralem mecz gdzie w druzynie bys pisior i pelowiec a u nas jeden z peezelu i jakos nikt nikogo nie oplul a po meczu wszyscy razem pili piwo   Shocked Very Happy
No popatrz! Nikt nie wyzywał od zdrajców, obcych agentów, od ludzi gorszego sortu? Niebywałe... To takie niepisowskie. Widać, normalność jeszcze się trzyma, pytanie do kiedy?
A tak nawiasem, to każdy normalny człowiek, zachowuje się normalnie. To ta mała ciota, opluwa, nie podaje ręki, nie chodzi na spotkania z opozycją, wyzywa od morderców  Shocked itd. itp. Ciekawe, czy zagrałby w gałe z Tuskiem?  Very Happy
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27269 : 2016-03-14, 09:45:23 »

Tusk idzie na odstrzal?  Laughing

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-niemieckiej-prasie-glosno-o-konflikcie-miedzy-Tuskiem-i-Merkel,wid,18211048,wiadomosc.html?ticaid=116a57

(...) "FAS" zwraca uwagę, że w niedzielę wieczorem - w przeddzień szczytu UE - w Brukseli odbyło się spotkanie z udziałem Merkel, premiera Holandii Marka Rutte i premiera Turcji Ahmeta Davutoglu. Podczas sześciogodzinnej dyskusji powstały zarysy porozumienia z Ankarą przewidujące m. in. przyjęcie przez Turcję wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przedostali się do Grecji. Tusk nie tylko nie został zaproszony na to spotkanie, ale nawet nie poinformowano go o nim - pisze "FAS". (..)
To jak w końcu, tusk jest na usługach merkel, czy jest z nią skonfliktowany?
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27270 : 2016-03-14, 09:47:12 »

Confused
Szkoda, bo jak wywalą Tuska, to i z Polską nie będą się patyczkować.  Sad

Głupiemu nie potrzeba wiele, do radości. Very Happy
Merkel weźmie sobie Schultza, albo innego szwabusa, a pisowcy się cieszą, że tuska wywali.  Shocked Very Happy Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27271 : 2016-03-14, 09:51:00 »

Tusk idzie na odstrzal?  Laughing

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-niemieckiej-prasie-glosno-o-konflikcie-miedzy-Tuskiem-i-Merkel,wid,18211048,wiadomosc.html?ticaid=116a57

(...) "FAS" zwraca uwagę, że w niedzielę wieczorem - w przeddzień szczytu UE - w Brukseli odbyło się spotkanie z udziałem Merkel, premiera Holandii Marka Rutte i premiera Turcji Ahmeta Davutoglu. Podczas sześciogodzinnej dyskusji powstały zarysy porozumienia z Ankarą przewidujące m. in. przyjęcie przez Turcję wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przedostali się do Grecji. Tusk nie tylko nie został zaproszony na to spotkanie, ale nawet nie poinformowano go o nim - pisze "FAS". (..)
To jak w końcu, tusk jest na usługach merkel, czy jest z nią skonfliktowany?

Oczywiście, że na usługach, ale w ramach "dobrej zmiany" jest i skonfliktowany dla niepoznaki. Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27272 : 2016-03-14, 09:51:36 »

Confused
Szkoda, bo jak wywalą Tuska, to i z Polską nie będą się patyczkować.  Sad

Watpie. Dzieki niemu mamy na karku 11k imigrantow.
Poza tym okazalo sie, ze razem ze Schetyna olali interesy Polakow pracujacych na Wyspach i w zwiazku z tym Szydlo nie wiele mogla juz ugrac.

http://polskie-echo.com/oto-kopia-listu-camerona-do-tuska-kompromitacja-msz-i-ambasady-za-rzadow-platformy/
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27273 : 2016-03-14, 09:52:48 »

Jasne, za sto lat będzie "wina Tuska"...  Cool
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27274 : 2016-03-14, 09:59:20 »

Jasne, za sto lat będzie "wina Tuska"...  Cool
Czytasz z szybkoscia blyskawicy  Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27275 : 2016-03-14, 10:03:15 »

Tusk idzie na odstrzal?  Laughing

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-niemieckiej-prasie-glosno-o-konflikcie-miedzy-Tuskiem-i-Merkel,wid,18211048,wiadomosc.html?ticaid=116a57

(...) "FAS" zwraca uwagę, że w niedzielę wieczorem - w przeddzień szczytu UE - w Brukseli odbyło się spotkanie z udziałem Merkel, premiera Holandii Marka Rutte i premiera Turcji Ahmeta Davutoglu. Podczas sześciogodzinnej dyskusji powstały zarysy porozumienia z Ankarą przewidujące m. in. przyjęcie przez Turcję wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przedostali się do Grecji. Tusk nie tylko nie został zaproszony na to spotkanie, ale nawet nie poinformowano go o nim - pisze "FAS". (..)
To jak w końcu, tusk jest na usługach merkel, czy jest z nią skonfliktowany?
Problem ze zrozumieniem slowa pisanego?
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4088


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27276 : 2016-03-14, 10:16:27 »

Tusk idzie na odstrzal?  Laughing

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-niemieckiej-prasie-glosno-o-konflikcie-miedzy-Tuskiem-i-Merkel,wid,18211048,wiadomosc.html?ticaid=116a57

(...) "FAS" zwraca uwagę, że w niedzielę wieczorem - w przeddzień szczytu UE - w Brukseli odbyło się spotkanie z udziałem Merkel, premiera Holandii Marka Rutte i premiera Turcji Ahmeta Davutoglu. Podczas sześciogodzinnej dyskusji powstały zarysy porozumienia z Ankarą przewidujące m. in. przyjęcie przez Turcję wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przedostali się do Grecji. Tusk nie tylko nie został zaproszony na to spotkanie, ale nawet nie poinformowano go o nim - pisze "FAS". (..)
To jak w końcu, tusk jest na usługach merkel, czy jest z nią skonfliktowany?
Problem ze zrozumieniem slowa pisanego?
Raczej ze zrozumieniem pisowskiej logiki. Znaczy, jej braku...  Very Happy
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27277 : 2016-03-14, 10:31:04 »

Tusk idzie na odstrzal?  Laughing

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,W-niemieckiej-prasie-glosno-o-konflikcie-miedzy-Tuskiem-i-Merkel,wid,18211048,wiadomosc.html?ticaid=116a57

(...) "FAS" zwraca uwagę, że w niedzielę wieczorem - w przeddzień szczytu UE - w Brukseli odbyło się spotkanie z udziałem Merkel, premiera Holandii Marka Rutte i premiera Turcji Ahmeta Davutoglu. Podczas sześciogodzinnej dyskusji powstały zarysy porozumienia z Ankarą przewidujące m. in. przyjęcie przez Turcję wszystkich uchodźców, którzy nielegalnie przedostali się do Grecji. Tusk nie tylko nie został zaproszony na to spotkanie, ale nawet nie poinformowano go o nim - pisze "FAS". (..)
To jak w końcu, tusk jest na usługach merkel, czy jest z nią skonfliktowany?
Problem ze zrozumieniem slowa pisanego?
Raczej ze zrozumieniem pisowskiej logiki. Znaczy, jej braku...  Very Happy
Radosc po wyrwaniu chwasta, to naturalna reakcja  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27278 : 2016-03-14, 14:06:07 »

scenariusz na TK jest wg mnie prosty.

zrobi się teraz komisje sejmowe które zajmą się zaleceniami K Wen.  To  będzie trwać. Komisje będą  procedować i przesyłać propozycję do KW a ta będzie odpowiadać że im coś nie leży. I apiać od nowa. Przesyłaja następną  propozycje. Za niecały rok sprawa sama się rozwiąże, bo wygasają mandaty niektórych polityków w togach, w tym głównego ajatollaha.
KE nie zajmie się skargą Targowicy tak jak należy - bo prace trwać będą.
Nikt nikomu nie zarzuci złej woli. Pracować przecież będą nad kompromisem. A my wiemy że i tak nie będzie, bo żadna partia nie mogła by się wytłumaczyć swojemu elektoratowi ze zmiany stanowiska w tej sprawie. Sprawa będzie rozwiązana. Uzbroić się w cierpliwość i nie ekscytować  Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #27279 : 2016-03-14, 14:51:32 »

Zapisane
Strony: 1 ... 1359 1360 1361 1362 1363 [1364] 1365 1366 1367 1368 1369 ... 3984 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 20 zapytaniami.