forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-23, 17:29:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
667862 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3718 3719 3720 3721 3722 [3723] 3724 3725 3726 3727 3728 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11904438 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17921


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74440 : 2024-02-09, 09:16:35 »

Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74441 : 2024-02-09, 09:24:11 »

Szybciej zrozumieja niz miastowi  Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74442 : 2024-02-09, 10:21:00 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71858


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74443 : 2024-02-09, 10:39:56 »

To Unia jeszcze nie dała Polsce pieniędzy z KPO? Shocked Przecież Tusk obiecał je załatwić dla Polski
w ciągu 24 godzin po objęciu stanowiska premiera...  Cool

"Podatek od samochodów spalinowych, nazywany także podatkiem ekologicznym, może wejść w życie pod koniec 2024 roku. To jeden z warunków wypłaty Polsce unijnych środków w ramach KPO..."
Czyli nowe kamienie milowe... Z tych kamieni chyba mur zbudują... Wink
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74444 : 2024-02-09, 10:51:10 »

 Laughing
https://youtube.com/shorts/k1fN8fmO3fM?si=or-wrawYduVFCyul
To ten ? Pięknie panuje nad emocjami tłumu  - Tusk z Nazaretu... Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71858


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74445 : 2024-02-09, 10:57:19 »

On by lepiej mógł się wziąć za pisanie bajek... Cool  Albo książek SF, fantazję ma... Laughing
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74446 : 2024-02-09, 11:04:28 »

Ale jest mocz ponad wszystko w spotkaniach z niemiecka urszula - warto dla takich momentow zyc... Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74447 : 2024-02-09, 11:11:55 »

On by lepiej mógł się wziąć za pisanie bajek... Cool  Albo książek SF, fantazję ma... Laughing
Dokonał cudu ponad wszystko - jako zwykły obywatel bez teki mistra finasow, premiera, odblokował pieniadze Polek i Polakow... Laughing 
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4083


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74448 : 2024-02-09, 11:13:08 »

Hehehehe, nieważne, ważne, że ubecki PiS dokonuje żywota. Prezes zwariował i swojego żywota dokończy ze swoimi ubekami Kamińskim I wąsikiem w lochach. A zero, co się poobstawial rodziną i świadkami że ślubu już też podobno ledwo cipi. Miód na moje oczy.
Szkoda tylko że rydzylowi miliard złotych należący do Polaków oddali.
Ja rozumiem, że lubicie PiS, mejze, Piotrowicza, Pawłowicz, kryzę i tym podobne kreatury. Ale czasy zła i głupoty niestety już się kończą.
Piękne dni, Wielka, Uczciwa Polska, współczuję tylko Panu Tuskowi użerania się z takim debilizmem, po co mu to, mógłby sobie wypoczywać na Hawajach za sowitą emeryturę. Prawdziwy patriota, nie jak te pisowski-ruskie onuce.
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26037


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74449 : 2024-02-09, 11:18:41 »

Ubeckie PO postępuje dokładnie tak samo, tylko oni są dla niektórych "swojsi" i tyle.
Ja nie rozumiem, skąd twierdzenie, że tu "lubią PiS?", czy "lubią PO" - przecież to jeden rak toczący ten kraj.
No może PO jest lżejszą odmianą tej śmiertelnej choroby...  Confused
Na szczęście dla tego Forum, że ten "siekierkowy" jest wyrozumiały i kompletnie nie cenzuruje... Wink
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74450 : 2024-02-09, 12:03:10 »

Hehehehe, nieważne, ważne, że ubecki PiS dokonuje żywota. Prezes zwariował i swojego żywota dokończy ze swoimi ubekami Kamińskim I wąsikiem w lochach. A zero, co się poobstawial rodziną i świadkami że ślubu już też podobno ledwo cipi. Miód na moje oczy.
Szkoda tylko że rydzylowi miliard złotych należący do Polaków oddali.
Ja rozumiem, że lubicie PiS, mejze, Piotrowicza, Pawłowicz, kryzę i tym podobne kreatury. Ale czasy zła i głupoty niestety już się kończą.
Piękne dni, Wielka, Uczciwa Polska, współczuję tylko Panu Tuskowi użerania się z takim debilizmem, po co mu to, mógłby sobie wypoczywać na Hawajach za sowitą emeryturę. Prawdziwy patriota, nie jak te pisowski-ruskie onuce.
No widzisz w jakiej  skrajnosci politycznej  zyjesz Nie lubimy zielonej komuny, ktora sie tworzy na naszych oczach, te bajki Pis  - Po plus kto jest lepszy,  mozna sobie oddstawic do lamusa Twoja argumentacja dotyczy lat 90 - tych... Piszemy o mechanzimach, ktore odgospdarczaja kraje unii, a nie o sprawiedliwosci społecznej, pt kawa na ławe tvn...
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26037


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74451 : 2024-02-09, 12:06:01 »

A że czasem kto tu wrzuci "pisowski przekaz dnia" raczej nikomu nie przeszkadza, a nawet zachęca do dyskusji! Wink  Laughing
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74452 : 2024-02-09, 12:13:17 »

Ubeckie PO postępuje dokładnie tak samo, tylko oni są dla niektórych "swojsi" i tyle.
Ja nie rozumiem, skąd twierdzenie, że tu "lubią PiS?", czy "lubią PO" - przecież to jeden rak toczący ten kraj.
No może PO jest lżejszą odmianą tej śmiertelnej choroby...  Confused
Na szczęście dla tego Forum, że ten "siekierkowy" jest wyrozumiały i kompletnie nie cenzuruje... Wink
siekerkowy musi miec duzo wyrozumiałosci jesli chodzi o wyrozumiałosc, dostrzegam, szanuje... Cool
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74453 : 2024-02-09, 12:15:36 »

A że czasem kto tu wrzuci "pisowski przekaz dnia" raczej nikomu nie przeszkadza, a nawet zachęca do dyskusji! Wink  Laughing
Laughing
Jak to pisowskiego - przeciez to popis... Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74454 : 2024-02-09, 12:37:38 »

Hehehehe, nieważne, ważne, że ubecki PiS dokonuje żywota. Prezes zwariował i swojego żywota dokończy ze swoimi ubekami Kamińskim I wąsikiem w lochach. A zero, co się poobstawial rodziną i świadkami że ślubu już też podobno ledwo cipi. Miód na moje oczy.
Szkoda tylko że rydzylowi miliard złotych należący do Polaków oddali.
Ja rozumiem, że lubicie PiS, mejze, Piotrowicza, Pawłowicz, kryzę i tym podobne kreatury. Ale czasy zła i głupoty niestety już się kończą.
Piękne dni, Wielka, Uczciwa Polska, współczuję tylko Panu Tuskowi użerania się z takim debilizmem, po co mu to, mógłby sobie wypoczywać na Hawajach za sowitą emeryturę. Prawdziwy patriota, nie jak te pisowski-ruskie onuce.
No widzisz w jakiej  skrajnosci politycznej  zyjesz Nie lubimy zielonej komuny, ktora sie tworzy na naszych oczach, te bajki Pis  - Po plus kto jest lepszy,  mozna sobie oddstawic do lamusa Twoja argumentacja dotyczy lat 90 - tych... Piszemy o mechanzimach, ktore odgospdarczaja kraje unii, a nie o sprawiedliwosci społecznej, pt kawa na ławe tvn...
Uwierz mi, ze gdyby pisowcy teraz rzadzili, nie zostawiłbym na nich suchej nitki. Bo ja nie pisze o moim "pragnieniu mojsza sprawiedliwosc", bo nie musze. Interesuje mnie dlaczego konczy sie era logiki, a zaczyna era idiotyzmu, a wrzutki i nasmiewanie sie z politykow obecnie rzadzacych, rzecz normalna - po to, zeby ich miec w całosci tam , gdzie oni nas Bo oni uwielbiaja jak ludzie ich bronia , jedni tych, a drudzy tamtach - mojsza sprawiedliwosc sie to fachowo nazywa  ....
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74455 : 2024-02-09, 12:47:02 »

https://www.dw.com/pl/reforma-migracyjna-ue-pomimo-sprzeciwu-polski/a-68208037
Proszę bardzo, ten sam mechanizm oglupiania społecznego który stosował pis Najpierw podpisują, a potem protestują Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4083


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74456 : 2024-02-09, 12:48:51 »

Ubeckie PO postępuje dokładnie tak samo, tylko oni są dla niektórych "swojsi" i tyle.
Ja nie rozumiem, skąd twierdzenie, że tu "lubią PiS?", czy "lubią PO" - przecież to jeden rak toczący ten kraj.
No może PO jest lżejszą odmianą tej śmiertelnej choroby...  Confused
Na szczęście dla tego Forum, że ten "siekierkowy" jest wyrozumiały i kompletnie nie cenzuruje... Wink

Takie rozwadnianie tematu ala płatna prostytutka pisowska Mazurek. Pisowcy są źli, ale tamci są tacy sami, w zasadzie to jeden wuj...
Nie, tak nie jest, byliśmy o krok od dyktatury, służby dbały o interes partyjny, telewizja szczuła, prokuratura chroniła bandytów. Kaczyński zmienił ustrój państwa nie mając do tego mandatu (większości konstytucyjnej). Za to jest paragraf. Teraz trzeba to wszystko prostować, rozliczać, babrać się w tym bagnie z pisowskimi prokuratorami, służbami, telewizją.

Pełen szacunek do Pana Premiera Tuska, że tak pięknie to rozgrywa, mam nadzieję, że te wszystkie bydlaki nie wyjdą z kryminału do końca ich marnego życia, bo w cywilizowanych krajach za takie przestępstwa grozi dożywocie.

Dzięki tym kryształom, dane 7000 pegasusowanych najważniejszych Polaków, trafiły do wywiadu izraelskiego. Jesteśmy bezbronni dzięki pisowi i to nie jest wyimaginowany problem. PiS szpiegował na rzecz obcego wywiadu...
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74457 : 2024-02-09, 13:02:44 »

Są ludzie którzy są łupani przez polityków i muszą się z tym jakość godzić Są też tacy którzy są dumni z tego, ze mogą być łupani przez ulubiona partie Wszystko jest ok   tylko nie krytykować Rydzykow,  bo oni też mają  prawo do łup? zbiorowego...
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26037


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74458 : 2024-02-09, 13:41:38 »

Pełen szacunek do Pana Premiera Tuska, że tak pięknie to rozgrywa,

No właśnie jak ostatni gamoń postępuje! Najpierw się całą wierchuszkę pisowską wsadza do więzienia, rozwiązuje tę partię, a dopiero później się stawia zarzuty, a Tusk załatwia sprawy jak gangster z gangsterami!
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56814


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #74459 : 2024-02-09, 13:53:40 »

Ale Kaczyński na wolności jest niezbędnym elementem utrzymania władzy przez Tuska. Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 3718 3719 3720 3721 3722 [3723] 3724 3725 3726 3727 3728 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.