forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-22, 23:33:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
667831 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3761 3762 3763 3764 3765 [3766] 3767 3768 3769 3770 3771 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11900675 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75300 : 2024-03-04, 21:42:24 »

Jakieś udziały mają (chyba 30%), bo Unia tego wymagała, aby nie byli monopolistami.
Ale i tak zarządzanie i główne zyski Orlenu należą do Polski.
Laughing
Może jeszcze do polaków z Polski? Shocked

Może do Niemców z Polski, kto to wie... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75301 : 2024-03-04, 21:42:31 »

Skarbiec Polski się napełniał i złotem i rezerwą walutową w kwocie 170,9 mld euro...

A gdzie to piszą, bo mnie się coś o uszy obiło, że NBP wygenerował 20mld straty w 2023r.  Cool
Ja słyszałem że Tusk się do banku dobiera i chce żeby transfer  walutowy wylądował  w Frankfurcie/M Bo złotówka też się nie opłaca ...

Zamieni nam złotówki na euro i zarobimy na tym ponad cztery razy tyle... Shocked Laughing
Laughing
Szczepienia też popierali na początku,  tak samo będzie z euro w portfelu...Akurat mam to przerobione na własnej skórze No chyba że Niemcy kochaja Polaków, i nie  będą nas  łupać ...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75302 : 2024-03-04, 21:48:06 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze", "Nasz Nowy Dom" ... Sama polska bieda i zacofanie... Confused Laughing
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75303 : 2024-03-04, 21:50:14 »


Ale u nas trzebva sprzedać zyskowne firmy, bo za nie dostanie się kasę na "zadośćuczynienie" i reparacje wojenne dla Żydów... Jeśli Tusk obiecał (z Komorowskim), to dotrzyma słowa... Cool

W której szczujni medialnej tak twierdzą? Chyba nie w niemieckich mediach w Polsce?  Wink  Laughing

Szczujnia niemiecka tego nie poda... Już dawałam te linki potwierdzające obiecanie spłaty mienia żydowskiego pozostawionego w Polsce (chociaż było zburzone głównie przez Niemców)...
Szczujnia niemiecka ponad wszystko uczciwa, takie mają zasięgi, i to działa Obce narody potrafią skłócić w tydzień, i pozostają bez skazy   Przykład Jugosławia
Krew się lała  5 lat, a niemieckie szczujnia manipulowała opinia publiczna, weryfikując  kto jest sprawiedliwy w zabijaniu  ...W tydzień potrafili wywołać pandemie, i za to się ich chwali podziwia za wiarygodność...

A jak "ładnie" powiedział Sikorski, że Putin jest lepszy od Hitlera,
bo morduje "tylko" detalicznie, a nie hurtowo... Cool
Dyplomatycznie miało być, a wyszła słoma z buta ...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75304 : 2024-03-04, 21:52:42 »


Ale u nas trzebva sprzedać zyskowne firmy, bo za nie dostanie się kasę na "zadośćuczynienie" i reparacje wojenne dla Żydów... Jeśli Tusk obiecał (z Komorowskim), to dotrzyma słowa... Cool

W której szczujni medialnej tak twierdzą? Chyba nie w niemieckich mediach w Polsce?  Wink  Laughing

Szczujnia niemiecka tego nie poda... Już dawałam te linki potwierdzające obiecanie spłaty mienia żydowskiego pozostawionego w Polsce (chociaż było zburzone głównie przez Niemców)...
Szczujnia niemiecka ponad wszystko uczciwa, takie mają zasięgi, i to działa Obce narody potrafią skłócić w tydzień, i pozostają bez skazy   Przykład Jugosławia
Krew się lała  5 lat, a niemieckie szczujnia manipulowała opinia publiczna, weryfikując  kto jest sprawiedliwy w zabijaniu  ...W tydzień potrafili wywołać pandemie, i za to się ich chwali podziwia za wiarygodność...

A jak "ładnie" powiedział Sikorski, że Putin jest lepszy od Hitlera,
bo morduje "tylko" detalicznie, a nie hurtowo... Cool
Dyplomatycznie miało być, a wyszła słoma z buta ...

Dokładnie, a nawet gorzej... Confused Laughing
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75305 : 2024-03-04, 21:53:14 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze"... Laughing
Wtedy się lepiej  nie opłaca  mieć coś swojego...
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17921


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75306 : 2024-03-04, 22:02:48 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze", "Nasz Nowy Dom" ... Sama polska bieda i zacofanie... Confused Laughing
Widzisz tam niemiecki sponsoring?  Shocked
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75307 : 2024-03-04, 22:15:54 »

https://dorzeczy.pl/ekonomia/557139/rozmowa-z-prezesem-instytutu-im-romana-rybarskiego.html
To będzie komuna ponad wszystko razem wzięte wszystkie komuny...
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26024


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75308 : 2024-03-05, 07:31:09 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75309 : 2024-03-05, 08:02:58 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze", "Nasz Nowy Dom" ... Sama polska bieda i zacofanie... Confused Laughing
Widzisz tam niemiecki sponsoring?  Shocked

Nie pamiętam gdzie to słyszałam, czy czytałam... Rolling Eyes "Rolnik szuka żony" też jest "hitem" i pokazuje "typowy" obraz współczenej Polski... Cool Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75310 : 2024-03-05, 08:06:05 »

https://dorzeczy.pl/ekonomia/557139/rozmowa-z-prezesem-instytutu-im-romana-rybarskiego.html
To będzie komuna ponad wszystko razem wzięte wszystkie komuny...

Nieciekawie to wygląda... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75311 : 2024-03-05, 08:09:25 »

Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26024


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75312 : 2024-03-05, 08:10:22 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze", "Nasz Nowy Dom" ... Sama polska bieda i zacofanie... Confused Laughing
Widzisz tam niemiecki sponsoring?  Shocked

Nie pamiętam gdzie to słyszałam, czy czytałam... Rolling Eyes "Rolnik szuka żony" też jest "hitem" i pokazuje "typowy" obraz współczenej Polski... Cool Laughing

To Polki i Polska nie powstały z kolan przez osiem ostatnich lat?  Shocked Sad
Tylko tłuste koty partyjne?  Confused
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26024


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75313 : 2024-03-05, 08:11:28 »

Po co ma się męczyć, jak Orlen można sprzedać i spokój. Cool Laughing Wink

Jasne, najlepiej Rosjanom to benzyna będzie po 2zł.  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75314 : 2024-03-05, 08:34:21 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze", "Nasz Nowy Dom" ... Sama polska bieda i zacofanie... Confused Laughing
Widzisz tam niemiecki sponsoring?  Shocked

Nie pamiętam gdzie to słyszałam, czy czytałam... Rolling Eyes "Rolnik szuka żony" też jest "hitem" i pokazuje "typowy" obraz współczenej Polski... Cool Laughing

To Polki i Polska nie powstały z kolan przez osiem ostatnich lat?  Shocked Sad
Tylko tłuste koty partyjne?  Confused

Tłuste koty i grube ryby... Cool Laughing A niech wszyscy robią co chcą, aby tylko ludziom nic na siłę nie narzucali... Wink
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75315 : 2024-03-05, 08:43:14 »

 Dac niemcowi, wyjdzie po 15zl z podatkami od ocipienia... Laughing
W koncu sie spełni niemiecka obietnica. Nie bedziemy miec nic, i bedziemy szczesliwi... Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75316 : 2024-03-05, 08:53:57 »

 Laughing
Zapisane

Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75317 : 2024-03-05, 08:58:09 »

Oni nas kochają i to z wzajemnością. Cool Wielu Polaków ich woli, niż rodaków, bo propaganda podaje, że jesteśmy głupi, partacze i pijacy. Widać to w programach sponsorowanych przez Niemców, np. "Chłopacy do wzięcia", "Złomiarze", "Nasz Nowy Dom" ... Sama polska bieda i zacofanie... Confused Laughing
Widzisz tam niemiecki sponsoring?  Shocked

Nie pamiętam gdzie to słyszałam, czy czytałam... Rolling Eyes "Rolnik szuka żony" też jest "hitem" i pokazuje "typowy" obraz współczenej Polski... Cool Laughing

To Polki i Polska nie powstały z kolan przez osiem ostatnich lat?  Shocked Sad
Tylko tłuste koty partyjne?  Confused

Tłuste koty i grube ryby... Cool Laughing A niech wszyscy robią co chcą, aby tylko ludziom nic na siłę nie narzucali... Wink
No własnie o to chodzi w tym zielonym syfie, dalsze  zniewalanie ludzi jest konieczne, zeby powstał psychiatryk, i to bedzie wielka  wina putina A dla Polek i Polakow, wina pisu, i putina...
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26024


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75318 : 2024-03-05, 09:16:44 »

Tylko dlaczego sama Europa "walczy" z "ociepleniem klimatu"?  Shocked  Confused
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 26024


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #75319 : 2024-03-05, 09:17:12 »

Zapisane

Strony: 1 ... 3761 3762 3763 3764 3765 [3766] 3767 3768 3769 3770 3771 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 20 zapytaniami.