forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-20, 10:36:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667754 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3907 3908 3909 3910 3911 [3912] 3913 3914 3915 3916 3917 ... 3972 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11883416 razy)
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78220 : 2024-06-21, 05:08:41 »

https://dorzeczy.pl/kraj/601071/niemcy-podrzucaja-kolejnych-migrantow-jedziemy-do-berlina.html
Ale po co tam jechać i prosić na kolanach żeby nie podrzucali...W 2026 roku przejmujemy rolę lidera w polityce przyjmowaniu migrantow Zjedzie się kilka milionów  ale to żaden problem dla usmiechnietej Polski...
Dwa lata bo pakt azylowy trzeba  wdrożyć  Najniższa krajowa trzeba podnieść, I  zasiłki dla migrantow, tak żeby się im opłacało w Polsce siedzieć,  a nie jak za pisu, z biedy  uciekali do Niemiec...

Ciekawe ile wyniesie  inflacja,  podwyżki podatków w 2027?

 
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78221 : 2024-06-21, 05:34:02 »

https://youtu.be/drlKsVdI4rk?si=uc-ww-C2ZskJnvgH
nie olejnik, tylko redaktor wazelina
Wszyscy sa lub beda rasistami, oprocz tosowskich seduszek i Biedronia... Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4083


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78222 : 2024-06-21, 07:22:54 »

https://wiadomosci.wp.pl/polacy-zaskoczyli-ws-uchodzcow-to-najbardziej-imponujace-7040464819940160a
 Laughing
Brawo dla uśmiechniętych  że są już  gotowi przyjąć migrantow Laughing Ciekawe czy cyganow też ? Laughing



hehheehe,
Niemcy cię przyjęli, to może i Polacy cyganów przyjmą...
Mnie niemcy nie przyjmowali, tylko przedstawiciel firmy Hager wtedy jeszcze niemieckiej, zaproponował mi dwuletni kontrakt. To było w Szwecji 2015 - wtedy byłem  tam odelegowany z Polskiej firmy w Gdansku. Jakby co, poczytaj sobie o roznicy miedzy umowa o prace, a kontraktem  Pogadaj z marynarzami, a njalepiej  zapytaj Lewandowskiego Laughing
Czy tusowskie serduszko z zacisnieta flaga unii niemieckiej w zebach zrozumiało?
   


hehehehheehe, jasne, lewandowski...
Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem patriotą, pracującym w Polsce, a nie emigrantem na usługach bauera. Nikt ci tam nie każe siedzieć.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4083


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78223 : 2024-06-21, 07:26:11 »

Jak to śmierdzący dziad kaczyński mówił, przekładasz własne paranoje i cechy na innych.

Bo do zaciśniętej pięści z flagą Unii, to bliżej z niemiec niż z Polski.

hehehhehe
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78224 : 2024-06-21, 07:33:17 »

Jak to śmierdzący dziad kaczyński mówił, przekładasz własne paranoje i cechy na innych.

Bo do zaciśniętej pięści z flagą Unii, to bliżej z niemiec niż z Polski.

hehehhehe
Podziwiam twój patriotyzm i wytrwałość- 8 lat w smierdzacej pisowskiej  Polsce wytrzymać, to jest coś...
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4083


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78225 : 2024-06-21, 07:35:56 »

https://youtu.be/drlKsVdI4rk?si=uc-ww-C2ZskJnvgH
nie olejnik, tylko redaktor wazelina
Wszyscy sa lub beda rasistami, oprocz tosowskich seduszek i Biedronia... Laughing


W niemczech też cię tak traktują, jak cygana?

Bo w zasadzie Polacy na zachodzie są tak traktowani, gdzieniegdzie wolą nawet cyganów czy islamistów niż Polaków. No wredni rasiści, ciekawe czemu?
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4083


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78226 : 2024-06-21, 07:36:26 »

Jak to śmierdzący dziad kaczyński mówił, przekładasz własne paranoje i cechy na innych.

Bo do zaciśniętej pięści z flagą Unii, to bliżej z niemiec niż z Polski.

hehehhehe
Podziwiam twój patriotyzm i wytrwałość- 8 lat w smierdzacej pisowskiej  Polsce wytrzymać, to jest coś...
Przynajmniej nikt nie patrzy na mnie jak na cygana, hehehehe
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78227 : 2024-06-21, 07:51:24 »

https://youtu.be/drlKsVdI4rk?si=uc-ww-C2ZskJnvgH
nie olejnik, tylko redaktor wazelina
Wszyscy sa lub beda rasistami, oprocz tosowskich seduszek i Biedronia... Laughing


W niemczech też cię tak traktują, jak cygana?

Bo w zasadzie Polacy na zachodzie są tak traktowani, gdzieniegdzie wolą nawet cyganów czy islamistów niż Polaków. No wredni rasiści, ciekawe czemu?
Nie mają wielkich tusowskich serduszek Ja też nie mam,  dlatego niektórych omijam szerokim łukiem...
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78228 : 2024-06-21, 07:58:32 »

Jak to śmierdzący dziad kaczyński mówił, przekładasz własne paranoje i cechy na innych.

Bo do zaciśniętej pięści z flagą Unii, to bliżej z niemiec niż z Polski.

hehehhehe
Podziwiam twój patriotyzm i wytrwałość- 8 lat w smierdzacej pisowskiej  Polsce wytrzymać, to jest coś...
Przynajmniej nikt nie patrzy na mnie jak na cygana, hehehehe
Do czasu aż cie  nie usłyszy   rasista mojego pokroju  Laughing
A w ogóle to dzięki że wykonujesz dobra robotę dla mnie, nudzi mi się w pracy u niemieckiego pana. Jak piszesz ,  czas szybciej leci Do 11,25 muszę na Niemca jeszcze tyrac Napisz jeszcze coś ciekawego  o Niemcach
 Laughing
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78229 : 2024-06-21, 08:12:55 »

https://youtu.be/drlKsVdI4rk?si=uc-ww-C2ZskJnvgH
nie olejnik, tylko redaktor wazelina
Wszyscy sa lub beda rasistami, oprocz tosowskich seduszek i Biedronia... Laughing

https://dorzeczy.pl/opinie/600633/kosiniak-kamysz-to-nie-sa-uchodzcy.html
Mam wrażenie że ten z usmiechnietej też rasista  Laughing


Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17910


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78230 : 2024-06-21, 17:48:48 »

Korpo Wieści...
Jak podaje znany amerolski portal niby-handlowy, na terenie polski - aledrogo:
"od 1 lipca 2024 w Polsce zaczną obowiązywać przepisy związane z dyrektywą DAC7"... "Zgodnie z ustawą, będziemy przekazywać organom podatkowym informacje o Tobie, jeśli...".

Tłumacząc na polski - korpo komuna podrzuca przepis do korpo rządu. Korpo rząd zatwierdza. Korpo amerolskie śpieszy wyjaśnić że musi donosić. Samozamachowe koło korpo komuni kapitalizmu original+. Laughing
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 25990


WWW
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78231 : 2024-06-21, 17:55:40 »

A bo na zakup broni z hameryki ciułają... Wink
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17910


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78232 : 2024-06-21, 18:37:13 »

A bo na zakup broni z hameryki ciułają... Wink
Żeby tylko... Mogą tak do oporu bo na ławce rezerwowych mają następny "dobry rząd" od korpo i banko ustaw. Niech tylko ten zbrzydnie polkom i polakom. Mr. Green
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17910


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78233 : 2024-06-21, 18:39:54 »

Oczywiście korpo pośrednik i dystrybutor na preferencyjnych warunkach z odprowadzeniem podatkowym za granicę. Polko/polaku składkuj się na amerolstwo. Mr. Green
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56794


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78234 : 2024-06-21, 20:59:31 »

Już nie na żydostwo? Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17910


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78235 : 2024-06-21, 21:36:11 »

Ale że gdzie się zgubiłeś?
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78236 : 2024-06-22, 11:40:05 »

https://youtu.be/drlKsVdI4rk?si=uc-ww-C2ZskJnvgH
nie olejnik, tylko redaktor wazelina
Wszyscy sa lub beda rasistami, oprocz tosowskich seduszek i Biedronia... Laughing


W niemczech też cię tak traktują, jak cygana?

Bo w zasadzie Polacy na zachodzie są tak traktowani, gdzieniegdzie wolą nawet cyganów czy islamistów niż Polaków. No wredni rasiści, ciekawe czemu?
Maniek gdzie sie zagubiłes? Nie miałem czasu konkretnie odpisac bo tyrałem na niemcow. Z tego co napisałes, mozna wnioskowac jak bardzo odstajesz od swiata realnego, według mnie jakies 50 lat, a przyczyna lezy w warunkach jakich dorastałes, i sie rowijałes. Przypomnij sobie czas kiedy po plotach biała kreda zorro wypisywałes, a nastepnym etapem rozwoju była zabawa w Niesiołowskiego.W tym czasie niektorzy Polacy ogladali juz mur w berlinie z tej kolrowej strony. Moge tylko potwierdzic  przyznajac ci racje, ze miałem szacunek do niemcow wynikajacy z udanej ucieczki w 86 z komuny, na tamten czas niemcy byli dla mnie bogami :lol:Pamietaj tez ze czasy sie zmieniajai, nie chodzi sie w tych samych portkach przez całe zycie Ja bardzo chetnie dopasowywuje sie do czasu jak obowiazuje,a nie jaki był Tkwic w szufladzie patrioty z 1990 roku , to nic innego, jak brak wlasnej osobowosci w kreowaniu osobistego rozwoju- panstwo mysli za obywatela, nie moja bajka...
Stadne myslenie ze wszyscy Polacy maja geny tuska i usługuja niemcom, tylko smieszyc moga. Inteligetni niemcy maja szacunek do inteligetnch Polakow. Za, kreatywnosc, pracowitosc, ucziwosc, i madrosc. Nie ma niemiec zadenego wpluwu na silna osobowsc Polaka, dltego madry niemiec nie wpływa..  U tuskujacych Polakow, niemcy nie dostrzegaja takich cech, dlatego, podlizywanie, i kłanianie sie w pas, skrupulatnie wykorzystuja... No ale to juz było, dokładnie za poł roku opusczam republike unii, bo portki robia sie za ciasne, czas sie zmiena Jarek tez... Jakyby co, nie odpisuje tobie wiecej... 
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78237 : 2024-06-22, 12:31:59 »

https://dorzeczy.pl/kraj/601590/pakt-migracyjny-i-dyrektywa-azylowa-ue-mentzen-alarmuje.html
Menzen judzi, bo u Niemca w pakiecie  nożownicy, gwałciciele mają specjalne prawa, dostają wyroki w zawieszeniu Nie podaje się narodowości, bo trwa walka z mowa nienawiści i rasizmem  Laughing Jakie to piękne  Laughing Jak pięknie pasuje do takiego miasta jak Monachium W 36 było w drugą stronę- historia kołem się toczy
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78238 : 2024-06-22, 12:44:33 »

mała ciekawostka odnosnie migrantow
oficjalnie od 2015 roku przyjechało ich ponad 10milnow, a na ARD mowia ze gospodarka w kryzysie, bo nie ma kim robic Laughing ja bym na wientanmczykow postawił, pracowici ponad wszystko  Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17910


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #78239 : 2024-06-22, 17:30:29 »

Nie dostaniesz, nie ten priorytet na korpo. Chińczykami to już Stany budowali. Teraz dziary i zdziczenie dają extra punkt na selekcji.
https://youtu.be/LZzTFOCAsRY?feature=shared&t=3286
Zapisane
Strony: 1 ... 3907 3908 3909 3910 3911 [3912] 3913 3914 3915 3916 3917 ... 3972 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.