forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-19, 23:55:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
667745 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 3972 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11880770 razy)
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #240 : 2009-05-08, 11:23:45 »

Wystarczy ostro nie doplacac za prace. W Polsce tak sie wlasnie dzieje na zgube kraju i jego obzwateli. Nie kazdy to rozumie.

ja nie rozumiem, ale chetnie poczytam jakie jest rozwiązanie (tego nie dopłacania)

Jak to jakie, dopłacać, dopłacać i jeszcze raz dopłacać... Jak zabranie pieniędzy, to drukować, drukować i jeszcze raz drukować... Tak powstaje bogactwo, nie wiesz o tym? Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #241 : 2009-05-08, 11:33:02 »

Co Ty na ten temat mozesz powiedziec?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Juraj_J%C3%A1no%C5%A1%C3%ADk

ceprze

Nie bądź w osobistych wycieczkach taki ,,hej do przodu'', bo Cię z tyłu zabraknie... Komentować możesz ,,pomysły'' osób, nie same osoby.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #242 : 2009-05-08, 12:38:21 »

Cytuj
Nie baw się w Janosika, bo ten jegomo¶ć Ľle skończył -- i słusznie zreszt±...
Co Ty na ten temat mozesz powiedziec, ceprze?
No my cepry wiemy ze kazdy smierdzacy capem ma problemy z .... wiec raczej nie będziemy się w tym temacie wypowiadć Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #243 : 2009-05-08, 12:49:49 »

Cytuj
To zadna sztuka zbudowac tu bantustan, tu jak i gdzie indziej. Kazdy czwilizowany kraj mozna w pare lat zniszczyc do tego (bantustanu) poziomu.
Masz jakieś problemy z tym bandustanem ?? coś cię z nim wiąże ?? brałaś udział w jego zkładaniu ??Wink
Cytuj
Wystarczy ostro nie doplacac za prace..
jakto nie dopłacać za pracę ?? to do pracy trzeba dopłacac ??? dopłacać to trzeba do bandy darmozjadów którzy są jak wrzód na du**e i widzę ze chyba się z nimi identyfikujesz ??
Cytuj
w taki sposób to  W Polsce tak sie wlasnie dzieje na zgube kraju i jego obzwateli. Nie kazdy to rozumie.
dokładnie nie każdy to rozumie a w zasadzie to większość ma klapki i lezie jak to stado "capów" Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71835


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #244 : 2009-05-08, 15:30:15 »

Teresa Stachurska ma prawo do swojego zdania i to rzucanie "capami" uważam za nie na miejscu.
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #245 : 2009-05-08, 16:01:55 »

ceper - dla górala człowiek z nizin
cap- kozioł

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #246 : 2009-05-08, 16:21:36 »

Teresa Stachurska ma prawo do swojego zdania
Czy kotoś jej to ogranicza ?? czy ja nie mam prawa do własnego zdania ??
Cytuj
i to rzucanie "capami" uważam za nie na miejscu.
potrafisz to uzasadnić ??
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71835


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #247 : 2009-05-08, 16:28:49 »

Teresa Stachurska ma prawo do swojego zdania
Czy koto¶ jej to ogranicza ?? czy ja nie mam prawa do własnego zdania ??
Cytuj
i to rzucanie "capami" uważam za nie na miejscu.
potrafisz to uzasadnić ??
Każdy ma prawo do własnego zdania bez "wycieczek interpersonalnych".
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #248 : 2009-05-08, 16:54:13 »

ceper - dla górala człowiek z nizin
cap- kozioł

Dzięki Viola, w życiu byśmy na to nie wpadli. Wink

Każdy ma prawo do własnego zdania bez "wycieczek interpersonalnych".

Jasne, że tak. Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia (Voltaire). Z dwojga złego lepsza wolność słowa i możliwość bycia oszkalowanym przez byle durnia (prawda zawsze się wybroni), niż banda Big Brotherów którzy będą zaglądać do głów, czy aby przypadkiem wróg jedynie-słusznego-porządku się tam nie lęgnie. Smile To jak z eutanazją: już lepiej łożyć na dziadziusia jakikolwiek by on nie był, niż dać prawo innym do uznania, czy dziadziuś jeszcze jest człowiekiem i powinien żyć, czy już rośliną i nie powinien żyć, bo kiedyś my będziemy starzy, a jak będziemy niewygodni, to lekarz, który uzna nas za roślinę zawsze się znajdzie... Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #249 : 2009-05-08, 17:28:34 »

ceper - dla górala człowiek z nizin
cap- kozioł

Dzięki Viola, w życiu byśmy na to nie wpadli. Wink

michał mam w sobie tyle altruizmu, troski o bliźniego, że stwierdziłam iż muszę to napisać  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #250 : 2009-05-08, 17:34:08 »

cała drżałam z obawy, że pomylicie capa z ceperem  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #251 : 2009-05-08, 18:29:43 »

michał mam w sobie tyle altruizmu, troski o bliźniego, że stwierdziłam iż muszę to napisać  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
cała drżałam z obawy, że pomylicie capa z ceperem  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pięknie dziękujemy Pani Dobrodziejce za łaskę poznania, ślubujemy dozgonną wdzięczność i aby kobiecość Twoją, której jak widzę Wam nie brakuje, podniecić, ślę te dwa nagie... miecze. Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #252 : 2009-05-08, 18:37:57 »

michał mam w sobie tyle altruizmu, troski o bliźniego, że stwierdziłam iż muszę to napisać  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
cała drżałam z obawy, że pomylicie capa z ceperem  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pięknie dziękujemy Pani Dobrodziejce za łaskę poznania, ślubujemy dozgonną wdzięczność i aby kobiecość Twoją, której jak widzę Wam nie brakuje, podniecić, ślę te dwa nagie... miecze. Smile

Jak ja lubię takie teksty, jesteś boski, masz poczucie humoru i za to Cie uwielbiam. Very Happy Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #253 : 2009-05-09, 00:06:47 »

Napisze cos z mojego podworka o niegodziwej oplacie za wykonywana prace.Tutejszy Urzad Pracy,wyplaca swiadczenia socjalne dla bezrobotnych.Od 20 lat,bo tyle jestem w Niemczech kazdemu bezrobotnemu nalezala sie zapomoga w postaci talonow na sprzet elektryczny,odziez dla calej rodzinki,oplaty czynszu za mieszkanie,no i pewnej gotoweczka do portfela.Od 2-3 lat wiele swiadczen skrocili.Poszli jeszcze dalej,swoich  dlugoletnich  klientow wyslali do pracy.Pomoce w kuchni ,w przedszkolu,w ogrodnictwie itd.itp.Ludzie ci pracuja jak wszyscy inni normalni pracownicy po 7,5 godz dziennie.Roznica i to kolosalna jest w koncowym rozrachunku.Oni otrzymuja 1 € na godzine.Nic dodac nic ujac. Czy zal mi tych ludzi??moze tak,moze nie.Kazda sytuacja czegos nas uczy.Dlatego nie potepiam ani tych co daja ani tych co biora.Moim wpisem,chcialam tylko zasygnalizowac,ze tam gdzie jest dobrze jest rowniez i zle Confused
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #254 : 2009-05-09, 09:13:01 »

Każdy ma prawo do własnego zdania bez "wycieczek interpersonalnych".
Gdzie ty widzisz "interpersonalną wycieczke" ??
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #255 : 2009-05-09, 09:22:37 »

Napisze cos z mojego podworka o niegodziwej oplacie za wykonywana prace.Tutejszy Urzad Pracy,wyplaca swiadczenia socjalne dla bezrobotnych.Od 20 lat,bo tyle jestem w Niemczech kazdemu bezrobotnemu nalezala sie zapomoga w postaci talonow na sprzet elektryczny,odziez dla calej rodzinki,oplaty czynszu za mieszkanie,no i pewnej gotoweczka do portfela.Od 2-3 lat wiele swiadczen skrocili.Poszli jeszcze dalej,swoich dlugoletnich klientow wyslali do pracy.Pomoce w kuchni ,w przedszkolu,w ogrodnictwie itd.itp.Ludzie ci pracuja jak wszyscy inni normalni pracownicy po 7,5 godz dziennie.Roznica i to kolosalna jest w koncowym rozrachunku.Oni otrzymuja 1 € na godzine.Nic dodac nic ujac. Czy zal mi tych ludzi??moze tak,moze nie.Kazda sytuacja czegos nas uczy.Dlatego nie potepiam ani tych co daja ani tych co biora.Moim wpisem,chcialam tylko zasygnalizowac,ze tam gdzie jest dobrze jest rowniez i zle Confused

Pamiętam czasy jak kilku znanych mi osobników wyjechało na "pochodzenie" do rajchu Wink siedzieli na zasiłku Wink czasem popracowali troche na czarno ;P zasiłki więc generują biede i ludzi którzy chcą nic nie robić i dostawać kase więc pewnie gospodarka niemiecka już tego nie wytrzymywała, więc co się dziwisz że poucinali tej bandzie nierobów kase ??? no i skoro piszesz że dostają 1euro na godzine to moze dowiedz się czy przypadkiem państwo nie opłaca im także mieszkania ?? i innych "socjalnych przyjemności" ( na koszt całego społeczeństwa ) a to euro to tylko reszta na drobne wydatki Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #256 : 2009-05-09, 09:27:03 »

Kazda sytuacja czegos nas uczy.

Pytanie tylko czego. Różnica między prawicą a lewicą bierze się z tego, że prawicowiec i lewicowiec oczami widzą dokładnie to samo, ale ,,mózgiem'' dokładnie odwrotnie, a jak wiadomo, to drugie ,,patrzenie'' jest tym istotnym. Więcej o tym: http://bankier.tv/video/Korwin-Mikke-Grecy-rozkradli-unijne-pieniadze-41750.html
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #257 : 2009-05-09, 10:39:38 »

że prawicowiec i lewicowiec...

W Polsce nie ma ani "prawi" i ani "lewi".
Są kasty polityczne, które zamieniają się "władaniem", a gdy się do niego któraś dorwie z "woli demokracji", to robi tylko tyle, aby się utrzemać na następną kadencję... Jak dotąd bez powodzenia.

PS
Wyjątkiem jest tylko PSL, który "trzyma zabawki" nieustająco...  Laughing
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #258 : 2009-05-09, 11:16:36 »

W Polsce nie ma ani "prawi" i ani "lewi".
S± kasty polityczne, które zamieniaj± się "władaniem", a gdy się do niego która¶ dorwie z "woli demokracji", to robi tylko tyle, aby się utrzemać na następn± kadencję... Jak dot±d bez powodzenia.
No wiesz w Polsce są tylko LEWICOWE kasty żeby nie powiedzieć "lewackie" odróżnia ich tylko wzgledem stada c***w stosunek do KK i lizania d**y czarnym, aczkolwiek końkordat Wink powstał za tych niby bardzo politpoprawnych Wink a jak sam napisałeś nikomu się nie udaje bo co innego nagadać tłumokom a co innego potem zrobić cokolwiek, w systemie który to uniemożliwia Wink
Cytuj
PS
Wyj±tkiem jest tylko PSL, który "trzyma zabawki" nieustaj±co... Laughing
bo tylko siedzi cicho na strażackich pompach i czeka aż ich będą musieli podłączyć pod główny strumień Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #259 : 2009-05-09, 12:24:50 »

że prawicowiec i lewicowiec...

W Polsce nie ma ani "prawi" i ani "lewi".
Są kasty polityczne, które zamieniają się "władaniem", a gdy się do niego któraś dorwie z "woli demokracji", to robi tylko tyle, aby się utrzemać na następną kadencję... Jak dotąd bez powodzenia.

PS
Wyjątkiem jest tylko PSL, który "trzyma zabawki" nieustająco...  Laughing

Nie miałem na myśli członków rządu, tylko mentalność każdego człowieka. Obecność tzw. ,,prawicy'' i tzw. ,,lewicy'' w rządzie to kwestia definicji tych pojęć.

PS. Nie mam zamiaru dalej o tym rozmawiać. Jeżeli ktoś chce mieć w rządzie socjal-demokrację, to niech sobie ją wybiera, tylko powinien liczyć się z tym, że ,,dobre czasy'' się skończą, że ja na jego emeryturę płacił nie będę -- są sposoby. Seniorzy (a przecież każdy z nas kiedyś nim będzie) albo mają dobrze wychowane dzieci które utrzymają ich ,,na stare lata'', albo nie mają dzieci, co pozwoliło im w młodym wieku bardziej skupić się na dbaniu o finansową przyszłość -- w innych przypadkach popełnili błędy (źle wychowali dzieci, nie oszczędzali, itp.), a za błędy trzeba płacić (z własnej kieszeni). Przy okazji warto zauważyć, że im większy podatek, tym trudniej oszczędzać (bo drożej) i tym trudniej dobrze wychować dziecko (bo trzeba więcej poświęcać czasu na pracę, bo drożej; bo często matka musi pracować) -- życzę, żebyście nie obudzili się z ręką w kiblu.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 3972 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.