forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-20, 09:02:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
667745 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 3972 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11882797 razy)
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #540 : 2009-07-05, 15:19:52 »

wole to inaczej odbić tańszym kosztem

Mam nadzieję, że nie zamierzasz wywołać III Wojny Światowej, jak ten nieszczęśnik z KRLD?   Shocked  Wink
jaki nieszczęśnik?
przecie on trawy nie żre
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #541 : 2009-07-05, 15:29:28 »

On mi wygląda na "korytkowca", ale lud jego głoduje, bo nie ma już co kraść...  Shocked
Taką komunę wprowadził. Confused
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #542 : 2009-07-05, 15:35:33 »

On mi wygląda na "korytkowca", ale lud jego głoduje, bo nie ma już co kraść...  Shocked
Taką komunę wprowadził. Confused
e tam
brak im "przestrzeni życiowej"
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #543 : 2009-07-05, 15:47:47 »

Chyba pomyliłeś Drogiego Przywódcę Tow. Kim Dzong Il z pewnym wegetarianinem od "Lebensraum"  Shocked
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #544 : 2009-07-05, 16:11:35 »

Chyba pomyliłeś Drogiego Przywódcę Tow. Kim Dzong Il z pewnym wegetarianinem od "Lebensraum"  Shocked
nie widzę różnicy
metody tożsame
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #545 : 2009-07-05, 17:39:51 »

... wszyscy nie chcą się bogacić. Niektórzy wolą nic nie robić i nic nie mieć...

To niebyt precyzyjne, mysle ze oni faktycznie "wolą nic nie robić"
ale woleliby rowniez miec, to tak jak ze zdrowiem, czyli "czasem zycia" .  Cool

Wystarczy tylko nie myslec o tym a jakos to bedzie!  Shocked

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #546 : 2009-07-05, 18:18:19 »

dbanie o zdrowie i dbanie o pieniadze to w tym przypadku zupelnie 2 rozne kwestie
jesli chodzi o kasiore, to wg mnie nie ma co spazmowac i niewolniczo sie jej poddawac
tylko po prostu "robic swoje", z glowa, i wyniki same przyjda, w ten sposob mozna sie dorobic wiecej niz tylko konta w banku
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #547 : 2009-07-05, 18:33:08 »

Mogę też kopać rowy łopatą, bo to dobre ćwiczenie...

ale wtedy znowu pojawia sie dylemat, jakie zastosowac proporcje  Very Happy
przynajmniej mnie to zwykle trapi
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #548 : 2009-07-05, 19:09:30 »

Nieraz, z okna w mojej pracy, obserwuję grupkę mężczyzn popijających piwo. Pogoda się zmienia, a oni spokojnie stoją, rozmawiają sobie, niczym się nie przejmują, nie pracują, dotleniają się cały dzień. Czy oni zamartwiają się brakiem pieniędzy? Chyba nie... oni wyżebrzą, ukradną i żyją z dnia na dzień. Czasami nawet im zazdroszczę tej swobody, braku uganiania się za czymkolwiek, zupełnej beztroski. Z drugiej strony wiem, że nie zamieniłabym się z nimi na miejsca i bądź tu mądry co komu jest potrzebne do szczęścia Wink Na tym przykładzie widać, że pieniądze raczej nie Laughing

http://siorbajslonego.rotfl.pl/takie_takie_zyciowe_autentyk__tekst-3f45.html Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #549 : 2009-07-05, 19:51:13 »

Mogę też kopać rowy łopatą, bo to dobre ćwiczenie...
ale wtedy znowu pojawia sie dylemat, jakie zastosowac proporcje 

A w tym przypadku proporcja jest uzależniona od tego, czy zapłata jest z metra po kapitalistycznemu, czy za godzinę, jak za komuny.   Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #550 : 2009-07-05, 19:56:38 »


 Laughing
Właśnie dlatego jest ważne przemyślenie i ustalenie dokładnie realnych celów do których się dąży...  Cool
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #551 : 2009-07-05, 20:03:32 »

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #552 : 2009-07-05, 20:10:31 »

...albo jesli dany produkt (w tym przypadku "ale") ma bardzo krotki okres przydatnosci do spozycia Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #553 : 2009-07-05, 20:15:59 »

"Ale" no dla takiego raw-piwosza "podhayowane", przeterminowane piwko to pewnie perfuma, że o smaku nie napomknę...  Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #554 : 2009-07-05, 20:23:09 »

w ogole rzeczywiscie jestem dosc zaskoczona, i wspolczuje organizatorom, pewnie niezle im sie oberwalo po uszach, bo Wyspiarze maja zerowa tolerancje jesli chodzi o czekanie na swoja "pinte", zwlaszcza jesli juz sa po kilku, i zwlaszcza typowy "ale"-pijca czyli starszy gosc, ktory caly dzien spedza w pubie. on "zna zycie" i "nie da sobie" - potrafia byc strasznie chamowaci.
"oi! pint of 'london pride', love!"
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #555 : 2009-07-05, 20:30:52 »

Podawanie ponad 0,5l piwa w upale mija się z celem! No chyba, że na parę szybkich haustów, bo 0,33 się robi za ciepłe, gdy się je smakuje.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #556 : 2009-07-05, 20:47:46 »

eh, ja na przyklad nie mialabym nic przeciwko cieplemu piwku, ale oczywiscie nie pije z wiadomych wzgledow
to sa tacy giganci, ze potrafie cala szklanke wlac w siebie jednym haustem
smieszy mnie, ze Polacy wlasnie maja opinie takich alkoholikow. w Polsce to przynajmniej normalni ludzie pija wieczorem, a nie w przerwie na lunch.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #557 : 2009-07-05, 20:56:04 »


Michał, to jest bardzo trafna odpowiedź Smile Uzmysławia, że to co jest dobre dla jednego - dla drugiego już niekoniecznie.
Nadmiar wszystkiego w życiu jest szkodliwy, obojętnie co weźmiemy pod obserwację. Nie chodzi tylko o nadmiar pracy, nadmiar pieniędzy, ale ogólny, przesadzony pęd do posiadania wszystkiego i za wszelką cenę. Ostatecznie dochodzimy do wniosku, że finał naszych starań jest dokładnie początkiem tego czego oczekujemy. Koło się nakręca i wymusza kolejne, niepotrzebne już działania.
Tak naprawdę to czlowiek potrzebuje pieniędzy tyle - na  ile one mu zapewnią godziwe życie, wiedzy tyle, żeby od niej nie stracić rozumu Wink miłości tyle, ile można ogarnąć sercem, czasu tak dużo, żeby mieć szansę go dobrze spożytkować i tak dużo zdrowia, żeby nie wydawać pieniędzy na jego naprawianie.
Reszty to już sami się dorobimy Laughing
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #558 : 2009-07-05, 20:56:58 »

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #559 : 2009-07-05, 21:03:34 »

Nadmiar wszystkiego w życiu jest szkodliwy, obojętnie co weźmiemy pod obserwację. Nie chodzi tylko o nadmiar pracy, nadmiar pieniędzy, ale ogólny, przesadzony pęd do posiadania wszystkiego i za wszelką cenę. Ostatecznie dochodzimy do wniosku, że finał naszych starań jest dokładnie początkiem tego czego oczekujemy. Koło się nakręca i wymusza kolejne, niepotrzebne już działania.
Tak naprawdę to czlowiek potrzebuje pieniędzy tyle - na  ile one mu zapewnią godziwe życie, wiedzy tyle, żeby od niej nie stracić rozumu Wink miłości tyle, ile można ogarnąć sercem, czasu tak dużo, żeby mieć szansę go dobrze spożytkować i tak dużo zdrowia, żeby nie wydawać pieniędzy na jego naprawianie.
Reszty to już sami się dorobimy Laughing

ooo, jak ladnie i trafnie napisane
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 3972 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.