forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-20, 14:29:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
667763 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 3972 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11885186 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71838


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #920 : 2009-08-01, 20:23:14 »

Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #921 : 2009-08-01, 22:58:07 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71838


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #922 : 2009-08-02, 00:01:54 »

Tereso, czy myślałaś już o wzięciu udziału w wyborach do władz lokalnych? Na pewno zadbałabyś o stronę socjalną społeczeństwa. Inni zadbaliby o pozostałe kierunki, głównie o rozwój gospodarczy i ekonomiczny tak, że wszystko byłoby w odpowiednich proporcjach i na odpowiednim miejscu. No i parytet kobiet można by łatwiej utrzymać na wysokim poziomie.
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #923 : 2009-08-02, 01:11:29 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71838


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #924 : 2009-08-02, 08:14:15 »

Totalny kataklizm jest teraz, przy męskich rządach  Wink)
Chciałabym sprostować swoje zdanie, żeby nie było takie stronnicze. Mianowicie, nie chcę generalizować i wszystkich męższczyzn "wrzucać do jednego worka". Nie jest tak, że wszyscy panowie rządzili nieudolnie, a paniom nic nie można zarzucić. Chcę tylko podkreślić, że w dotychczasowych rządach przeważali ilościowo znacznie mężczyźni, a rezultaty mamy takie, jak widać. Pisząc o większym parytecie dla kobiet, mam na uwadze tylko to, iż natura kobiet jest bardziej opiekuńcza, troskliwa, bardziej pokojowa, mniej lubiąca ryzyko i zaspakajanie głównie własnych ambicji. Również potrzebna w rządach jest stanowczość (nie mylić z uporem) męska, doświadczenie i znajomość potrzeb wielu dziedzin gospodarki kraju.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #925 : 2009-08-02, 08:35:49 »


"Jacy ci Polacy głupi są!" - czy taki jest sens twojej wypowiedzi "ali"?
No są i co z tego?
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #926 : 2009-08-02, 10:35:27 »


Bardzo mi się podoba zwrot "zaangażowany komunista" to jest coś takiego zdecydowanie gorszego niż samo "komunista" Smile)))))
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #927 : 2009-08-02, 11:00:22 »

A teraz sobie wymyślili "paryteta", żeby jeszcze łatwiej i humanitarniej "strzyc te polskie owce". Wink
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #928 : 2009-08-02, 11:08:11 »


"Jacy ci Polacy głupi są!" - czy taki jest sens twojej wypowiedzi "ali"?
No są i co z tego?
ano właśnie
nie dociera do planktonu
że zawsze mieliśmy i mamy  sprzedajne elity,
którym trzeba nałożyć demokratyczny kaganiec w postaci  wyborów bezpośrednich w okręgach jednomandatowych
i wprowadzić twarde systemowe zasady rozliczania
skończyć z zasadą mierny, bierny ale wierny
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #929 : 2009-08-02, 11:10:51 »

A może faktycznie tylko te "Matki Polki" - uratują ten K-raj? Wink
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #930 : 2009-08-02, 11:17:40 »

A może faktycznie tylko te "Matki Polki" - uratują ten K-raj? Wink
toż to tak samo zindotkrynowane
horyzont im się kończy na czubku nosa
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71838


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #931 : 2009-08-02, 16:55:40 »

A gdzie panom kończy się horyzont?
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #932 : 2009-08-02, 20:34:30 »

Ja ubieram spódniczkę "od wielkiego święta" Wink


A dlaczego "od wielkiego swieta?" My to lubimy!!!!

zdziwiłabym się gdybyście nie lubili.....oczywiście częstość nakładania spódniczek jest wprost proporcjonalna do powabności, zgrabności, lini nóg ....dlatego adam musisz zrozumieć to, że np. taka pani "Zosia"  może chcieć nakładać spódniczkę raz w roku np. na 1 maja....Smile
ja osobiście nakładam spódniczki często a na spotkanie z mężczyzną raczej zawsze, spodnie owszem np. gdy potrzebuje zrobić szybkie zakupy bez zbędnej kokieterii...
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #933 : 2009-08-02, 20:47:21 »

... że np. taka pani "Zosia"  może chcieć nakładać spódniczkę raz w roku np. na 1 maja....Smile...

To mnie "rozwalilo" Smile Smile Smile

Tak na marginesie "Zosia" to bardzo ladne imie.
Byl nawet taki "tekst" o Zosi Samosi. Smile

Zapisane
kalina
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #934 : 2009-08-02, 21:10:32 »

Temat spódniczek dawno zakończony Smile) czyżby "ktoś" potrzebował potwierdzenia własnej wartości ??? A tak na marginesie mam na imię " Zosia"
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #935 : 2009-08-02, 21:32:18 »

Temat spódniczek dawno zakończony Smile) czyżby "ktoś" potrzebował potwierdzenia własnej wartości ??? A tak na marginesie mam na imię " Zosia"

witaj Zosia, no nie jestem na bieżąco, wróciłam z urlopu więc dla mnie temat spódniczek jak najbardziej aktualny...tylko hipokryta powie iz nie potrzebuje potwierdzenia własnej wartości, a kobiety? to juz w szczegolności, wszystkie bez wyjątku...Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #936 : 2009-08-02, 21:41:40 »

....oczywiście częstość nakładania spódniczek jest wprost proporcjonalna do powabności, zgrabności, lini nóg ....

Większej bzdury to już dawno nie czytałam. Na przykład duże biodra łatwiej schować w odpowiednio skrojonej spódnicy niż w spodniach. Mam  bardzo zgrabne koleżanki, które wolą chodzić w najróżniejszych fasonach spodni i to nie ze względu na jakieś braki w urodzie nóg, czy bioder. Swoboda wyboru, dobre samopoczucie jest dla wielu normalnych kobiet ważniejsze niż świecenie tyłkiem w miniówce. Spódnice, sukienki, garsonki, kostiumy - ja je uwielbiam, ale jutro założę sobie spodnie do kolan Smile a co mi tam.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #937 : 2009-08-02, 21:55:42 »

....oczywiście częstość nakładania spódniczek jest wprost proporcjonalna do powabności, zgrabności, lini nóg ....

Większej bzdury to już dawno nie czytałam. Na przykład duże biodra łatwiej schować w odpowiednio skrojonej spódnicy niż w spodniach. Mam  bardzo zgrabne koleżanki, które wolą chodzić w najróżniejszych fasonach spodni i to nie ze względu na jakieś braki w urodzie nóg, czy bioder. Swoboda wyboru, dobre samopoczucie jest dla wielu normalnych kobiet ważniejsze niż świecenie tyłkiem w miniówce. Spódnice, sukienki, garsonki, kostiumy - ja je uwielbiam, ale jutro założę sobie spodnie do kolan Smile a co mi tam.
Smile ja nie twierdzę że kobiety mające zgrabne nóżki nie kochają spodni....nie mów że kobiety z nogami jak "konewy" chętnie ubierają spódniczki w kolanko....jeśli już to długość spódnicy sięga kostek, taka jest prawda.....nie rozumiem zdziwienia....

kto mówi o miniówkach i "świeceniu tyłkiem"? oj Opal przesadziłaś w tym momencie, to dobre dla 16 tek....Smile

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #938 : 2009-08-02, 22:08:23 »


Smile ja nie twierdzę że kobiety mające zgrabne nóżki nie kochają spodni....nie mów że kobiety z nogami jak "konewy" chętnie ubierają spódniczki w kolanko...kto mówi o miniówkach i "świeceniu tyłkiem"? oj Opal przesadziłaś w tym momencie, to dobre dla 16 tek....Smile

Teraz się zgodzę, bo niektóre kobiety ukrywają (tak samo zresztą jak faceci) - nogi w spodniach, ale nie można generalizować, że te w spodniach to same z grubymi, czy krzywymi nogami i spódnice zakładają raz w roku (np. na 1 maja).
Oczywiście miniówki są dla 16tek... - tak jak piszesz. Wiemy jednak, że masz 45 lat i niedawno pokazywałaś swoje zdjęcia w miniówkach, które kobietom w naszym wieku już nie przystoją. Cieszę się, że teraz nosisz już trochę dłuższe i nie świecisz tyłkiem Smile Ja sama też noszę do linii kolan, bo "świecenie" zostawiam tylko na sypialnię Smile Prawdę mówiąc przekonałam się, że facetów bardzo łatwo oczarować jeszcze wieloma innymi przymiotami, a nogi??? No cóż - właściwie idą na bok Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #939 : 2009-08-02, 22:24:21 »


Smile ja nie twierdzę że kobiety mające zgrabne nóżki nie kochają spodni....nie mów że kobiety z nogami jak "konewy" chętnie ubierają spódniczki w kolanko...kto mówi o miniówkach i "świeceniu tyłkiem"? oj Opal przesadziłaś w tym momencie, to dobre dla 16 tek....Smile

Teraz się zgodzę, bo niektóre kobiety ukrywają (tak samo zresztą jak faceci) - nogi w spodniach, ale nie można generalizować, że te w spodniach to same z grubymi, czy krzywymi nogami i spódnice zakładają raz w roku (np. na 1 maja).
Oczywiście miniówki są dla 16tek... - tak jak piszesz. Wiemy jednak, że masz 45 lat i niedawno pokazywałaś swoje zdjęcia w miniówkach, które kobietom w naszym wieku już nie przystoją. Cieszę się, że teraz nosisz już trochę dłuższe i nie świecisz tyłkiem Smile Ja sama też noszę do linii kolan, bo "świecenie" zostawiam tylko na sypialnię Smile Prawdę mówiąc przekonałam się, że facetów bardzo łatwo oczarować jeszcze wieloma innymi przymiotami, a nogi??? No cóż - właściwie idą na bok Laughing

Pokazywałam zdjęcia w miniówkach? ależ skąd, spódniczka przed kolanko to nie miniówka, nigdy nie "świeciłam tyłkiem" to nie mój styl....Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 3972 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.