forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-20, 15:37:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
667768 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 3973 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11885537 razy)
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #940 : 2009-08-02, 22:41:52 »


Pokazywałam zdjęcia w miniówkach? ależ skąd, spódniczka przed kolanko to nie miniówka, nigdy nie "świeciłam tyłkiem" to nie mój styl....Smile

Sklerozy niestety nie mam, a czasami by mi się przydała Smile Grupa ludzi widziała zdjęcia i może też pamiętają, a Ci którzy nie pamiętają, to zawsze mogą się zalogować w podanym przez Ciebie linku i zobaczyć profil "igielka". Rozmowa już mi się znudziła, bo Twoja osoba i długość spódnic jakie nosisz zajmują mnie tyle, co wczorajsze śniadanie. Dobranoc Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #941 : 2009-08-02, 22:48:34 »


Pokazywałam zdjęcia w miniówkach? ależ skąd, spódniczka przed kolanko to nie miniówka, nigdy nie "świeciłam tyłkiem" to nie mój styl....Smile

Sklerozy niestety nie mam, a czasami by mi się przydała Smile Grupa ludzi widziała zdjęcia i może też pamiętają, a Ci którzy nie pamiętają, to zawsze mogą się zalogować w podanym przez Ciebie linku i zobaczyć profil "igielka". Rozmowa już mi się znudziła, bo Twoja osoba i długość spódnic jakie nosisz zajmują mnie tyle, co wczorajsze śniadanie. Dobranoc Smile

oj myslę że moja osoba absorbuje Cie na tyle, że na sama myśl szlag Cie trafia....Smile stąd te idiotyczne posty....

a z tym logowaniem to żeś wypaliła....Smile pewnie sama się logowałaś .....haha
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #942 : 2009-08-02, 22:58:26 »

Viola, Ty lepiej myśleniem sobie głowy nie zawracaj, wysilasz się, a efektów nie ma.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #943 : 2009-08-02, 23:46:51 »

Viola, Ty lepiej myśleniem sobie głowy nie zawracaj, wysilasz się, a efektów nie ma.

Ty nic nie wnosisz na to forum oprócz umniejszania innym ....sprawiasz wrażenie "paszteta" na którego atrakcyjne kobiety działają jak "płachta na byka."....Smile
tak czasami w życiu bywa że kobiety potrafią być bardzo zazdrosne, jakoś dziwnie sprawiasz wrażenie takiej osoby....czepiasz się mojego wyglądu, starasz się mnie poniżyć a to charakterystyczna cecha dla kobiet niedowartościowanych, zakompleksionych, wiec uważaj z tymi tekstami bo tak naprawde wystawiasz sobie nie najlepszą wizytówke, oj MITy na dobrej diecie mieliby dużo do powiedzenia na twój temat....Smile jesteś ciekawym przypadkiem jeśli chodzi o aspekt psychologiczny. Smile

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #944 : 2009-08-03, 00:44:19 »

Parytety:

"Pozwól, eresie, że będzie i śmiesznie i żałośnie,
ale bynajmniej nie dzięki zielonej, która jest osobą na tyle subtelną, że nie chce robić tutaj "babskiego magla", na który co poniektórzy czekają jak na deszcz...

Z wypiekami czytałam pod wywiadem z feministką Chutnik Twoją przezabawną wypowiedź (cyt.Smile "w głośnej ostatnio sprawie parytetu wyborczego. Jest on równie prawdziwy jak... sztuczny członek. Znajdą się z pewnością panie, dla których obie "opcje" będą i w tej materii równie atrakcyjne..."
Przeurocze, przezabawne, pełne finezyjnej aluzyjności, no... no brak mi słów nad trafnością metafory obrazującej nieatrakcyjność sztucznego fiuta nad prawdziwym, nawet jeżeli jest on w zwisie permanentnym...
Kiedy natomiast marikaa nie poznała się na Twoim niesamowicie obrazowym i trafnym (a jakże!) porównaniu, raczyłeś ją tak po męsku opierniczyć za "nabzdyczoną postawę", którą udowadnia, że "z takimi jak Ty nie chce się w ogóle rozmawiać..." Bo przecież (cyt.) "Pytałem Cię o pewien model, a Ty wzięłaś to dosłownie... Proteza w postaci parytetu wyborczego mimowolnie skojarzyła mi się ze sztucznym członkiem".
Za marikę nie będę się wypowiadać, ale mnie te wasze "męskie wybory" nieodparcie kojarzą się ze sztuczną waginą, albo i nadmuchaną lalą. I weź se to, eresie, jak najbardziej dosłownie.
Bo to przecież w DEMOKRATYCZNEJ ordynacji wyborczej są progi 5% dla partii i 8% dla koalicji partyjnych. Dlaczego nie inne? Na taki "orgazm wyborczy" akurat prawodawcę było pewnie w tym czasie stać... A przecież "demokratycznie" powinny wybory większościowe, czy jak kto woli JOW. Ale tutaj także państwo grzebało przy ordynacji. Nadejdą czasy, że parytety wyborcze wg płci będą normą i nie będą się kojarzyć ze sztucznym członkiem...

Demokrację też można "modelować" i "usprawniać" i naprawiać zgodnie z duchem czasu i rozwoju społecznego...
W sztucznym członku też się przecie wymienia od czasu do czasu baterie, no nie, eres? A nawet kupuje się lepszy, większy model...

Było śmiesznie, eresie?"
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2009-08-02 21:41:14, suma postów tego autora: 2735 - http://lewica.pl/forum/index.php?fuse=messages.19809 .
Zapisane
Adam319
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #945 : 2009-08-03, 08:11:41 »

Viola, Ty lepiej myśleniem sobie głowy nie zawracaj, wysilasz się, a efektów nie ma.
Ty nic nie wnosisz na to forum oprócz umniejszania innym ....sprawiasz wrażenie "paszteta" na którego atrakcyjne kobiety działają jak "płachta na byka."....Smile
 

Efekty są – AGRESJA, w połączeniu z „atrakcyjnością” spełnia definicję pułapki,
ale można by rzec słabo zamaskowanej.

Kiedyś znajomy próbował skierować rozmowę na temat jakiej marki spodnie są najlepsze, potem jakoś nie było okazji się spotkać ...
Zapisane
kalina
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #946 : 2009-08-03, 08:53:23 »

I tak oto moja niewinna wypowiedź zamieniła się w "krwawą jatkę" Sad( nie taki był mój zamiar !!!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #947 : 2009-08-03, 09:48:05 »

I tak oto moja niewinna wypowiedĽ zamieniła się w "krwaw± jatkę" Sad( nie taki był mój zamiar !!!
No ale obrazuje to potencjał polityczny tych które ponoć łagodzą obyczaje Wink
Zapisane
kalina
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #948 : 2009-08-03, 10:29:26 »

Geniusz uczy się na cudzych błędach, mędrzec na swoich a głupek nigdy sie nie uczy  Smile) tak jakoś samo mi się to nasuwa Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #949 : 2009-08-03, 15:16:43 »

... oj MITy na dobrej diecie mieliby dużo do powiedzenia na twój temat....Smile jesteś ciekawym przypadkiem jeśli chodzi o aspekt psychologiczny. Smile

Zawsze wiedziałam, że jestem ciekawym poszukiwaczem ciekawostek, ale żeby mnie zaraz wyzywać od przypadków???
ha,ha,ha Kobieto, Ty chciałaś tutaj postraszyć mnie MiTami, czy tylko sobie nimi gębę wycierasz? Chyba przesadziałaś z tym dodawaniem sobie miodu do kawy, a może pasieka była nieodpowiednia. Skoro Mity są na dobrej diecie, to biegnij uczyć się od nich i swoją wypaczoną psychiką głowy nam tutaj nie zawracaj.


No ale obrazuje to potencjał polityczny tych które ponoć łagodzą obyczaje Wink

Do rządzenia są potrzebne osoby, w których drzemie potencjał, posiadają charyzmę i tzw. "ikrę" oprócz wiedzy i doświadczenia. Ciepłe kluchy, niezdecydowane i łagodne paniusie nie mają czego szukać, tam gdzie trzeba rządzić. Nie nadają się tam też tacy, których każde słówko zniesmacza i rani. Ci powinni zostać niewolnikami, bo tam im najlepiej.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #950 : 2009-08-03, 16:13:31 »

No ale obrazuje to potencjał polityczny tych które ponoć łagodz± obyczaje Wink

Do rz±dzenia s± potrzebne osoby, w których drzemie potencjał, posiadaj± charyzmę i tzw. "ikrę" oprócz wiedzy i do¶wiadczenia. Ciepłe kluchy, niezdecydowane i łagodne paniusie nie maj± czego szukać, tam gdzie trzeba rz±dzić. Nie nadaj± się tam też tacy, których każde słówko zniesmacza i rani. Ci powinni zostać niewolnikami, bo tam im najlepiej.
A ja bym to trochę odwrócił Wink Do rządzenia są potrzebne osoby które oprócz "charyzmy" tak zwanej IKRY maja przede wszystkim wiedzę i doświadczenie !! a to co teraz jest prezentowane to po prostu: pokaz nieódolnosci w spoże o  dłógość  kiecki podczas gdy to nie ma znaczenia na marznięcie przyrodzenia ;P
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71843


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #951 : 2009-08-03, 16:24:14 »

Oprócz charyzmy, wiedzy i doświadczenia, ważna jest, a nawet najważniejsza w rządzie, - mądrość.
Zapisane

kalina
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #952 : 2009-08-03, 16:30:39 »

Nie wystarczy tylko posiadać dobry umysł. Najważniejsze jest, by go dobrze używać Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #953 : 2009-08-03, 16:34:19 »

a to co teraz jest prezentowane to po prostu: pokaz nieódolnosci w spoże o  dłógość  kiecki podczas gdy to nie ma znaczenia na marznięcie przyrodzenia ;P

Żeby przyrodzenie nie marzło, to niech się zaopatrzy w kalesony odpowiedniej długości Smile najlepiej do kolan, żeby nie było, że jakiś centymetr nie został ogrzany.

Poważnie: Sławku, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile znaczy dla kobiety kiecka, czy nawet jej brak ;(

Nieudolności w sporze są wynikiem braku możliwości porozumienia się "pasztetu" z "miodzikiem". Co tam ze mnie za pasztet Smile w swojej skromności napiszę - jedynie pasztecik, ale za to z bardzo dobrego białka. Ja słyszałam, że niektórzy jedzą kiszkę kaszaną z miodem, ale nigdy, że pasztet z miodem. Miód niech lepiej poszuka sobie innego towarzystwa i oblepia plankton.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71843


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #954 : 2009-08-03, 16:36:13 »

Nie wystarczy tylko posiadać dobry umysł. Najważniejsze jest, by go dobrze używać Smile
...i pożytkiem dla całego społeczeństwa i przyszłych pokoleń.
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #955 : 2009-08-03, 16:46:22 »

Oprócz charyzmy, wiedzy i doświadczenia, ważna jest, a nawet najważniejsza w rządzie, - mądrość.

Za mądrych to się każdy w obecnym rządzie podaje. Mądrość bez siły przebicia jest jak przebita prezerwatywa - pożytku nie ma. Do rządzenia potrzebna jest daleko idąca przewidywalność, zdolność dobrej organizacji, co kobiety potrafią bardzo dobrze robić. Sama jak cokolwiek zaplanuję, każdy szczegół dopracuję z przewidywaniem: co by było gdyby i co wtedy... - to nie ma że boli, zawsze się uda, nawet pogoda dopisze Smile

I tak oto moja niewinna wypowiedź zamieniła się w "krwawą jatkę" Sad( nie taki był mój zamiar !!!

Pani Zofio - proszę sobie tak nie brać do siebie tego sporu. Nikt przecież nie oskarża Pani o rozpętanie wojny. W końcu to Pani zaledwie dokonała 5 wpisów na forum ze zdawkowym przedstawieniem imienia, tym bardziej jako nowy i świeżutki forumowicz ma Pani fory. Może jednak już znamy Panią spod innego nicku i będziemy mogli sobie przypomnieć jej umieszczone tutaj głębokie przemyślenia? Proszę napisać od jak dawna jest pani optymalną?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #956 : 2009-08-03, 16:48:25 »

Poważnie: Sławku, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile znaczy dla kobiety kiecka, czy nawet jej brak ;(
No ja właśnie o tym pisałem Wink na poważnie !!!
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #957 : 2009-08-03, 16:49:53 »

Za m±drych to się każdy w obecnym rz±dzie podaje. M±dro¶ć bez siły przebicia jest jak przebita prezerwatywa - pożytku nie ma. Do rz±dzenia potrzebna jest daleko id±ca przewidywalno¶ć, zdolno¶ć dobrej organizacji, co kobiety potrafi± bardzo dobrze robić. Sama jak cokolwiek zaplanuję, każdy szczegół dopracuję z przewidywaniem: co by było gdyby i co wtedy... - to nie ma że boli, zawsze się uda, nawet pogoda dopisze Smile
Coś mi to twoje pisanie przypomina Wink o rządzie piszesz ??
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #958 : 2009-08-03, 17:03:07 »

No ja właśnie o tym pisałem Wink na poważnie !!!

Cieszę się - poważnie.

Coś mi to twoje pisanie przypomina Wink o rządzie piszesz ??

Nie mam pojęcia co lub kogo moje pisanie Ci przypomina. Może pisanie jest nieudolne politycznie, ale moje, nie kopiowane. O czym piszę? Domyśl się.
Zapisane
kalina
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #959 : 2009-08-03, 17:04:29 »

Czy kobiecość to napewno spódnica, długie włosy i buty na wysokich obcasach ??? Kobiecość- to godność nierozerwalnie związana ze skromnością i subtelną powściągliwością Smile Wymaga wielkiego wyczucia taktu i przyzwoitości Smile
Optymalna od roku, świeżutka i całkowicie nowa na forum Smile bez żadnych podtekstów
Zapisane
Strony: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 3973 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.