forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-21, 09:28:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
667782 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 3973 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11890193 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1740 : 2009-10-28, 20:37:10 »

Nie byłoby Reniu tak, gdyby nie totumfaccy zacierający rączki dla samej okazji popastwienia się nad ofiarą. W zastępstwie  za swoje wszystkie życiowe krzywdy hurtem? Gazety do kogoś swoje produkcje adresują? Urzędnicy również tą metodą "obsługują" słabszych, gdyby nie ci słabsi, oni nie mogliby się poczuć silnymi. Tak więc jest komu stanowić popyt, a rynek dostarczy i zarobi. Ci których kosztem się to odbywa, są bez szans wobec tak zmasowanej siły.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1741 : 2009-10-29, 00:14:16 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71848


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1742 : 2009-10-29, 00:25:14 »

http://www.lukaszfoltyn.salon24.pl/ !!!!
"Aferki” które wybuchają od czasu do czasu w Polsce są bardzo potrzebne elitom, by przykryć i odwrócić uwagę społeczeństwa od jednej wielkiej afery, jak należałoby nazwać nieudolność, niegospodarność i nieodpowiedzialność całej polityki ostatnich 20 lat.
Właśnie taki rozgłos, a nie pomoc dla Pani Alicji - są potrzebne rządowi. My tutaj się spieramy, a oni robią swoje.
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1743 : 2009-10-29, 00:34:53 »

Ja faktycznie byłam naiwna (jak słusznie zauważył "ali'), wierzyłam do niedawna w to, że tam gdzie dotrą do biedy z kamerą - to już praktycznie jest po biedzie. Myślałam, że media docierają do biednych po to, żeby ich los poprawić. Ale, niestety, oni tylko myślą tylko o poprawie własnych zysków. Confused
i dalej jesteś i będziesz naiwna
coś ci umknęło w tej historii
mnie  mimo sklerozy nie
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1744 : 2009-10-29, 07:16:49 »

Skleroza pozwala być przy nadziei, Smile  czyli dobrej myśli o swoich możliwościach percepcyjnych?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71848


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1745 : 2009-10-29, 07:30:02 »

i dalej jesteś i będziesz naiwna

No i dobrze. Takich ludzi ze znieczulicą jest w Polsce dosyć. Nawet Kościół w przypadku Pani Alicji zarabia jej kosztem na zwiększonej sprzedaży "Gościa niedzielnego", a jej odszkodowania nie chce zapłacić. Kościół głosi, że trzeba ludziom wybaczać i pomagać - a sam "kopie" leżącego. Zrobił z Pani Alicji potwora. Ta kobieta jest cały czas na lekach psychotropowych, boi się wyjść na ulicę, bo ludzie ją szykanują. Nie tylko Kosciół jest przeciw niej (nie jestem ogólnie przeciwniczką Kościoła, a tym bardziej wiary) ale również spora cześć społeczeństwa polskiego, nawet ci ktorzy na jej rozgłosie zarabiają. Łatwo drugiemu wytykać grzechy, bo wtedy nie trzeba patrzeć na swoje.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1746 : 2009-10-29, 08:00:00 »

Mało tego: robią ten rozgłos żeby zarabiać. Alicja Tysiąc to ich środek do celu, czyli kasy.

Gdyby było inaczej - nie wiedziałaby o swoim dobrze, nie zaś cierpłaby jej skóra - jak ma od lat - od zaległych rachunków.

Niech ktoś na próbę tak pożyje: rok bez prądu (zima bez ogrzewania mieszkania z trojgiem małych dzieci) i gazu. Małej Julce mleko grzała nad zniczem. Krótszych przerw też nie brakowało. Ostatnia rok temu. I może za chwilę następna, bo rachunków za prąd do zapłacenia znowu jest kilka. 26 dioptrii na nosie. Inne dolegliwości. Kogo tu się czepiać? Dlatego, że to łatwe?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1747 : 2009-10-29, 10:12:11 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1748 : 2009-10-29, 10:46:31 »

Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1749 : 2009-10-29, 14:38:49 »

ciekawe, czy powstanie kolejny, nie do ruszenia klan kolesiów... Confused
[li][/li]
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1750 : 2009-10-29, 14:41:13 »

...miałem jeszcze coś dopisać, ale szkoda słów, bo znowu mnie jaki "wis" napadnie... Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1751 : 2009-10-29, 15:47:33 »

...dodam jednak jeszcze jedną myśl S.J. Leca; "Politycy, zasięgajcie porad gastrologów: co obywatel może jeszcze strawić." Smile Mr. Green
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1752 : 2009-10-29, 17:45:44 »

Małej Julce mleko grzała nad zniczem.
Tereso a moze wiesz dlaczego "ojciec" Julki pozwala na takie rzeczy ???????

P.S.
jest tyle potrzebujących Sad dlaczego uparłaś się na Panią 1000
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1753 : 2009-10-29, 18:01:56 »

Panie Sławku, bardzo niechętnie panu odpowiadam, gdyż razi mnie Pana ton. To po pierwsze. Po drugie nie raczy Pan pamiętać, że nie zgodziłam się być z Panem po imieniu i mam do tego prawo co wiele odsób w blogosferze szanuje, ale... nie Pan.

Co do meritum. Otóż Alicji Tysiąc zawdzięczam sporo wiedzy na temat polskiej biedy, oraz nie znam osobiście nikogo (każdy z nas ludzi obraca się w jakimś kręgu osób, wręcz w zaklętym kręgu) kto byłby w gorszej sytuacji od Alicji Tysiąc, tak materialnej (uwzględnijmy jeszcze i ograniczenia jakie niesie jej inwalidztwo) jak i psychicznej ze względu na jej osaczanie z zkażdej strony przez innych ludzi, w niemałej liczbie również z mocy etatu (media, politycy, itp). Czy już Pan rozumie? Jeśli nie - Pana sprawa. Żeby coś zrozumieć trzeba wysiłku, zaangażowania nie zaś dystansowania się.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1754 : 2009-10-29, 18:02:28 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1755 : 2009-10-29, 22:29:52 »

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1756 : 2009-10-29, 22:53:24 »

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1757 : 2009-10-29, 22:56:17 »

P
Co do meritum. Otóż Alicji Tysiąc zawdzięczam sporo wiedzy na temat polskiej biedy, oraz nie znam osobiście nikogo (każdy z nas ludzi obraca się w jakimś kręgu osób, wręcz w zaklętym kręgu) kto byłby w gorszej sytuacji od Alicji Tysiąc, tak materialnej (uwzględnijmy jeszcze i ograniczenia jakie niesie jej inwalidztwo) jak i psychicznej ze względu na jej osaczanie z zkażdej strony przez innych ludzi, w niemałej liczbie również z mocy etatu (media, politycy, itp). Czy już Pan rozumie? Jeśli nie - Pana sprawa. Żeby coś zrozumieć trzeba wysiłku, zaangażowania nie zaś dystansowania się.
jesteś strasznie ograniczona skoro bidy nie widzisz wokoło
a medialną hucpe wspierasz
ps.
 coś mi się   sklerotykowi przypomniało
czy ta 1000 nie mieszkała w Łomży?
i jak to się  biedactwo do  stolicyi przeflancowało?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1758 : 2009-10-30, 08:00:01 »

Ali,

coraz więcej dowodów, że skleroza pomaga być dobrej myśli o własnej kondycji jej gospodarza? Ale nie dziękuję, nie ma za co, przykre to. Szczególnie, gdy mam odpowiedzieć na zarzuty, a zdaję sobie sprawę, że to może być próżny trud wobec powyższej dolegliwości. Tym bardziej, że przedmówca w swjej krótkiej wypowiedzi wątkami sypnął jak z rękawa, a i od obelg się nie ustrzegł... Może poczekam aż pan potwierdzi, że pamięta o swoim wystąpieniu? I zacznie od swego nazwiska podając dla jasności jego zapis również w wersji liczbowej?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1759 : 2009-10-30, 08:49:15 »

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7202610,_Dziennik_Gazeta_Prawna___Oddzialom_szpitalnym_grozi.html?skad=rss - to worek bez dna. Zamykać jak najwięcej. Geny są zaprogramowane na samoutrzymanie zdrowia, wystarczy im tylko "naukowo" nie przeszkadzać!

PS
Przypominam, że w Izraelu podczas strajku tamtejszej "Służby Zdrowia" wydatnie spadła śmiertelność! o czy wspominałem już "gdzieś tu" kilka lat temu. Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 3973 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.