forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-21, 10:17:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
667785 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 3973 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11890321 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1800 : 2009-10-31, 17:02:49 »

ale tylko w przypadku "brumbaczenia" 

Na "brumbaczenie" były "misiowanki"  Cool
Are jednakze nie "misiował" Wink lecz listował "brumbaczenia" Wink coś w tym musi być Wink TWO ??
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1801 : 2009-10-31, 17:05:17 »

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-niedzieli-hazard-prawie-bez-kontroli-2040711.html - nie komentuję, bo szkoda słów. Oj dzieci, dzieci... Rządzenie, to nie zabawa, a K-raj to nie zabawka!
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1802 : 2009-10-31, 18:09:28 »

http://www.zegardlugu.pl/

smutne ale ciekawe  Sad
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1803 : 2009-10-31, 19:02:11 »

napisałem http://piskorski.blog.onet.pl/4913779,393416553,1,200,200,81852312,393659280,6291158,0,forum.html
heh
stary demokrata jestem
wkurzało mnie asekuranctwo  działaczy  w naczalstwie
ale nie tędy droga na odnowe
odnowa  musi wyjść z własnych szeregów
a nie od podszywańców działającymi bolszewickimi metodami
bolszewiccy komandosi zniszczą  idee Stronnictwa
i z SD stanie się to samo co stało się po  rajdzie postbolszewickich komandosów z ruchem Solidarności
widze tylko skok na kase i kanape
bo czymże jest dokaptowanie zgranych szulerów ?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1804 : 2009-11-01, 11:11:11 »

http://passent.blog.polityka.pl/?p=621#comment-129261 :



Magda W. pisze:
2009-11-01 o godz. 00:57

Sebastian, 18:09
Różnice w zachowaniu ludzi wielkich i małych (moralnie, psychicznie) opisał już dawno temu filozof niemiecki Schopenhauer, przeczytałam jego “Myśli” b. dawno temu i wciąż się przekonuję o trafności jego obserwacji.
Otóż ludzie “mali” bardzo chętnie łączą się w grupy wspólnych interesów - w zależności od kontekstu będą to kliki, kolektywy, partie itp. - służące do skutecznej realizacji wspólnych, często niecnych celów. Ludzie “wielcy” są często indywidualistami, jest ich zresztą statystycznie mniej i są mniej skłonni do tworzenia ww. grup, a napewno nie będą tworzyć klik.
Jeśli w grupie ludzi “wielkich” znajdzie się jednostka “mała”, otoczenie będzie się starało ją podciągnąć do swego poziomu, natomiast jeśli w grupie “małych” znajdzie się jakiś “wielki” albo tylko “większy”, “mali zjednoczą się, aby go zniszczyć, bo psuje im komfort istnienia (będą oczywiście tłumaczyć, że im zagraża).
Prawdziwym nieszczęściem dla kraju bądź innej organizacji społecznej jest przywódca z gatunku “małych”, wyposażony w dużą władzę. Dobierze sobie współpracowników nieprzewyższających go pod żadnym względem (nawet wzrostem), a jeśli w otoczeniu trafi się jakiś “wielki”, będzie go niszczył przy użyciu wszelkich środków. Historia i współczesność (polska niestety też) dostarcza tylu przykładów, że każdy, co ma oczy do patrzenia, łacno to dostrzeże. I ustrój nie ma tu nic do rzeczy!
Pozdrawiam

______________________________________________________

Dochody w Polsce. Piotr Szumlewicz - http://lewica.pl/?id=20318
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1805 : 2009-11-01, 11:57:58 »

Pospacerowałem........
Cytuj


Według mnie "praca Jana" nie powinna "spoczywać".

Cytuj

Cytuj

Takich "Dziadków" było i jest więcej, co się mogło wydarzyć, że "Wnukowie" zaprzestali takich praktyk?

Cytuj

A jednak "drobne" poprawki.

Cytuj

Tu poczytałem o zaangażowaniu.

Cytuj

Też "zauważyłem", że z biegiem lat spożywam mniej kawy(u mnie tylko "po turecku")

Cytuj

O! Proszę ile znajomych nick'ów.

Cytuj

Podręczniki czytam od pierwszej strony. Nie "sklejam" kartek, nie zaglądam w "podpowiedzi" na końcu książki. W miarę czytania poszerzam wiedzę i nie drażni mnie to, że na początku lektury autor napisał 1+1+1+1=4, a w dalszej części okazało się, że wystarczy 4*1=4.

Cytuj

W 2006 Morgano napisał o sobie, że "....Pozdrawiam zdrowy od 11 lat optymalny. Morgano".
Cytuj

Żyję w takiej "Rodzinie-optymalnego" i moje oczy i zmysły "widzą" coś zupełnie innego. Oczekiwać "cudu" od podręcznika to błąd NUMER 1, palić go na "stosie", gdy "coś" się nie uda to błąd NUMER 2
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71848


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1806 : 2009-11-01, 16:26:04 »

Naczytałam się postów z tych linków -( dużo osób jest tam "znajomych" z tego forum, jak pisał "Radzio") i zasmuca mnie fakt, że dr.Jan Kwaśniewski za odkrycie diety leczącej prawie wszystkie choroby, otrzymał tyle złośliwej krytyki.
Jak dopiero zaznajamiałam się z istotą Diety Optymalnej (półtora roku temu), to właśnie ta zaciekła krytyka podpowiadała mi, że "to" jest ważne i skuteczne - inaczej tak zawzięcie nie walczyliby z nią. Inne diety nie są tak zwalczane, bo nie stanowią zagrożenia dla medycyny konwencjonalnej.
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1807 : 2009-11-01, 16:40:07 »

Radzio,w jakim celu  tam spacerowales??? Laughing
Jako,ze dzisiaj Swieto Zmarlych zacytowalam z twojego spaceru  niezyjacego Morgano. Cytat:"
Minęło 13 dni. dieta oczyszczająca dobiegła końca. Ponieważ wraz z żoną stosujemy żywienie optymalne, nie mieliśmy zbyt wiele złogów w organiźmie. Efekt końcowy po 13 dniach to spadek wagi mojej to 4,0kg żona pozbyła się jedynie 2,5 kg. Od dziś ponownie na zywieniu optymalnym. Pozdrawiam Morgano"


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71848


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1808 : 2009-11-01, 16:45:51 »

Właśnie. Dowiedziałam się również, że Morgano eksperymentował z różnymi dietami.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1809 : 2009-11-01, 21:26:51 »

Postawię tezę, że gdyby DO przebiła się do medycyny konwencjonalnej i została objęta stosownymi procedurami to pacjent w osobie każdego lekarza miałby konsultanta. Łatwiej byłoby blędy wynajdywać i je korygować. A tak mamy co mamy: dzieci we mgle.

Eksperyment MORGANO  z dietą kopehaską też mnie zaskoczył.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71848


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1810 : 2009-11-01, 21:39:48 »

Teresa, ja myślę, że po takiej trzynastodniowej diecie kopenhaskiej, to szlaki metaboliczne są już rozlegulowane i DO należy zaczynać od podstaw?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71848


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1811 : 2009-11-01, 21:42:53 »

A tak mamy co mamy: dzieci we mgle.
Pocieszające jest to, że każda mgła w końcu opada. Smile Jak w piosence..A po nocy......
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1812 : 2009-11-02, 05:56:04 »

Radzio,w jakim celu  tam spacerowales??? Laughing
Poznawczym.Wink Ku pamięci.Smile
W takie "Święto" jedni chodzą na groby, a drudzy przeglądają pożółkłe fotografie, a jeszcze inni potrzebują poczytać.Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1813 : 2009-11-02, 08:56:18 »

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1814 : 2009-11-02, 09:01:36 »

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1815 : 2009-11-02, 10:55:29 »

Dziś Zaduszki - czczenie Zmarłych!
Wyraj dla nich ukojeniem.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1816 : 2009-11-02, 12:50:06 »

http://lukaszfoltyn.salon24.pl/

napisałam :

Trzykroki
Rent za dużo, ludzie chorują za wiele, mówi Pan? Nie słyszał Pan o skutkach niedoboru białka w pożywieniu człowieka? To proponuję zainteresować się biochemią.
Od siebie powiem, że to chorowanie i te renty ze względu na ich niskość (bo przecież nie wysokość) to eutanazja po polsku, do tego w cierpieniach.

Budżet będzie zasobniejszy jeśli pracownicy będą zarabiać więcej? Mogliby, gdyby nie przyjęto (Balcerowicz) kursu na radykalizm polskich reform, który to (radykalizm) napawał - o zgrozo! - mocodawców taką dumą, że się nim (radykalizmem) popisywali po świecie jak długi i szeroki.

Bezrobocie w Polsce generowano z powodów ideolo. Dziś zaś mówi się o niskim zaangażowaniu zawodowym w grupie Polaków w wieku produkcyjnym - 57% ono wynosi. Nie mówi się, że dla 43 % nie ma miejsc pracy, bo je zlikwidowano. Dotąd nie zauważa się, że niskie pensje duszą rynek, czyli nakręcają błedne koło: brak pieniędzy na rynku nie pozwala nań produkować, a śmiałków, na tyle często, że warto o tym mówić, zamienia w bankrutów, skutkiem czego powiększają oni rzeszę bezrobotnych.

Opieka socjalna? W Polsce jest jej pozór. Kto wie, czy zatrudnieni tam urzędnicy nie mają głownie do ubiegania się o pomoc zniechęcać?! Nawet bezwiednie, od tego są procedury.

Zasiłki rodzinne? Atrapa. I straszny skandal - oczywiście. Ulgi podatkowe z tego tytułu dano najbogatszym na 8 mld zł rocznie... Jeśli budżet się od tego nie zawalił, to oznacza że można było dwa razy tyle dać najbiedniejszym, oczywiście bogatych przepraszając za to, że dla nich tym razem nie starczy. Dzieci mamy w Polsce ca 8 mln? To by oznaczało, że najbiedniejszym (120.000) można przyznać 500 zł miesięcznie.

Poza tym? Proszę się nauczyć o polskim minimum egzystencji. Tam nie ma pieniędzy na edukację!!!, więc zubażaniu biednych aż do wyniszczenia nie ma być końca. A do tego uwzględnić, że 15 % społeczeństwa skazane jest na życie poniżej tego minimum. Poniżej, Pan rozumie?!
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1817 : 2009-11-02, 12:51:13 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1818 : 2009-11-02, 16:06:12 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1819 : 2009-11-03, 13:55:31 »

Zapisane
Strony: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 3973 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.