forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 02:17:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  pytanie początkującego
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: pytanie początkującego  (Przeczytany 9592 razy)
rywalbis
Go


Email
pytanie początkującego
« : 2005-08-30, 23:24:23 »

Prwie od m-ca jestem na DO,którą stosuję w oparciu o książki dr Jana oraz broszurę wyd. przez arkadię.Niestety,pomimo niedowagi chudnę nadal.Trudno mi zrozumieć jaki powinien być stosunek B do T aby przytyć-jeśli B np.100 g to T 300-400?Do najbliższej poradni mam 130 km i musiałbym zmitrężyć czs i pieniądze.Jeżeli ktoś z was jest fachowcem proszę o poradę.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
pytanie początkującego
« Odpowiedz #1 : 2005-08-31, 07:06:30 »

Witaj!
Fachowca to tu nie znajdziesz, jedynie radę lub wskazówkę. Mogę zaproponować, skontaktowanie się telefonicznie z Jastrzębią Górą. Z tego co mi wiadomo to w każdą niedzielę od 13.00 do 14.30, można uzyskać fachową poradę, tel:(058)6748047 lub(058)6748048.

Życzę powodzenia.
Grażyna. Razz
Zapisane
kristan
Go


Email
pytanie początkującego
« Odpowiedz #2 : 2005-09-05, 13:48:14 »

Cześć.
Zawsze na początku zywienia optymalnego się chudnie-bez wzgledu czy masz nadwage czy niedowage.Nie przejmuj sie tym-nie minie 2-3 miesiące jak twój organizm osiągnie właściwą wage pod warunkiem ,że DOBRZE I WLASCIWIE zachowasz proporcje BTW.
Znam kilka takich -POZYTYWNYCH-przypadków.
Rada-czytaj ,czytaj i czytaj-oczywiscie ksiązki Dra J.K.
Pozdro.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #3 : 2006-03-14, 23:30:43 »

 Witam !
   
  Kristan, jak mam rozumieć to, że na początku stosowania ŻO chudną nawet ci ludzie z niedowagą, a potem nabierają wagi ? Czy dobrze myślę, że na początku większość białka jest pobierana do reperacji istotnych schorzeń, a dopiero potem organizm wykorzystuje proteiny, aby regulować ciężar ciała ?
           Przyznam, że pierwszy raz słyszę, żeby wszyscy tracili na wadze. Doktor pisał, że jest odwrotnie - chydną ludzie z nadwagą, tyją nieszczęśnicy z niedowagą.
           Mam nadzieję, że nie ma tu większych rozbieżności w wiadomościach ? Bardzo zależy mi, abyś Kristan opowiedział coś więcej o tym procesie  od strony biochemicznej.

Tomek
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #4 : 2006-03-15, 13:32:27 »

Nie potrafię Ci odpowiedziec od strony biochemicznej/nie jestem fachowcem/.Natomiast kilka osób z niedowaga, które zaczeły stosować D.O. miały w początkowej fazie pretensję ,że dodatkowo chudną.Po kolejnych konsultacjach i własciwym stosowaniu proporcji BTW dla poczatkujących okazało się ,że ta dodatkowa strata 2-3 kg szybko została uzupełniona, a właściwy ciezar został osiągniety w okresie kilku m-cy.Myśle że to było oczyszczenie organizmu z nagromadzonych przez lata "nieczystości".
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #5 : 2008-11-08, 05:43:30 »

Cześć.
Zawsze na początku zywienia optymalnego się chudnie-bez wzgledu czy masz nadwage czy niedowage.Nie przejmuj sie tym-nie minie 2-3 miesiące jak twój organizm osiągnie właściwą wage pod warunkiem ,że DOBRZE I WLASCIWIE zachowasz proporcje BTW.
Znam kilka takich -POZYTYWNYCH-przypadków.
Rada-czytaj ,czytaj i czytaj-oczywiscie ksiązki Dra J.K.
Pozdro.
Zgadzam się z Tobą kristan leci na łeb na szyję  Razz

buziaki i niech zwycięży Imperium ! Smile  Mariola 
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #6 : 2008-11-08, 06:05:19 »

buziaki i niech zwycięży Imperium ! Smile  Mariola 

 Surprised
jakie imperium?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #7 : 2008-11-08, 06:24:58 »

... chyba nie babylon????  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #8 : 2008-11-08, 09:12:24 »

... chyba nie babylon????  Cool

flo!!!!!!!!

OPTY (IMPERIUM) OPTY!!!!!!!
To webside Kristana Laughing
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #9 : 2008-11-08, 20:59:35 »

aaaa   Surprised
to czeba bylo tak od razu  Very Happy
Zapisane
krysia12
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #10 : 2008-11-08, 21:44:13 »

Proszę mi powiedziec co to jest DO
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #11 : 2008-11-08, 21:48:10 »

Proszę mi powiedziec co to jest DO

Jak nie wiesz co to jest DO,to jakim cudem tutaj trafiłaś? Co wpisałas w google ,czy tam w co innego,że "świat netu" sprowadził Cie na te własnie strone?

Pisałaś:

Choruję na reumatoidalne zapalenie stawu leczę sie ponad osiem lat nie mam siły już pracowac chciała bym odejśc już na rente ale nie wiem jak zacząc.

Chcesz przejść na rente,ale nie wiesz jak zacząć.Niestety ,na tym Forum nie udziela sie porad,jak zacząć odchodzić na rente .
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #12 : 2008-11-09, 09:55:17 »

Proszę mi powiedziec co to jest DO

Żywienie Optymalne jest instrukcją obsługi człowieka, jedyną opartą na wiedzy ścisłej i jedyną zgodną z podstawowymi prawami obowiązującymi w naukach ścisłych. Wszystkie inne oparte są na wierze lub poglądach. Skutki ich przestrzegania są dla ludzi opłakane. Człowiek może wierzyć lub mniemać, że do jego samochodu najlepsze są części z drewna czy plastiku, że węgiel z wodą będzie dla niego najlepszym paliwem, że wszelkie dodatki najlepsze będą, gdy są wytwarzane z trawy, ale to tylko wiara lub poglądy. Gdy ktoś wmawiał kierowcy, że powyższe składniki są dla jego samochodu najlepsze, właściciel takiego samochodu uznałby swojego „nauczyciela” za kompletnego idiotę. I miałby rację. Samochód szybko by się popsuł (zachorował na jedną lub więcej „chorób” i trzeba byłoby go oddać na złom).

Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #13 : 2008-11-09, 15:43:46 »

Witaj!
Fachowca to tu nie znajdziesz, jedynie radę lub wskazówkę. Mogę zaproponować, skontaktowanie się telefonicznie z Jastrzębią Górą. Z tego co mi wiadomo to w każdą niedzielę od 13.00 do 14.30, można uzyskać fachową poradę, tel:(058)6748047 lub(058)6748048.

Życzę powodzenia.
Grażyna. Razz
Jest to nieprawda. Wielokrotnie sprawdzałam. Pierwszy numer nigdy nie odpowiada, a drugiego po prostu nie ma.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #14 : 2008-11-09, 17:26:33 »

Majka zlituj sie.Popatrz na date tego zacytowanego posta-to ponad 3 lata temu było.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: pytanie początkującego
« Odpowiedz #15 : 2008-11-09, 20:49:11 »


Jest to nieprawda. Wielokrotnie sprawdzałam. Pierwszy numer nigdy nie odpowiada, a drugiego po prostu nie ma.

wygoglaj
 arkadia lido
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.