forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 18:01:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660588 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie optymalne a P.O.CH.P  (Przeczytany 144513 razy)
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #240 : 2008-10-10, 01:30:49 »

...Adam szkoda Twoich dociekań czy Ty nie zauważasz ze szukasz rzeczy niemozliwych przeciez nikt Tobie nie uwieży w takie brednie że do swojego BTW wliczasz równiez wszystkie mikro i makro elementy ,witaminy itp,czysta chemia,ten Twój organizm.ALE CZY TYLKO TAK PISZESZ CZY STOSUJESZ ...

Widzisz Adam!!!
Piszesz "brednie" w ktore "Jurek specjalista" nigdy nie uwierzy  Cool Razz
natomiast w platne "brokuly w tabletkach" a i owszem tak  Shocked Cool Razz

Jeszcze moze "nogi do srebra z Australi" i
mala "lewatywka z soli hima-mlaskalskiej"  Razz Razz Razz

Grizli ten wyciąg z brokuła o którym piszesz jest przebadany w Amerykańskich labolatoriach medycznych .W/G Twojej teorii
to ten specyfik moze mi nic nie dac ,ale wyleczenie P.O.CH.P  jest mozliwe.??? i Ty w to wierzysz.A to właśnie twoja nauka i medycyna twierdzi że jest to choroba postępująca i w pierwszym okresie można ja zatrzymac ale jeżeli poczyni juz szkody w drzewie oskrzelowym to można tylko wymienic płuca.Ja własnie przyjme ten specyfik ,zapłaciłem za niego nieco więcej jak za leki które tylko rozszeżaja moje dudy.
może on pomoże w odbudowie tego co jest zniszczone.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #241 : 2008-10-10, 03:26:30 »

Adam
   Popsułeś mi humor,pierwszy raz czytam ,ze śledzie są podejrzane. Ja uwielbiam  Sad Sad
    Właśnie wczoraj ze świeżutkich matjasów zrobiłam cały słoik i zalałam olejem słonecznikowym.
    No to z Jurkiem mamy problem ,przepijemy razem śledzia ,zeby nie myslał ,że go świnia zjadła.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #242 : 2008-10-10, 09:01:29 »

pobieramy energier tylko z promieni słonecznych

no bo tak jest Smile posrednio oczywiście i w postaci bardziej skoncentrowanej niż nieoptymalni.
Takie z nas leniwce Wink wolimy jak naturalne przetwórnie: krówki i świnki za nas pracują Wink
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #243 : 2008-10-10, 09:28:36 »

Adam
   Popsułeś mi humor,pierwszy raz czytam ,ze śledzie są podejrzane. Ja uwielbiam  Sad Sad
    Właśnie wczoraj ze świeżutkich matjasów zrobiłam cały słoik i zalałam olejem słonecznikowym.
    No to z Jurkiem mamy problem ,przepijemy razem śledzia ,zeby nie myslał ,że go świnia zjadła.

Rudka w ostatnim okresie coraz częściej słyszymy że nie jesteśmy optymalni,a to żywnośc skażona
chemią ,a to radioaktywnie,a teraz jeszcze ryby bo skażony jest ocean,powietrze również.
Wobec tego nie pozostaje nic innego jak Ci co tak czarno myślą powinni położyc sie i czeka na
opadające wieko Grizlego.
A dla Adama mam przepis który zawarł w swojej książce sam Dr. Kwaśniewski "Książka kucharska" 700 przepisów
i tam na stronie 264 przepis 391 smaczna potrawa ze śledzi oraz na str 274 przepis 411" roladki śledziowe"
Czyżby dr nie wiedział że te śledzie które nie s,makują naszym oponentom sa niejadalne,i niewskazane.
Ja jednak myślę inaczej "Nie dajmy się zwarjowac"
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #244 : 2008-10-10, 09:41:11 »

Adam szkoda Twoich dociekań czy Ty nie zauważasz ze szukasz rzeczy niemozliwych przeciez nikt Tobie nie uwieży w takie brednie że do swojego BTW wliczasz równiez wszystkie mikro i makro elementy ,witaminy itp,czysta chemia,ten Twój organizm.ALE CZY TYLKO TAK PISZESZ CZY STOSUJESZ .

Jakbyś nie zauważył to dyskusja dotyczy OMEGA-3, OMEGA-6 i tego co pomiędzy. Dziwne, że nie słyszałeś to taki modny ostatnio specyfik dobry na wszystko, występuje w tabletkach i właśnie w strasznych ilościach w oleju śledziowym. Dyskusja zeszła na chemię, bo na takim poziomie zostałem zapytany przez Flo.
Smile

 Adama mam przepis który zawarł w swojej książce sam Dr. Kwaśniewski "Książka kucharska" 700 przepisów
i tam na stronie 264 przepis 391 smaczna potrawa ze śledzi oraz na str 274 przepis 411" roladki śledziowe"
Czyżby dr nie wiedział że te śledzie które nie s,makują naszym oponentom sa niejadalne,i niewskazane.
Ja jednak myślę inaczej "Nie dajmy się zwarjowac"
Powinieneś zauważyc ze nie wszystko co Tobie nie smakuje nie musi odrazu byc niejadalne dla Optymalnych
Szkoda jednak że taka potrawa jaką jest śledzik Tobie akurat nie smakuje i szukasz wszystkiego aby udowodnic że ten śledż to jest niewskazany na DO.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #245 : 2008-10-10, 10:29:14 »

Cytuj
a obawa przed salmonelą


W obec tego mozesz kupic zoltka pasteryzowane i whupti, nie ma problemu z  salmonela!!!
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #246 : 2008-10-10, 11:16:28 »

nikt Tobie nie uwierzy w takie brednie że do swojego BTW wliczasz również wszystkie mikro i makro elementy ,witaminy
Jakbyś nie zauważył to dyskusja dotyczy OMEGA-3, OMEGA-6 i tego co pomiędzy.
"Nie dajmy się zwariować"
 

Jurek,

W kontekście jest tak, że napisałeś, że masz zamiar pojeść śledzi, a następnie zalać pragnienie mlekiem. Sugeruje to sporą ilość śledzi, sporą ilość mleka i dziwne proporcje. Przy okazji śledzi został wspomniany problem OMEGA-3. I to wszystko.

Wiadomo, że i kawę czasami posłodzę i piwo wypiję, a że mam niesmak po śledziach i odzwyczaiłem się od "N"NKT to też o tym wspomniałem.

Zasugerowałem, że może lepsza dla Ciebie byłaby ryba duszona z dodatkiem masełka, a nie śledzie z mlekiem. Napisałem też, że jak Lekarka uważa, że masz jeść siemię lniane lub śledzie to pewnie podejrzewa niedobór pewnych składników w Twojej diecie i w tym wypadku śledzie można traktować jak lekarstwo.

To co gniewasz się?
Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #247 : 2008-10-10, 11:32:39 »

...Adama mam przepis który zawarł w swojej książce sam Dr. Kwaśniewski "Książka kucharska" 700 przepisów...

A czy Ty uwazasz, ze te wszystkie przepisy sa dobre dla Ciebie,
w dowolny dzien i dowolnej kolejnosci?  Shocked

Np. "migdalowy chlebek"Shocked

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #248 : 2008-10-10, 11:40:59 »

Migdałowy chlebek ze śledziem i  ... zasmażka. Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #249 : 2008-10-10, 12:06:31 »

Migdałowy chlebek ze śledziem i  ... zasmażka. Smile

Plus "seta" lub "lorneta" z "jagodzianki na kosciach"  Razz Razz Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #250 : 2008-10-10, 12:16:31 »

...W/G Twojej teorii to ten specyfik moze mi nic nie dac ,
ale wyleczenie P.O.CH.P  jest mozliwe.???

Jurek dlaczego z uporem "maniaka" wmawiasz sobie "smierc",
i w ten sposob dostajesz czego "oczekujesz" ???  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Masz na wyciagniecie reki "uzdrowienie" a z przekory i glupoty
popelniasz "ciezki grzech zaniechania" i pozwalasz smierci
na "swobodne machanie kosa" nad twoja glowa !!!  Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Dla mnie to nie pojete, jakas wyrafinowana!!!
 "zboczona forma masochizmu"  !!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

 
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #251 : 2008-10-10, 12:47:18 »

"zboczona forma masochizmu"

Jak poświecisz „pacjentowi” w oczy latareczką i źrenice się nie poruszą to następnie bierzesz reflektor, a potem laser by światło było silniejsze?

Oszczędź nam tych dosadności, my już po 100kroć wiemy co myślisz.
Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #252 : 2008-10-10, 13:08:04 »

...Oszczędź nam tych dosadności, my już po 100kroć wiemy co myślisz...

Adam, co ty taki "pruderyjnie domyslny" jestes?  Laughing
W koncu o co chodzi?  Cool  Entropia ma rosnac, czy spadac?  Laughing

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #253 : 2008-10-10, 13:29:32 »

...Rudka w ostatnim okresie coraz częściej słyszymy że nie jesteśmy optymalni...

A co Ty Jurek Rudke "pociagasz za Soba", Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
badz "menszczyznom" i jak siem powiedzialo "a" to "tera" wypada "beknac b"  Cool Razz


Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #254 : 2008-10-10, 14:20:13 »

Jak chcesz mnie znaleźć to szukaj tam gdzie jest złoty środek
pomiędzy „pruderyjnie domyślny”,
a wykrzykiwaniem
"zboczona forma masochizmu".
Smile
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #255 : 2008-10-10, 17:34:04 »

Migdałowy chlebek ze śledziem i  ... zasmażka. Smile

Adam a co Ty chcesz mi zasugerowac ,czyżbyś próbował tego wypieku,i tobie nie smakował?
Albo czy w/g Ciebie to co Ty poniżej podajesz jest lepszym rozwiązaniem

Cytuj
"Po co psuć smak orzecha w mikrofali, jak można zmielić je na mąkę, dodać rodzynki i kakao i upiec placek.
Dla mnie brzmi humorystycznie. Akurat "palenie" orzeszków wewnątrz łupiny podkreśla ich aromat.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #256 : 2008-10-10, 18:29:57 »

Lekarka zaleca siemię lniane

Jako ciekawostkę. Tym co stosują moje "wynalazki" z T pozostaje słonina, oliwa, majonez, tłuszcz z czekolady, olej palmowy, kokos.
Nie ma w czym wybierać, dlatego trzeba zintegrować masło/śmietanę (przeciągnąć na zdrowa stronę).

ALE TYCH WSZYSTKICH ODCZUĆ O JAKICH CZYTAM NIESTETY U MNIE NIE MA.

Jakie masz tętno, oddech na minutę? A waga drgnęła w dół?
Prawdopodobne jest, że te produkty wywoływały wzrost częstotliwości tętna i oddechu. Da się już zjeść czasami nieco mniej T?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #257 : 2008-10-10, 20:32:31 »

Lekarka zaleca siemię lniane

Jako ciekawostkę. Tym co stosują moje "wynalazki" z T pozostaje słonina, oliwa, majonez, tłuszcz z czekolady, olej palmowy, kokos.
Nie ma w czym wybierać, dlatego trzeba zintegrować masło/śmietanę (przeciągnąć na zdrowa stronę).

ALE TYCH WSZYSTKICH ODCZUĆ O JAKICH CZYTAM NIESTETY U MNIE NIE MA.

Jakie masz tętno, oddech na minutę? A waga drgnęła w dół?
Prawdopodobne jest, że te produkty wywoływały wzrost częstotliwości tętna i oddechu. Da się już zjeść czasami nieco mniej T?

Pani Ewo waga ani drgnie,ale problem z opuchnietymi nogami nie mija,Otrzymałem takie wytłumaczenie od Pulmonologa
że ja znalazłem się teraz w takiej sytuacji gdzie On jako pulmonolog zaleca pic jak najwiecej płynów i wydalac w ten sposób
powinno byc lepiej ale ze względu na to że ja mam stwierdzone serce płucne,to kardiolog zaleca rozwazne używanie płynów
otrzymałem zalecenie że mam robić  dobowy bilans płynów,stosuję sie do niego od trzech dni.
I jak narazie jest tak że więcej plynów wydalam jak przyjmuję ok 400-600gr,ale aby to zrobic dali mi nowe tabletki na odwodnienie
i właśnie mam uważać na spadek wagi większy jak 3 kg na tydzień.Diete i rotacje stosuje nadal i czekam na poprawę stanu zdrowia w takim stopniu abym mógł jeszcze cos zmieniac Tłuszczu stosuje 1,5-2 x tyle co białka ale juz zaczyna sie to że po zjedzeniu śniadania za dwie godziny czuje głód,a dawno tego nie było.Na śniadanie zjadam 3 całe i dwa żółtka smalcu dodaję tylko 10gr i pomidor. a więc nie powinienem byc głodny.Puls dzisiaj 100/min   wysycenie 88%
Powiem teraz to co zauważam u siebie rano jak wstanę to czuje się względnie mam trochę sił ale już ok 20 czuje sie tak słabo i nogi są juz tak obrzęknięte że nie moge na nich stac,wtedy idę juz pod tlen i tak do rana ,poprostu czuję się jak bateria jak naładowana to jest ok. ale z biegiem  czasu siada i muszę się podłączyc.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #258 : 2008-10-10, 20:57:06 »

...problem z opuchnietymi nogami nie mija...
...ja mam stwierdzone serce płucne....
...już ok 20 czuje sie tak słabo i nogi są juz tak obrzęknięte że nie moge na nich stac...

Jurek to nie wyglada "optymistycznie" co dalej masz zamiar robic?  Shocked
Jakie sa twoje plany?  Shocked
Czy zastanawiales sie powaznie ? Shocked

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #259 : 2008-10-10, 21:22:53 »

...problem z opuchnietymi nogami nie mija...
...ja mam stwierdzone serce płucne....
...już ok 20 czuje sie tak słabo i nogi są juz tak obrzęknięte że nie moge na nich stac...

Jurek to nie wyglada "optymistycznie" co dalej masz zamiar robic?  Shocked
Jakie sa twoje plany?  Shocked
Czy zastanawiales sie powaznie ? Shocked

Grizli prosze Ciebie zmień obiekt zainteresowania jezeli nie masz nic do powiedzenia to sp.....j
A jeżeli masz jakąs sensowna propozycję ,ale nie z tej Twojej wytartej listy to napisz a ja spróbuje to
przeanalizowac.W końcu musisz zrozymieć ze ja jestem Ciężko chory i nie zawsze moge słuchac p........a
głupot.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.