forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:44:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie optymalne a P.O.CH.P  (Przeczytany 143768 razy)
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #300 : 2008-10-18, 22:57:16 »


Sylwia A od psychiki to chyba do fizyki w nauce to znowu  nie tak daleko. Dlaczego nie moze byc tak równiez w naturze.
Dzisiaj ja np. Cierpie fizycznie moja druga wspaniała połowa zapewne podobnie do mnie ,ale to tylko dlatego ze rózni nas conajmniej jedno pokolenie Ty i Twój Mąz Moze razem macie tyle lat co ja sam,ale ja równiez myśle o swojej zonie tak samo jak by to było wczoraj ,ale niestety minęlo juz od naszego pierwszego dnia po i współzycia ponad 40 lat Zawsze o niej myslę
nawet wtedy kiedy jest mi żle,a wiem że zaraz odezwie sie telefon i usłusze jej ciche słowa,zawsze taka była ,nie wylewna, nie zimna ale zawsze moja.Czego i Tobie zyczę.

Jurek Ja-31 lat, mąż 36 lat. A twój opis żony  pasuje jak ulał do mojego męża. Ale póki co taki mi pasuje od 9 lat w małżenstwie.  Very Happy


Dziękuję za dodanie mi otuchy naprawde tak bym tez chciał ,ale niestety u mnie to nie ilośc lat ale rocznik.
Ale dzieki Bogu mam jeszcze wiele nadziei ze jeszcze dla mnie jak i dla mojej drugiej połowy ,też zaswieci jeszcze troszeczkę jaśniej słońce.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #301 : 2008-11-01, 15:50:03 »

Panie Jurku,

na stronie 130 książki Jana Kwaśniewskiego pt "Jak nie chorować" jest wykaz produktow NIEWSKAZANYCH DO SPOŻYCIA. Oto te produkty:

1. Cukier, słodycze
2. Miód
3. Owoce i przetwory owocowe
4. Ryż i kasze
5. Chleb i pieczywo
6. Ciastka, kluski, potrawy mączne
7. Ziemniaki
8. Mąka ziemniaczana
9. Groch i fasola
10. Słodzone płyny
11. Inne produkty pochodzenia roślinnego
12. Sól według smaku, aż do zupełnego zaprzestania dodawania soli do potraw.

W wykazie produktów WSKAZANYCH DO SPOŻYCIA jest 1 (jeden) ziemniak, są produkty mleczne, owoce jagodowe w ilości do 300 g/dobę sezonowo zamiast jarzyn i ziemniaka.

Przepisałam powyższy wykaz, bo może się Panu przyda. Zasadniczo nic nowego czego nie wiemy w nim nie ma, ale nie zaszkodzi może czasem odświeżyć tej wiedzy. Na tej samej stronie Jan Kwaśniewski pisze, że "Ogólna ilość węglowodanów (cukru) nie powinna przekraczać 50 g na dobę dla człowieka dorosłego." 

Może w Pana przypadku, jak i w moim należy zrezygnować z mlecznych, węglowodany jadać tylko z gotowanych lub duszonych jarzyn, które dla innych osób mogą być zjadane na surowo, więc bez ziemniaka. W końcu poważnie chorzy ludzie muszą być bardziej ostrożni od chorych mniej od nich.

Pozdrawiam Pana, Teresa
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #302 : 2008-11-01, 23:31:20 »

Panie Jurku,

na stronie 130 książki Jana Kwaśniewskiego pt "Jak nie chorować" jest wykaz produktow NIEWSKAZANYCH DO SPOŻYCIA. Oto te produkty:

1. Cukier, słodycze
2. Miód
3. Owoce i przetwory owocowe
4. Ryż i kasze
5. Chleb i pieczywo
6. Ciastka, kluski, potrawy mączne
7. Ziemniaki
8. Mąka ziemniaczana
9. Groch i fasola
10. Słodzone płyny
11. Inne produkty pochodzenia roślinnego
12. Sól według smaku, aż do zupełnego zaprzestania dodawania soli do potraw.

W wykazie produktów WSKAZANYCH DO SPOŻYCIA jest 1 (jeden) ziemniak, są produkty mleczne, owoce jagodowe w ilości do 300 g/dobę sezonowo zamiast jarzyn i ziemniaka.

Przepisałam powyższy wykaz, bo może się Panu przyda. Zasadniczo nic nowego czego nie wiemy w nim nie ma, ale nie zaszkodzi może czasem odświeżyć tej wiedzy. Na tej samej stronie Jan Kwaśniewski pisze, że "Ogólna ilość węglowodanów (cukru) nie powinna przekraczać 50 g na dobę dla człowieka dorosłego." 

Może w Pana przypadku, jak i w moim należy zrezygnować z mlecznych, węglowodany jadać tylko z gotowanych lub duszonych jarzyn, które dla innych osób mogą być zjadane na surowo, więc bez ziemniaka. W końcu poważnie chorzy ludzie muszą być bardziej ostrożni od chorych mniej od nich.

Pozdrawiam Pana, Teresa


Pani Tereso c0 Panią skłoniło podac  mi  te przypominac czy uwża Pani że ja jem teartykóly nie wskazane gdzie ja o tym napisałem.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #303 : 2008-11-02, 23:56:48 »

...Pani Tereso c0 Panią skłoniło podac  mi  te przypominac czy uwża Pani że ja jem teartykóly nie wskazane gdzie ja o tym napisałem...

Jurek, rozni ludzie "rozpaczliwie" usiluja Tobie udzielic pomocy!  Shocked
Ale nic z tego nie bedzie!!!

Ty po prostu nie chcesz pomocy!!!  Crying or Very sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #304 : 2008-11-03, 00:21:25 »


Jurek, rozni ludzie "rozpaczliwie" usiluja Tobie udzielic pomocy!  Shocked
Ale nic z tego nie bedzie!!!

Ty po prostu nie chcesz pomocy!!!  Crying or Very sad

Nie mów Grizzly,że Pani smutna Teresa Jurkowi dobrze zrobi,bo mnie rozsmieszasz  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #305 : 2008-11-03, 00:32:38 »

Grizzly przestań "zakładac spółke" z "Teresą" smutną i z "adamem319",bo ugrzęźniesz w bagnie i juz nie wyjdziesz  Confused
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #306 : 2008-11-03, 02:54:07 »

Grizzly przestań "zakładac spółke" z "Teresą" smutną (...)

Edyta/Teresa, nic do Ciebie nie mam, ale powaznie siem martwiem odkad zaczelas rotowac osobowosci. Gorzej - dwie skrajne osobowosci, bez wzajemnych wyrazow tolerancji! Jest to tak zwane rodzwojenie jazni. Jak sobie radzisz, czy dlugo juz z tym zyjesz? To sprawa dla lekarza optymalnego! Cos jest nie tak z Twoim BTW!!!! Jak Cie nie stac na doradce najwyzszej klasy (=kasy), to my tu na tym forum cos uradzimy. Czy mozesz mi wyslac swoj jadlospis z ostatnich trzech dni? Po pierwsze - zacznij rotowac wode plodowa, prowokacja co 6 dni.

Pamietaj - forum rzadzi, forum radzi, forum nigdy Cie nie zdradzi!
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #307 : 2008-11-03, 02:56:44 »

rodzwojenie jazni

przepraszam - rozdwojenie.
to z nerwow.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #308 : 2008-11-03, 08:20:14 »

rodzwojenie jazni

przepraszam - rozdwojenie.
to z nerwow.

Moze rozwolnienia dostałaś ? Węgiel leczniczy najlepszy!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #309 : 2008-11-03, 13:09:36 »

Jak sobie radzisz, czy dlugo juz z tym zyjesz?

No jakos musze sobie z tym radzic ,zwykle to pije duże ilosci brendy,zeby zapomniec o tej uciazliwej dla mnie dolegliwosci  Cool Razz

Cytuj
To sprawa dla lekarza optymalnego!
 Cos jest nie tak z Twoim BTW!!!! Jak Cie nie stac na doradce najwyzszej klasy (=kasy), to my tu na tym forum cos uradzimy.

No własnie odgadłaś _flo .Nie stać mnie  Sad  Czy zatem moglibyscie sie zrzucic po pare groszy na ten cel? Bardzo Was o to prosze  Sad
Jest mi tak okrutnie głupio,ze musze Was o to prosić  Sad ,ale cóż poradzić-nie mam pieniędzy  Sad

 
Cytuj
Czy mozesz mi wyslac swoj jadlospis z ostatnich trzech dni?
Już sie robi kochana _flo  Smile
Od trzech dni jadam to samo,bo nie mam grosza,znalazłam na śmietniku troche suchego chleba i jakoms kiełbase i skarpety -ze skarpet to sie ciesze najbardziej ,bo już nie nie stompam gołymi stopami po kamieniach  Smile 

Och.Kochana _flo bardzo Ci jestem wdzienczna na troske i naprawde jesteś tutaj poczebna,nie pszejmuj sie,że ktoś tutaj na Ciebie coś mówi,że ktoś wytyka Tobie Twojom wiedze ,po prostu Ci jej zazdroszczom  Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.