forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 14:42:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660584 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie optymalne a P.O.CH.P  (Przeczytany 144510 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #200 : 2008-09-28, 22:03:50 »

Powtórz Jurek46, wykorzystaj jedynie mleko w tym dniu jako źródło W. Nie jedz w tym dniu warzyw.


Nosz cholera jasna,Ona chce Jurka wykończyć!!! Jurek ratuj sie!!!Nie widzisz,że Ona se robi na Tobie doświadczenia? NIe czytasz Jej postów?Raz pisze ,że mleczne są "be",a teraz każe Ci pić samo mleko.LITOŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII To nie jest fachowa porada!!!!
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #201 : 2008-09-28, 22:49:06 »

Ciekawa jestem ile wyjdzie Jurkowi tego mleka w tym dniu...

Jurek46 pamiętaj o B i T w tym dniu.
Istoty przybywające na forum -  Very Happy - nierozumna-walcząca Edyta (dawniejsze posty o niku Elmo) często ma problem ze sobą.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #202 : 2008-09-28, 22:52:25 »


Istoty przybywające na forum -  Very Happy - nierozumna-walcząca Edyta (dawniejsze posty o niku Elmo) często ma problem ze sobą.

 Laughing Chcialaś napisać,że to Ty masz problem ze mną  Laughing Trudno "siem" mówi   Very Happy
"Mleczne" -cała na przod!!! "fulpałer" ,"do bólu"  Cool  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #203 : 2008-09-29, 01:14:44 »


Istoty przybywające na forum -  Very Happy - nierozumna-walcząca Edyta (dawniejsze posty o niku Elmo) często ma problem ze sobą.

 Laughing Chcialaś napisać,że to Ty masz problem ze mną  Laughing Trudno "siem" mówi   Very Happy
"Mleczne" -cała na przod!!! "fulpałer" ,"do bólu"  Cool  Very Happy

Edyta jezeli czytac umiesz ze zrozumieniem to ja pisałem ze to nie Ewa ale mój organizm po śledziach zechciał ugasić pragnienie
mlekiem ,czy Ty również zrozumiałaś że ja ten kartonik przechyliłem i wypiłem cały litr.naraz.
Ale nie śmiej się z Ewy bo w tym nie ma  sensacji,tylko zalecenie, czy po tygodniu jak zrobię to o czym Ona pisze
będzie taka sama reakcja.Jeżeli chcesz wiedzieć to jest to dla mnie również bardzo potrzebne doświadczenie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #204 : 2008-09-29, 08:34:23 »



Edyta jezeli czytac umiesz ze zrozumieniem to ja pisałem ze to nie Ewa ale mój organizm po śledziach zechciał ugasić pragnienie
mlekiem


Jurek ,a Ty potrafisz czytać,że zrozumieniem? Napisałam,że wypiłeś tyle,a tyle mleka,bo naczytałeś się o wsłuchiwaniu w swój organizm.
Rzomumiem,że Ty już nie masz kogo słuchac,tylko tych pożal sie boże porad internetowych,które polegają na zwykłym prowadzeniu doświadczeń na Forumowiczach.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #205 : 2008-09-29, 14:03:02 »

...Jeżeli chcesz wiedzieć to jest to dla mnie również bardzo potrzebne doświadczenie...

"ja naturlis" !!! za darmoche!!!  Shocked  "klajne eksperimentator"  Razz Razz Razz

A czy w srodku  Twojego "telewizjora czy kompijutera" rowniez codziennie
uskutecznialbys "za darmoche !!!" eksperymenty  "radio-elektro-techniczne"  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #206 : 2008-09-29, 15:08:10 »

...Jeżeli chcesz wiedzieć to jest to dla mnie również bardzo potrzebne doświadczenie...

"ja naturlis" !!! za darmoche!!!  Shocked  "klajne eksperimentator"  Razz Razz Razz

A czy w srodku  Twojego "telewizjora czy kompijutera" rowniez codziennie
uskutecznialbys "za darmoche !!!" eksperymenty  "radio-elektro-techniczne"  Shocked Shocked Shocked




*|:^)(.)(...)
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #207 : 2008-09-29, 15:15:57 »

...Jeżeli chcesz wiedzieć to jest to dla mnie również bardzo potrzebne doświadczenie...

"ja naturlis" !!! za darmoche!!!  Shocked  "klajne eksperimentator"  Razz Razz Razz

A czy w srodku  Twojego "telewizjora czy kompijutera" rowniez codziennie
uskutecznialbys "za darmoche !!!" eksperymenty  "radio-elektro-techniczne"  Shocked Shocked Shocked

 http://emoty.blox.pl/resource/blowup.gif
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #208 : 2008-09-29, 15:16:20 »

 Jurek.Czy to już mleczne "działajom" ?  Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #209 : 2008-09-30, 01:21:27 »

Jurek.Czy to już mleczne "działajom" ?  Cool

A jak myślisz czy jest jakiś inny sposób na te niby inteligętne zwierze.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #210 : 2008-10-08, 18:31:51 »

Jurek46, miałeś ochotę w kolejnym dniu mlecznym na mleko jako źródło W?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #211 : 2008-10-09, 18:35:13 »

Grizzly, Ty jesteś właśnie ciężko chory.

Nie walcz Jurku z Misiem bo on po prostu lubi się droczyć, a że nieprzyjemnie to już taki „urok” osobisty.

Na drugą nogę powiem, że znam dobrze osobiście Amerykanina lat 50pare, 170cm, 120kg, który ma POChP, może przejść najwyżej 10m. Potem 5 minut przerwy, schody nie wchodzą w rachubę tylko winda. Ląduje on corocznie na parę dni w b.dobrym szpitalu za co płaci za każdą wizytę KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DOLARÓW.
Lekarze powiedzieli mu, że jego kłopoty wynikają z tego, że urodził się jako wcześniak i wiele mu nie można pomóc. Podle_czają go oni troszeczkę, tak by wkrótce wrócił, powiedzieli mu by przestał palić – nie skorzystał z tej rady, nie powiedzieli mu co jeść – śniadanie, obiad, kolacja pochodzi z McDonalda. I tak od kilku lat gość się codziennie dusi, w jednej ręce sterydy w drugiej butla z tlenem.
Poza tym trzeba podkreślić, że to bardzo mądry i miły człowiek. Znany i poważany na salonach nawet takich znanych z CNNu.

I morał z tego taki, że i duża kasa nie pomoże jak się nie trafi właściwie na pomocną dłoń. Ja tam parę razy swoje powiedziałem, ale zasłonił się opinią najlepszych ekspertów na świecie, że jest wcześniakiem i tak już być musi i strachem przed pogorszeniem spowodowanym przez odstawienie tego przecież powszechnie przebadanego i atestowanego jedzenia z McDonalda.

W porównaniu z nim masz więc Jurku dużo szczęścia i podjąłeś właściwy wybór kierując swoje zainteresowanie w kierunku właściwej choć nie opieczętowanej przez IŻIŻ diety.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #212 : 2008-10-09, 19:18:30 »

Grizzly, Ty jesteś właśnie ciężko chory.

Nie walcz Jurku z Misiem bo on po prostu lubi się droczyć, a że nieprzyjemnie to już taki „urok” osobisty.

Na drugą nogę powiem, że znam dobrze osobiście Amerykanina lat 50pare, 170cm, 120kg, który ma POChP, może przejść najwyżej 10m. Potem 5 minut przerwy, schody nie wchodzą w rachubę tylko winda. Ląduje on corocznie na parę dni w b.dobrym szpitalu za co płaci za każdą wizytę KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DOLARÓW.
Lekarze powiedzieli mu, że jego kłopoty wynikają z tego, że urodził się jako wcześniak i wiele mu nie można pomóc. Podle_czają go oni troszeczkę, tak by wkrótce wrócił, powiedzieli mu by przestał palić – nie skorzystał z tej rady, nie powiedzieli mu co jeść – śniadanie, obiad, kolacja pochodzi z McDonalda. I tak od kilku lat gość się codziennie dusi, w jednej ręce sterydy w drugiej butla z tlenem.
Poza tym trzeba podkreślić, że to bardzo mądry i miły człowiek. Znany i poważany na salonach nawet takich znanych z CNNu.

I morał z tego taki, że i duża kasa nie pomoże jak się nie trafi właściwie na pomocną dłoń. Ja tam parę razy swoje powiedziałem, ale zasłonił się opinią najlepszych ekspertów na świecie, że jest wcześniakiem i tak już być musi i strachem przed pogorszeniem spowodowanym przez odstawienie tego przecież powszechnie przebadanego i atestowanego jedzenia z McDonalda.

W porównaniu z nim masz więc Jurku dużo szczęścia i podjąłeś właściwy wybór kierując swoje zainteresowanie w kierunku właściwej choć nie opieczętowanej przez IŻIŻ diety.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Cool

Wiem o tym i dlatego Grizlego zapraszałem do siebie.
Adam ja odwrotnie od twojego znajomego przestałem palic już dwadzieścia dwa lata temu,od prac szkodliwych odeszłem tez 20 lat temu
Chorobę miałem zdiagnozowaną na 100% też 20 lat temu.Wage tez miałem 125kg Moje poczatki z DO BYŁY TAKIE ŻE ODZYSKAŁEM WIARE ŻE JESZCZE MOŻNA POŻYC
Na początku diety waga mi nie spadała,po małych modyfikacjach zwiększyłem B NIE W/G W/N tylko w/g wagi jaka miałem,i zmniejszałem Białko jak waga spadała .Dzisiaj mam
jeszcze ok 10kg nadwagi ale waga mi nie wzrasta ,Białko utrzymuje w granicach 60-80gr tłuszcz 120-150 a wegle ok 30-50.Zawierzyłem Ewie i rotuje mleczne,jednak jak narazie to miałem tylko jeden incydent o którym wczesniej pisałem.W sobote przywioza mi juz ten specyfik z Rosji z wyciągu z brokuła.Mam taka nadzieje że to równiez mogę zastosowac bo zaszkodzic mi nie może.Ale to juz napisze póżniej.Odnośnie Grizlego podczymuje swoje spostrzeżenia,on jednak jest chory,chociaż tego niewie.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #213 : 2008-10-09, 19:29:05 »

Jurku, powodzenia!

@Grizzly Admin poparł pomysł z brokułami, więc proszę nie dziel skóry na niedźwiedziu.
Smile
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #214 : 2008-10-09, 19:41:05 »

Jurek46, miałeś ochotę w kolejnym dniu mlecznym na mleko jako źródło W?

Nie będe owijał w bawełne napiszę tak jak jest ja poprostu nie mogę się doczekac kolejnego dnia mlecznego aby
zjeśc masło,czy napic się smietany,zjeśc w tym dniu pikantny twarożek,a potem przez cały tydzień do ust ich nie biorę
A teraz jutro spróbuje znowu swojego dania śledż w oleju i pragnienie po śledziu spróbuje ugasic mlekiem od krowy
napisze czy odczucia będa takie same.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #215 : 2008-10-09, 19:56:28 »

Nastaw się także na to, że mogą być jakieś niespodzianki. Ja rotuję 4- tydzień i bardzo źle znoszę dni mleczne. W tym tygodniu zrezygnuję z dnia mlecznego ?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #216 : 2008-10-09, 19:59:34 »

A teraz jutro spróbuje znowu swojego dania śledź w oleju i pragnienie po śledziu spróbuje ugasic mlekiem od krowy napisze czy odczucia będa takie same.

Jurku nie rób tego, ja bym się po takiej próbie zbierał kilka dni.
Śledź to kiepskie białko, a olej śledziowy (ten naturalny tłuszcz śledzie) to najgorsza znana w świecie zwierzęcym, a do kupienia w sklepie mieszanina nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Jeśli nie przygotowywałeś tego śledzia samodzielnie to licz się też z niskiej jakości toksycznym olejem (tym nie ze śledzia) oraz wieloma dodatkami chemii smakowej i konserwującej.

Wspomnieć też trzeba o uderzeniowej dawce sodu z soli, którego tak dzielnie starasz się unikać.

Ostatnio śledzia jadłem przeszło rok temu i do tej pory pamiętam jaki smak miało to nieporozumienie – obiecałem sobie koniec. No chyba, że malutki koreczek gościnnie do wódeczki, ale naprawdę malutki.

Mleko to napój wybitnie za słodki praktycznie niezdatny do picia, lepiej wypić 4 razy mniej śmietanki 12% rozcieńczonej pół na pół przegotowaną gorącą wodą, może być z paroma (słownie paroma – max 0,1g) ziarenkami kawy rozpuszczalnej dla zapachu.

Nie możesz sobie zrobić jakiejś wersji delikatnej dnia mlecznego.
Powiedzmy rybę duszoną (może być jakaś finezyjna) z masełkiem, na deser serek żółty i śmietanka.

No chyba, że lubisz szok i dochodzenie do siebie po zaburzeniach gospodarki tłuszczowej, elektrolitowej i cukrowej. Badanie porównawcze badaniem porównawczym, ale koszty za duże, a wnioski mało istotne. Powtarzam, że ja po tym co Ty zamierzasz zjeść miałbym metabolizm zakłócony na trzy dni.
Smile

@Grizzly Widzisz, też się staram dbać o Jurka, a czy skorzysta to jego sprawa, ale na pewno się nie pokłócimy.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #217 : 2008-10-09, 20:01:28 »

1. Ląduje on corocznie na parę dni w b.dobrym szpitalu za co płaci za każdą wizytę KILKADZIESIĄT TYSIĘCY DOLARÓW.
2.Lekarze powiedzieli mu, że jego kłopoty wynikają z tego, że urodził się jako wcześniak i wiele mu nie można pomóc.  Ja tam parę razy swoje powiedziałem, ale zasłonił się opinią najlepszych ekspertów na świecie, że jest wcześniakiem i tak już być musi i strachem przed pogorszeniem spowodowanym przez odstawienie tego przecież powszechnie przebadanego i 3.atestowanego jedzenia z McDonalda.
4.W porównaniu z nim masz więc Jurku dużo szczęścia i podjąłeś właściwy wybór kierując swoje zainteresowanie w kierunku właściwej choć nie opieczętowanej przez IŻIŻ diety.

1.Powiedz Mu, że za 3/4 z tego Very Happy Cool Very Happy dam mu nowe płuca Very Happy.
Wystarczy by przyjechał do Polski, ulokowal się w pobliskim hotelu (100m)... i codziennie mnie odwiedzał no i oczywiście by ZMIENIŁ DIETĘ Very Happy. Za 2 tyg. będzie człowiekiem z NOWYMI płucami Very Happy.
2. Dobre Very Happy, a nie powiedzieli, że przodkowie z 4 pokolenia wstecz zawinili?
3. Z tego będą jadalne tylko frytki.
4. Zgadza się.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #218 : 2008-10-09, 20:24:25 »

Powiedz Mu, że za 3/4 z tego Very Happy Cool Very Happy dam mu nowe płuca Very Happy.

Nie myśl, że ja nie rozpatrywałem różnych opcji. Ma on jednak młodszą żonę, której sensem życia jest opieka nad mężem. Gościłem u nich wielokrotnie, przemili ludzie, ale wyglądają na !zadowolonych! i pogodzonych z losem, żyjących w doskonałej symbiozie(wiem, że to słowo to przesada, ale przy nim pozostańmy).
No i te drobne 10 000km, nie można go tak po prostu porwać, kiedy żona wyjedzie do siostry na dwa tygodnie. Będę się przyglądał życzliwie, może rozwój wypadków będzie sprzyjał szybkiej, a skutecznej akcji.
Na razie trzeba czekać. Sad
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Żywienie optymalne a P.O.CH.P
« Odpowiedz #219 : 2008-10-09, 20:32:49 »

3. Z tego będą jadalne tylko frytki.

no nie. frytki z mcdonald's, frytki ze sklepu? to frytki tylko z nazwy. w skladzie jest miedzy innymi i mleko i maka pszenna i kilka innych bonusów.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.