forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 01:26:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???  (Przeczytany 105653 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #40 : 2007-01-07, 12:46:15 »

witajcie
   Moja mama zawsze miała kłopoty z zylakami dawniej jeżdziła do Warszawy na lasery.
    Troche pomogło -ale  tęga ,powolna,  siedzacy tryb zycia ,więc wszystko sie dołozyło.
      Te  otwierające sie rany i wycieki      

Niezłe są opatrunki hydrokoloidowe lub taki bandaż o stopniowanej kompresji z kalaminą , cynkiem i gliceryną ( unna boot).Generalnie inaczej się leczy owrzodzenie zakażone.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #41 : 2007-01-07, 12:47:33 »

[Elmo opowiadała mi o swoich przejściach. Włos mi się zjeżył na głowie! Kolejna seria błędów lekarskich i jaka krzywda dla niej. Nie miała juz siły  podawać lekarzy do sądu. Wcale jej się nie dziwię, ale wielka szkoda.


Daj spokój Very Happy. Te imaginacje jeżą Ci włos na głowie????
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #42 : 2007-01-07, 16:00:10 »

Bruford ,a Ty zrób sobie dokumentacje ,ale ze swoich postów,skopiuj je ,wydrukuj i włóż do teczki ,
potem je przedstaw jakiejs grupie "naukowcow" moze Cie mianują jako forumowego "szwędobyla" czy cos w tym rodzaju  Sad   Confused   Crying or Very sad  Evil or Very Mad  Rolling Eyes  Mr. Green .
Przejrzyj te swoje posty ,fajnie wyglądają  Confused   Crying or Very sad  Embarassed  Mr. Green
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #43 : 2007-01-07, 19:30:15 »

Cholera, tyle sie napisalam i wszystko poleciało. Wcisnelam jakis skrot klawiszowy i zamknela sie strona. Juz nie mam dzis siły ani czasu pisac drugi raz. Powiem wam tylko, ze opisałam horror, jaki przezyłam w czasie swoich dwóch porodów, co przezyla moja bratowa. Leciały przekleństwa, bo do dziś nie mogę o tym mówić spokojnie. Moze dobrze, że przepadło, bo Bruford na pewno by zemdlał Smile On przeciez jest taki subtelny Very Happy

Mnie tylko ciekawi, Bruford, dlaczego ty tak usilnie bronisz swoich kolegów po fachu. Jeśli ciebie nie dotyczą nasze opowieści, to po co sie poczuwasz? Ja wiem, co sama przezylam i nikt mi nie wmowi, ze imaginuję Very Happy

Juz pare lat nie byłam w przychodzi i dobrze, bo nie chce widziec mojej lekarki rejonowej, co robi wszystko pod dyktando , bo i tak się na niczym nie zna i nie chcę widziec chama, co nie dal mi zwolnienia, kiedy mialam tak silne uczulenie, ze zaraz po wyjsciu od niego spuchło mi całe ciało. Przez ch... musialam biegac po szpitalach cała obolała. Ojej, ile rzeczy mi się przypomniało, brrrrr
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #44 : 2007-01-07, 19:37:38 »

 Optymizmem napawa mnie Twoja uświadomiona i dobrze kierunkowana nienawiść. Nie wiem tylko, czemu Bruforda w to wplątujesz.
   Reasumując, możesz wierzyć lub nie - współczuję i to słowo mówię z pełną świadomością.

Tomek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #45 : 2007-01-07, 19:42:58 »

Ewa  ,jak mozesz to opisz te sytuacje.Warto wiedziec czasem czego mozna sie spodziewać w szpitalach.

A Bruford reaguje normalnie ,tak jak na lekarza "szpitalnego" przystało"  .Wiesz ...wszystkie dolegliwosci pacjeta w szpitalu to jego imaginacje  Confused  I caly horror pacjeta w szpitalu ,to tylko horror dla pacjeta .
Dziwisz sie?Ja się juz nie dziwie  ,przeciez nie tylko taki Bruford moze siedziec na forum ,gdziekolwiek i wyobraź sobie ,ze taki "lekarz" ma sie przejmowac twoim przypadkiem ?  Shocked  No ,coś Ty ... Shocked  Confused  Sad .
A poza tym jak ma pomóc lekarz pacjetowi jak sam nienawidzi ludzi  Confused .   Kurcze ,no tak jest i już,nie da sie tego zmienić.  Confused                    
W szpitalu jest dobrze jak ktos nie ma z czyms komplikacji ,jak lekarze spartacza robote , problem sie zaczyna...dla pacjeta  Confused
Tak jest ,wiem to z autopsji.  Confused
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #46 : 2007-01-07, 21:47:29 »

 Shocked To do mnie? Myslisz, ze ja mam taki wpływ, zeby Bruforda w cokolwiek wplątywać? Przeczytaj mój post, a zobaczysz, ze sama się dziwię Brufordowi, ze reaguje na to, co do niego nie jest adresowane.
Może wg ciebie jest ubezwłasnowolniony, skoro w jego imieniu wystepujesz?

Jak ty łatwo klasyfikujesz ludzi? Jestem pod wrażeniem paru twoich postów
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #47 : 2007-01-07, 21:58:33 »

 Przede wszystkim, Ty sama wypowiadasz się wielokrotnie w imieniu innych oraz Elmo.
    A z innej (pozornie tylko) beczki. Tutaj dużo osób wypowiada się w imieniu Boga. Czy jest on ubezwłasnowolniony ?
   Polecam powstrzymać się od zaczepek, które nie noszą śladu sensu.

Tomek
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #48 : 2007-01-08, 00:32:22 »

Bruford
bardzo ci dziekuje -już jestem dwie wiadomości do przodu .
    Powiedz czy tą mieszanke robia na zlecenie czy taka jest gotowa ?
        Bo jak z przepisu lekarza -to musze wizyte zamówić .
   
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #49 : 2007-01-08, 01:23:30 »

Bacznosc, spocznij, Rób to, nie rob tego. A najlepiej zostawic cie samego na placu boju, walczący wiecznie Tomkiewiczu Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #50 : 2007-01-08, 09:52:20 »

 Very Happy zauwazylam pewną zaleznosc   EWA .
Lubie sie czasem poszwędać na forum za Tobą ,bo Cie bardzo lubię -masz poczucie humoru ,uwierz ale jak czytam niektore Twoje posty to nie moge wytrzymać ze smiechu  Laughing  a poza tym jestes mądrą kobietą  Cool .
Natomiast za mną wiecznie się szwędają Tomkiewiczowie  Confused ,wiecznie im jest źle : a to ,ze pisze o witaminie C ,a to ,ze sobie wkleilam awatar elmo ,to ze pisze o dzieciach ,kotach ,psach ,tchorzofretkach ,Bogu, itd itp.,czepiają sie jak rzep psiego ogona  Confused  Sad
 Mysla ,ze jak sa ode mnie starsi ,to im wszystko wolno  Confused    Sad  Crying or Very sad Mr. Green
Najpierw zazyczaj wyskakujeTomek ,potem Marishka ze swoim  ą , ę   rozłozy moje zdanie na czynniki pierwsze ,
a na koniec ,wlecze sie niestrudzenie wierny, forumowy towarzysz i przyjaciel -Bruford  Laughing -
 - na końcu...łańcucha pokarmowego   Sad   Laughing   Rolling Eyes  Embarassed  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #51 : 2007-01-08, 09:53:58 »

Bacznosc, spocznij, Rób to, nie rob tego. A najlepiej zostawic cie samego na placu boju, walczący wiecznie Tomkiewiczu Very Happy

Ewo Tomkiewicz napewno pomylił temat forum,a ten post nosi tytuł "Jak pomóc choremu po udarze mózgu".
Ja cały czas czekam na pomoc,tych którzy mieli w praktyce do czynienia z takimi chorymi.Bardzo bym chciał też uzyskać
konkretną odpowiedż na powyższe od Bruforda.To  z jakiej pomocy z tego forum mogą skorzystać chorzy po udarze domyśleć się
nie trudno,napewno zakończyć się to może wylewem  "krew by ich zalała"
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #52 : 2007-01-08, 10:31:19 »

1. bo Bruford na pewno by zemdlał Smile
2.On przeciez jest taki subtelny Very Happy
3.Mnie tylko ciekawi, Bruford, dlaczego ty tak usilnie bronisz swoich kolegów po fachu.
4 Jeśli ciebie nie dotyczą nasze opowieści, to po co sie poczuwasz?

1.Wiesz co , nigdy jeszcze nie zemdlałem. Może to fajne by było , taki substytut odlotu Very Happy
2.Jakże mi miło. Razz
3.Zauważyłaś , żebym konkretnie kogoś bronił???
4.Jak zapewne zauważyłaś , już kilkakrotnie ( mimo , że niektórzy tego , heh , nie zauważyli tego do tej pory Laughing) zaznaczyłem , że "horrory" publicznej służby zdrowia mnie nie interesują. Very Happy.Nie mam z nią wiele wspólnego po prostu. A że mam swoje doświadczenie to potrafię z grubsza ocenić kto mówi coś do rzeczy a kto jest mitomanem. Very Happy. Uporczywe ściganie mnie po różnych wątkach  Very Happy swoimi insynuacjami i imaginacjami w wymienionej dziedzinie a wynikającymi z braku zrozumienia rzeczy podstawowych świadczą nie o mnie a o "ścigającym"  Very Happy. Zresztą bezradność "ścigającego" wyraża się w prostym mechanizmie - jak nie ma nic do powiedzenia do wklei jakieś swoje badziewie na temat lekarzy pod moim adresem. Very Happy.Hi , hi.I nadal nie rozmumie ,że mam to w d.... Very Happy

Poza tym jeszcze jedno. Mnie i Tomkiewiczów wiele zapewne dzieli.Ale , mam wrażenie ,łączy jedno. Niechęć do gówniarskich awantur i pyskówek rodem z magla Very Happy.




Ponadto.Mnie i Tomkiewiczów ( choć na ogół wiele nas dzieli)
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #53 : 2007-01-08, 10:34:19 »

[nie trudno,napewno zakończyć się to może wylewem  "krew by ich zalała"

Ponieważ ilekroć zawiązuje się jakiś wątek , tyle razy pojawia się tam badziewie wyprodukowane przez Elmo z jej ulubionymi łańcuchami emotikonów , mam propozycję.Podaj mi dane osoby na priv-jej wiek , choroby towarzyszące i jakie leki bierze a ja Ci odpowiem jak najdokładniej umiem, OK?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #54 : 2007-01-08, 11:18:52 »

Bruford
 bardzo ci dziekuje -już jestem dwie wiadomości do przodu .
    Powiedz czy tą mieszanke robia na zlecenie czy taka jest gotowa ?
        Bo jak z przepisu lekarza -to musze wizyte zamówić .
   

Opatrunki hydrokoloidowe są dostępne w aptekach w dośc szerokiej gamie.Opisany bandaż jest przygotowywany doraźnie.Nie wolno go moczyć.
Generalnie najlepsze rezultaty leczenia owrzodzeń podudzi widuję tam gdzie dość często dogląda ich do
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #55 : 2007-01-08, 11:21:12 »

[.
Generalnie najlepsze rezultaty leczenia owrzodzeń podudzi widuję tam gdzie dość często dogląda ich do

doświadczony dermatolog i wg potrzeb chirurg naczyniowy.Najlepiej jeśli pacjent jest w stanie często ćwiczyć zgięcie grzbietowe stopy i ew.jak najbardziej zbliżyć się do właściwej masy ciała.Nie wolno przesadzać ze środkami odkażającymi ( tylko wg potrzeb) i moczeniem okolicy owrzodzeń.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #56 : 2007-01-08, 11:21:19 »

Nasze zdrowie w duzej czesci zalezy tylko i wylacznie od nas samych.Przewaznie pakujemy w siebie byle co i w ogromnych ilosciach. Alkohol,papierosy ,slodkosci  i inne cuda,duzo i czesto.Tyjemy i mammy pretensje do innych.A kiedy juz organizm buntuje sie i zaczyna chorowac oczekujemy wrecz  cudu.Moze zacznijmy zwracac uwage na siebie jako caloksztalt.Przestanmy wreszcie obwiniac innych za nasze chorobska.Uwazam obwinianie innych za nasz stan zdrowia za niesprawidliwe. Jezeli zaczynam chorowac musze najpierw wszystko wyprobowac co jest w zasiegu moich mozliwosci,by ten stan zmienic na lepsze.Natomiast gdy juz musze skorzystac z uslug lekarza to mam prawo wyboru .Lekarza malo skutecznego zamieniam na innego lub korzystam z uslug kilku na raz. Nauczylismy sie  za  wszystko, co zle obwiniac innych.O zgrozo!!!!
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #57 : 2007-01-08, 11:22:12 »

Nasze zdrowie w duzej czesci zalezy tylko i wylacznie od nas samych.Przewaznie pakujemy w siebie byle co i w ogromnych ilosciach. Alkohol,papierosy ,slodkosci  i inne cuda,duzo i czesto.Tyjemy i mammy pretensje do innych.A kiedy juz organizm buntuje sie i zaczyna chorowac oczekujemy wrecz  cudu.Moze zacznijmy zwracac uwage na siebie jako caloksztalt.Przestanmy wreszcie obwiniac innych za nasze chorobska.Uwazam obwinianie innych za nasz stan zdrowia za niesprawidliwe. Jezeli zaczynam chorowac musze najpierw wszystko wyprobowac co jest w zasiegu moich mozliwosci,by ten stan zmienic na lepsze.Natomiast gdy juz musze skorzystac z uslug lekarza to mam prawo wyboru .Lekarza malo skutecznego zamieniam na innego lub korzystam z uslug kilku na raz. Nauczylismy sie  za  wszystko, co zle obwiniac innych.O zgrozo!!!!

I to jest , bezprzecznie racja Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #58 : 2007-01-08, 11:48:25 »

Jurek ,przeczytalam Twoje posty ,widze ,ze na ZO jestes juz dosyć dlugo.
Byles z tym problemem u lekarza optymalnego ? ,bo widze ,ze tu raczej zadnej porady nie otrzymasz ,bo sam pisales ,ze medycyna akademicka nie jest w stanie pomoc.Jedyne wyjscie to jakis lekarz optymalny.
Pozdrawiam.

Pewnie ,ze najlepszymi lekarzami powinnismy byc sami dla siebie,no ale jak lekarz partaczy robote ,podczas cesarskiego ciecia dochodzi do zakazenia,zapalenie otrzewnej to chyba nie jest moja wina ,co Kodar?
Albo jak lekarze zostawiaja w jamie otrzewnowej pacjeta jakis przedmiot chirurgiczny ,to chyba nie jest wina pacjęta ,co Kodar? Jak juz lekarze ,podjeli sie wykonywania swojego zawodu ,niechze robią to dokladnie ,czysto i przejrzyscie .

Bo zmarszenie brwi ,wieczna powaga wbrew pozorom nie musza swiadczyc o mądrosci .Bycie mądrym tzn ,bycie dobrym .
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #59 : 2007-01-08, 11:52:55 »

A poza tym pijany lekarz na dyzurze w pogotowiu czy szpitalu ,to tez wina czlowieka ,ktory tam sie zglasza po pomoc ? 
Bo tak czy siak ,jestesmy jednak skazani na ta medycyne akademicka,to chyba lepiej by bylo ,zeby wszystko gralo OK .
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.