forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 21:07:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???  (Przeczytany 105617 razy)
mala
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #60 : 2007-01-08, 12:33:10 »

Zaglądam do tego wątku bo temat mnie interesuje (mama jest po udarze) ale rzeczywiście mnie też jest trudno wyłowić  inf związane z tematem tego wątku.

Jurek , czy w  DO uwzględniasz potrawy, produkty, dodatki które  działaja p/zakrzepowo. Czy Twoja żona(dobrze pamiętam, że to o niej tu piszesz?) bierze jakiś lek chemiczny p/zakrzepowy, jaki?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #61 : 2007-01-08, 13:20:03 »

 prześmiewca DO Bruford trafia na forum DO i staje sie sciganym, to tak jakby wilk wszedl w stado owiec i czul sie szykanowany hehehehe  Laughing . DO jest dla ludzi myslacych a nie dla wyuczonych . O wrzodzenie podudzi mozna wyleczyc tylko drastycznym ograniczeniem cukru   Cool   Twisted Evil  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Crying or Very sad  Embarassed
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #62 : 2007-01-08, 16:18:01 »

Natomiast za mną wiecznie się szwędają Tomkiewiczowie 

Czyżby na domiar złego opętała Cię jeszcze (urojona) mania prześladowania?

potem Marishka ze swoim  ą , ę   rozłozy moje zdanie na czynniki pierwsze

Wiem, wiem,  najbardziej boli Cię to, że ktoś, kto nigdy w zyciu nie uczył się języka polskiego ani w szkole ani z żadnych podręczników, potrafi pisać po polsku o wiele bardziej poprawnie niż rodowita Polka.

Marishka
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #63 : 2007-01-08, 17:20:30 »

M., od kazdego mozna się czegoś nauczyć, nawet jeśli nie umie pisać po polsku Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #64 : 2007-01-08, 17:32:56 »

Bruford, jak się zeźlisz, robisz się dowcipny. To lubię Smile
Jak ktos mnie nazwie gówniarą, już się nie obrażam Very Happy Wezmę ten epitet na siebie Smile

Bardzo miłe z twojej strony, że chcesz pomóc Jurkowi. Może jednak ta zajadła wymiana zdań do czegoś się przydała?

Jurek, cieszę się, że dostaniesz wsparcie. Korzystaj z rad Bruforda rozumnie i wybieraj to, co nie będzie niezgodne z założeniami ŻO. Moze nie wiesz, bo jesteś krótko na forum, Bruford jest przeciwnikiem tego żywienia.

Nie zapomnij wykorzystać w leczeniu prądów selektywnych i nie zaniedbaj ŻO.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #65 : 2007-01-08, 17:35:03 »

Very Happy Wezmę ten epitet na siebie Smile


Heh , akurat zupełnie nie dotyczył Ciebie. Very Happy. Nie pamiętam , żebyś prowokowała lub brała szczególny udział w "gówniarskich pyskówkach"  Very Happy. Nie Ciebie miałem na myśli.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #66 : 2007-01-08, 17:37:14 »

, Bruford jest przeciwnikiem tego żywienia.


I jeszcze jedno (KrystynaOpty poświadczyłaby) - nie jestem przeciwnikiem DO Very Happy.Jestem przeciwnikiem określonego sposobu lansowania DO Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #67 : 2007-01-08, 17:52:59 »

, Bruford jest przeciwnikiem tego żywienia.


I jeszcze jedno (KrystynaOpty poświadczyłaby) - nie jestem przeciwnikiem DO Very Happy.Jestem przeciwnikiem określonego sposobu lansowania DO Very Happy

To Ty Bruford ,powinienes zmienic swoj nick na "forumowa łyżka dziekciu"   Laughing  Shocked  Rolling Eyes Twisted Evil Mr. Green
 Shocked  Shocked  Shocked to ja to sama wymysliłam  Question  Shocked ja czy nie ja  Question   Mr. Green

Widziałam Twoje "gówniarskie pyskówki" w wątku " cofanie miażdżczycy"  Laughing  Laughing  Laughing 
Nie jest przeciwnikiem DO  Shocked  Laughing phi  Very Happy  Confused  Cool  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #68 : 2007-01-08, 18:09:03 »

Zaglądam do tego wątku bo temat mnie interesuje (mama jest po udarze) ale rzeczywiście mnie też jest trudno wyłowić  inf związane z tematem tego wątku.

Jurek , czy w  DO uwzględniasz potrawy, produkty, dodatki które  działaja p/zakrzepowo. Czy Twoja żona(dobrze pamiętam, że to o niej tu piszesz?) bierze jakiś lek chemiczny p/zakrzepowy, jaki?


Mala nie wręcz przeciwnie nie mogę sobie poradzić z utrzymaniem u żony wogóle diety optymalnej i obecnie jest w takim dołku że na moje argumenty odpowiada złośliwie ,że jak dotąd to te żywienie też jej nie ustrzegło od udaru.A jakie produkty używasz dla mamy ,które działają przeciw zakrzepowo.Czy te leki homeopatyczne które bierze twoja mama w widoczny sposób zmieniły coś w jej wynikach.u mojej żony po ostatnich wynikach cholesterol całkowity wzrósl do 327  hdl 95 ldl 115  trójglcerydy 108,wyniki ogólne krwi są dobre płytki 210.Ale aby powróciła do prawideł diety jeszcze brakuje uspokojenia ,brała leki przeciwdepresyjne,też nie mogą jej pomóc w należyty sposób,narazie niewiem czym mogę jej pomóc.Szykuję post do Bruforda może on coś pomoże.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #69 : 2007-01-08, 18:34:37 »

Skoro jej wzrosły trojglicerydy, tzn. ze metabolizuje za duzo węgli. Prawdopodnie je za duzo węgli albo białka. Nadmiar białka zamienia sie na weglowodany.
Gdy je sie za malo węgli tez rosnie cholesterol. Wątroba produkuje brakujące węgle z białka, a w procesie tych przemian powstaje mnóstwo śmieci, także cholesterol

Słyszałam, że stresy tez powodują wzrost LDL. Ja sobie to tłumaczę tak, że w stresie mózg potrzebuje wiecej wegli, więc organizm je sobie dorabia z białka. Biochemiczka to ja nie jestem. Wszystko tłumaczę sobie na "chłopski rozum"
Zapisane
mala
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #70 : 2007-01-11, 12:11:12 »

Jurek
z DO u mamy nie mam problemu bo po prostu mama je to co dostaje tzn to co ja wymyślę.
Dodatki/produkty które miałam na mysli to np czosnek  działający p/zakrzepowo, zielona herbata, odpowiednie witaminy:C, B6.
Czytałam o tym, już nie pamiętam wszystkich, jak znajdę to napiszę.

Czy homeo pomogło?-tak myślę. Akurat badań na cholesterol mama nie miała, a przed udarem miała w normie.Na pewno pomogło gdy miała złe wyniki po lekach p/zakrzepowych, po zatorze-wtedy po kilku tygodniach leczenia homeo wyniki krwi miała prawidłowe (chodzi o mało płytek i niską hemoglobinę)
Ale ogólnie stan mamy się poprawił, zwłaszcza w pierwszych miesiącach po udarze, bo teraz jest raczej bez zmian.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #71 : 2007-01-15, 01:20:17 »

Bruford -serdecznie dziękuje ci za okłady ,wreszcie dostałam 
    chociaz nie sa tanie  ale jak narazie łagodzą mamie stan zapalny .
    zycze dużo zdrówka i do napisania za dwa tygodnie -bo jutro wyjeżdzam
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #72 : 2007-01-15, 07:58:19 »

Bruford -serdecznie dziękuje ci za okłady ,wreszcie dostałam 
    chociaz nie sa tanie  ale jak narazie łagodzą mamie stan zapalny .
    zycze dużo zdrówka i do napisania za dwa tygodnie -bo jutro wyjeżdzam

Powinien te owrzodzenia zobaczyć doświadczony dermatolog.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #73 : 2007-01-15, 12:25:49 »

Niech pomyślę...
Nie jesteś dermatologiem  Very Happy .
Niech żyje logika  Very Happy Very Happy Very Happy !
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #74 : 2007-01-18, 18:55:21 »

Smile A skąd to wydedukowałaś? Bruford nie leczy korespondencyjnie, ale może jest dermatologiem
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #75 : 2007-01-19, 18:11:18 »

Nie odsyłałby do "doświadczonego" dermatologa.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #76 : 2007-01-29, 02:08:06 »

  z mama lepiej --
  tylko ja mam  oko jak u królika -czy to możliwe ,ze od zamieci śnieznej
    jak śnieg odwalałam   :(i gdzies mi  chyba w oko napruszyło .
Czy mógł by mi ktos miły doradzić jakie krople kupić? mam starazolin ale nie czuje ulgi.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #77 : 2007-01-29, 10:40:04 »

A zanim wyjdziesz do apteki - zastosuj torebkę z ciepłej, zaparzonej herbaty czy szałwi na 10 min. na to oko.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #78 : 2007-01-30, 03:26:23 »

Serdecznie dziękuje -własnie  zapomniałam ,ze można i tak
     Juz o wiele lepiej bynajmniej nie piecze i znowu moge sobie troche w necie pobuszować.
Zapisane
zygmunt1956
Go


Email
Odp: Jak pomóc choremu po udarze mózgu.???
« Odpowiedz #79 : 2007-10-07, 17:36:27 »

Odpowiem na przykładzie mojej żony,która przyjęła 12 chemioterapii w ciągu 1,5 rocznej kuracji.Po chemioterapii ukrwienie i unerwienie w nogach i rękach zostało poważnie uszkodzone.Zastosowaliśmy naturalne preparaty ziołowe w celu przywrócenia ukrwienia.Muszę przyznać że podczas  przywracania ukrwienia żona skarżyła się na bóle w nogach i rękach.Nie będę się rozpisywał jak ten preparat działa i jak się nazywa bo i tak nie uwierzycie i uznacie mnie za nawiedzonego,żeby przedstawić ten preparat potrzeba co najmniej godziny.Dla zainteresowanych podaję telefon 0505 930 123.
Pozdrawiam Zygmunt
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.