forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 17:21:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659910 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna  (Przeczytany 250634 razy)
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #100 : 2006-09-05, 21:31:44 »

Jakbys Szymon chciał te książki to dawaj swój email. Pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #101 : 2006-09-05, 21:32:54 »

O jest w Twoim profilu to chcesz? Pozdrawiam
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #102 : 2006-09-05, 21:37:44 »

Jasne, że chcę. Warto poszerzyć horyzonty Smile i jeszcze wrzuć na forum linka do forum o metodzie Buteyki. pozdrawiam
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #103 : 2006-09-05, 21:38:42 »

uppps, nie zauważyłem powyżej, że wkleiłeś już link Surprised
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #104 : 2006-09-05, 21:44:40 »

Ta którą polecam jako pierwszą poszła już w mailu. Resszta jest za duża więc wyslę przez yousendit.com. Ale też przyjdzie na mail jako link. A ja nie zauważyłem że niewątpliwie masz już konto na yahoo:))) Pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #105 : 2006-09-05, 21:50:51 »

Już się wysyła. Będzie za jakieś poł godziny cały zestaw a ksiązka powinna byc lada chwila. Z resztą jakbyś chciał poczytać to nie brakuje w necie.
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=buteyko&lr=
Ale ta ksiazka co teraz poszla to moim zdaniem rewelacja. Pozdrawiam i wracam do nauki bo KPA czeka. Zajrzę za jakąś godzinkę dla wytchnienia.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #106 : 2006-09-05, 21:54:28 »

jeszcze raz wielkie dzięki  Very Happy

Co do list dyskusyjnych na yahoo to korzystam (w sposób raczej bierny) z forum dotyczącego programu Supermemo. Który Ci również polecam, ponieważ wspominałeś o nauce dużych partii materiału. Ma pewne ograniczenia, ale moim zdaniem jest idealnym narzędziem pracy dla tzw. "długodystansowców"  (w sensie nauki)
Więcej informacji na supermemo.com
(dają tam wersję z 98 roku do ściągnięcia. Ja dysponuję wersją z 2004, którą się chętnie z Tobą podzielę, jeśli metoda Supermemo Cię zainteresuje)

pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #107 : 2006-09-05, 21:57:33 »

Intersuje mnie jak najbardziej tylko szkoda ze pod koniec studiow. I w sumie najpierw musze sie wyleczyc. Ale slij na mail z ktorego dosatniesz ksiazke. Kidys probowlem sie sam nauczyc bez kursu szybkiego czytania i efekt taki ze czytam troche szybciej niz inni. Nie tak jak Ci po kursach ale szybciej niz normalni. Z resztą ja też mam od groma książek. Ale teraz już zmykam. Napisz (lub ktokolwiek inny jakie dziedziny go interesuja) a ja zobacze co mam . Pozdrawiam i zyczcie owocnej nauki:)
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #108 : 2006-09-05, 22:03:36 »

Heh, a jaką masz szybkość przy szybkim czytaniu? Ja jestem po takim błyskawicznym kursie, teoretycznie mam prędkość 1000 słów na minutę, ale kontakt z tekstem dość słaby. Myślę, że 400/500 jest w miarę odpowiadający progowi moich umiejętności.
A wracając do Supermemo- to troszkę inna bajka- zresztą na pewno sobie poczytasz.

pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #109 : 2006-09-05, 22:17:12 »

Znów wróciłem że bo mam pytanie. Nie wiem. Jak złapię dobry kontakt z tekstem to wlanie jakies 300 -400 znakow ale rzadko mi sie to teraz udaje bo malo cwicze i czasem czytam po jednym slowie jak zwykly czlowiek. Wiem ze super memo to co innego zupelnie tylko tak mi sie skojarzylo ze tez do nauki. Poczytam Poczytam
A teraz to moje pytanie. Ta czekolada poprawia mi humor i zmniejsza depresję. Ale jak mam ją jesc. W jakich ilosciach i kiedy. Mogę ją durzucać do sniadania np do zoltek z majonezem i ghee albo do obiadu do karkowkowki czy najlepiej odzielnie wieczorem?? Pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #110 : 2006-09-05, 22:33:55 »

Wysłał się już i pack i książka. Dostales cos. I daj kiedys znac co Cie interesuje. Mam duzo o jodze, hunie, teozofii, czakroterapii , oneiroautyce, medytacji , oddychaniu ,chrzescijanstwie, buddyzmie,tantrze , psychologii i kupę muzyki relaksacyjnej z Monroe Institute.Nawet cały Gateway Experience  ale to już ze 2 GB to raczej nie wyslę. To jest hemi-sync czyli hemisphere synchronization. Fajna muzyka do nauki czy relaksu jesli nie kojarzysz
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #111 : 2006-09-05, 22:55:12 »

Tak, dostałem taki duży plik pod nazwą Buteyko - 40 MG bodajże, jutro go ściągnę. Co do zainteresowań, to napiszę Ci coś więcej na maila.
Rozbudziłeś moje zaineresowanie hemisphere synchronization, ponieważ jestem właśnie na etapie badania terenu. Słyszalem zarówno pozytywne jak i negaywne opinie, ale chyba coś w tym musi być- muszę się jeszcze dokładnie przyjrzeć. Napisz coś więcej - jakie masz prywatne doświadczenia?
A tak na marginesie - jeśli chodzi o muzę relaksacyjną, to świetne jest :
http://www.sky.fm/ Radio New Age
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #112 : 2006-09-05, 23:24:15 »

Jesli chodzi o sychronizajce polkul to muzyka i cwiczenia np krecenie jedna reka w lewo a ta sama noga w prawo no i medytacja. Dosc ciezkie. Muzyka z Monroe intitute jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ale ze wszystkim z umiarem. Ja juz wiem po sobie ze nawet oddcyahniem mozna sie zabic wiec we wszystkim zloty srodek zalecam.Z reszta Yogananda tez pisal ze jak sie za wczesnie zacznie robic zbyt skomplikowanme cwiczenia oddechowe to moze energia rozerwac w strzepy a Osho pisal ze jak czlowiek zachodu z nioczyszczonym cialem palacy paierosy , pijacy i zestresowany wezmie sie nagle za skomplikowany Zen to prosta droga do psychiatryka.A jak jeszcze obudzi kundalini w dół swoimi eksperymentami to w najlepszym wypadku tylko sie zabije. Powinienes tez dostac ksiazke w zwyklym mailu. Najpierw przeczytaj te ksiazke Book1New. Wiesz kiedys do sychornizacji polkul to robili taki dzwieki ze to brzmialo jak jazda pociagu i bylo malo przyjemna i mialo wprowadzac umysl na wyzsze fale typu alpha czy Theta. Monroe pierwszy zrobil to w formie muzyki. On tez pisal wiele ksiazek. Z reszta jesli chodzi o ksiazki to polecę Wam wszystkim dwa miejsca

www.kippin.prv.pl  - trzeba sie zarejestrowac ( w sumie dawno tam nie bylem wiec nie wiem czy jeszcze dziala)

https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3Fui%3Dhtml%26zy%3Dl&ltmpl=yj_blanco&ltmplcache=2

konto :  123ebooks@googlemail.com
hasło  :   ebooks123

Część nawiedzona, ale część bardzo ciekawa. Myślę że każdy z otwartym umysłem może znaleźć coś dla Siebie.

No i moje prywatne zbiory tez bardzo szerokie od tego jak osiagnąć wielokrotny orgazm u mężczyzny przez jak samemu naprawić fiata 126p do włoskich dańz makaranu. W sumie to w necie jest wszystko tylko szukać trzeba umieć:))))

Jedyne czego szukam i nie mogę znaleźć to Modlitwa Żaby I Tonego de Mello.

Wysle ci jakas probke muzyki Boba Monroe. Jakas krotka. Pozdrawiam

Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #113 : 2006-09-05, 23:26:12 »

Przejrzyjcie te eboki w qmailu. Tylko nie pokasujcie zlosliwie!!!!!!!!!
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #114 : 2006-09-05, 23:40:26 »

Świetnie, że dałeś takie fajne źródło. Będzie co poczytać Smile

www.kippin.prv.pl   - jeszcze niedawno funkcjonowało, myślę, że trzyma się nieźle Wink

Dzięki za książki. Juttro oczekuj przesyłki z Supermemo- tylko, że waży prawie 10 mega....

pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #115 : 2006-09-05, 23:44:16 »

Do ciebie idzie wlasnie jakies 200 MB muzyki hemi sync. Tak z 10 w mailu bo to probka a reszta w dwoch pakach przez You send it. Powinno pojsc dosc szybko bo siedze na 4 Mb/s. Dam tez zaraz taki skrotowy wykaz co jeszcze z tego hemi sync mam to jakby ktos byl zaintresowany to niech sie odezwie. Pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #116 : 2006-09-05, 23:47:52 »

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=B04EAF451011FB8A

Tu jest link. Wystarczy kliknać dowload i sciagnie sie moj prymitywny print screen ktory zrobilem zeby na szybko zrobic liste. Trochę sie ucielo ale mozna sie zoorientowac. Szczerzez z polowy nigdy nie korzystalem. Ale czesc jest fajna. Link bedzie dzialal tylko siedem dni wiec jak ktos jest zainteresowany lista to niech sobie sciagnie. Pozdrawiam
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #117 : 2006-09-05, 23:57:32 »

Za jakieś 40 minut muzyka powinna być u Ciebie. To będzie juz 6 duzych tematycznych kawałków. Dostałeś te 3 małe?
Zapisane
MarcinB
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #118 : 2006-09-06, 00:34:08 »

W sumie zdałem sobię sprwę ze chyba trochę sie ketozowałem a to wysiłek dla mózgu i pogłebiało mi pewnie oddycyanie i hiperwentylacje. Moze to dziwne ale na tej diecie najlatwiej zjesc mi odpowiednia ilosc tluszczu a bialka a tym bardziej weglowodanow jem za malo chyba troche. Wogole nie mam apetytu i ciagle chudne. Waze juz 77 kilo a kiedys trenowalem kulturystyke troche i wazylem 110. No ale chudnac zaczalem juz wczesniej. Nie mam ochoty jesc duzo objetosciowo i najlepiej dwa posilki albo wieczorem trzeci  typu kawalek czekolady czy sok z marchwi albo banan czy sok z pomidora. Jak uzyskac te potrzebne ilosci bialka dla 80 kilowego faceta i weglowodanow dla uczacego sie i majacego duzo stresu i wogole myslenia tak zeby nie jest poc kilo miecha i kilograma ziemniakow a jednoczesnie nie jesc cukrow prostych lub 30 zoltek? Czy ketoza moze sie objawiac bolem miesni plecow bo mnie nawalaja jak siedze od kilku dni?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Hiperwentylacja i alkaloza oddechowa a dieta optymalna
« Odpowiedz #119 : 2006-09-06, 01:06:31 »

W sumie zdałem sobię sprwę ze
czytam  te twoje wynurzenia  i  tak myślę
chłopie  daj se luzu i poukładaj wszystko po kolei w głowie
inaczej do niczego nie dojdziesz w tym chaosie jaki sobie zafundowałeś
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.