forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-06-20, 08:08:07

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
523668 wiadomoÂci w 3962 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Panama6
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Artyku┼éy opublikowane
| | |-+  CUKRZYCA
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: CUKRZYCA  (Przeczytany 56946 razy)
Makot-ka
GoŠ

Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #20 : 2006-08-10, 08:11:10 »

... szukam kretyna kt├│ry w to uwierzy.

Czasem aby co┼Ť znale┼║─ç - wystarczy popatrze─ç w lustro.
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2006-08-10, 08:43:11 »

Zadzwo┼ä do ┼üodzi, do Prokuratury - tam mo┼╝e podadz─ů Ci wiele nazwisk os├│b, kt├│re nie tylko w to uwierzy┼éy, ale na w┼éasnej sk├│rze si─Ö o tym przekona┼éo, chowaj─ůc najbli┼╝szych. "Kretyni" - powiadasz. Ciekawe!.

Zrozumia┼éa┼Ť co napisa┼éem? Nie s─ůdz─Ö.
Zrozumia┼éa┼Ť co┼Ť z przebiegu sprawy w ┼üodzi czy dla Ciebie ka┼╝dy lekarz to morderca?
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2006-08-10, 09:01:16 »

Zycie pokazalo, ze wsrod lekarzy i pielegniarek jest cala masa seryjnych zabojcow.
Ciekawe dlaczego oni garna do sluzby zdrowia?
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2006-08-10, 09:11:40 »

seryjnych zabojcow...
mordercow
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2006-08-10, 10:22:55 »

seryjnych zabojcow...
mordercow

Bardzo ciekawe.Rozumiem , ┼╝e dysponujesz stosownymi analizami kt├│re pokazuj─ů obiektywnie wy┼╝szy w tych grupach zawodowych odsetek seryjnych morderc├│w ni┼╝ w innych??
Je┼Ťli nie to chyba oznacza ,┼╝e piszesz bzdury nie przejmuj─ůc si─Ö odpowiedzialno┼Ťci─ů za swoje s┼éowa?
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2006-08-10, 13:00:44 »

Bardzo ciekawe.Rozumiem , ┼╝e dysponujesz stosownymi analizami kt├│re pokazuj─ů obiektywnie wy┼╝szy w tych grupach zawodowych odsetek seryjnych morderc├│w ni┼╝ w innych??
Je┼Ťli nie to chyba oznacza ,┼╝e piszesz bzdury nie przejmuj─ůc si─Ö odpowiedzialno┼Ťci─ů za swoje s┼éowa?
Bruford przeczytaj jeszcze raz moj poprzedni post i prosze wskaz mi miejsce w ktorym tak napisalam, bo ja nic takiego nie widze.
Bylo i pewnie jest ich sporo (albo moze malo, tylko byli bardzo skuteczni).
Po co te nerwy. Dlaczego od razu bzdury mam niby pisac. Google nie boli.
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2006-08-10, 13:31:37 »

Zycie pokazalo, ze wsrod lekarzy i pielegniarek jest cala masa seryjnych zabojcow.

Wskaza┼éem powy┼╝ej. Sformu┼éowanie "ca┼éa masa" jest chyba oczywiste i nie chodzi tu o nieistotny margines.A poniewa┼╝ Google nie boli to poprosz─Ö o stosowne dane liczbowe...."pewnie jest ich sporo.."- tzn wiesz co┼Ť pewnego czy nie?? Czy te┼╝ jest to rodzaj wiedzy typu "powszechnie wszystkim wiadomo..."A gdyby kto┼Ť napisa┼é , ┼╝e powszechnie wiadomo , ┼╝e najwi─Ökszy odsetek niedouk├│w jest w┼Ťr├│d student├│w informatyki i ekonometrii kt├│rzy jak powszechnie wiadomo zdaj─ů egzaminy za kas─Ö to jakie┼Ť liczby by si─Ö przyda┼éy?
Bawi mnie taki mechanizm urban legends-napisa─ç co tam ┼Ťlina...a co tam fakty...przecie┼╝ "powszechnie wiadomo..." albo "┼╝ycie pokaza┼éo..." albo "oczywistym jest...."
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2006-08-10, 14:10:24 »

Wredny jestes. Czuje sie zaszczycona, ze zadales sobie tyle trudu zeby mi dogryzc.
Jak powszechnie wiadomo Google nie boli. Nie bede sciemniac, ze nie mam na to czasu. Napisze jasno: nie chce mi sie. Lata mi to.
Teraz spodziewam sie bolacego "wstrzyku" od Ciebie. Przezyje.
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2006-08-10, 17:35:56 »

Wredny jestes. 

Pochlebiasz mi.

Napisze jasno: nie chce mi sie. Lata mi to.

No i to , ┼╝e Ci lata to ja rozumiem. Czasami mo┼╝na napisa─ç bzdet i go ludzie kupi─ů a czasami nie.
Monikaf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2006-08-10, 19:11:14 »

Baska, mimo iz nie komentowalam Twoich wypowiedzi, ( czytywalam tylko )mysle ze Buforda ocenisz w sposob niesprawiedliwy...
Monikaf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2006-08-10, 19:15:42 »

to osoba szukajaca niezbitych dowodow na dzialanie ZO, w kazdym razie ja  tak wlasnie ja  odbieram ,Jego zapytania, nie powinno sie Jemu ublizac tylko dlatego , iz mysli inaczej niz inni, Gratuluje Ci sukcesow w ZO, mam bliska znajoma chora na SM, bedziesz moim koronnym argumentem  jesli chodzi o skutecznosc ZO
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2006-08-10, 19:49:20 »

to osoba szukajaca niezbitych dowodow na dzialanie ZO, w kazdym razie ja  tak wlasnie ja  odbieram ,Jego zapytania, nie powinno sie Jemu ublizac tylko dlatego , iz mysli inaczej niz inni, Gratuluje Ci sukcesow w ZO, mam bliska znajoma chora na SM, bedziesz moim koronnym argumentem  jesli chodzi o skutecznosc ZO

Nie no dzi─Öki ale chyba ju┼╝ troch─Ö przesadzi┼éa┼Ť.Zasadniczo na opty-forach jestem uosobieniem z┼éa w jego krystalicznej , esencjonalnej nieomal postaci. Evil or Very Mad
Monikaf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2006-08-10, 20:17:52 »

jesli ktokolwiek nazywa poszukiwanie prawdy zlem musi byc niezwykle ograniczonym, ( z zachowaniem nalezytego szacunku dla Wszystkich bioracych udzial w dyskusji ) Jak juz mowilam, nie "opowiadam" sie po zadnej ze stron, bo nie o TO przeciez chodzi
slawek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2006-08-10, 21:11:18 »

jesli ktokolwiek nazywa poszukiwanie prawdy zlem musi byc niezwykle ograniczonym, ( z zachowaniem nalezytego szacunku dla Wszystkich bioracych udzial w dyskusji ) Jak juz mowilam, nie "opowiadam" sie po zadnej ze stron, bo nie o TO przeciez chodzi
Ale┼╝ jakie tam poszukiwanie Wink akurat Bru mia┼é mo┼╝liwo┼Ť─ç skonfrontowania si─Ö z ┼╝ywymi Optymalnymi i ich dokumentacj─ů medyczn─ů, ale nie skorzysta┼é, za to w necie na odleg┼éo┼Ť─ç potrafi cz┼éowiekowi udowodni─ç ze wcale nie by┼é chory wi─Öc nie ma mowy o wyleczeniu┬á Cool
Monikaf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2006-08-10, 21:27:11 »

Very Happy

Slawek? Powaznie? w sumie, jak mowilam malo mnie interesuje co robia inni, najbardziej na dzien dzisiejszy plawiac sie w bezwstydnym egoizmie musze z ogromna zenada stwierdzic, ze interesuje mnie moj stan zdrowia.... Chetnie podziele sie , udokumentowanymi informacjami na temat przebiegu mojej choroby, jesli ktokolwiek bedzie mial ochote z tychze skorzystac,a jesli nie to juz tylko jego sprawa. JA WIEM  Co w trawie piszczy Cool
slawek
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2006-08-10, 21:39:09 »

Very Happy

jak mowilam malo mnie interesuje co robia inni, najbardziej na dzien dzisiejszy plawiac sie w bezwstydnym egoizmie musze z ogromna zenada stwierdzic, ze interesuje mnie moj stan zdrowia....

I tak trzymaj Wink zdr├│wka ┼╝ycz─Ö Wink
P.S.
jak m├│wi┼éa Hana wida─ç ┼╝e┼Ť nowicjuszka Wink przeczytaj swoje posty za p├│┼é roku, sama zobaczysz jak zmieni si─Ö ogl─ůd ┼Ťwiata Wink
baska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2006-08-10, 23:03:51 »

Baska, mimo iz nie komentowalam Twoich wypowiedzi, ( czytywalam tylko )mysle ze Buforda ocenisz w sposob niesprawiedliwy...
Bruforda nie oceniam wcale.
to osoba szukajaca niezbitych dowodow na dzialanie ZO, w kazdym razie ja tak wlasnie ja odbieram ,Jego zapytania, nie powinno sie Jemu ublizac tylko dlatego , iz mysli inaczej niz inni
Nie krytykuje go
Gratuluje Ci sukcesow w ZO, mam bliska znajoma chora na SM, bedziesz moim koronnym argumentem jesli chodzi o skutecznosc ZO
Bardzo mi milo sie zrobilo jak to przeczytalam. Dzieki! Dam sobie reke, noge odciac, ze DO jej pomoze... gdyby tykllo zechciala.
Mialam juz wczesniej napisac do was, tzn do Ciebie i Monikaw: "Szkoda, ze DO potraktowaluscie jako ostatnia deske ratunku. Dla mnie byla pierwsza, jedyna droga, ktora zapewni mi NORMALNE, ZDROWE zycie.  I wiecie co dziewczyny JESTEM ZDROWA"
Chcialam ludziom uswiadomic, ze moga byc zdrowi, zyc normalnie. Oni jednak nie chca. Dostalam za to mocno po dupie. Jest mi ich tak bardzo szkoda. To straszne uczucie jak wiesz, co moze pomoc tylu ludzkim istnieniom, ale zadna z nich tego nie chce. Przekreslaja DO z miejsca, wola zarzywac przerozne leki, byc myszami doswiadczalnymi...

Tutaj dodam, napisalam, ze jestem zdrowa, bo tak sie czuje. Wiem, ze juz sie wyleczylam, teraz tylko wszystko sie naprawia. Za kilka lat zrobie rezonans i Bru, mimo, ze nie jest neurologiem wytrzeszczy oczy. Szczerze mu tego zycze.
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2006-08-11, 08:39:17 »

Zasadniczo na opty-forach jestem uosobieniem zła w jego krystalicznej , esencjonalnej nieomal postaci.

Ale na tym Forum jakby┼Ť wy┼éagodnia┼é, z po┼╝ytkiem dla poruszanych przez Ciebie temat├│w - dzi─Ökuj─Ö.
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2006-08-11, 09:13:17 »

Ale┼╝ ostra dyskusja wczoraj mnie omin─Ö┼éa... Basiu gratuluj─Ö  rzecz jasna zdrowia!!! Brufordzie tyle komplement├│w w tak kr├│tkim czasie boj─Ö si─Ö, ┼╝e popadniesz w samozachwyt.
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2006-08-11, 10:14:33 »

! Brufordzie tyle komplement├│w w tak kr├│tkim czasie boj─Ö si─Ö, ┼╝e popadniesz w samozachwyt.

My , Bruford , jako beneficjent mafii lekarsko-framaceutycznej , pogr─ů┼╝eni w samozachwycie jeste┼Ťmy od dawna ale i te komplementy majestat nasz ┼éaskawie przyjmie.

Ale na tym Forum jakby¶ wy┼éagodnia┼é, z po┼╝ytkiem dla poruszanych przez Ciebie temat├│w - dzi─Ökuj─Ö.

Jak ju┼╝ Moniki b─Öd─ů ze sob─ů ta┼äczy─ç to ja ch─Ötnie zata┼äcz─Ö z Toanem ( ale ja b─Öd─Ö prowadzi┼é)

Ale┼╝ jakie tam poszukiwanie Wink akurat Bru mia┼é mo┼╝liwo¶─ç skonfrontowania si─Ö z ┼╝ywymi Optymalnymi i ich dokumentacj± medyczn±,

A Ty , S┼éawek , dalej katujesz to ┼╝e nie dojecha┼éem na s┼éawetny zjazd w Kongresowej??Wspania┼ée i bardzo komfortowe miejsce do analizowania dokumentacji medycznej.Zw┼éaszcza ┼╝e wyst─Öpy ciotek rewolucji przed mikrofonem s─ů ma┼éo zajmuj─ůce.T┼éumaczy┼éem ju┼╝ kiedy┼Ť ┼╝e nie mog┼éem za to teraz moi adwersarze dostali bro┼ä do r─Öki : "nie dojecha┼é ....ha! , to musi o czym┼Ť ┼Ťwiadczy─ç". B─Ödzie jeszcze okazja zadym─Ö na optyspotkaniu zrobi─ç, nie martw si─Ö. Za to optyklub Sami Swoi Waszaka odwiedzi┼éem i jestem rozczarowany.Tak┼╝e tutejsza dyskutantka-kometa , niejaka p Krystyna,
dosta┼éa ode mnie konkretn─ů ofert─Ö weryfikacji i nie by┼éa uprzejma odpowiedzie─ç.

Bruforda nie oceniam wcale Za kilka lat zrobie rezonans i Bru, mimo, ze nie jest neurologiem wytrzeszczy oczy. Szczerze mu tego zycze.

Nikomu ┼╝adnej choroby nie ┼╝ycz─Ö , wi─Öc wola┼ébym te ga┼éy wytrzeszczy─ç.Sformu┼éowanie "wredny jeste┼Ť" mia┼éo zatem charakter s┼éownej pieszczoty - wzruszonym pozostaj─Ö.A ocenia─ç mo┼╝na kogo si─Ö chce i jak chce bo to wolny kraj.Za to jak si─Ö grzmoci w cale dwie grupy zawodowe to przyda┼éyby si─Ö konkrety jakie┼Ť.

Ależ ostra dyskusja wczoraj mnie ominęła...

A za┼Ťby tam ostra. Trzeba poczyta─ç nieod┼╝a┼éowanego LeonaZ ( czy raczej wg jego slangu Le┼éonaZ ) - to by┼éy dopiero posty.
Strony: 1 [2] 3 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.