forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-06-20, 08:07:32

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
523668 wiadomoÂci w 3962 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Panama6
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Artyku┼éy opublikowane
| | |-+  CUKRZYCA
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 [3] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: CUKRZYCA  (Przeczytany 56945 razy)
Bruford
GoŠ

Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #40 : 2006-08-11, 10:27:07 »

Trzeba poczytać nieodżałowanego LeonaZ ( czy raczej wg jego slangu LełonaZ ) - to były dopiero posty.

Ach , straszna pomyłka .Nie o LeonaZ mi chodziło ale o JanaOpty ( czyli nieodżałowanego JanaŁopty)
MONIKAW
GoŠ

Email
« Odpowiedz #41 : 2006-08-11, 11:52:24 »

Wontek Jana┼üopty przeczytany. Jajcorz  z niego, ┼╝e hej...
toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #42 : 2006-08-11, 14:09:59 »

Jak ju┼╝ Moniki b─Öd─ů ze sob─ů ta┼äczy─ç to ja ch─Ötnie zata┼äcz─Ö z Toanem ( ale ja b─Öd─Ö prowadzi┼é)

Wszystko zdarzy─ç si─Ö mo┼╝e.
W Poznaniu natomiast osoby stosuj─ůce ┼╗ywienie Optymalne spotykaj─ů si─Ö na Wierzbi─Öcicach nr 15 w ┼Ťrody o godz. 17.00
Monikaf
GoŠ

Email
« Odpowiedz #43 : 2006-08-12, 17:28:49 »

Very Happy

No to sie szykuje niezla impreza  Cool
aratorn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #44 : 2006-08-19, 17:40:46 »

Optuj─Ö za modelem sprzed 5000 lat - doktor - TAK -  p├│ki utrzymuje zdrowie (profilaktyka).
Póki co system leczenia w Naszym Państwie jest chory.

Laughing Podobno Chi┼äczycy po II Wojnie ┼Üwiatowej zastosowali ten model. Ka┼╝dy lekarz by┼é dobry dop├│ki pacjenci nie chorowali. Jak si─Ö zapadalno┼Ť─ç zwi─Öksza┼éa, to lekarza do obozu pracy (celem resocjalizacji, by dalej nie os┼éabia┼é ustroju), a na jego miejsce nast─Öpny. Mo┼╝e dlatego jest ich tak du┼╝o.
aratorn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #45 : 2006-08-19, 17:51:27 »

My , Bruford , jako beneficjent mafii lekarsko-framaceutycznej , pogr─ů┼╝eni w samozachwycie jeste┼Ťmy od dawna

Very Happy No, nareszcie troch─Ö nagiej prawdy o sobie. Co to - wypadek przy pracy czy kreacja nowego image?

Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #46 : 2006-08-21, 09:49:56 »

. Co to - wypadek przy pracy czy kreacja nowego image?

Nowy image na u┼╝ytek ciotek optyrewolucji , powinien by─ç pomocny.
lutonn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #47 : 2006-09-19, 16:20:40 »

Smieszne  Laughing .Bruford sie wije jak waz choc wie ze nie ma szans  .........No bo jak tu przekonac kogos kogo lekarze skazali na "niewyleczalnosc" a tu buch jakas dieta go uwalnia spod wiezow choroby jak za czarodziejska rozdzka.  Ja rozumiem ludzi typu Bruford wyuczyli sie za nie male pieniadze wkuwali mysleli zastanawiali sie nad zawilosciami procesow chorobowych ,,juz sa coraz blizej poznania"objawow" choroby asz tu nagle jakas dieta moze "sprzatnac" im te choroby i tym samym nie moga dokonczyc dziela  ,az skora cierpnie..Brufordowi to sie az przegrzewa muszka pod szyja Laughing Laughing Laughing
lutonn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #48 : 2006-09-25, 16:40:54 »

tak czy nie? Laughing Laughing Laughing
Bruford
GoŠ

Email
« Odpowiedz #49 : 2006-09-25, 16:41:53 »

tak czy nie? Laughing Laughing Laughing

nie nosz─Ö muszki Twisted Evil
lutonn
GoŠ

Email
« Odpowiedz #50 : 2006-09-25, 18:33:26 »

A to przepraszam ,zaszla jakas pomylka  Laughing Laughing
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #51 : 2006-09-25, 19:59:08 »

Mr.Bruford preferuje styl sportowy  Mr. Green Mr. Green Mr. Green -muszka odpada  Laughing
adamgraza
GoŠ

Email
« Odpowiedz #52 : 2008-10-22, 10:01:27 »

Przeczyta┼éam te trzy  strony   i nic   konkretnego na ten temat   .Jak w wi─Ökszo┼Ťci  pysk├│wki ,przemawianie si─Ö i udawadnianie   ┼╝e ja mam racj─Ö Prosz─Ö  zatym    wszystkich     cukrzyk├│w  o zabieranie  g┼éosu    w  tym  w─ůtku ,ale  na   ten temat   .Jak ┼╝ywieniem  dochodzimy    do zdrowia .Nasze do┼Ťwiadczenia i porady ludzi  madrych mog─ů   nam  polepszy─ç jako┼Ťc     ┼╝ycia Z  innych  w─ůtk├│w  mog─Ö  wywnioskowa─ç   ┼╝e jest tu nas  troch─Ö . Zapraszam.
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #53 : 2015-05-11, 17:23:25 »

Spotka┼éem dzi┼Ť osob─Ö, kt├│ra mnie przeprasza┼éa. Za co ?┬á Za to, ┼╝e panu pocz─ůtkowo nie uwierzy┼éam. Wszystkich ju┼╝ przerobi┼éa, profesory i inne ( osoba z bran. med.)┬á . Diety te┼╝ r├│┼╝ne i proszki od diler├│w lek├│w.┬á ┬á ┬á ┬áJe optymalnie od 3 miesi─Öcy i nie ma cukrzycy I . Trzustka , w─ůtroba od┼╝y┼éy , ┼Ťpi , ile energii ! . Nakr─Öca kogo spotka ( a z racji zawodu nawet kilku na godz Smile┬á ┬á. Zakaza┼éem tej osobie propagowa─ç, ┼╝eby ludzie nie pomy┼Ťleli, ┼╝e zwariowa┼éa ( pocz─ůtkowy entuzjazm ). Profesorek- szacun , powiedzia┼é jej , jak jest tak dobrze to nawet takie jedzenie mo┼╝e je┼Ť─ç ( chyba bezsilno┼Ť─ç Smile┬á . Wiedza, kt├│r─ů posiad┼éem z ksi─ů┼╝ek Doktora ( i z forum ) ponownie┬á przyda┼éa si─Ö, a kolejka nast─Öpnych poszkodowanych ju┼╝┬á czeka.┬á Wielkie Dzi─Öki.┬á
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #54 : 2015-05-11, 17:58:05 »

Jestes skuteczniejszy niz "lekarka" Wink
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34437

« Odpowiedz #55 : 2015-05-11, 18:02:59 »

I co?!
Mo┼╝na? Laughing
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #56 : 2015-05-11, 18:25:24 »

Jestes skuteczniejszy niz "lekarka" Wink

Szczeg├│┼é├│w dowiedzia┼éa si─Ö z ksi─ů┼╝ki Doktora, ja wskaza┼éem nie┼Ťmia┼éo ( albo ┼Ťmia┼éo Smile┬á ┬ájeno drog─Ö alternatywn─ů, ┼╝e takowa istnieje .┬á P├│┼é roku temu zanim nie czyta┼éem ksi─ů┼╝ek lekarki chcia┼éem j─ů nawet poleci─ç, ( chyba nawet wspomnia┼éem , oszo┼éomiony jej sukcesami na forum Smile ) . For Katowice 600 km Smile┬á ┬á. Jednak nie do ko┼äca by┼éem przekonany, ┼╝e co┼Ť z tego zrozumie . Zreszt─ů ja te┼╝ Smile

Strony: 1 2 [3] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.