forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:24:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  CUKRZYCA
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: CUKRZYCA  (Przeczytany 182644 razy)
Makot-ka
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #20 : 2006-08-10, 08:11:10 »

... szukam kretyna który w to uwierzy.

Czasem aby coś znaleźć - wystarczy popatrzeć w lustro.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #21 : 2006-08-10, 08:43:11 »

Zadzwoń do Łodzi, do Prokuratury - tam może podadzą Ci wiele nazwisk osób, które nie tylko w to uwierzyły, ale na własnej skórze się o tym przekonało, chowając najbliższych. "Kretyni" - powiadasz. Ciekawe!.

Zrozumiałaś co napisałem? Nie sądzę.
Zrozumiałaś coś z przebiegu sprawy w Łodzi czy dla Ciebie każdy lekarz to morderca?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #22 : 2006-08-10, 09:01:16 »

Zycie pokazalo, ze wsrod lekarzy i pielegniarek jest cala masa seryjnych zabojcow.
Ciekawe dlaczego oni garna do sluzby zdrowia?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #23 : 2006-08-10, 09:11:40 »

seryjnych zabojcow...
mordercow
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #24 : 2006-08-10, 10:22:55 »

seryjnych zabojcow...
mordercow

Bardzo ciekawe.Rozumiem , że dysponujesz stosownymi analizami które pokazują obiektywnie wyższy w tych grupach zawodowych odsetek seryjnych morderców niż w innych??
Jeśli nie to chyba oznacza ,że piszesz bzdury nie przejmując się odpowiedzialnością za swoje słowa?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #25 : 2006-08-10, 13:00:44 »

Cytuj

Bardzo ciekawe.Rozumiem , że dysponujesz stosownymi analizami które pokazują obiektywnie wyższy w tych grupach zawodowych odsetek seryjnych morderców niż w innych??
Jeśli nie to chyba oznacza ,że piszesz bzdury nie przejmując się odpowiedzialnością za swoje słowa?
Bruford przeczytaj jeszcze raz moj poprzedni post i prosze wskaz mi miejsce w ktorym tak napisalam, bo ja nic takiego nie widze.
Bylo i pewnie jest ich sporo (albo moze malo, tylko byli bardzo skuteczni).
Po co te nerwy. Dlaczego od razu bzdury mam niby pisac. Google nie boli.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #26 : 2006-08-10, 13:31:37 »

Zycie pokazalo, ze wsrod lekarzy i pielegniarek jest cala masa seryjnych zabojcow.

Wskazałem powyżej. Sformułowanie "cała masa" jest chyba oczywiste i nie chodzi tu o nieistotny margines.A ponieważ Google nie boli to poproszę o stosowne dane liczbowe...."pewnie jest ich sporo.."- tzn wiesz coś pewnego czy nie?? Czy też jest to rodzaj wiedzy typu "powszechnie wszystkim wiadomo..."A gdyby ktoś napisał , że powszechnie wiadomo , że największy odsetek niedouków jest wśród studentów informatyki i ekonometrii którzy jak powszechnie wiadomo zdają egzaminy za kasę to jakieś liczby by się przydały?
Bawi mnie taki mechanizm urban legends-napisać co tam ślina...a co tam fakty...przecież "powszechnie wiadomo..." albo "życie pokazało..." albo "oczywistym jest...."
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #27 : 2006-08-10, 14:10:24 »

Wredny jestes. Czuje sie zaszczycona, ze zadales sobie tyle trudu zeby mi dogryzc.
Jak powszechnie wiadomo Google nie boli. Nie bede sciemniac, ze nie mam na to czasu. Napisze jasno: nie chce mi sie. Lata mi to.
Teraz spodziewam sie bolacego "wstrzyku" od Ciebie. Przezyje.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #28 : 2006-08-10, 17:35:56 »

Wredny jestes. 

Pochlebiasz mi.

Napisze jasno: nie chce mi sie. Lata mi to.

No i to , że Ci lata to ja rozumiem. Czasami można napisać bzdet i go ludzie kupią a czasami nie.
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #29 : 2006-08-10, 19:11:14 »

Baska, mimo iz nie komentowalam Twoich wypowiedzi, ( czytywalam tylko )mysle ze Buforda ocenisz w sposob niesprawiedliwy...
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #30 : 2006-08-10, 19:15:42 »

to osoba szukajaca niezbitych dowodow na dzialanie ZO, w kazdym razie ja  tak wlasnie ja  odbieram ,Jego zapytania, nie powinno sie Jemu ublizac tylko dlatego , iz mysli inaczej niz inni, Gratuluje Ci sukcesow w ZO, mam bliska znajoma chora na SM, bedziesz moim koronnym argumentem  jesli chodzi o skutecznosc ZO
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #31 : 2006-08-10, 19:49:20 »

to osoba szukajaca niezbitych dowodow na dzialanie ZO, w kazdym razie ja  tak wlasnie ja  odbieram ,Jego zapytania, nie powinno sie Jemu ublizac tylko dlatego , iz mysli inaczej niz inni, Gratuluje Ci sukcesow w ZO, mam bliska znajoma chora na SM, bedziesz moim koronnym argumentem  jesli chodzi o skutecznosc ZO

Nie no dzięki ale chyba już trochę przesadziłaś.Zasadniczo na opty-forach jestem uosobieniem zła w jego krystalicznej , esencjonalnej nieomal postaci. Evil or Very Mad
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #32 : 2006-08-10, 20:17:52 »

jesli ktokolwiek nazywa poszukiwanie prawdy zlem musi byc niezwykle ograniczonym, ( z zachowaniem nalezytego szacunku dla Wszystkich bioracych udzial w dyskusji ) Jak juz mowilam, nie "opowiadam" sie po zadnej ze stron, bo nie o TO przeciez chodzi
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #33 : 2006-08-10, 21:11:18 »

jesli ktokolwiek nazywa poszukiwanie prawdy zlem musi byc niezwykle ograniczonym, ( z zachowaniem nalezytego szacunku dla Wszystkich bioracych udzial w dyskusji ) Jak juz mowilam, nie "opowiadam" sie po zadnej ze stron, bo nie o TO przeciez chodzi
Ależ jakie tam poszukiwanie Wink akurat Bru miał możliwość skonfrontowania się z żywymi Optymalnymi i ich dokumentacją medyczną, ale nie skorzystał, za to w necie na odległość potrafi człowiekowi udowodnić ze wcale nie był chory więc nie ma mowy o wyleczeniu  Cool
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #34 : 2006-08-10, 21:27:11 »

 Very Happy

Slawek? Powaznie? w sumie, jak mowilam malo mnie interesuje co robia inni, najbardziej na dzien dzisiejszy plawiac sie w bezwstydnym egoizmie musze z ogromna zenada stwierdzic, ze interesuje mnie moj stan zdrowia.... Chetnie podziele sie , udokumentowanymi informacjami na temat przebiegu mojej choroby, jesli ktokolwiek bedzie mial ochote z tychze skorzystac,a jesli nie to juz tylko jego sprawa. JA WIEM  Co w trawie piszczy Cool
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #35 : 2006-08-10, 21:39:09 »

Very Happy

jak mowilam malo mnie interesuje co robia inni, najbardziej na dzien dzisiejszy plawiac sie w bezwstydnym egoizmie musze z ogromna zenada stwierdzic, ze interesuje mnie moj stan zdrowia....

I tak trzymaj Wink zdrówka życzę Wink
P.S.
jak mówiła Hana widać żeś nowicjuszka Wink przeczytaj swoje posty za pół roku, sama zobaczysz jak zmieni się ogląd świata Wink
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #36 : 2006-08-10, 23:03:51 »

Baska, mimo iz nie komentowalam Twoich wypowiedzi, ( czytywalam tylko )mysle ze Buforda ocenisz w sposob niesprawiedliwy...
Bruforda nie oceniam wcale.
to osoba szukajaca niezbitych dowodow na dzialanie ZO, w kazdym razie ja tak wlasnie ja odbieram ,Jego zapytania, nie powinno sie Jemu ublizac tylko dlatego , iz mysli inaczej niz inni
Nie krytykuje go
Cytuj
Gratuluje Ci sukcesow w ZO, mam bliska znajoma chora na SM, bedziesz moim koronnym argumentem jesli chodzi o skutecznosc ZO
Bardzo mi milo sie zrobilo jak to przeczytalam. Dzieki! Dam sobie reke, noge odciac, ze DO jej pomoze... gdyby tykllo zechciala.
Mialam juz wczesniej napisac do was, tzn do Ciebie i Monikaw: "Szkoda, ze DO potraktowaluscie jako ostatnia deske ratunku. Dla mnie byla pierwsza, jedyna droga, ktora zapewni mi NORMALNE, ZDROWE zycie.  I wiecie co dziewczyny JESTEM ZDROWA"
Chcialam ludziom uswiadomic, ze moga byc zdrowi, zyc normalnie. Oni jednak nie chca. Dostalam za to mocno po dupie. Jest mi ich tak bardzo szkoda. To straszne uczucie jak wiesz, co moze pomoc tylu ludzkim istnieniom, ale zadna z nich tego nie chce. Przekreslaja DO z miejsca, wola zarzywac przerozne leki, byc myszami doswiadczalnymi...

Tutaj dodam, napisalam, ze jestem zdrowa, bo tak sie czuje. Wiem, ze juz sie wyleczylam, teraz tylko wszystko sie naprawia. Za kilka lat zrobie rezonans i Bru, mimo, ze nie jest neurologiem wytrzeszczy oczy. Szczerze mu tego zycze.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #37 : 2006-08-11, 08:39:17 »

Zasadniczo na opty-forach jestem uosobieniem zła w jego krystalicznej , esencjonalnej nieomal postaci.

Ale na tym Forum jakbyś wyłagodniał, z pożytkiem dla poruszanych przez Ciebie tematów - dziękuję.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #38 : 2006-08-11, 09:13:17 »

Ależ ostra dyskusja wczoraj mnie ominęła... Basiu gratuluję  rzecz jasna zdrowia!!! Brufordzie tyle komplementów w tak krótkim czasie boję się, że popadniesz w samozachwyt.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: CUKRZYCA
« Odpowiedz #39 : 2006-08-11, 10:14:33 »

! Brufordzie tyle komplementów w tak krótkim czasie boję się, że popadniesz w samozachwyt.

My , Bruford , jako beneficjent mafii lekarsko-framaceutycznej , pogrążeni w samozachwycie jesteśmy od dawna ale i te komplementy majestat nasz łaskawie przyjmie.

Ale na tym Forum jakby¶ wyłagodniał, z pożytkiem dla poruszanych przez Ciebie tematów - dziękuję.

Jak już Moniki będą ze sobą tańczyć to ja chętnie zatańczę z Toanem ( ale ja będę prowadził)

Ależ jakie tam poszukiwanie Wink akurat Bru miał możliwo¶ć skonfrontowania się z żywymi Optymalnymi i ich dokumentacj± medyczn±,

A Ty , Sławek , dalej katujesz to że nie dojechałem na sławetny zjazd w Kongresowej??Wspaniałe i bardzo komfortowe miejsce do analizowania dokumentacji medycznej.Zwłaszcza że występy ciotek rewolucji przed mikrofonem są mało zajmujące.Tłumaczyłem już kiedyś że nie mogłem za to teraz moi adwersarze dostali broń do ręki : "nie dojechał ....ha! , to musi o czymś świadczyć". Będzie jeszcze okazja zadymę na optyspotkaniu zrobić, nie martw się. Za to optyklub Sami Swoi Waszaka odwiedziłem i jestem rozczarowany.Także tutejsza dyskutantka-kometa , niejaka p Krystyna,
dostała ode mnie konkretną ofertę weryfikacji i nie była uprzejma odpowiedzieć.

Bruforda nie oceniam wcale Za kilka lat zrobie rezonans i Bru, mimo, ze nie jest neurologiem wytrzeszczy oczy. Szczerze mu tego zycze.

Nikomu żadnej choroby nie życzę , więc wolałbym te gały wytrzeszczyć.Sformułowanie "wredny jesteś" miało zatem charakter słownej pieszczoty - wzruszonym pozostaję.A oceniać można kogo się chce i jak chce bo to wolny kraj.Za to jak się grzmoci w cale dwie grupy zawodowe to przydałyby się konkrety jakieś.

Ależ ostra dyskusja wczoraj mnie ominęła...


A zaśby tam ostra. Trzeba poczytać nieodżałowanego LeonaZ ( czy raczej wg jego slangu LełonaZ ) - to były dopiero posty.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.