forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 06:51:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660343 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Toan jako satanista, rozłam w opty?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Toan jako satanista, rozłam w opty?  (Przeczytany 12201 razy)
Bruford
Go


Email
Toan jako satanista, rozłam w opty?
« : 2006-08-17, 17:48:25 »

No no.Ostro się dzieje w optyświatku.Wg p Waszaka ( www.dobradieta.pl , wątek ' Takiej manipulacji jeszcze nie było" w rubryce ogłoszenia ) Toan jest satanistą. Noo,to ja nie wiedziałem z kim pogrywam Very Happy.
Pozdrowienia dla czarnej owcy opty-środowiska Razz
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #1 : 2006-08-17, 18:55:59 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=69402#69402

Nieśmiało uzupełnię, że również komuchem i dewiantem  Shocked
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #2 : 2006-08-17, 18:59:38 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=69402#69402

Nieśmiało uzupełnię, że również komuchem i dewiantem  Shocked

No to się samo przez się rozumie , bo każdy komuch to dewiant. Very Happy
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #3 : 2006-08-17, 19:04:05 »

A każdy komuch to satanista...
Jaki ten świat prosty !  Very Happy
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #4 : 2006-08-17, 19:11:48 »

A każdy komuch to satanista...
Jaki ten świat prosty !  Very Happy

No tak ale można chyba być dewiantem nie będąc jednocześnie obligatoryjnie satanistą/komuchem. Cool
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #5 : 2006-08-17, 19:16:42 »

Ciekawe kto gorszy: komuch i dewiant w jednym czy komuch i jednocześnie satanista?
A może satanista i dewiant tarzający się środowiskach ateistyczno-antyklerykalnych?  Confused
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #6 : 2006-08-17, 19:34:10 »

Ciekawe kto gorszy: komuch i dewiant w jednym czy komuch i jednocześnie satanista?
A może satanista i dewiant tarzający się środowiskach ateistyczno-antyklerykalnych?  Confused

No nie wiem.Osobiście wolałbym być dewiantem-satanistą jeśli oczywiście miałbym wybór.Ale nie wiem co woli Toan. Twisted Evil
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #7 : 2006-08-17, 19:40:59 »

Ja czasami tarzam się w kręgach ateistyczno-antyklerykalnych.
Ale czy jestem komuchem, satanistą i dewiantem?
Pan Waszak raczy wiedzieć...
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #8 : 2006-08-17, 19:43:46 »

smutne to  Sad
nie wiem co powiedziec... i nawet ZO nie potrafi mi rozjasnic umyslu...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #9 : 2006-08-17, 19:45:56 »

Ja czasami tarzam się w kręgach ateistyczno-antyklerykalnych.
Ale czy jestem komuchem, satanistą i dewiantem?
Pan Waszak raczy wiedzieć...
No wlaśnie o to zapytalem Waszaka , bo jestem ciekaw czy można się potarzać w kręgach religijno-klerykalnych??Ciekaw jestem czy tarzanie jest wtedy takie samo i które jest ew.gorsze?
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #10 : 2006-08-17, 19:51:04 »

Ja słyszałem o takich związkach frazeologicznych jak np. "być klęcznikiem" , "siedzieć w kruchcie".
Pytanie: czy można tarzać się w kruchcie? jest w rzeczywistości synonimiczne do pytania Bruforda, a może być bardziej zrozumiałym dla p.Waszaka
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #11 : 2006-08-17, 19:57:39 »

czy można tarzać się w kruchcie? jest w rzeczywistości synonimiczne do pytania Bruforda, a może być bardziej zrozumiałym dla p.Waszaka

Szczególnie interesuje mnie aspekt jakości obu typów tarzania się.Albo które tarzanie uszlachetnia.

Libertarianizm nie ma szans.Nie dlatego ,że glosi to czy tamto.Ale dlatego że przyciąga takie osobistości jak "felietonista" Waszak.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #12 : 2006-08-17, 20:12:03 »


  Gdyby głupota miała skrzydła to by latała  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #13 : 2006-08-18, 11:09:57 »

Trochę krótkiej historii: "OPTYMALNI"  nr 7/35 /lipiec 2002 w dziale "miedzy nami" w artykule "SEKTA ???"  Mariusz Waszak pisze tak: cyt.
"Sekta jest instytucja totalna, podporządkowaną przywódcy i głoszonej ideologii.Obiecuje realizacje uproszczonych celów w uproszczony sposób,odcina sie od reszty społeczeństwa, wytwarzajac ostre i nie dajace sie przezwyciężyć podziały na to co święte, wewnatrz grupy i diabelskie, złe poza grupą.Ma niupuluje i wikła uczestników w silną zaleznośc,co moze prowadzić do utraty przez nich samodzielności w dysponowaniu własną osobą, osobistym majatkiem i może stanowić realne zagrożenie dla ich zdrowia.Przywódcy sekty mogą uważac sie za istoty boskie i podejmowac za ich uczestniukow wazne decyzje życiowe"./definicja sekt,ojcow Dominikanów/

I dalej autor pisze :
"Cóż.Do nas tu nic nie pasuje.Miażdżąca wiekszośc ludzi żywiących sie optymalnie nie jest członkami OSBO.Mało tego, niespecjalnie nam zalezy, aby sie "zapisali".TYm nie mniej serdecznie zapraszamy.Z powodzeniem mozna byc optymalnym, nic nie iwedząc o istnieniu Bractwa.Nikim nie "manipulujemy i nie wikłamy" w jakąkolwiek "zależność".
"Podporządkowanie przywódcy"? Czyli komu? Prezesowi OSBO? Bzdura- po prostu razem pracujemy.A może tym przywódcą jest dr Kwasniewski? Kolejna bzdura! On nawet nie jest członkiem wladz OSBO.Mało tego! Wcale nie ma takich ambicji ! Wręcz przeciwnie -bywają OPtymalni, ktorzy nie przepadają ani za prezesem Janym, ani za dr Kwasniewskim.To normalne-wcale sie o to nie gniewamy.Ważne ,że żywią sie optymalnie. To najważniejsze."
Dalej autor udowadnia,że definicja sekty nijak nie pasuje do optymalnych pisząc na koncu:
"Czy bedą nas dalej nazywali sektą? Będą! A niech sobie gadają.Cóż...psy szczekają-karawana jedzie dalej"
Psy już nie szczekaja - łone wyją.

I kolejny fajny felieton tegoż autora- OPTYMALNIK 2/2 PAZDZIERNIK 2002 PT.
"Przychodzi baba do lekarza"- przyznam szczersze, ze fajnie sie go czyta.Na końcu autor pisze"
  "Twórcą Zywienia Optymaqlnego jest Polak dr J. Kwasniewski, lekarz z Ciechocinka.
Dziś, niemal kazdego dnia, spotykam sie z żywymi przykladami "cudownych" uzdrowień>Nie muszę w nie "wierzyć", bo wiem i widze....sprawdziłem to na sobie, mojej rodzinie i wiem,że od żywienia optymalnego: chory wyzdrowieje, gruby schudnie, chudy utyje, mądry zmądrzeje, a glupi nie bedzie sie żywił optymalnie"

/bez komentarza/
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #14 : 2006-08-18, 16:53:50 »

Tylko w chorych umysłach może sie zrodzić tyle głupoty i jadu.
Faceci plotkują i opowiadają idiotyczne pierdoły.
Gdzie te chłopy???
Życzę rychłego powrotu do zdrowia   Zofia

Odnośnie OSBO. A ja uważam,że OSBO sobie  poradzi,mimo, że jest tak wściekle rozrabiane przez "dzielnych rycerzy" w stylu Morgano, Waszak, Kijanowski, Krauzowie, i jeszcze kilku innych.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #15 : 2006-08-20, 11:05:39 »

A tam, czepiacie się Pana WASZAKA Shocked
Świetny teks Panie Waszak - czekamy na jeszcze kolejne... Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Marco
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #16 : 2006-08-20, 17:36:06 »

Wprawdzie pana "Morgano" nie mam przyjemności znać (poza postami na tym forum i innych "forumach"), ale muszę się z nim... zgodzić! A co do pana Mariusz'a Waszak'a, to on, korzystając ze swojej popularności i dostępu do rozlicznych mediów, zrobił dla popularyuzacji Żywienia Optymalnmego więcwej niż ktokolowiek inny (poza dr Janem Kwaśniewskim). Szanuję bardzo tego człowieka i myślę, że nieprzytomne ataki na pana Mariusza ze strony OSBO bardzo tej, jakże potrzebnej i chwalebnej, instytucji bardzo zaszkodziły.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #17 : 2006-08-20, 18:10:32 »

Mar'co to co napisałeś, to się umieszcza tu: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=348.new#new
Na tym forum raczej nikt się nie da nabrać na "czcigodność Waszak'a" Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #18 : 2006-08-20, 20:07:46 »

A co do pana Mariusz'a Waszak'a, to ...
A ja go znam z tego co pisze on sam i co o nim piszą np.tu: http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.html?group=pl.soc.wegetarianizm&tid=1032524&pid=1032570&MID=%3Cec88kc%24fu%241%40inews.gazeta.pl%3E
I na tej podstawie widać, że niezły z obywatela W. - "biznesment".
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Toan jako satanista, rozłam w opty?
« Odpowiedz #19 : 2006-08-31, 18:34:29 »

Tylko w chorych umysłach może sie zrodzić tyle głupoty i jadu.
Faceci plotkują i opowiadają idiotyczne pierdoły.
Gdzie te chłopy???
Życzę rychłego powrotu do zdrowia   Zofia

Odnośnie OSBO. A ja uważam,że OSBO sobie  poradzi,mimo, że jest tak wściekle rozrabiane przez "dzielnych rycerzy" w stylu Morgano, Waszak, Kijanowski, Krauzowie, i jeszcze kilku innych.

[/ quote]                                                                                                                                   oj tak zofio masz racje ci faceci tylko udawadniaja swoja slabosc                                                                                                                         
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.