forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 18:08:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660650 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cofanie miażdżycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cofanie miażdżycy  (Przeczytany 88647 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #100 : 2007-05-08, 08:42:47 »

Lepiej powiedz jakie masz osiągnięcia w leczeniu miażdżycy? To byłoby znacznie ciekawsze  Idea
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #101 : 2007-05-08, 09:04:55 »

Mało mnie to interesuje, ale słyszałem osobiście od pewnego prof., że na pewnym Uniwersytecie prowadzi się badania od dwu lat na temat wpływu "Diety Optynalnej" lek. med. Jana Kwaśniewskiego na leczenie m.i. zaawansowanej miażdżycy. Efekt jest taki, że Władze Uczelni wprowadzają nowy Fakultet na Wydziale Lekarskim: "Dieta Optymalna" i to już od roku akademickiego 2007/2008  Very Happy. Słyszałem duuuuużo więcej takich ciekawostek z zagadnienia DO, ale nie chcę przedwcześnie psuć humoru wielu osobom  Crying or Very sad Zresztą nikomu nie chcę psuć humoru, bo czemu to ja mam psuć? i po co miałbym to robić?. Wręcz przeciwnie!. Wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności życzę.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #102 : 2007-05-08, 09:45:00 »

Mało mnie to interesuje, ale słyszałem osobiście od pewnego prof., że na pewnym Uniwersytecie prowadzi się badania od dwu lat na temat wpływu "Diety Optynalnej" lek. med. Jana Kwaśniewskiego na leczenie m.i. zaawansowanej miażdżycy. Efekt jest taki, że Władze Uczelni wprowadzają nowy Fakultet na Wydziale Lekarskim: "Dieta Optymalna" i to już od roku akademickiego 2007/2008  Very Happy.

Nawet nie wiesz jaka to dla mnie jest dobra wiadomość! Mam cichą/wielką nadzieję ,że moje dzieci, a przynajmniej jedno z nich skorzysta z tego!


Cytuj
   Wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności życzę.


Dziękuję i wzajemnie Toan!

PS.Jeszcze raz napiszę ,że jestem bardzo mile zaskoczona tymi informacjami!   Smile
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #103 : 2007-05-08, 10:35:23 »

a przynajmniej jedno z nich skorzysta z tego!

A to musi się uczyć języków obcych, bo w Polsce uważają, że Dieta Optymalna jest extremalnie szkodliwa Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #104 : 2007-05-08, 10:50:57 »

Efekt jest taki, że Władze Uczelni wprowadzają nowy Fakultet na Wydziale Lekarskim: "Dieta Optymalna" i to już od roku akademickiego 2007/2008 

Taa , a dr JK dostał Nobla Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #105 : 2007-05-08, 10:53:51 »

Zawsze podziwiałem Twą mondrość Brufordzie!, jakiś jasnowidz z Ciebie Very Happy, bo ja oficjalnie nic jeszcze nie wiem na ten temat Shocked
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #106 : 2007-05-08, 10:55:42 »

jakiś jasnowidz z Ciebie Very Happy,


Heh , nie większy niż z Ciebie.Taka to prawda oficjalna jak z fakultetem DO Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #107 : 2007-05-08, 10:59:23 »

A to musi się uczyć języków obcych, bo w Polsce uważają, że Dieta Optymalna jest extremalnie szkodliwa Shocked Laughing Laughing Laughing

Toan  Very Happy Tak też myślałam ,że to nie ma miejsca w Polsce .
Uczą się obydwie ,póki co angielskiego  Cool Bardzo przydatny jest ten sposób nauczania ,którego link kiedyś mi podesłałeś-dzięki !  Idea

Ale zanim podrosną ,skończą podstawówkę itd .To może już i w Polsce (miejmy nadzieję ), coś się zmieni na lepsze  Idea

Toan ,gdzie by to nie miało miejsca i tak wiążę wielkie nadzieje z tym, że przynajmniej jedna z moich córek zajmie się zdobywaniem wiedzy na temat Diety Kwaśniewskiego! I naprawdę się cieszę ,że już gdzieś jest taki Fakultet jak "Dieta Optymalna" !

PS.Jak się mówi przy dzieciach często o DO ,to one same już czerpią jakieś informacje,a nawet używają niektórych "terminów"   Smile  Laughing .czasem to "śmiesznie" wygląda jak sie słyszy z ust małego dziecka o DO  Laughing ,ale dla nich ,to nie jest w tym momencie śmieszne ,więc ja też przyjmuję minę poważną i słucham z zaciekawieniem  Shocked  i odpowiadam na pytania o ile jestem w stanie ,czasem jednak muszę zerknąć do książki   Rolling Eyes....
I.... bardzo się cieszę ,że się tym interesują  Exclamation  Cool


Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #108 : 2007-05-08, 11:09:35 »

Zawsze podziwiałem Twą mondrość Brufordzie!, jakiś jasnowidz z Ciebie Very Happy,


Masz rację Toan z tym jasnowidzeniem Bruforda ,bo On, ten zacny człek posiadający zapewne "wiedzę " czytaj- szklaną kulę ,wie wszystko o moim życiu prywatnym  Laughing  Laughing  Laughing  ,to się nie dziw ,że wie więcej o DO i Noblu Dr.Kwaśniewskiego od Ciebie  Laughing  Idea

Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #109 : 2007-05-08, 11:19:56 »

Toan!
Mam wielką nadzieję ,że Twój Tato i Jego niesamowite osiągnięcia będą należycie ocenione! Czasem do celu /zwłaszcza jeśli jest to właściwy cel/ idzie się bardzo powoli ,ale w końcu się dochodzi.
A wszystko ,to co jest mitem runie,a razem z nim runą Ci ,którzy przez lata wciskali ten mit nieuświadomionym ludziom!
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #110 : 2007-05-08, 11:26:39 »

a razem z nim runą Ci ,którzy przez lata wciskali ten mit nieuświadomionym ludziom!

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #111 : 2007-05-08, 11:35:11 »

a razem z nim runą Ci ,którzy przez lata wciskali ten mit nieuświadomionym ludziom!

 Laughing Laughing Laughing

Tak Czarodzieju  Very Happy Ciesz sie póki masz jeszcze z czego/póki jesteś na górze Piramidy Żywieniowej/ ,bo wkrótce wywrócisz się razem z nią  i będziesz na dnie  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #112 : 2007-05-08, 11:42:41 »

Ciekawe, czemu tak wściekają niektórych niepomyślne dla nich wiadomości?. Dlatego milczę dbając o zdrowie "Brufordów", bo samo się potwierdzi... Wstyd zaprzeczać temu, co z łatwością można sprawdzić.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #113 : 2007-05-08, 11:47:25 »

Toan  Very Happy Super ,że wróciłeś  Very Happy
Dzięki Tobie znów /mam nadzieje/ będzie się pisało o DO  Idea  Wink 
Toan! Trzeba mówić/pisać o rzeczach ważnych ,istotnych ( o DO)   Idea
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #114 : 2007-05-08, 11:55:48 »

Ciekawe, czemu tak wściekają niektórych niepomyślne dla nich wiadomości?.

Toan , Twoja ostatnia wiadomość mnie rozśmieszyła Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #115 : 2007-05-08, 11:57:01 »

Trzeba mówić/pisać o rzeczach ważnych ,istotnych ( o DO)   

JAKIE TO ŚMIESZNE  Laughing, że nie odczuwam takiej potrzeby. Jakie to wszystko śmieszne, że ...
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #116 : 2007-05-08, 11:59:10 »

Twoja ostatnia wiadomość mnie rozśmieszyła

A to świetnie!. Cieszę się bardzo!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #117 : 2007-05-08, 12:04:13 »

Toan może to śmieszne dla Ciebie ,ale ciekawe dla mnie . Z resztą nie ważne ,ważne ,żeby wszystko ,co jest prawdziwe wyszło na światło  Idea  Very Happy .

Ja osobiście jestem zadowolona z tego co napisałeś  Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #118 : 2007-05-08, 12:08:32 »

Toan.Ja Cię rozumię ,że Ty jesteś na bieżąco ze wszystkim co jest związane z DO i mogą Ci sie pewne rzeczy wydawać śmieszne ,bo są oczywiste.
Nie dziw się mi ,że mnie to fascynuje ,fascynuje ,bo dopiero poznaję . I bardzo sie z tego cieszę.  Very Happy

Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #119 : 2007-05-08, 12:20:51 »

Mnie zawsze tylko zastanawia jedna bardzo ważna rzecz.
Na świecie są 3  filozoficzne zagadki nie wyjasnione.
Skąd się bierze człowiek?
Po co żyje?
Gdzie się po śmierci udaje?
Te same pytania można przedłożyć na forum.
Pseudonim dr Buford kim jest naprawdę. Skąd się wziął?
Czym się zajmuje?
Do czego zmierza.I co chce przez swoją anonimową krytykę osiągnąć nie dając nic w zamian?
Doktor Kwaśniewski dość wyraźnie określił swoje stanowisko jako pierwszy i jedyny wprowadził do żywienia matematykę podał wyraźnie proporcje BTW.
Czy są jakiejś zastrzeżenia badania że proporcje są nieprawidłowe.
Może wytłumaczy to Buford podpisując się  imieniem i nazwiskiem.
Wielu lekarzy optymalnych stara się przekazywać swoją wiedzę jak najlepiej.
A krytycy nie potrafią udowodnić coś co jest złe  zywieniu skoro się na tym nie znają.
Medycyna nie jest nauką! Medycyna jest praktyką i dlatego wszelkie ulepszenia dzieła już dokonanego są moim zdaniem jak najbardziej wskazane i na miejscu.
Ale dotyczy to tylko i wyłącznie fachowców tej dziedzinie.
My OPTYMALNI  jesteśmy otwarci i chętnie przyjmiemy ewentualne korzystne dla NAS poprawki żywieniowe
konsultowane z dr Janem Kwaśniewskim.
Każdy może stworzyć swoją własną indywidualną dietę. Może dieta BUFORDA będzie strzałem w dziesiątkę
z miłą chęcią bym to sprawdził. A tak już z powodzeniem już z powodzeniem rozpocząłem dwunasty rok
żywienie optymalne. I nie narzekam. Czego wszystkim życzę również Bufordowi. Morgano
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.