forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 07:46:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660347 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cofanie miażdżycy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cofanie miażdżycy  (Przeczytany 88592 razy)
wojteks
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #20 : 2006-09-04, 15:14:12 »

2.jak dostanie to pogadamy Very Happy Razz

A o czym?. Przecież Twoje poglądy "naukowe" są wyraźnie określone i sam osobiście o tym piszesz. Co się zmieni w Twoim myśleniu "jak dostanie..."?. Zmienisz "nick" i staniesz się "propagatorem DO?" Shocked. To by było żałośnie infantylne postępowanie.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #21 : 2006-09-04, 15:50:55 »

[A o czym?. Przecież Twoje poglądy "naukowe" są wyraźnie określone i sam osobiście o tym piszesz. Co się zmieni w Twoim myśleniu "jak dostanie..."?. Zmienisz "nick" i staniesz się "propagatorem DO?" Shocked. To by było żałośnie infantylne postępowanie.

Myślę , że chyba potrzebne Ci drobne pouczenie.Generalnie , rozmowy na temat "co by bylo gdyby..." są stratą czasu.Niezależnie od tego czy dotyczą " co by było gdyby Kw.dostał Nobla..." lub " co by było gdyby Br się dowiedział że Kw.dostał......"Twoje interpretacje tematu "co by było gdyby..."  nie tylko są również stratą czasu ( co byłoby jeszcze w miarę znośne) ale dodatkowo są skrajnie nieciekawe bo nie dotyczą meritum sporu tylko osoby Bruforda. Najogólniej i dośc delikatnie rzecz ujmując , udowodniłeś ,że nie masz mi nic interesującego do powiedzenia poza własnymi wyobrażeniami na temat medycyny ( o której nie masz pojęcia) i moim przewidywanym postępowaniem ( o którym nie możesz mieć pojęcia z przyczyn oczywistych).Wymyśl sobie co tam Bruford mógłby robić "gdyby Kw dostał Nobla...", coś co Cię ucieszy i rozśmieszy, pociesz się tym w samotności a ja dzięki temu bedę miał z głowy ten jałowy dialog.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #22 : 2006-09-04, 17:52:10 »

Pouczać drogi Brufordzie, to możesz swoich podwładnych, ale nie napinaj się przy tym zbytnio, bo Ci ego może się nadwyrężyć Laughing., a podwładni i tak swoje myśleć będą Confused Cool. Tego uczy życie Confused
Akurat, to Ty jesteś mistrzem bezargumentowej, jałowej dyskusji o DO (nic nie leczy - i już), choć wiele osób na tym forum usiłuje powiedzieć, że coś jest w propozycjach Kwaśniewskiego, ponieważ poprawnie stosowane powodują ustąpienie wielu "nieuleczalnych" chorób. A Ty dufny w "naukowe" osiągnięcia, które szczególnie w dietetyce kompletnie rozmijają się z praktyką, tworzysz "teorię placebo". Co o takiej "nauce" może sobie pomyśleć np: Monika - chora na RZS, albo Krystyna już bez migreny, albo ja i wiele innych osób, które dzięki Kwaśniewskiemu poprawiło sobie stan zdrowia. DO leczy - takie są FAKTY i jest to zupełnie niezależne od stopnia frustracji polskich "naukowców" - szczególnie z IŻiŻ. A Kwaśniewski będzie doceniony w niedługim czasie - bo DO DZIAŁA Cool - również niezależnie od tego co tu będziesz wypisywał Laughing.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #23 : 2006-09-04, 18:10:34 »

tworzysz "teorię placebo". A Kwaśniewski będzie doceniony

Zdecydowanie potrzebujesz pouczenia o przydatności książek ( także tych innych niż autorstwa J.Kwaśniewskiego), z nich to można się dowiedzieć czym jest placebo. Razz Po stosownych lekturach można podejmować dyskusje.A na razie pomantruj sobie " A Kwaśniewski będzie doceniony...a Kwaśniewski będzie doceniony....."
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #24 : 2006-09-04, 18:16:05 »

Aczy wiesz panie Brufordzie ze dzisiejsza medycyna(nauka) opiera sie wylacznie na gdybaniu jeszcze nic tak naprawde nie udowodniona , opisuje sie skutki a nie przyczyny. Wszystko to sa tylko teorie i tak juz zostanie .To ja to panu prosty chlop ze wsi mowie Very Happy Laughing Razz
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #25 : 2006-09-04, 18:30:23 »

Jakis czas temu czytalem artykol w gazecie na temat diety kwasniewskiego, i tam pewna pani doktor(diabetolog) medrkowala na temat cukrzycy ,ze ilosc cukrzykow rosnie ze medycyna robi postepy aby ulzyc chorym itd. Zapytana zostala dlaczego na diecie kwasniewskiego cukrzyca sie cofa i przytoczono przyklad Lecha Walesy, to proste odpowiedziala "lekarka" jesli nie podamy organizmowi cukru to nie mozemy miec cukrzycy.Czytalem to pare razy bo nie wierzylem wlasnym oczom I taka jest mniej wiecej nasza medycyna< -paranoja  Shocked Sad Confused Mad
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #26 : 2006-09-04, 18:34:12 »

Aczy wiesz panie Brufordzie ze dzisiejsza medycyna(nauka) opiera sie wylacznie na gdybaniu

A czy jest pan w stanie zaakceptować myśl taką oto , że zajmuję się nią zawodowo i wiem że tak nie jest?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #27 : 2006-09-04, 18:36:59 »

Brufordzie ja wiem ze tak jest chodzi mi  o przyczyne wyzsza a nie skutki Very Happy
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #28 : 2006-09-04, 19:33:14 »

... A Kwaśniewski będzie doceniony...a Kwaśniewski będzie doceniony....."

I tu "naukowcu" boli Cię najbardziej, bo albo Kwaśniewski się myli (nieprawda), albo "naukowcy" wyjdą na... "naukowców"Shocked Question - pewnik Cool
Drobne pouczenie:
Nigdy nie bierz przed oczy czegokolwiek, co napisał Kwaśniewski (bo nie zrozumiesz, a tylko zmęczysz umysł) i głośno - wszędzie krzycz "KWAŚNIEWSKI SIĘ MYLI", "KWAŚNIEWSKI NIE MA RACJI" - dziś zapisujesz się "złotymi zgłoskami" w "nauce polskiej" - jutro - nikt o Tobie nie będzie pamiętał.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #29 : 2006-09-04, 19:40:13 »

... A Kwaśniewski będzie doceniony...a Kwaśniewski będzie doceniony....."

, bo albo Kwaśniewski się myli (nieprawda),
Cytuj

No i nic nowego facio nie napisał Very Happy. :lol:No bo cóż by mógł innego jak odmiana mantry Very Happy.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #30 : 2006-09-04, 20:09:57 »

A czy mogę Panów prosić o konwersację "na temat", a ocenę przymiotów własnych i cudzych zachować dla siebie? - proszę.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #31 : 2006-09-05, 12:30:25 »

Tak oczywiscie toanie do meritum sprawy:ale co tu przechodzic jak juz jest wszystko jasne.Wiadomo wszem tu obecnych nawet bruford to potwierdzi ze odpowiednie zywienie moze byc zbawienne dla naszego organizmu.Sama nazwa dieta optymalna mowi juz sama  za siebie.Czy pomaga? oczywiscie ze pomaga jesli bedziemy ja stosowac z umiarem(optymalnie) Very Happy Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #32 : 2006-09-17, 17:09:10 »

 Na tym forum znalazlem wypowiedz forumowicza o nazwie ala twierdzi ze siehttp://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=14582 wyleczyla z miazdzycy oto link do tego tematu Laughing Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #33 : 2006-09-25, 14:23:10 »

hop hop Laughing Laughing
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #34 : 2006-10-03, 14:43:42 »

hop hop Laughing Laughing

Skoro już naukowcy z PAN udowodnili, że: "Podsumowując, omówione badania nie potwierdzają hipotezy o miażdżycorodności "diety Kwaśniewskiego". - http://www.cmdik.pan.pl/zespoly/zfd/badania.html#3

to chyba terza bez trudu udowodnią również, że: "u chorych na miażdżycę zastosowanie "diety kwaśniewskiego" powoduje cofanie się zmian miażdżycowych".

Wystarczy tylko osoby z udekumentowana miażdżycą pokarmić przez trzy miesiące "dietą Kwaśniewskiego" i zbadać ponownie - proste? Laughing Laughing Laughing.
Brufcio - może Ty się podejmiesz? - NOBEL czeka!
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #35 : 2006-10-03, 17:59:32 »

Brufcio gdzies przepadl Laughing Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #36 : 2006-10-16, 14:28:19 »

Brufcio gdzies przepadl Laughing Laughing

Nie przepadł tylko nie odpowiada na posty bez znaczenia. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #37 : 2006-10-16, 18:09:00 »

lutonn sie wyprowadził ,bo nie było Brufcia ,ale oto nastąbił wielki powrót Brufoooordaaaa  Shocked  Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #38 : 2006-10-18, 10:23:01 »

brufcio a co dla cię ma znaczenie jesli oczywizda mozna wiedziec  Razz
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cofanie miażdżycy
« Odpowiedz #39 : 2006-10-18, 10:25:08 »

A ja wam mowie ze to wszystko to jest Brufonada Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.